Kā nopelnīt naudu kā filiālei

Esmu pārliecināts, ka esat dzirdējis par terminu “Affiliate Marketer” un lasījis par cilvēkiem tiešsaistē, kuri tiešsaistē no simulēto mārketingu gūst simtiem, tūkstošiem vai pat miljoniem dolāru. Vienkāršākajā formā filiāļu mārketings ir uz darbību balstīts bizness, kurā uzņēmumi maksā cilvēkiem, kuri reklamē viņu produktus. Šie cilvēki ir pazīstami kā filiāles.


Dažas no lietām, kuras esat iegādājies internetā, nāca no vietnes, kuru apmeklējāt, ieteikuma. Šīs vietnes īpašnieks būtu veicis komisiju jūsu pirkuma dēļ. Jo vairāk produktu, uz kuriem atsaucas klienti, iegādājas, jo vairāk naudas nopelnīs filiāle.

Lielākā daļa saistīto uzņēmumu maksā filiālēm, izmantojot maksu par darbību (CPA). Tas nozīmē, ka filiāle nopelna naudu ikreiz, kad notiek kāda darbība. Parasti tas notiek pārdošanas veidā (kad kāds kaut ko pērk) vai potenciālā pirkuma veidā (kad kāds parakstās uz kaut ko, piemēram, biļetenu, bezmaksas izmēģinājumu, reģistrāciju utt.).

Daudziem uzņēmumiem ir sava iekšējā filiāļu programma. Tas ir raksturīgi lieliem interneta uzņēmumiem, piemēram, Amazon, un maziem uzņēmumiem, kas pārdod tikai vienu vai divus produktus. Otra iespēja uzņēmumiem ir izmantot filiāļu tīklu, piemēram, Commission Junction vai Share Sale. Šajos tīklos ir uzskaitīti tūkstošiem filiāļu piedāvājumu un produktu.

Komisijas krustojumsKomisijas krustojums

Kā filiālei, filiāļu tīkla izmantošanai ir daudz priekšrocību. Iekšējām filiāļu programmām un filiāļu tīkliem ir minimālais maksājuma slieksnis. Maksājuma slieksni ir daudz vieglāk sasniegt, ja jums ir simtiem vai tūkstošiem dažādu produktu un pakalpojumu, ko reklamēt. Vilšanās, ka daudzām iekšējām saistītajām programmām ir nereāli maksājuma sliekšņi. Man ir nācies sastapties ar saistītām programmām, kas maksā USD 5 par produkta pārdošanu 20 USD vērtībā, taču viņi nemaksā filiālēm, līdz pārdošanas apjomi sasniedz 100 USD. Tas nozīmē, ka visas nopelnītās komisijas tiks zaudētas, ja pārdošanas apjomi nesasniegs 100 USD. Kopā tā var būt problēma, jo jums varētu būt daudz naudas, kas sadalīta desmitiem iekšējo filiāļu programmu, kas jums nekad nemaksās. Tā ir mazāka problēma, ja no viena tīkla varat reklamēt daudz dažādu produktu.

Ļoti svarīgi ir izvēlēties, kuru produktu reklamēt. Jums var rasties kārdinājums reklamēt produktus ar vislielākajām komisijām, tomēr dāsnās komisijas neko nenozīmē, ja jūs nevarat pārliecināt nevienu faktiski iegādāties produktu. Biedrību tīkli palīdz jums pieņemt lēmumu, uzskaitot piedāvājumus, kurus varat reklamēt tabulas formātā. Izplatītā informācija ir izmaksas, veids (piemēram, potenciālais pirkums vai pārdošana), ieņēmumi par klikšķi (EPC) un reklāmguvumu līmenis.

Peļņa par klikšķi informē, cik daudz jūs varat sagaidīt nopelnot vienam apmeklētājam, kuru jūs nosūtāt piedāvājumam. Piemēram, piedāvājumam var būt izmaksa 40 USD, bet EPC 1,50 USD. Reklāmguvumu līmenis ļauj jums uzzināt, cik procentus no jūsu trafika pārvērš pārdošanā. Jūs varat izstrādāt EPC, ja zināt pārrēķina līmeni un otrādi. Šajā piemērā piedāvājumam ar izmaksu 40 USD ir reklāmguvumu līmenis 3,75%.

Cik uzticams ir EPC un konversijas likmes, ko nodrošina saistītie tīkli, ir atkarīgs no tā, cik populārs ir piedāvājums. Jo vairāk cilvēku reklamē produktu vai pakalpojumu, jo ticamāka ir šī informācija. Jūs, iespējams, varēsit konvertēt daudz augstāku cenu nekā vidējais filiāle, vai arī jūs varētu cīnīties, lai iegūtu jebkādu pārdošanu. Viss atkarīgs no tā, cik mērķtiecīga ir jūsu satiksme. Piemēram, ņemiet divas dažādas vietnes: sporta ziņu vietni un vietni, kurā tiek apskatīts sporta aprīkojums. Ziņu vietne varētu iegūt labu reklāmguvumu līmeni, reklamējot jebkuru ar sportu saistītu produktu, tomēr pārskatīšanas vietne iegūtu labāku reklāmguvumu līmeni piemēram produktam, piemēram, sporta GPS pulkstenim. Iemesls ir vienkāršs; cilvēki apmeklē šo vietni, lai kaut ko nopirktu. Viņi neatrodas tikai tāpēc, lai lasītu jaunākās sporta ziņas.

Ņemiet vērā šo viedokli, kad izvēlaties produktu vai pakalpojumu, kuru reklamēt. Jo ciešāks piedāvājums ir saistīts ar jūsu auditoriju, jo lielāka ir iespējamība, ka apmeklētājus pārvērtīsit pārdošanas apjomos un potenciālajos pirkumos.

Bez papildu pievēršanās apskatīsim dažus populārākos veidus, kā nopelnīt naudu, izmantojot filiāļu mārketingu 🙂

5 veidi, kā nopelnīt naudu kā filiālei

1. Atsauksmes

Atsauksmes ir lielisks veids, kā reklamēt piedāvājumus. Tiešsaistē ir daudz informācijas cilvēkiem, kuri neveic impulsīvu pirkumu. Es zinu, jo esmu viens no viņiem. Parasti man ir vajadzīgas minūtes, lai izlemtu, vai iegādāties WordPress spraudni, ko varētu izmantot vienā no manām vietnēm, tomēr, iegādājoties kaut ko līdzīgu jaunam klēpjdatoram, televizoram vai tālrunim, es esmu pievilcīgs. Tas nav nekas neparasts, ka es nedēļas pavadu, meklējot produktu, lai pārliecinātos, ka izvēlējos pareizo.

Es zinu, ka daudzi cilvēki ir tādi kā es.

Tāpēc pārskats ir tik lielisks produkta reklamēšanas veids. Cilvēki meklē informāciju par produktu, tāpēc, ja varat viņiem to sniegt, pastāv liela iespēja, ka viņi noklikšķinās uz jūsu saites uz produktu un nopirks produktu. Atsauksmes ir bijis viens no ienesīgākajiem veidiem, kā nopelnīt naudu tiešsaistē. Manā pēdējā nozīmīgākajā emuāra ienākumā no pārskatiem tika iegūti vairāk nekā 75% no vietnes ienākumiem, kas ir daudz vairāk nekā tas, ko es nopelnīju no reklāmas pārdošanas utt..

Arī šīs vietnes īpašniekam Džerijam Lovam ir liela pieredze šajā jomā. Vietnē WebHostingSecretRevealed.net (WHSR) viņš ļoti sīki pārskata mitināšanas uzņēmumus. Vietnē HostScore.net (viņa otrs projekts) viņš ir izstrādājis sistēmu mitināšanas veiktspējas uzraudzībai un izveidojis platformu lietotāju atsauksmju apkopošanai. Tas ir tāls, lai pārliecinātu cilvēkus apmeklēt vietni, un jūsu atsauksme, iespējams, pārliecina personu noklikšķināt uz “PIRKT”.

webhostingsecretrevelled hostinga pārskatiHostinga pārskati

2. Reklāmkarogi

Lielākā daļa vietņu pārdod savu reklāmkarogu vietu, lai gan dažreiz var būt izdevīgāk reklamēt piedāvājumu tā vietā. Ar iepriekšējo vietni es cīnījos, lai pārdotu vienu noteiktu reklāmkarogu apgabalu par vairāk nekā 100 USD mēnesī, bet vēlāk es atradu vienu konkrētu piedāvājumu, kas man radīja divreiz vairāk.

Reklāmkarogu reklāmasReklāmkarogu reklāmas

Es esmu atradis dažus pārskatus, kurus esmu uzrakstījis, un tas ir izraisījis lielu trafiku, neskatoties uz to, ka vietne, kurā tā tika uzrakstīta, nav tik populāra. Tas galvenokārt ir saistīts ar to, ka raksta rangs ir atbilstošs atslēgvārdiem meklētājprogrammās. Reklāmkarogi ir atšķirīgi, jo tie parasti tiek parādīti visā jūsu vietnē. Ja vien jūsu vietne nav koncentrēta uz vienu noteiktu tēmu, reklāmkarogu reklāmās jūs, iespējams, redzēsit zemāku reklāmguvumu līmeni nekā pārskatos. Turklāt jums jāņem vērā arī reklāmas aklums.

Nav godīgi salīdzināt atsauksmes ar reklāmkarogiem, jo ​​tās ir pilnīgi atšķirīgas lietas. Atsauksmju rakstīšana prasa laiku, savukārt reklāmkaroga koda kopēšana un ielīmēšana savā vietnē prasa tikai minūti. Jo mērķtiecīgāka trafika ir jūsu vietnei, jo vairāk tiks parādīts jūsu reklāmkarogs. Tāpēc visās lietās, kuras tiek uzskatītas par vienādām, palielinoties vietnes trafikam, vajadzētu pieaugt reklāmkarogu ieņēmumiem.

3. Piedāvājumu tieša reklamēšana

Lielākā daļa filiāļu tirgotāju, kuri mēnesī nopelna simtiem tūkstošu dolāru, to dara, tieši reklamējot piedāvājumus. Viņi to dara, iegādājoties trafiku un pēc tam nosūtot cilvēkus tieši uz piedāvājumu vai galveno lapu, kas reklamē piedāvājumu (piezīme: daudzi piedāvājumi neļauj tieši sasaistīties ar piedāvājuma lapu, tāpēc jums ir jānosūta apmeklētāji uz galveno lapu). Tiklīdz viņi atrod izdevīgu piedāvājumu, viņi mēģina to palielināt. Piemēram, viņi varētu ieguldīt USD 10–50 USD dienā, reklamējot piedāvājumu, lai redzētu, vai tas ir rentabls. Ja viņi spēs gūt peļņu, viņi sāks palielināt savus reklāmas izdevumus, lai palielinātu peļņu.

Ir zināms, ka filiāļu tirgotāji iztērē tūkstošiem dolāru, pirms atrod savu pirmo rentablo kampaņu. Pat ja viņi būs ieguvuši pieredzi, kā nopelnīt naudu, izmantojot šo metodi, viņi joprojām redzēs daudz kāpumu un kritumu. Atšķirība starp rentablu kampaņu un kampaņu, kas viņiem maksā naudu, ir ļoti maza. Tāpēc filiāļu tirgotāji tik daudz laika pavada, analizējot datus.

Filiāļu mārketingsPiedāvājumu reklamēšana

Ja esat iesācējs darbā tiešsaistē un jums nav liela budžeta, nav ieteicams reklamēt piedāvājumus tieši šādā veidā. Par to runāja Tailers Krūzs. Viņš uzsvēra, ka jums nevajadzētu iesaistīties šāda veida filiāļu tirdzniecībā, ja vien jums nav daudz naudas, ko varat atļauties zaudēt.

Ja jums ir nedaudz naudas, lai ietaupītu, un vēlaties izmēģināt filiāļu tirdzniecību, es iesaku reģistrēties uzticamā tīklā, piemēram, PeerFly, un pēc tam atrast piedāvājumu, kas labi pārveido. Pēc tam mēģiniet piesaistīt datplūsmu piedāvājumam, izmantojot PPC pakalpojumu, piemēram, Google Adwords vai Adsterra. Sāciet ar gariem astes atslēgvārdiem, kas jums nemaksās daudz naudas. Cerams, ka pēc dažām dienām jūs sāksit redzēt dažus reklāmguvumus un pēc tam varēsit sīkāk rīkoties, mainīt atslēgvārdus, uz kuriem mērķējat, vietni, kurā jūs pērkat trafiku utt..

Labākais veids, kā iemācīties nopelnīt naudu šādā veidā, ir to izdarīt pats. Kampaņas padarīšana par rentablu patiešām ir izmēģinājuma un kļūdu gadījums.

4. E-pasta mārketings

Populārākie emuāru autori un tirgotāji turpina stāstīt citiem, ka “nauda ir sarakstā”.

Viņi ir 100% pareizi. Mērķtiecīgs e-pastu saraksts ar pastāvīgiem abonentiem ir vienvirziena biļete konsekventai naudas pelnīšanai. Ir e-pasta tirgotāji, kuriem ir simtiem tūkstošu abonentu, un viņi var nopelnīt tūkstošiem dolāru no vienas pasta adreses, vienkārši iesakot produktu.

Ir dažādi veidi, kā nopelnīt naudu no e-pasta mārketinga. Galvenie veidi, kā gūt labumu no sūtīšanas, ir:

  • Nosūtot e-pastu, kurā ieteikts produkts vai pakalpojums – Pēc tam jums tiks samaksāta filiāles komisija, kad kāds no abonentiem būs jūsu piedāvājums.
  • Saraksta izmantošana savu produktu reklamēšanai – Daži tirgotāji, veicot šo darbību, ir nopelnījuši miljonus. Pat vienkārša e-grāmata, kas ir 100 lappušu gara, dažu dienu laikā var nopelnīt desmitiem tūkstošu dolāru, ja tirgotājam ir pietiekami liels saraksts.
  • Pārdod reklāmas – Daudzi e-pasta tirgotāji par maksu izsūta adreses citu vārdā. Jo vairāk abonentu ir, jo lielāka ir maksa par reklāmas izvietošanu.

Nosūtīšanas biežums ir tas, par ko daudzi cilvēki nepiekrīt. Ir tirgotāji, kuri katru dienu sūta e-pastus abonentiem ar piedāvājumiem. Pastāvīgi sūtot piedāvājumus lasītājiem, parasti tiek novērots, ka abonēšanas likmes pieaug caur jumtu, tāpēc tirgotāji nepārtraukti cenšas aizstāt abonentus, kuri ir aizgājuši. Šī pastāvīgā abonentu skaita samazināšana nozīmē, ka daļa no viņu ienākumiem ir jāinvestē, lai iegūtu jaunus abonentus, pretējā gadījumā saraksts mirs..

Ilgtermiņā izdevīgāk ir izveidot labas attiecības ar abonentiem. Kad abonenti jūs pazīst un uzticas jums, viņi, visticamāk, iegādāsies jūsu produktus un jūsu ieteiktos produktus. Dažiem tirgotājiem ir tik lojāla sekošana, ka viņi katru dienu sūta e-pastu un neredz lielas abonēšanas likmes.

Es uzskatu, ka abonentu nosūtīšana pa e-pastu vismaz reizi nedēļā ir vislabākā. Ja sūtāt e-pastu retāk, piemēram, reizi mēnesī, abonenti var nebūt tik atsaucīgi. Ir diezgan bieži, ka cilvēki abonē vietni atjauninājumiem un pēc tam iesniedz sūdzību, kad viņiem tiek nosūtīts e-pasts, jo viņi aizmirst, ka kādreiz ir pierakstījušies. Šis ir viens no negatīvajiem elementiem, lai reti nosūtītu e-pastu.

Lētāk ir izveidot e-pasta sarakstu, ja jums jau ir vietne. Ja jūs to nedarīsit, jums būs jāizveido savs saraksts, pērkot reklāmas citu cilvēku biļetenos. Emuāru veidošana var būt laikietilpīga, tāpēc, ja jūs labprātāk veidotu savu sarakstu, izmantojot reklamēšanu, es iesaku sākt ar tādu pakalpojumu kā Drošs mijmaiņas darījums dažiem mērķtiecīgiem reklāmas pirkumiem un reklāmas mijmaiņas darījumiem..

Padomi: e-pasta mārketinga rīks var izveidot vai sabojāt jūsu e-pasta mārketinga kampaņu – izlasiet šo rokasgrāmatu un izvēlieties pareizo.

5. Viss iepriekš minētais

Piedāvājumu tiešās reklamēšanas process ir tas, par ko daudzi cilvēki domā, izdzirdot terminu “Affiliate Marketing”, tomēr tas attiecas uz jebkuru metodi, kā reklamēt piedāvājumu par komisiju. Ir daži cilvēki, kas veic tikai tiešu piedāvājumu reklamēšanu vai e-pasta mārketingu, lai arī pēc manas pieredzes vairums saistīto tirgotāju izmanto visas iepriekš minētās metodes..

Emuāri ir lielisks piemērs tam. Lielākā daļa emuāru tiek monetizēti, izmantojot pārskatus, reklāmkarogu reklāmas, e-pasta mārketingu un iegultās saistītās saites saturā.

Viss iepriekš minētaisProblogger

Es ceru, ka jums patika šis filiāļu mārketinga pārskats, un tas ir devis jums dažas idejas par to, kā jūs varat nopelnīt naudu internetā.

Veiksmi,
Kevins

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me