Kā sākt veiksmīgas mammas emuāru, 2. daļa: Veicināšana un monetizācija

Izlasiet arī: 7 ātri veidi, kā reklamēt savu emuāru


Monetizācija

Kā jūs veiksmīgi gūstat peļņu no savas mammas emuāra? Esmu apkopojusi dažādu emuāru autoru padomus par to, kas viņiem ir izdevies – sākot ar sevi!

Sponsorētās ziņas

Šis ir viens no maniem ienesīgākajiem veidiem, kā nopelnīt naudu tiešsaistē pat kā emuāru autors ar zemu trafiku. Pēc tam, kad pavadīju laiku kā produktu recenzents, es pārgāju uz kompensētu amatu rakstīšanu. Pēc tam es rakstīju ziņas apmaiņā pret dāvanu sertifikātiem.

Kad sākat strādāt ar zīmoliem, lai saņemtu kompensāciju, jūs varat paaugstināt likmi, pieaugot jūsu pieredzei. Es iesaku jums iestatīt likmes – gan par stundu, gan par katru emuāra ziņu. Pēc tam, kad pagājušajā gadā strādāju ar Silk, tagad regulāri rakstu kompensētus ziņojumus, pieprasījumi man nāk klāt personīgi, kā arī caur manu iecienītāko emuāru autoru tīkliem.

Jebkuru jautājumu vai sponsorētu pasta lietojumprogrammu gadījumā es vienmēr izvēlos unikālu leņķi vai radošu ideju (mērķējot uz savu auditoriju), kas ļauj man izcelties no pūļa.

saules un sippy tases

Meagan Paulin no Sunshine un Sippy Cups teica:

“Sākot gūt peļņu no sava emuāra, daudzi cilvēki (un es atzīstu, ka es arī esmu iekļauts) vienkārši izmanto katru piedāvājumu, kas nāk viņu priekšā. Tas ir tik aizraujoši – 25 ASV dolāri, lai ievietotu kādu izlases produktu, kura rakstīšana man prasa tikai 20 minūtes? Rezultāts!

“Bet ilgtermiņā tas nedarbojas. Jūsu lasītāji pie jums vēršas pēc autentiskuma un lai dzirdētu, ko cita īstā mamma domā par produktiem, zīmoliem un pakalpojumiem. Un jūs nevēlaties, lai jūsu emuārs kļūtu par reklāmas sēriju. Jūs vēlaties kvalitatīvu saturu. Gluži tāpat, kā jūs neparakstītu žurnālu, ja tas būtu tikai reklāmas, neviens nevēlas apmeklēt jūsu vietni, ja tas ir tikai reklāmas. Tāpēc, vienmēr pievienojot reklāmas, sponsorētās ziņas utt., Vienmēr atcerieties lasītājus. Ja jūs to nelasītu, nepublicējiet. ”

Kļūstot par profesionālu emuāru autoru

Emuāru veidotāju tīkli var kļūt arī par kritisku iespēju avotu, jo tie bieži veic visus administratīvos pienākumus, piemēram, līguma noslēgšanu un samaksu saprātīgā termiņā. Tas ļauj sasniegt komforta un drošības līmeni, dodoties laukā.

Turklāt kā profesionālim jums ir jābūt dažiem instrumentiem pa rokai – un ne tikai savām vizītkartēm. Pamatlīgums ir laba ideja klientiem, kuri vēršas pie jums ārpus izveidota tīkla. Pārliecinieties, ka savā emuārā un multivides komplektā esat uzskaitījis savu pieredzi un prasmes, izceļot prasmes un atzinības.

zaļā saruna

Anna Hackman, Zaļā Talka –

Izveidojiet multivides komplektu ar savu statistiku kopā ar dažām labākajām ziņām. Izmantojiet Amazon un kopīgojiet filiāles saites par pārdošanu produktiem, kuriem ticat. Apmeklējiet čata tērzēšanas sarunas, lai satiktos kā cilvēki un pievienotos kopienām! ”

Vai esat gatavs rakt un sākt darbu? 3. daļā mēs apspriedīsim stratēģiskās tīkla izveides metodes, lai uzlabotu jūsu mammas emuāra mārketingu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me