Kā palaist un palaist foruma vietni

Pievienojiet forumu vietnei, lai izveidotu kopienas sajūtu. Izpildiet 6 vienkāršas darbības, kurās aprakstīts viss, sākot no foruma platformas izvēles līdz administratīvo noteikumu iestatīšanai.


Foruma izveides priekšrocības

No vietnes īpašnieka viedokļa forums ir labs šādu iemeslu dēļ.

 • Veids, kā jūsu lasītāji mijiedarbojas savā starpā.
 • Automātiska satura ģenerēšana un vietņu mēroga palielināšana.
 • Vienkāršs veids, kā ātri atbildēt uz lasītāju jautājumiem vai vienlaikus atbildēt uz daudziem lasītājiem.
 • Veido kopienas sajūtu vietnes apmeklētāju vidū.
 • Var piesaistīt jaunus lasītājus.

Ieteicamā foruma mitināšana: SiteGround, InMotion Hostings, A2 Hostings *.

* Pievienojiet saites.

2. darbība: iestatīšana

Kad esat izvietojis mitināšanu, ir pienācis laiks izlemt par foruma veidu, kuru vēlaties izveidot savā vietnē. Ir daudz dažādu programmatūras veidu, kurus varat izmantot, un katram no tiem ir savas īpašās priekšrocības.

Muut

muut

Apmeklējiet tiešsaistē: www.phpbb.com

phpBB ir atvērtā koda forums. Jūs instalējat programmatūru savā vietnē, un tās izmantošana ir pilnīgi bezmaksas, izņemot maksu par tīmekļa mitināšanu.

Tā kā tas ir atvērts kods, jūs varat atrast tiešsaistes palīdzību no dažādiem izstrādātājiem, kas palīdzēs jums pielāgot jūsu forumu, lai tas būtu pilnībā pielāgots. Stilu datu bāzē ir 100 stila pakešu un attēlu, kas palīdzēs jums vēl vairāk pielāgot savu forumu.

Vienkāršas mašīnas

vienkārša mašīna

Apmeklējiet tiešsaistē: http://www.vbulletin.com

vBulletin ir viens no nedaudzajiem forumu programmatūras risinājumiem, kas piedāvā iespēju gan mitināties savā vietnē, gan arī izmantot viņu mākoņa serverus sava foruma mitināšanai. Ja jūs neesat ļoti tehnisks, tad mākonis (cena sākas no USD 15 mēnesī), iespējams, ir vienkāršākais risinājums, ar kuru sākt. Apmēram 15 minūtēs varat sākt sava foruma izveidi un personalizēt to atbilstoši jūsu gaumei un jūsu vietnes kopējam izskatam.

MyBB

Mybb

Apmeklējiet tiešsaistē: https://www.kunena.org

Kunena piedāvā citu iespēju forumam un ir īpaši paredzēta tiem, kuri savas vietnes pārvalda Joomla platformā. Kunena būtībā ir pagarinājums. Tas ir bezmaksas forums, un, lai izmantotu tā funkcijas, jums nebūs jāraksta hacks vai tilti.

bbPress bbpress

Apmeklējiet tiešsaistē: https://vanillaforums.org

Vaniļa ir vēl viens risinājums, kas ļauj to izmantot vai nu kā atvērtā pirmkoda programmatūru, kuru mitināt savā vietnē, vai arī varat izmantot to mākoņa bāzes risinājumu. Jūs varat mēnesi bez maksas izmēģināt viņu mākoņu bāzes risinājumu, lai redzētu, ko domājat par iekļautajām funkcijām. Atklātā pirmkoda opcija gan sniedz sabiedrības atbalstu, bet oficiālu tehnisko atbalstu nesniedz.

3. darbība. Foruma noteikumu sastādīšana

Kad būsit ieguvis faktisko programmatūru, pirms atvērsit savu forumu lietotājiem, jūs vēlēsities nākt klajā ar noteikumu kopumu, kā vadīt uzvedību jūsu vietnē. Lielākā daļa tiešsaistes forumu īsteno noteikumus šādās jomās:

 • Diskriminējoši komentāri
 • Nepilna valoda
 • Aicināšana uz amatiem
 • Surogātpasts un pašreklāma
 • arejas saites

Protams, jūs vēlēsities apsvērt savu tēmu un padomāt, kādas problēmas visdrīzāk rodas ap šo tēmu. Tā ir arī gudra ideja izpētīt citu forumu pakalpojumu sniegšanas noteikumus (TOS). Kad noteikumi ir ieviesti, ievietojiet tos augšējā, lipīgajā pavedienā, lai jaunie dalībnieki saprastu noteikumus. Varat arī lūgt viņus piekrist TOS, reģistrējoties, lai piekļūtu forumiem.

Apmeklējiet tiešsaistē: jobs.problogger.net

Starta valsts

Startup Nation ir vietne, kas paredzēta cilvēkiem, kuri vēlas uzsākt jaunu biznesu. Viņu tiešsaistes forumā ir tūkstošiem tēmu, no kurām izvēlēties. Desmitiem tūkstošu lietotāju apspriež dažādus jautājumus. Viena no lietām, kas labi darbojas šajā forumā, ir tā racionalitāte un organizētība. Neatkarīgi no tā, par kādu tēmu jums nepieciešama palīdzība, varat vienkārši doties uz foruma galveno lapu un atrast pareizo kategoriju.

Informācija iet no pamata uz modernu.

starta tautaVietnes StartupNation.com ekrānuzņēmums.

Apmeklējiet tiešsaistē: www.warriorforum.com

Profesionālo pilotu baumu tīkls

Viena no lieliskajām lietām tiešsaistes forumos ir tā, ka jūs varat sarunu centrā koncentrēt uz ļoti nišas tēmu. PPRuNe ir vietne, kas būtībā ir tikai forums. Viņi piedāvā sarunu profesionāliem pilotiem. Tēmas ietver ļoti specifiskas jomas, piemēram: rotorgalviņas (helikoptera pilotiem), salona apkalpi (stjuartiem), ATC jautājumus, kā arī ārkārtas reaģēšanas plānošanu.

Būtībā, ja tas kaut kādā veidā attiecas uz lidojumu, tad tam ir kāda tēma. Šajā vietnē ir tik unikāls, cik daudz tā ir koncentrēta uz noteiktu nozari. Tā ir vieda stratēģija, lai redzētu, kādi citi forumi ir par to pašu tēmu, un mazliet pārveidotu jūsu savējo, lai tā būtu unikāla.

ppruneVietnes PPRuNe.org ekrānuzņēmums

Apmeklējiet tiešsaistē: forums.somethingawful.com

Koledžas konfidencialitāte

Koledžas Konfidencialitāte ir vēl viena vietne, kas būtībā ir viens liels forums.

Šīs vietnes niša ir koledžas un drīz topošie koledžas studenti. Viena no lietām, ko šai vietnei veicas īpaši labi, ir rīku piedāvājums, lai palīdzētu tās mērķa demogrāfijai. Piemēram, ja apmeklējat koledžu Konfidenciāli, jūs atradīsit gan mijiedarbības veidus, gan bezmaksas resursus, kas palīdzēs atrast koledžu, meklēt stipendijas, izdomāt, kura koledža vislabāk atbilst jūsu vajadzībām, un vēl ko citu.

koledžas konfidencialitāteVietnes CollegeConfidential.com ekrānuzņēmums

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map