Kā nopelnīt USD 10 000 gadā kā nepilna laika mamma Blogger

Tā kā aizņemta mamma audzina 2 bērnus ar īpašām vajadzībām, man nav daudz brīva laika uz rokām, lai gūtu papildu ienākumus, kas nepieciešami manai ģimenei. Tomēr mans emuārs ļāva man nopelnīt ienākumus aptuveni stundās, kuras esmu pieejams.


2015. gadā šie nepilna laika darba centieni man nopelnīja vairāk nekā 10 000 USD skaidrā naudā. Es arī nopelnīju gandrīz USD 500 dāvanu kartēs un aizvedu vairākus simtus dolāru vērtus produktus, ieskaitot pārtiku, virtuves piederumus, rotaļlietas un daudz ko citu. Šeit ir mani iekšējie padomi, kā es to izdarīju.

1. Pievienojieties tīkliem, kuri, jūsuprāt, neesat kvalificēti F0211-Ienākumu izklājlapavai

Pagājušajā gadā pieredzējis emuāru autors mudināja mani pievienoties Social Fabric, neraugoties uz viņu “prasību” par vairāk lapu skatījumiem, nekā man bija. Es pierakstījos un tiku apstiprināts. Sešu mēnešu laikā no viņiem esmu nopelnījis vairāk nekā 1000 USD un esmu pieteicies tikai apmēram 10% no viņu piedāvātajām iespējām, jo ​​mana niša ir ierobežota.

Pat ja prasības attiecībā uz konkrētu grupu pārsniedz jūsu lapas skatījumus, jums jāpiesakās, ja vien tie skaidri nepasaka. Mūsdienās lappušu skatījumi zīmoliem nav tik svarīgi kā metrika, piemēram, iesaiste un sasniedzamība. Jūsu īpašie talanti tādās jomās kā recepšu izstrāde, amatniecības projekti vai fotogrāfija var arī padarīt jūs vērtīgus grupai, piemēram, Social Fabric.

Varat arī izmantot šo ideju blogeru grupās, ja jums šķiet, ka esat pārāk nepieredzējis, lai pievienotos. Es esmu vairāku ekskluzīvu emuāru autoru grupu loceklis, un viņu atbalsts ir palīdzējis man augt, kā arī sniedzis man iespējas. Uzziniet, kā pievienoties reklāmas grupai, lai palielinātu sociālo mediju mijiedarbību.

2. Piesakieties jebkuram, kas atbilst jūsu emuāram

Papildus sociālajam audumam esmu vairāku tīklu dalībnieks, ieskaitot:

 • Gudras meitenes
 • BlogHer ietekmētāji
 • Ietekmētāja centrālais
 • Tomosons
 • Sverve
 • Masīva šūpošanās
 • Un vēl…

Esmu pievienojies tik daudziem, jo, ja jums ir ierobežota niša, ir grūti iegūt projektus, kas atbilst jūsu zīmolam. Atklājiet vairāk ietekmētāju programmu, lai pievienotos.

Piesakieties un atkārtoti piesakieties vēlamajiem projektiem. Atkārtotas atkārtotas pieteikšanās rezultātā mani šoruden beidzot izvēlējās projektam Ūdens salvetes. Atzīmējiet iecienītos zīmolus sociālajos medijos, noskaidrojiet, vai viņiem ir savas ietekmētāju programmas, un iezīmējiet viņiem radošās idejas. Neveiciet tūlītēju pārskatu sastādīšanu, bet izdomājiet, kā jūs varat padarīt šo produktu mirdzošu ziņā, kuru lasītāji novērtēs. Piemēram, es uzrakstīju savu ziņojumu par ūdens salvetēm par to, kā tie var arī palīdzēt jums droši tīrīt jūsu māju.

3. Pārrunāt augstākas likmes

Jums vajadzētu labāk samaksāt par to, ar ko jūs izcili uzturaties. Ja jūs nervozējat par prasījumu pēc augstākas likmes, atcerieties, ka saikne ar zīmolu nozīmē:

 • Pastāvīga zīmola reklamēšana jūsu emuārā / sociālajos medijos
 • Zemākas iespējas strādāt vienam no konkurentiem
 • Darbojas, lai izveidotu ziņu, kas var kļūt vīrusu izraisīta, un dalās tajā
 • Ievērojiet zīmolu mērķus, vadlīnijas un autortiesību politikas, kā arī savu
 • Iespēja pazaudēt lasītājus, kuriem nerūp sponsorētās ziņas

Tagad, ja tas nepārliecina paaugstināt likmes, apsveriet šo iespēju: jūs tiešām nevarat nopelnīt daudz ienākumu no emuāru veidošanas darbiem, kas maksā 100–500 USD par pastu vai projektu, jo jums jāpārliecinās, ka 50–80% no jūsu saturs netiek sponsorēts.

Ja zīmols uzrunā un saka: “Mums patīk jūsu ziņas par šo tēmu” vai “Jūsu fotogrāfija ir satriecoša”, atgriezieties ar likmēm, kas atspoguļo jūsu vērtību. Nevajag sāpēt pārāk augstu, taču pārāk zems solis var viņiem parādīt, ka jūs nenovērtējat savu darbu. Jums, iespējams, būs jāpārbauda turp un atpakaļ, līdz norēķināsities par izdevīgu cenu, kuru klienti ir gatavi maksāt. Uzziniet vairāk padziļinātu padomu par sponsorēto ziņu izvietošanu.

4. Dos un ko nevajag darīt maziem darbiem

Parasti mazos darbos ir iesaistīta sociāla informācija, piemēram, Tweets vai Facebook. Jums jāpatur prātā, kā šī daļa ietekmēs jūsu kopējo zīmolu, tāpēc atkal pieņemiet tikai tos darbus, kas ir piemēroti jūsu zīmolam.

1. Neveiciet emuāra ierakstus “mazs darbs”

Izvairieties no “maziem” emuāru ierakstiem. Jums labāk ir rakstīt bez maksas par zīmolu, kas jums patīk, nekā par zemu samaksu par ziņu vai recenziju.

2. Pieturieties pie sociālajām akcijām

Tweets, Instagrams, Pins un Facebook kopīgošana prasa tikai dažus mirkļus, un tos var viegli iestatīt vai plānot.

3. Iestatiet noteikumus

Es nedalīšos ar zīmola attēliem savā Instagram, jo ​​domāju, ka tas piesārņo manu zīmolu, bet es to daru čivināt. Pirms sākat veikt mazus darbus, padomājiet par to, ko jūsu straume nozīmē jums kā zīmolam, un attiecīgi iestatiet noteikumus.

4. Zini savu vērtību

1 dolārs vai mazāk ir par zemu akcijai. Akcijām vajadzētu būt vismaz 4 USD, taču akcijas var piedāvāt 5–10 USD diapazonā vai pat augstāk, atkarībā no jūsu sekotāju skaita, platformas un pieprasījuma.

5. Pievienojieties Izea vai SocialPubli.com

Ar Izea esmu solījis tweets, pagājušajā gadā nopelnot vairāk nekā 200 USD. SocialPubli ir jauns tīkls, kas nodrošina līdzīgus pakalpojumus un piešķir 50 ASV dolāru kredītu jauniem ietekmētājiem.

5. Stratēģiski integrējiet filiāļu reklāmas

Var būt grūti gūt peļņu no saistītajām reklāmām. Ir divas metodes:

1. metode: reklāmkarogu reklāmas

Reklāmkarogu reklāmas darbojas labāk, ja lapas skatījumi ir augstāki. Ievietojot reklāmkarogu reklāmas, tās jāintegrē tur, kur lasītāji, visticamāk, uz tām noklikšķina, piemēram, virs galvenes. Man nav bijis daudz veiksmes, izmantojot reklāmkarogu reklāmas, izņemot katras ziņas apakšā, kas, manuprāt, ir uzmācīga.

2. metode: saistiet saites rakstā

Ja jūsu lapas skatījumu skaits ir zemāks, ievietojiet atbilstošās saistītās saites rakstos savā emuārā vai biļetenā. Tie, protams, nonāk jūsu saturā, piemēram, top 10 grāmatu ceļvedis ar saitēm vai saistītās saites recepšu sastāvdaļām.

Uzziniet vairāk par to, kā nopelnīt naudu kā filiālei.

6. Sāciet ārštata darbu

Ja jūs nekad neesat veicis ārštata darbu, tagad ir pienācis laiks. Tā ir lielākā daļa no maniem ienākumiem. Triks ir strādāt pie tā, kas jums patīk, tāpēc apskatiet visas pozitīvās atsauksmes par savu darbu un ārštata darbiniekiem šajā jomā.

Jūs, iespējams, varēsit izmantot ārštata darba samaksu par kādu no šiem darbiem, ja jau regulāri izmantojat šīs prasmes savam emuāram:

 • Ārštata rakstnieks
 • Fotogrāfs
 • Attēlu dizainers
 • Redaktors / korektors
 • Faktu pārbaudītājs
 • Meklētājprogrammu optimizācijas profesionālis
 • Sociālo mediju vadība
 • Emuāru dizains / pārvaldība

Atrodiet lieliskus ārštata emuāru veidotāju tīklus.

7. Darbs gudrāk

Lai gūtu papildu ienākumus, ir jāievēro arī šīs vadlīnijas:

1. pamatnostādne: apgūstiet savu amatu

Apgūstiet vienu lietu, kas jums izceļas. Tas palīdzēs jums attīstīt autoritāti un pārdot savas prasmes gan emuārā, gan ārpus tā.

2. pamatnostādne: sadarbības tīkli

Nepārtraukti tīklā. Attiecības jūsu nišā palīdzēs jums atrast iespējas, partnerus un palīdzēs palielināt jūsu zīmolu.

3. pamatnostādne: Kļūsti par labu laika pārvaldībai

Prioritējiet savu laiku. Ja jums nav daudz laika, lai nopelnītu ienākumus, vispirms prioritizējiet savus darba uzdevumus pēc secības, cik viņi maksā (vislielākais līdz vismazākajam), un pēc tam pēc termiņa.

4. pamatnostādne: ievērojiet darba grafiku

Saglabājiet savu darba laiku svētu. Nosakiet darba stundas un atbrīvojiet tos no bērniem, ģimenes laika un citām saistībām. Man vīrs saprot, ka aizvērtas durvis nozīmē, ka tiek veikts algots darbs, un viņš to uzmanīgi ievēro.

5. pamatnostādne: vai jūs darāt to, ko esat vērts?

Pārbaudiet savu ieguldījumu atdevi. Par ko jūs maksājat apmaiņā par ieguldītajām pūlēm projektā? Piemēram, Social Fabric projekti balstās uz iepirkšanās braucieniem, par kuriem tiek atlīdzināta atlīdzība, taču, ja nevarat viegli nokļūt pieprasītajā veikalā, jums, iespējams, būs jāņem vērā ceļojums..

Pievienošanās sarežģītākiem tīkliem, pieteikšanās un sadale, sarunas, saprātīga mazu darbu izvēle, ārštata darbs un gudrāks darbs var palīdzēt jūsu emuāru veidošanas pieredzi izmantot nepilna laika ienākumos..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map