Kā pasīvi pelnīt naudu, izmantojot e-pastu automātiskos

Ir iemesls, kāpēc tik daudzi emuāru autori saka “nauda ir sarakstā”.


Lielākā daļa jūsu vietnes apmeklētāju negribēs uzreiz kļūt par uzticīgiem faniem. Viņi, iespējams, šonedēļ pārbauda desmitiem, pat simtiem vietņu, un diemžēl ir viegli aizmirst savu pēc noklikšķināšanas prom – ja vien jūs ar viņiem sazināties.

Jūs varētu domāt, ka sociālie mediji ir ideāls veids, kā piesaistīt apmeklētājus. Un sociālajiem medijiem ir savas iespējas, taču, veidojot lojālu auditoriju un gūstot peļņu no jūsu emuāra, tas nevar konkurēt ar e-pastu.

E-pasts, iespējams, ir sena tehnoloģija, salīdzinot ar sociālajiem medijiem, taču tas joprojām ir labāks, ja jūsu ziņa tiek uzklausīta. Sociālajos plašsaziņas līdzekļos ziņojumi ir īslaicīgi un bieži vien ir izslāpuši no trokšņa. No otras puses, e-pasts paliek jūsu auditorijas iesūtnē un neizzūd, ja tas tiek ignorēts..

Ar e-pastu jums nav jānodarbojas ar rakstzīmju ierobežojumiem, attēla specifikācijām, apmaksātu sasniedzamību vai mokošiem lietošanas noteikumiem.

Tāpēc nauda ir sarakstā. Tālāk ir norādīts, kā panākt, lai saraksts darbotos jūsu labā.

Kā izveidot savu e-pasta sarakstu?

Acīmredzot, lai nopelnītu naudu no sava e-pasta automātiskā atbildētāja, jums vispirms ir nepieciešami abonenti.

Bet ne tikai abonenti – jūs vēlaties tikai tos abonentus, kurus interesē jūsu piedāvātais piedāvājums. Ir svarīgi koncentrēt savus centienus uz kvalitātes saraksta izveidi, kas sastāv no jūsu ideālās mērķauditorijas.

1- E-pasta izvēles veidlapas

Ja e-pasta abonentu iegūšana ir jūsu emuāra galvenais mērķis, jums tas ir jākoncentrē uz jūsu vietni. Jūsu izvēlētajām veidlapām vajadzētu izcelties no jūsu satura. Ja jūsu vietne ir pārblīvēta, neviens neredzēs jūsu izvēles veidlapas. Izdzēsiet nevajadzīgos traucējumus un pārliecinieties, vai izvēles formas ir skaidri redzamas.

Apsveriet iespēju izmantot nekaitinošu un lietotājam draudzīgu uznirstošo veidlapu, lai iegūtu vēl vairāk abonentu. Šeit WHSR mēs izmantojam Ninja Popup. Ninja uznirstošos logus varat iegādāties vietnē CodeCanyon. Mēs iesakām arī OptinMonster, WordPress spraudni, kas var radīt skaistus izvēles formas dizainus.

2 – bezmaksas pakalpojumi un satura jaunināšana

Populāra metode e-pasta abonentu skaita palielināšanai ir bezmaksas abonementa piedāvāšana, piemēram, e-grāmata vai e-pasta kurss..

Vēl viena efektīva sarakstu veidošanas metode, kas nesen kļuvusi populāra, ir satura jaunināšana, kad emuāru autori piedāvā unikālas bezmaksas maksas, lai papildinātu (“jauninātu”) atsevišķas ziņas, kas ir pieejamas tikai e-pasta abonentiem..

Lai gan bezmaksas maksas piedāvāšanai ir nepieciešams sākotnējs ieguldījums, daudzi emuāru autori uzskata, ka tas palīdz strauji palielināt viņu e-pastu saraksta pieaugumu.

Tomēr neaizmirstiet, ka jūs nevēlaties tikai vairāk abonentu – jums ir nepieciešams pa labi abonenti.

Jūsu bezmaksas reklāmai vajadzētu būt tieši tādai, ko jūsu mērķauditorija vēlas lejupielādēt. Ja jūsu bezmaksas reklāmbikses piesaista nepareizu auditoriju, tas vienkārši novedīs pie augsta abonēšanas līmeņa. Apsveriet iespēju izmantot lasītāju aptaujas, lai precīzi uzzinātu, kas bezmaksas reklāmdevēji piesaista jūsu unikālo auditoriju.

Kā pelnīt no automātiskā atbildētāja

Pat Flynn no Smart Passive Income nopelna lielu daļu no saviem ieņēmumiem, reklamējot Bluehost un LeadPages.Pat Flynn no Smart Passive Income nopelna lielu daļu no saviem ieņēmumiem, reklamējot Bluehost un LeadPages.

Lai gūtu peļņu no sava e-pasta automātiskā atbildētāja, jums būs kaut kas jāpārdod.

Affiliate saites ir populārs veids, kā nopelnīt naudu, izmantojot e-pasta automātiskos. Varat izmantot tādu vietni kā Share A Sale, lai atrastu filiāļu partnerības iespējas, vai arī sadarbojieties ar jau izmantotajiem zīmoliem, kuriem ir saistītās programmas, piemēram, jūsu tīmekļa mitināšanas uzņēmums.

Jūs varat arī nopelnīt naudu, pārdodot savus produktus un pakalpojumus. Digitālie produkti, piemēram, kursi un e-grāmatas, ir izplatīts pasīvo ienākumu gūšanas veids. Lai gan produkta izveidošanai nepieciešami sākotnēji ieguldījumi, viņi var nopelnīt jums pasīvus ienākumus, kad automātiskais atbildētājs ir pabeigts, un no jums nav jāveic papildu darbs..

Rakt dziļāk

  • 4 vēstuļu paraugi, lai adresātu saraksta abonentus pārvērstu par klientiem

Padomi

Ne katram e-pastam vajadzētu būt grūti pārdotam, vai arī jums būs jāsastopas ar daudz abonementu.

Tomēr ar katru e-pastu jums jāatstāj atvērtas pārdošanas iespējas. Pat jūsu informatīvie e-pasti var atsaukties uz jūsu vietni, kur apmeklētāji var atrast saites, lai iegādātos jūsu produktus, vai noklikšķināt uz jūsu saistītajām saitēm..

Izmantojot savus agrīnos e-pastus, jums jāveido uzticība auditorijai. Ja jūs tikko sākat darbu un jūsu saraksts joprojām ir mazs, nebaidieties uzaicināt abonentus atbildēt un tieši sazināties ar jums.

Lai iegūtu vislielāko ienākumu potenciālu, piedāvājiet produktu un pakalpojumu klāstu dažādos cenu punktos visā jūsu automātiskā atbildētāja sērijā. Tikai tāpēc, ka jūsu viens e-pasts, kurā tiek pārdots kurss 500 ASV dolāru apmērā, nedarbojas, tas nenozīmē, ka jums vajadzētu atteikties no šiem abonentiem. Mēģiniet pagarināt automātisko atbildētāju sēriju, lai piedāvātu arī mini kursu USD 50 vērtībā.

Automātiskā atbildētāja rīki

1- Pastāvīgs kontakts

Starp daudziem citiem e-pasta mārketinga rīkiem ConstantContact ir vārds, kas parādās pastāvīgi (nav paredzēts pun). Papildus pamatkompetencei e-pasta mārketingā vietne ir paplašinājusies, iekļaujot arī citus ar mārketingu saistītus pakalpojumus, kas ir arī pluss. Iepazīstieties ar Tima pastāvīgās kontaktpersonas pārskatu, lai uzzinātu vairāk.

2 – GetResponse

GetResponse ir mūsu ieteiktais e-pasta mārketinga rīks, kurā liela uzmanība tiek pievērsta automātiskajiem atbildētājiem. Viņi ir bijuši jau vairāk nekā 15 gadus. Mēs to izmantojam, lai izstrādātu, nosūtītu un izsekotu e-pasta biļetenus abonentiem par ļoti pieņemamu cenu. Iepazīstieties ar Džerija GetResponse pārskatu, lai uzzinātu vairāk.

3 – Aberbers

AWeber ir populārs e-pasta sarakstu rīks, kas ietver automātiskā atbildētāja funkciju. Viņi arī piedāvā RSS-to-email rīku, lai jūsu abonenti varētu automātiski iegūt jūsu jaunākās emuāra ziņas, padarot jūsu biļetenu par pilnīgi pasīvu.

4 – MailChimp

MailChimp ir populārs e-pasta sarakstu rīks, kas slavens ar tā ērtu lietošanu un krāšņām veidnēm (nemaz nerunājot par viņu jauko pērtiķu talismanu). MailChimp piedāvā automātiskā atbildētāja rīku tikai ar viņu apmaksātajiem kontiem. Izmantojot viņu automatizācijas rīkus, jūs varat viegli iestatīt e-pastu sērijas jauniem abonentiem vai pat iestatīt e-pastu nosūtīšanu pēc noteiktiem iedarbinošiem notikumiem (piemēram, kupona nosūtīšana pēc tam, kad klients pērk produktu).

Sāciet veidot savu sarakstu jau šodien

Ja vēlaties nopelnīt naudas blogošanu, ir svarīgi izveidot e-pastu sarakstu.

Labā ziņa ir tā, ka nekad nav par vēlu! Sāciet, reģistrējoties izvēlētajam e-pasta saraksta rīkam, un ievietojiet dažas izvēles formas savā vietnē. Kad esat iedomājies, kādas ir jūsu auditorijas vajadzības, varat izveidot produktu, kas viņiem patiks.

Lai gan naudas pelnīšanas e-pastu automātiskie atbildētāji izveido laiku, pēc uzstādīšanas tie var būt ļoti ienesīgs ienākumu avots emuāru autoriem un tiešsaistes uzņēmumiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map