Kāpēc golfa žurnāls var būt rentablāks, nekā jūs domājat (un kā to sākt)

Golfs ir sports, ko var spēlēt ikviens jebkurā vecumā, padarot to populāru gan jauniem, gan veciem, kā arī ikvienam vecumam starp tiem. Saskaņā ar Statista teikto, kopš 2014. gada tikai ASV bija aptuveni 26,88 miljoni golfa spēlētāju. Pasaules Golfa fonds lēš, ka katru gadu ar golfa palīdzību ASV ekonomikā tiek iepludināti aptuveni 84,1 miljards USD.


CNN intervijā Pasaules Golfa fonda izpilddirektors Stīvs Mona dalījās, ka golfa industrija ir lielāka nekā gan skatītāju sports, gan skatuves māksla kopā.

Golfs ir viens no populārākajiem sporta veidiem apkārt, un tas ir arī naudas pelnīšanas spēks. Ja jums patīk golfs un jūs meklējat tēmu, par kuru blogot, šai nišai ir plaša auditorija ar nedaudz dziļām kabatām.

Veiksmīgu golfa emuāru veidotāju gadījumu izpēte

Ielikts golfa emuārā

līks uz golfa emuāra ekrānuzņēmumu

URL: http://armchairgolfblog.blogspot.com/

Neils SagebielsNeil Sagebiel – klubkrēslu golfa emuārs

Neil Sagebiel, Armchair Golf Blog emuāra autorei un blogerei, bija daži padomi, ar kuriem dalīties arī mūsu lasītājiem.

Izmantojot savu emuāru, Neils sāka sastapties ar tādiem golfa spēlētājiem kā Džeks Fleks. Pēc tam viņš runāja ar daudzām golfa leģendām, piemēram, Eriju Bolu, Biliju Kasperu un Dogu Sandersu. Viņš dalījās šajos stāstos savā grāmatā “Zīmēt kāpās: 1969. gada Rydera kauss un finišs, kas šokēja pasauli”.

Kad Neils 2005. gadā sāka savu emuāru, viņam bija vienkāršs mērķis. Viņš tikai vēlējās uzzināt par emuāru veidošanu.

“Izvēlēties [blogot emuārā] golfu tajā laikā bija otršķirīgi – tas bija sports un tēma, par kuru es zināju no savas jaunības. Tas, ka tas pārtapa par kaut ko nozīmīgu, noteikti bija pārsteigums. ”

Neila pieeja bija gudra vairāku iemeslu dēļ. Pirmkārt, viņš koncentrējās uz rakstīšanu par to, ko viņš zināja un ko viņš labi zināja. Otrkārt, viņš koncentrējās uz sava amata apguvi un blogošanu kopumā.

Amatniecības apgūšana ir absolūti nepieciešama, ja vēlaties pacelties uz sacensībām. Piemēram, viena no pirmajām lietām, kuru vēlēsities apgūt, ir tas, kā piesaistīt un noturēt lasītāju uzmanību.

Jautāts, kāpēc emuāru veidošanā ir svarīgi atrast unikālu leņķi, Neils dalījās ar šo padomu:

Pirmkārt, šajās dienās ir daudz vairāk emuāru, tāpēc, lai izceltos, jums ir nepieciešama unikāla niša vai balss. Es domāju, ka zināma blogošanas personība un pieeja ir tas, kas palīdz veidot lasītāju un kāpēc cilvēki turpina atgriezties. Es domāju, ka lasītāji jūtas tā, it kā viņi jūs iepazītu un izbauda to, ko jūs kopīgojat savā emuārā.

Neilam taisnība. Tas ir vēl viens iemesls, kāpēc ir svarīgi atteikties no emuāru veidošanas tālajos maršrutos. Laika gaitā lasītāji jūs iepazīst. Viņi saprot jūsu rakstīšanas stilu, tēmas, kuras jūs varētu aplūkot, un unikālo humora izjūtu. Gluži tāpat kā ar cilvēkiem reālajā dzīvē, cilvēkiem ir vajadzīgs laiks, lai viens otru iepazītu.

Vienkārši apskatot Neila emuāru, ir vairākas lietas, kas padara to par emuāra lasītājiem, kuru lasītāji vēlēsies atgriezties. Viņa navigācija ir nepiesārņota un vienkārša. Lasītājs var skaidri redzēt, kādas grāmatas ir pieejams Neilam, uzzināt vairāk par viņu vai sazināties ar viņu.

Vēl viena viela lieta, ko Neils dara, ir ļaut lasītājiem reģistrēties RSS barotnes atjauninājumos un saņemt ziņas par to, ko viņš izliek. Tas ir tik vienkārši, kā rakstīt savu e-pasta adresi un noklikšķināt uz “Abonēt”. Turklāt viņam ir sava Twitter sekošanas saite priekšā un centrā. Viņš arī saka, ka viņa panākumu noslēpums ir:

Vienkārši turoties pie tā, viena lieta. Es turpināju pievienot [emuāram] un rakstīt par golfu. Es arī domāju, ka mana balss un personība iziet cauri, ka man ir prieka izjūta un mīlestība pret spēli.

Atrodi savu nišu

Tur ir daudz golfa emuāru, tāpēc, ja vēlaties to izveidot, jums:

 • Atrodiet unikālu nišu, kas netiek aptverta vai nav labi pārklāta.
 • Atrodi savu balsi. Kā jūs rakstāt savādāk nekā jebkurš cits? Nopietni? Smieklīgi? Sarkastisks?
 • Izpētiet savu konkurenci. Ja plānojat rakstīt par bērnu golfa sportu, apskatiet, kas tur notiek blogos. Kas nav pārklāts, un kā jūs varat to labāk segt?

Kad esat izdomājis sava emuāra uzmanības centrā, visam pārējam vajadzētu nonākt vietā. Jūs arī vēlēsities izlemt savu misiju ar emuāru. Vai vēlaties to pelnīt? Sasniegt lasītājus? Kāds ir jūsu kopējais mērķis?.

Idejas golfa emuāra peļņas gūšanai

Ir daudz veidu, kā gūt peļņu no sava golfa emuāra (vai jebkura emuāra patiešām). Varat izmantot dažus vai visus šos, taču ir laba ideja vienlaikus pievienot tikai vienu jaunu lietu. Skatiet, cik daudz laika patērē šī lieta un kāda ir jūsu laika atmaksa, un pēc tam izlemiet to paturēt un pievienot vairāk vai izmest un izmēģināt kaut ko citu.

 • Uzrakstiet grāmatu un pārdodiet to. Jūs to varat pārdot savā emuārā un arī vietnēs, piemēram, Amazon, ar viņu pašpublikācijas platformām.
 • Videolentes nodarbības un pārdod tās kā paketi.
 • Izveidojiet apgabalu “Tikai dalībnieki” ar patiešām unikālu saturu. Lai piekļūtu šiem vienumiem, lasītājiem būs jāmaksā neliela dalības maksa.
 • Pievienojiet saistītās saites. Tā kā jūs runājat par golfu, jūs vēlaties meklēt saistītās programmas, kas maksā par golfa priekšmetu pārdošanu. Tomēr esiet šeit uzmanīgs. Pārliecinieties, ka esat izmēģinājis un jums patīk produkts, vai arī jūs varat zaudēt savu lasītāju uzticību.
 • Pieņemt privātas reklāmas. Vai ir kāds vietējais golfa laukums, kurš varētu vēlēties reklamēties jūsu vietnē?

Šie ir tikai daži no veidiem, kā varat gūt peļņu no sava emuāra. Ir arī tipiskas AdSense reklāmas un Amazon saites.

Ir golfa emuārs jums?

Lai gan tas ir pilns lauks, ja jums patiešām patīk golfa spēle, vienmēr ir vieta citam lieliskam golfa emuāru veidotājam. Kā teica Neils Sagebiels: “Esiet pats un izklaidējieties. Galu galā tas ir jūsu emuārs. Rakstiet un dalieties ar tēmām un stāstiem, kas rosina jūsu interesi un aizraušanos. Tas būs redzams citiem un, cerams, piesaistīs auditoriju. ”

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map