Kā jūs izveidojat tiešsaistes veikalu tiešsaistē, izmantojot WordPress

Arvien vairāk ir tiešsaistes modes mazumtirgotāju, kuriem ir vairāku miljonu dolāru novērtējums. 2015. gada martā luksusa modes preču mazumtirgotājs Farfetch tika novērtēts par USD 1 miljardu. Lai gan daži var uzskatīt, ka novērtējums ir nedaudz palielināts, Farfetch nav vienīgais tiešsaistes modes mazumtirgotājs, kura novērtējumi pārsniedz vairākus miljonus dolāru. Nasty Gal, The Lucky Group, Shoe Dazzle un daudzi citi tika finansēti no riska kapitāla fondiem desmitiem miljonu dolāru vērtībā..


Tātad, ja jums ir vēlme pēc idejas, ka varat sākt pats savu tiešsaistes modes mazumtirdzniecības biznesu, es jums norādīšu uz dažām lietām, kas palīdz padarīt tiešsaistes modes mazumtirgotāju veiksmīgu pēc tam, kad aprakstīts, kāda veida vietne jums vajadzētu būt. uzbūvēt.

Kā izskatās laba modes mazumtirgotāja vietne ?

Šī ir Farfetch galvenā lapa.

Farfetch

Tagad, tā kā mēs galvenokārt domājam koncentrēties uz WordPress vietnēm. Apskatīsim dažas labākas WordPress tēmas un redzēsim, kā tās salīdzināt ar Farfetch.

Aurum

Priekšskatījums Aurum

mode

Priekšskatījums modei

Rozete

Priekšskatījums Rozetē 

Jebkura no tēmām darbotos ārkārtīgi labi, lai izveidotu vidēja datplūsmas tiešsaistes mazumtirdzniecības veikalu modeļiem vai līdzīgiem mazumtirdzniecības produktiem.

Lūk, kas ir kopīgs daudzām modes mazumtirdzniecības tēmām un kas jums vajadzētu pievērst uzmanību, izvēloties modes tēmu. 

  • Vairāki izvēlnes formāti labai pielāgojamībai
  • Lieliska galvenās lapas vizuālā izjūta
  • Nekādas jucekli, kas tik mūžīgi un minimāli, kur vien iespējams
  • Ērta pasūtīšana un lapu pārbaude
  • Savietojamība ar visiem e-komercijas spraudņiem un maksājuma režīmiem

Ir jāzina vēl viena lieta. Dažas modes tēmas specializējas vienā no divām lietām – blogošana vai pārdošana. Labas modes mazumtirdzniecības tēmu var izmantot, lai izveidotu jaudīgus emuārus, vienlaikus neapdraudot jūsu vietnes iespējas pārdot produktus.

Pārmaiņus jūs varat arī sākt modes veikalu ar Shopify. Shopify ir lielisks alternatīvs ceļš, lai izveidotu jebkuru mazumtirdzniecības vietni, ieskaitot modes vietnes.

Hostings & Pareizie spraudņi

Es ieteiktu vai nu WPEngine (Pārvaldītu WordPress mitināšanu, iegūt 20%, izmantojot reklāmas kodu “WPE20”), vai arī izmantojot Digitālā okeāna VPS. Un, ja jūs nolemjat doties kopā ar virtuālu privātu serveri vai dalītu mitināšanu, jūsu attēlu apkalpošanai būs nepieciešams CDN pakalpojums, piemēram, MaxCDN. Modes vietnes mēdz būt masīvas mediji, un CDN palīdzēs ātri padarīt jūsu vietni ātru.

Bez tam jums būs nepieciešami pāris spraudņi, kas noderīgi ikvienai WP vietnei. Es arī domāju, ka meklētājprogrammu optimizēšana un vietņu kešatmiņas saglabāšana būtu ļoti svarīga. Es ieteiktu WP Rocket un Yoast SEO palīdzēt kešatmiņā & meklētājprogrammu optimizācija.

Krekinga modes industrija

Es koncentrējos uz to, jo nedomāju, ka patiesībā modes vietnes izveidošana un izveidošana ir vissarežģītākā lieta. Man liekas, ka vislielākās grūtības veiksmīga tiešsaistes mazumtirdzniecības uzņēmuma izveidē ir biznesa pārzināšana un spēja izveidot spēcīgu zīmolu.

Emuāru veidošana, mārketings un organiskas modes cienītāju kopienas attīstīšana

Ja es šodien sāktu veidot modes emuāru, es nožēlojami piedzīvotu neveiksmi. Kāpēc? Man ļoti trūkst zināšanu par modes industriju. Jūs varat teikt: “labi! Tas attiecas uz jebkuru nozari ”. Var būt tā, bet es domāju, ka tas jo īpaši attiecas uz modes industriju, un gandrīz sasodīti neiespējami ir patiesa interese un aizraušanās ar modi..

Es uzskatu, ka emuāru veidošanas, mārketinga un kopienas attīstības triāde ir ļoti svarīga. Daudzi veiksmīgi tiešsaistes modes mazumtirdzniecības veikali ir parādā lielu daļu savas vietnes trafika un ieņēmumu saviem emuāriem.

Šķiet, ka Nasty Gal ir lielisks emuārs.

NastyGalBlog

Cilvēki neiegādājas drēbes vai modes izstrādājumus, jo viņiem tie noteikti patīk. Viņi pērk drēbes un modes izstrādājumus, jo viņi vēlētos saņemt apstiprinājuma zīmogu no kaimiņiem, draugiem un mīļajiem. Un mode lielā mērā var ietekmēt to, kā cilvēki jūs uztver.

Modei pievienotā vērtība tieši izriet no cilvēku uztveres vērtības.

Jūs varat palielināt sava zīmola reputāciju, izveidojot pozitīvas asociācijas. Tā kā arvien vairāk cilvēku jūsu zīmolu saista ar kaut ko tādu, ko viņi vēlētos redzēt ar viņu saistīto identitāti, jūsu zīmols kļūst jaudīgāks. Katrs solis, ko jūs veicat šajā ceļojumā, ir jāveido tā, lai palielinātu jūsu zīmola pārdošanas vērtību.

Marija Šarapova ir lieliska tenisiste, un viņa ieguva USD 22 miljonus, izmantojot apstiprinājumus, un tikai nedaudz vairāk par USD 2 miljoniem, izmantojot faktiskos turnīrus..

Kāpēc?

Tā kā viņa ir ārkārtīgi pieprasīta sportiste, un tieši šī paša iemesla dēļ viņa nopelna gandrīz katra otrā sieviešu tenisiste, kas varbūt pat ir labāka par viņu tenisā. Es ņemu vērā viņas gadījumu, jo ienākumu atšķirība, izmantojot pamata profesiju, un ienākumi, kas iegūti ar atzīmēm, ir attiecībās 10: 1. Jūs atradīsit, ka tas pats attiecas uz gandrīz visiem citiem tirgojamiem sporta veidiem. Futbolisti, pasaules čempioni šahā un olimpiskie sportisti visi nopelna daudz naudas, izmantojot apstiprinājumus.

Vēl viena kopīga iezīme starp visiem veiksmīgajiem modes mazumtirgotājiem, kurus esmu izpētījusi – viņiem visiem ir unikāls un diezgan patiess stāsts. Mēģinājums izveidot modes mazumtirdzniecības veikalu bez stāsta un zīmola, kuru var efektīvi izmērīt, ir tas pats, kā mēģināt palielināt kalnu uz kruķiem.

Lasīt tālāk

Varat arī izlasīt Džinas Badalatijas neseno ierakstu par WHSR – “6 efektīvi veidi, kā palielināt jūsu emuāra trafiku”.

Visbeidzot, es vēlos norādīt jūs arī divu izcilu rakstu virzienā, kas parāda, cik nozīmīgs ir mārketings, veidojot veiksmīgu tiešsaistes vai bezsaistes modes veikalu..

  • 34 lietas, kuras dara pārsteidzoši modes mazumtirgotāji. 
  • Kā izveidot vairāku miljonu dolāru e-komercijas biznesu ar gandrīz 0 USD lielu mārketinga budžetu. 

Ja jums pieder modes veikals vai plānojat izveidot tiešsaistes modi, es labprāt par to uzzinātu komentāros zemāk.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me