Labākā emuāru veidošanas prakse bezpeļņas emuāriem

Emuārs ir vairāk nekā tikai veids, kā publicēt statistiku un paziņojumus presei par jūsu uzņēmumu. Faktiski, pareizi izmantots, bezpeļņas emuāru veidošana var būt neaizstājams līdzeklis, lai vēl vairāk nostiprinātu jūsu uzņēmuma zīmolu un iepludinātu arī mazliet cilvēces.


Ja vēlaties izmēģināt emuāru veidošanu labdarības nolūkos, ir dažas prakses, kuras jums ir jāpieņem, lai padarītu to par labāko emuāru, kāds tas var būt..

Nevajadzētu būt pārsteigumam, ka daudzas bezpeļņas emuāru idejas kopumā ir līdzīgas emuāriem. Tas ir tāpēc, ka galu galā neatkarīgi no tā, vai jūs mēģināt būt viens no bezpeļņas emuāriem, tas viss ir par tāda satura izveidošanu, kas rezonē ar jūsu lasītājiem.

Tātad, sāksim!!

7 labākā bezpeļņas emuāru veidošanas prakse ar piemēriem

1. Saziņa ar lietotājiem

Lielākā emuāru veidošanas kļūda, ko lielākā daļa cilvēku gūst bezpeļņas nolūkos, ir neiesaistīties ar savu auditoriju / lietotājiem. Emuārs nav tikai vieta, kur varat rakstīt rakstus par labdarības iniciatīvu un uzņēmuma paveikto, tas var būt arī vieta, kur tieši sazināties ar auditoriju..

Iesakot emuāra ziņu vai rakstu, pajautājiet auditorijai, ko viņi par to domā. To darot, ne tikai sāksies dialogs starp jums un jūsu lietotājiem, bet arī tiks humanizēta jūsu organizācija. Ja emuāra žurnāls ir labdarība, personāla balss izteikšana lietotājiem palīdz atgādināt, ka cilvēki, kas vada jūsu organizāciju vai biznesu, ir īsti cilvēki, nevis tikai daži korporatīvie aparāti.

Reālās dzīves piemēri

NonProfit Pro pievieno visu emuāru ierakstu attēlu, lai parādītu to autorus.

Bezpeļņas Pro ir lielisks resurss bezpeļņas profesionāļiem, taču tas, kā viņi izceļ savus līdzstrādniekus, ir lielisks piemērs, kā parādīt jūsu autorus. Tiklīdz esat ielādējis viņu emuāra lapu, jūs redzēsit autora attēlu kopā ar rakstu. Ritiniet tālāk uz leju, lai redzētu visu personāla emuāru veidotāju attēlu, uz kura varat noklikšķināt, lai redzētu vairāk informācijas.

Pat ja jūs blogojat labdarības pasākumus, ja jūsu lasītāji nevar redzēt cilvēkus, kuri veido jūsu bezpeļņas organizāciju, viņiem būs grūti izveidot savienojumu ar bezrūpīgu organizāciju.

4. Kopīgojiet pārliecinošos stāstus

Ja vēlaties, lai jūsu emuāra ziņas izveidotu savienojumu ar lasītājiem, viņiem jāspēj izsaukt spēcīgas emocijas. Labākais veids, kā to izdarīt, ir dalīties personīgos un pārliecinošos stāstos par savu bezpeļņas organizāciju.

Šo stāstu stāstīšana, izmantojot video vai vizuālu saturu, ir arī lielisks veids, kā iedvesmot un informēt arī savu auditoriju.

Reālās dzīves piemēri

PAWS svin savus brīvprātīgos, dodot viņiem veltītu lapu.

PAWS ir lielisks piemērs, kā parādīt un izcelt savus brīvprātīgos. Viņi ne tikai uzskaita, kas ir viņu gada brīvprātīgie, bet arī rīko Brīvprātīgo novērtēšanas ballīti, lai svinētu savus brīvprātīgos.

Lai svinētu savus brīvprātīgos, jums nav jāiet tik tālu kā pasākumā. Vienkārša emuāra ziņa vai pat videoklips (tāpat kā šis, ko izveidojusi Lielās Orlando Mājdzīvnieku alianse), kas pateicas un atzīst jūsu brīvprātīgos, ir vairāk nekā pietiekams.

6. Satura atkārtota izmantošana un atkārtota atkārtošana

Emuāra blogos rakstot labdarību, pastāv liela iespēja, ka sastapsities ar daudziem apmeklētāju bieži uzdotiem jautājumiem. Lielākoties uz šiem jautājumiem droši vien jau ir atbildes uz jautājumiem, bet jūsu auditorija vienkārši nezina, kur tos atrast.

Šajā gadījumā vecā satura atkārtota izvietošana un atkārtota izmantošana kā jauni emuāra ziņojumi var palīdzēt atrisināt šos jautājumus. Kaut arī bieži izmantojama bieži uzdoto jautājumu lapa, šajos gadījumos emuāra ziņas izveidošana ļauj atbildēt uz konkrētiem jautājumiem vai tēmām un iedziļināties sīkāk.

Tādi jautājumi kā “Kā audzēt bezpeļņas emuāru?” vai “Kādas rakstīšanas stratēģijas man būtu jāzina kā līdzekļu piesaistītājam?” ir bezpeļņas emuāru idejas, kuras varat izpētīt. Jūs pat varat rakstīt rakstus, kuros ir padziļināta informācija par jūsu nozari, izskaidrojot terminoloģiju, uzskaitot resursus vai pat izceļot ekspertus vai emuāru veidotājus.

Šīs mūžzaļās tēmas ir samērā viegli uzrakstīt, un tās var pastāvēt mūžīgi jūsu emuārā. Turklāt, ja esat to optimizējis meklētājprogrammām, tas lietotājiem atvieglos informācijas atrašanu, kad viņi to meklē..

7. Neaizmirstiet izvēlēties labu tīmekļa mitinātāju

Kaut arī jūsu bezpeļņas emuārā varētu būt pārliecinošs saturs un tas piedāvā auditorijai daudz informācijas, tas viss ir bezjēdzīgi, ja nevarat pastāvīgi uzturēt emuāru (un vietni) tiešsaistē.

Viena no lielākajām kļūdām, ko bieži izmanto daudzi bezpeļņas emuāri, ir nepadarīt tīmekļa mitināšanu par prioritāti, kad tā pirmo reizi sāka darbu. Tas rada daudz galvassāpju, ja mitināšanas pakalpojumu sniedzējs nespēj tikt galā ar trafika palielināšanos un / vai bieži pazeminās servera briesmīgās darbības dēļ..

Pirms bezpeļņas emuāra atklāšanas vienmēr ir laba ideja izpētīt, kuri jums ir vislabākie mitināšanas uzņēmumi.

Dažas no galvenajām labas tīmekļa mitinātāja sastāvdaļām ietver konsekventu darbspējas laiku (99,95% un vairāk), kas aprīkots ar funkcijām (SSD krātuve, viena klikšķa instalēšana utt.), Draudzīgu lietotāja interfeisu, cienījamu uzņēmumu un pieejamu cenu.

Kā bezpeļņas organizācija jūs, iespējams, esat atkarīgs no ziedojumiem, lai palīdzētu pārvaldīt jūsu vietni, taču tas nenozīmē, ka jums vajadzētu izvēlēties lētāko resursdatoru. Iegādājieties kvalitatīvu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, lai jums nebūtu jāuztraucas par bezpeļņas emuāra darbību bezsaistē.

Kopsavilkumā

Labdarības emuāra uzturēšana ir cēls iemesls, taču labāk būs, ja jūs arī gūsit emuāra panākumus. Izlasiet un sekojiet labākajai emuāru veidošanas praksei, kuru mēs esam uzskaitījuši iepriekš, jūs noteikti pārcelsit savu bezpeļņas emuāru no vietējiem iedzīvotājiem uz kustību.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me