Kā izveidot RSS vadītu automatizētu nedēļas biļetenu vietnē MailChimp

Saskaņā ar programmatūras konsultāciju apsekojumu aptuveni 40% B2B tirgotāju uzskata, ka potenciālie pirkumi, ko viņi iegūst, izmantojot iekšējo e-pasta mārketingu, ir augstākas kvalitātes nekā potenciālie pircēji no citiem avotiem. Ir svarīgi ne tikai piesaistīt lasītājus emuāram, bet arī dariet visu iespējamo, lai pierakstītos uz viņu adresātu sarakstu, lai jūs varētu atgriezties un pārveidot tos par klientiem.


Šajā vietnē esam aprakstījuši daudzus veidus, kā sazināties ar jūsu apmeklētājiem, samazināt jūsu atlēcienu līmeni un uzlabot reklāmguvumus. Viens savienojuma izveides veids ir caur iekšējo adresātu sarakstu.

Ja iesūtnē kādreiz esat redzējis nepieprasītu e-pastu, jūs zināt, cik kairinošs tas var būt, lai iegūtu kaut ko tādu, ko jūs nekad neesat pieprasījis. Tā vietā, lai spārdītos, jūs vēlaties, lai jūsu lasītāji priecātos redzēt korespondenci no jums. Spēlē esošā problēma ir tā, ka vairums emuāru autoru ir tik aizņemti, ka viņiem vienkārši nav laika arī parasto biļetenu izveidošanai.

Ievadiet MailChimp RSS vadītu automatizētu nedēļas biļetenu

Es esmu viens no tiem emuāru autoriem, kuram ir grūti iegūt ikmēneša biļetenu. Turklāt es emuāru un rediģēju vairākas vietnes, kā arī savas vietnes. Tas nozīmē, ka biļetens arvien vairāk tika piespiests pie aizdedzes degļa. Es dažreiz izlaižu mēnesi, un, izsūtot biļetenu, es abonētu vairākus abonentus.

Diemžēl cilvēki katru nedēļu no manis nedzirdēja, tāpēc viņi vai nu aizmirsa, ka abonē, vai arī viņus vairs neinteresē sporādisks biļetens.

MailChimp ir parūpējusies par šo problēmu aizņemtiem emuāru autoriem. Viņu RSS vadītos biļetenus var iestatīt automātiskai izņemšanai no jūsu RSS barotnes. Kad esat izveidojis sākotnējo veidni, viss, kas jums jādara, ir ievietot parastos emuāra ierakstus, un MailChimp izvilks jaunos no jūsu RSS plūsmas un nosūtīs lasītājiem, kad vien vēlaties..

Jūs varat iestatīt, lai biļetens iznāktu katru dienu, nedēļu vai mēnesi. Personīgi es iesaku reizi nedēļā. Jūs nevēlaties apgrūtināt savus lasītājus ar pārāk daudziem e-pastiem, taču vēlaties palikt viņu priekšā, lai viņi neaizmirst par jums. Katru piektdienas rītu iznāk manas ziņas par Crabby Housewife. Citos emuāros esmu izvēlējies dažādas dienas, pamatojoties uz to, kad vidēji mana datplūsma notiek nedēļā.

Kā iestatīt MailChimp RSS balstītu biļetenu ar ekrānuzņēmumiem

1. solis: pieteikšanās

Ja jums vēl nav MailChimp konta, tas ir bez maksas tik daudziem tūkstošiem e-pastu mēnesī. Ja jūsu saraksts sāk augt, tiek iekasētas nelielas maksas, taču tās ir saudzīgas ar to, kur pieaug jūsu adresātu saraksts / redzamība. Par visām saņemtajām priekšrocībām ir vērts maksāt par pakalpojumu.

2. solis: izveidojiet kampaņu

Jūs sāksit, noklikšķinot uz “Izveidot kampaņu”, lai iestatītu pašreizējo RSS vadīto automatizēto plūsmu.

mailchimp izveidot kampaņas ekrānuzņēmumuSāciet, noklikšķinot uz tumši pelēkās pogas “Izveidot kampaņu” augšējā labajā stūrī tieši zem informācijas paneļa.

mailchimp izvēlieties kampaņas veida ekrānuzņēmumu

Iepriekš redzamajā ekrānuzņēmumā ievērojiet, ka jums ir 4 izvēles iespējas. Parasti jūs, iespējams, apmeklējat parastu kampaņu. Šoreiz jūs izvēlēsities ceturto izvēli – kampaņu, kuras pamatā ir RSS.

Ja jūs iepriekš neesat izmantojis RSS vadītas kampaņas, MailChimp jums prasīs, ka viņiem ir RSS uz e-pasta ceļvedi. Šis ceļvedis patiesībā ir ļoti noderīgs, lai saprastu valodu, kas nepieciešama jebkādu pielāgojumu veikšanai. Es dalīšos ar jums par to, kā izveidot vienkāršu, attēlu un fragmentu vadītu ziņojumu kolekciju. Ja vēlaties pielāgot to, rokasgrāmata noderēs.

3. solis: saite uz RSS plūsmu un iestatīšanas grafiks

mailchimp rss barotne un laika ekrānuzņēmums

Lapā, kas parādīta iepriekš redzamajā ekrānuzņēmumā, jūs pievienosit RSS plūsmu un ieplānojat savu kampaņu.

Parasti WordPress RSS plūsma ir http://yourblog.com/feed vai http://yourblog.com/wp-rss2.php. Ja jūs izmantojat Feedburner vai ko līdzīgu, iespējams, varēsit arī tajā iesaistīties. Personīgi es uzskatu, ka saite tieši uz manu plūsmu manā vietnē ir daudz efektīvāka, lai ievilktu ziņas un paliktu aktuāla.

Pēc tam jūs izlemjat, cik bieži vēlaties izsūtīt saturu. Augšējā ekrānuzņēmumā skatiet pelēkās nolaižamās izvēles rūtiņas?

Jūs varat izvēlēties sūtīt e-pastus katru dienu vienā un tajā pašā laikā, nedēļā vai mēnesī. Ja izvēlaties sūtīt katru dienu, varat sūtīt arī tikai darba dienās utt. Vienkārši noņemiet atzīmi no zilās rūtiņas blakus tām dienām, kad nevēlaties, lai e-pasts izietu.

Noklikšķiniet uz “Saglabāt”. Jums tiks jautāts, uz kuru sarakstu vēlaties nosūtīt kampaņu. Izvēlieties savu sarakstu un noklikšķiniet uz “Tālāk”.

4. solis: noformējiet veidni

Iestatiet pamatinformāciju, nosaucot savu kampaņu (tas ir paredzēts jūsu lietošanai, tāpēc es iesaku kaut ko līdzīgu, piemēram, “Iknedēļas RSS kampaņa X sarakstam”. Pagaidām atstājiet pārējos iestatījumus noklusējuma vietā. Apsveikumu un izsekošanu vienmēr varat mainīt vēlāk).

mailchimp dizaina motīva ekrānuzņēmums

Tagad jūs veidosit savu veidni, izvēloties pamata izkārtojumu. Protams, no motīvu saraksta var izvēlēties arī gatavu motīvu. Ievērojiet, kā veidņu sadaļā es ritināju uz dažām RSS specifiskām tēmām. Tā ir laba ideja, jo pamata kodēšana būs spēkā, un viss, kas jums būs jādara, ir jāpielāgo.

Šīs apmācības vajadzībām labajā augšējā stūrī es izvēlējos RSS pamata tēmu. Zemāk ir ekrānuzņēmums par to, kā izskatās veidne, pirms tā tiek rediģēta.

mailchimp-rss-feed-template-basic-screenshot

5. solis: pielāgojiet veidni

Pirmajam solim vajadzētu aizstāt sadaļu “Drop Image Here”. Tam vajadzētu būt kaut kam lasītājam viegli atpazīstamam. Jūsu logotips, galvene jūsu vietnē, attēls, ko viņi jau ir redzējuši utt.

Viena no tām vietām, kuras daudziem cilvēkiem pietrūkst veidnē, ir veidnes galvenes augšdaļa, kurā teikts: “Izmantojiet šo apgabalu, lai piedāvātu īsu sava e-pasta satura priekšskatījumu”. Tas atrodas tieši virs attēla. Pārliecinieties, vai to rediģējat vai noņemiet. Pretējā gadījumā ir acīmredzams, ka strādājāt no veidnes un nokavējāt šo detaļu. Tā ir maza lieta, taču tā var mainīt to, vai jūsu biļetens tiek uztverts kā profesionāls.

6. darbība: attēlu pievienošana (pēc izvēles)

Ja vēlaties pievienot attēlus savam e-pastam, iespējams, ir jāveic dažas lietas. Kādu iemeslu dēļ, kad attēlu veidnei pievienoju kodējumu (vairāk par to, kā to izdarīt minūtes laikā), tie joprojām neparādījās. Visbeidzot man bija jāinstalē atsevišķs spraudnis, un tad tas darbojās nevainojami.

Es vispirms to izmēģinātu bez spraudņa, jo jūsu pieredze var būt atšķirīga. Vienkārši iestatiet kodēšanu un nosūtiet sev testa e-pastu, lai redzētu, vai tas darbojas. Es instalēju MB ImageChimp RSS Feed Enhancer. Jūs to vienkārši instalējat un aktivizējat, un esat pabeidzis. Man tas derēja lieliski. Jūsu “nobraukums var atšķirties” no manējā.

Zemāk ir ekrānuzņēmums, kā izskatās manas ziņas ar attēliem. Ir arī ziņojumu kopsavilkums tekstā ar saitēm e-pasta augšpusē.

mailchimp e-pasts ar attēliem

Tagad, ja vēlaties pievienot attēlus veidnei, jūs vienkārši pievienojat šo komandu tur, kur vēlaties attēlu:

* | RSSITEM: ATTĒLS | *

Tas ir redzams manā veidnē, lai jūs to varētu redzēt kontekstā ar citām komandām:

* | RSSITEM: TITLE | *

Autors: * | RSSITEM: AUTHOR | * datums * | RSSITEM: DATE | *
* | RSSITEM: ATTĒLS | ** | RSSITEM: SATURS | *
* | RSSITEM: TWITTER | * * | RSSITEM: LIKE | *

* | BEIGAS: RSSITEMS | *

7. darbība. Pabeidziet biļetenu

Kad esat apmierināts ar veidnes izskatu (atcerieties nosūtīt testa e-pastus un pat atļaut citai personai to pārskatīt, lai pārliecinātos, ka viss ir tā, kā vēlaties), noklikšķiniet uz Tālāk..

Lapa, kura tiek ielādēta, noklikšķiniet uz zilās pogas labajā apakšējā stūrī ar uzrakstu “Start RSS Feed”. Tagad jūsu kampaņa tiks nosūtīta visiem abonentiem nākamajā plānotajā datumā.

Pašu RSS virzītā automātiskā biļetenu iestatīšana nedrīkst aizņemt vairāk par 30–60 minūtēm, un nākotnē tas ļaus ietaupīt vēl neizsauktas stundas. Jums nekad nebūs jāuztraucas par to, ka abonentam trūkst svarīgas ziņas, un laika gaitā jūsu saraksts, visticamāk, pieaugs, jo cilvēki kopīgo rakstus tajā.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me