Kā sākt veiksmīgas mammas emuāru, 3. daļa: Tīklošana jūsu nišā

Lasiet arī: E-pasta ziņojumu izplatīšana emuāriem – 5 veiksmīgi ziņojumi, kas veido attiecības


2. Partneris ar slavenībām un lieliem vārdiem savā nišā

Kas jums jādalās ar domu vadītājiem savā nišā, kas var padarīt jūs par ievērotu autoritāti?

Šiem cilvēkiem nav jābūt emuāru autoriem, bet viņiem ir jābūt spēcīgai sociālo mediju klātbūtnei. Un, kad es saku “spēcīgs”, es nedomāju 1 miljonu sekotāju.

Kam mērķēt?

Kāds, kam jūsu sekotāji ir 5–10 reizes, joprojām var jūs dzirdēt virs dinas, it īpaši, ja jūs esat stingri viņu aizstāvis. Izvēloties šos cilvēkus, atkal neaizmirstiet sevi par sevi.

Jūs savā nišā vēlaties atrast vidēja līmeņa domu līderus, kuriem jūs piekrītat lielāko daļu (bet ne visu) laiku, kuri sniedz vērtīgu un pat pārsteidzošu informāciju jūsu auditorijai. Nelielas domstarpības laiku pa laikam padara lietas interesantas un padara jūs unikālu.

Jums, protams, ir jāatbalsta šie cēloņi, izmantojot emuāru ierakstus un sociālās ziņas. Daudzas aizstāvības kampaņas, kurās es iepriekš strādāju bez maksas, tagad ir nodrošinājušas ienākumus. Tajā laikā es tikai domāju, ka tas ir svarīgs jautājums, par kuru man vajadzētu zināt lasītājiem, bet tas nostiprināja manu reputāciju šajā nišā. Nekad nepalaidiet garām iespēju palīdzēt domu līderim jomā, kurā jūs aizraujaties.

Turklāt šāda veida kopīgošana ir lieliska jūsu sociālajiem medijiem. Ar nesenajām izmaiņām Facebook lapās un surogātpastu kontu novēršanu lielākā daļa manu kolēģu ir ieguvuši atzinību fanu lapu sekotāju vidū. Tomēr, daloties ar kritisko informāciju, kas attiecas uz manu nišu, no vadošajiem emuāru veidotājiem savā jomā, mani sekotāji, iesaistīšanās un atpazīstamība man pēdējos mēnešos ir faktiski palielinājusies..

zaļā māsa

Karena Lī, Zaļās māsas dibinātāja – 

“Es blogoju vairākus gadus, un es uzskatu, ka, lai uzlabotu savu trafiku, ir ļoti līdzīgi domājošiem cilvēkiem. Es ļoti iesaku izveidot sakarus ar citiem emuāru autoriem, kuri raksta par līdzīgām tēmām, pievienojoties grupām un kopienām Facebook, LinkedIn vai Google Plus. Ja vēlaties uzlabot emuāru veidošanu, ir ļoti svarīgi dalīties ar idejām, ziņām un atbalstīt viens otru. Vēl viens lielisks tīkla izveides veids ir pievienošanās emuāru tīklam, piemēram, Green Sisterhood, kuru es līdzdibināju. Es izveidoju tīklu, lai mēs varētu dot iespēju viens otram, mācīties no citiem un vajadzības gadījumā atbalstīt [viens otru]. Tā ir emuāru veidošanas ģimene, kurā visi gūst labumu. Atrodiet emuāru tīklu, kas atbilst jūsu emuāra stilam un tēmai. Un jūs gūsit labumu, pamatojoties uz to, ko jūs tajā ieliekat. ”

3. Veidojiet ciešas attiecības ar zīmoliem

Domājot par zīmoliem, mēs bieži domājam par kaut kā iegūšanu: produktu, sponsorēšanu un emuāru veidošanas darbu. Tās ir lieliskas lietas, taču, lai sāktu veidot attiecības ar zīmoliem, jums tās nav vajadzīgas.

Sāciet Tweeting, Instagramming un atzīmējat savus labākos un iecienītos zīmolus. Piemēram, ja esat emuāru autors emuāros, ievietojiet sava iecienītākā zīmola fotoattēlu un to, kā jūs to lietojat brokastīs, pusdienās, vakariņās utt. Uzrakstiet pievilcīgu komentāru, ievelciet pareizās atsauces un lieliskās fotogrāfijas – un esiet konsekvents!

Tuvojas zīmoli

Nevajag tikai vienu kliegt. Tā vietā izvēlieties sauju zīmolu, kas jums jau patīk, un dziediet viņu uzslavas. Visbeidzot, zīmoli pamanīs, bet jūs, iespējams, nebūsit pamanīts ļoti lieliem zīmoliem. Disnejs, iespējams, pat neredzēs jūs viņu komplimentus čivināt, bet gan mazo mammu un pop veikalu vai zīmolu, kuru jūs dievinat?

Viņi būs uzmanīgāki un var apsvērt iespēju sadarboties ar jums.

Tāpēc ir ieteicams pārbaudīt iecienītāko produktu lapas par to fonu un to, kas ir jauns. Es biju absolūti saviļņots, kad Nutiva, viens no maniem ļoti iecienītajiem zīmoliem, pagājušajā nedēļā man parādīja čivināt. Iepazīstieties ar šo paraugpraksi zīmolu un emuāru veidotāju sadarbībai.

4. Apmeklējiet pareizās konferences

Es jau iepriekš esmu par to runājis: kā konference var palīdzēt jums izveidot attiecības, veidot kontaktus un daudz ko citu. Jums jāmeklē tādi, kas precīzi nosaka jūsu nišu, piemēram, ceļojumu rakstnieki & Fotogrāfijas konference vai ShiftCon dabiskās veselības telpai. Tomēr jums vajadzētu apmeklēt arī konferences par emuāru veidošanas mākslu un amatiem un sociālajiem medijiem.

Es vairs negrasos ieteikt BlogHer, bet ir tik daudz lielisku konferenču, kas īpaši domātas mammu blogerēm: A tipa vecāku konference, Mammu 2.0 samits, Bloggy konference. Viens no maniem iecienītākajiem intimitātes jautājumiem ir iRetreat, kas gatavojas tam, kas izskatās kā viena no šī gada labākajām konferencēm. Man bija daudz ieskatu no pagājušā gada iRetreat!

Vietējās, mazākas, intensīvas semināru konferences ir arī labāks solis. Sākot no 100 USD līdz 250 USD, tie ļauj ietaupīt nakšņošanas izmaksas, ir intīmāki attiecību veidošanai ar citiem emuāru autoriem un nodrošina intensīvas, mērķtiecīgas apmācības par noteiktu tēmu. Piemēram, koncentrētā emuāru veidošanā ir daudz intensīvu vienas dienas semināru visā pasaulē par saprātīgu cenu.

A tips rīko arī vienas dienas semināru, un daudzas mazākas vietas tiek apgrieztas visā blogosfērā. Nepalaidiet garām šīs lieliskās iespējas, ja nevarat atļauties 3 dienu ceļojumu uz lielākām Emuāru autora konferencēm.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me