Kā dominēt jūsu emuāra nišā, izmantojot lasītāju aptaujas

Kādus rīkus jūs regulāri izmantojat, lai palīdzētu izveidot savu emuāru?


Varētu ienākt tādi produktivitātes rīki kā Evernote, Trello vai ZenWriter.

Lai gan šie ir lieliski rīki, kas var palīdzēt vairāk ietilpināt ikdienas uzdevumus, vai esat pārliecināts, ka strādājat pie pareizajiem uzdevumiem, ar kuriem sākt??

Produktivitāte bez stratēģijas jūs nekur nenonāks.

Ko darīt, ja jūs tērējat laiku, rakstot emuāra ierakstus, e-grāmatas vai veidojot kursus vai produktus, kurus jūsu auditorija neinteresē?

Ja vēlaties, lai jūsu emuārs gūtu panākumus – it īpaši, ja jūsu laiks ir ierobežots -, ir svarīgi būt stratēģiskam attiecībā uz to, ko strādājat. Un viens no labākajiem emuāra stratēģiskās attīstības rīkiem ir lasītāju aptaujas.

Iespējams, ka jūs iepriekš neesat domājis par aptauju izmantošanu, taču tie ir spēcīgs veids, kā palīdzēt stratēģiski izvērst emuāru, noteikt monetizācijas iespējas un dominēt jūsu nišā! Lūk, kā.

Novērsiet emuāru veidošanas kļūdas

Cīnīsimies pret to, ka neviens no mums nav ideāls – pat populārākie emuāru autori pieļauj kļūdas.

Bet pat ja jūs meklējat savu emuāru, meklējot izplatītas kļūdas, ir grūti tos pamanīt, jo nav iespējams būt objektīvam par savu darbu. Ir grūti spert soli atpakaļ un redzēt savu emuāru tā, kā to dara jūsu auditorija.

Šī iemesla dēļ aptaujas ir tik spēcīgs rīks: tās var palīdzēt jums iegūt objektīvu viedokli par jūsu emuāru un redzēt to, kā dara jūsu auditorija.

Laba aptauja var palīdzēt noskaidrot, kas novērš jūsu auditoriju, vai liedz tai abonēt vai veikt citas vēlamās darbības.

Izstrādājot aptauju, lai uzlabotu emuāru, jūs varētu izveidot vispārēju aptauju, lai precīzi noteiktu iespējamās problēmas, vai arī jums jau ir prātā kāda problēma, kuru vēlaties novērst, piemēram:

 • Kāpēc mans atlēcienu līmenis ir tik augsts??
 • Kāpēc tik maz apmeklētāju pērk manu e-grāmatu??
 • Kāpēc tik daudzi cilvēki pārtrauc abonēt manu e-pasta biļetenu?

Ir viegli uzminēt tādu problēmu cēloņus kā šī, bet, neprasot auditoriju, to nav iespējams zināt.

Ieteicamie aptaujas jautājumi:

 • Vai jūs ieteiktu manu emuāru draugam? Kāpēc vai kāpēc nē?
 • Vai jums ir kādas grūtības navigēt manā emuārā?
 • Ja jūs varētu mainīt vienu lietu manā emuārā, kas tas būtu?
 • Kas jums visvairāk patīk manā e-pasta biļetenā? Kas tev par to nepatīk?

Analizējiet mārketinga efektivitāti

Vai jūs zināt, kā jūsu loģiskākie lasītāji atrada jūsu emuāru?

Vai vairums jūsu lasītāju atrod jūsu ziņas, meklējot Google, vai ziņas, kuras kopīgo viņu draugi Facebook? Vai jūsu sociālā medija centieni faktiski atmaksājas, vai arī jūs tērējat savu laiku, reklamējot katru ziņu Twitter?

Jūs droši vien esat dzirdējuši par 80/20 noteikumu, kurā teikts, ka 80% rezultātu nāk no 20% jūsu centienu.

Ja 80% no jūsu mārketinga centieniem nesniedz rezultātus, jūs, iespējams, vēlaties uzzināt par to, lai jūs varētu koncentrēt savu laiku uz stratēģijām, kas darbojas, vai ne?

Izmantojot aptaujas, jūs varat noteikt un koncentrēt savus centienus uz stratēģijām, kas patiešām darbojas.

Šī ir ātra apsekojuma ieviešana, taču tai var būt liela ietekme, ietaupot daudz laika.

Mēģiniet vienkārši izveidot ātru, viena jautājuma aptauju, pajautājot auditorijai, kā viņi pirmo reizi dzirdēja par jūsu emuāru, un nosūtiet to uz savu e-pasta sarakstu. Jūs varētu būt pārsteigts par rezultātiem!

Nosakiet auditorijas sāpju punktus

Vai jums kādreiz ir grūti nākt klajā ar emuāru ierakstu idejām?

Tā ir bieži sastopama problēma, it īpaši, ja jūs kādu laiku blogojaties un jūtaties kā jūs jau esat to visu apskatījis.

Šis ir vēl viens jautājums, par kuru ir grūti būt objektīvam. Kad esat kādas tēmas eksperts, var būt grūti to redzēt kā iesācēju. Ir grūti skatīties uz savu nišu ar jaunu skatījumu, kas var apgrūtināt labu ideju parādīšanu bloga ierakstā..

Jo vairāk jūs sapratīsit savu auditoriju un redzēsit no viņu viedokļa, jo labāks būs jūsu emuārs. Jūs rakstīsit tieši par tēmām, par kurām viņi vēlas lasīt.

Aptaujas var palīdzēt precīzi noskaidrot, ar ko cīnās jūsu lasītāji, un sniegt jums bezgalīgas idejas tikai par saturu, kuru viņi alkst.

Ieteicamie aptaujas jautājumi:

 • Kāda ir jūsu cīņa ar # 1 ar nišu saistītā tēmā?
 • Par kādām tēmām vēlaties lasīt vairāk emuāru ierakstus?
 • Kāpēc jūs abonējat manu e-pasta biļetenu??
 • Kādus jautājumus jūs man uzdotu, ja jums un man būtu individuāla trenera sesija?
 • Viena lieta kavē jūs sasniegt [ar nišu saistīto mērķi]?

Izveidojiet strādājošas monetizācijas stratēģijas

Aptaujas ir arī lielisks veids, kā nākt klajā ar emuāra monetizācijas stratēģijām, kuras jūsu auditorija patiešām vēlas.

Amanda auditorijas aptauja lika viņai uzrakstīt vislabāk pārdoto Amazon e-grāmatu!Amanda auditorijas aptauja lika viņai uzrakstīt vislabāk pārdoto Amazon e-grāmatu!

Jūs nevēlaties ieguldīt daudz laika episkas e-grāmatas rakstīšanā vai visa tiešsaistes kursa izveidē, tikai lai uzzinātu, ka tas nav gluži tas, ko vēlas jūsu auditorija, un neviens nevēlas par to maksāt.

Veicot pētījumu pirms laika, jūs varat uzzināt, par ko tieši jūsu auditorija ir gatava maksāt. Kad esat identificējis savu lasītāju vajadzības, precīzi zināt, kura monetizācijas stratēģija ir piemērota jūsu auditorijai.

Tūkstošgades biznesa treneris Amanda Abella nesen izveidoja aptauju, lai noskaidrotu auditorijas vajadzības un atklātu sava emuāra labāko monetizācijas stratēģiju..

“Kad es šogad pārdzīvoju preču zīmi un aptaujāju savu emuāru auditoriju, es biju pārsteigts, ka 80% teica, ka viņu galvenās rūpes ir iemācīties vadīt biznesu, lai viņi varētu pamest ikdienas darbu. Tas mani aizbēga. ”

Pēc tam, kad viņa bija izanalizējusi aptaujas atbildes, viņa turpināja rakstīt savu pirmo grāmatu un pārvērst to par Amazon bestselleru!

Amanda iesaka padarīt jūsu aptauju pēc iespējas vieglāku:

“Nav lielu atbilžu lodziņu, tikai viena izvēles iespēja. Jo mazāk viņiem par to būs jādomā, jo lielāka iespēja, ka viņi to aizpildīs. Kad runa bija par manu grāmatu, es faktiski sazvanījos ar aptaujas dalībniekiem un izveidoju viņiem drošu vietu, lai runātu ar mani par problēmām, ar kurām viņi saskārās. ”

Emuāra monetizācijas aptaujā vēlaties novērtēt šādas lietas:

 1. Par kurām tēmām jūsu auditorija visvairāk interesējas
 2. Kādam formātam viņi dod priekšroku (e-grāmata, kurss, video, apmācība utt.)
 3. Varbūtība, ka viņi kaut ko iegādāsies

Ieteicamie aptaujas jautājumi:

 • Kā vislabāk iemācīties (lasot, runājot viens pret vienu, skatoties video utt.)?
 • Cik daudz grāmatu esat iegādājies šogad?
 • Vai jūs kādreiz esat iegādājies tiešsaistes kursu? Kāpēc vai kāpēc nē?

Nevajag tikai uzminēt – jautājiet savai auditorijai

Emuāru autori nav lasītāji, un mēs nezinām tieši to, ko mūsu lasītāji vēlas, ja vien mēs to jautājam. Rezultāti no jūsu aptaujas jautājumiem var būt pārsteidzoši. Neuzņemieties, ka zināt, ko vēlas jūsu auditorija – pajautājiet viņiem!

Amanda mudina savus emuāru autorus: “Dodiet saviem cilvēkiem to, ko viņi vēlas. Mēs bieži reizes cenšamies izgudrot riteni, kad tas pilnīgi nav nepieciešams. Es gadiem ilgi biju pie tā vainīgs, un tikai tad, kad es sāku klausīties savu auditoriju un dot viņiem to, ko viņi lūdza, lai lietas sāk mainīties. ”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map