No Blogger līdz ārštata rakstniekam

Tikai pēc daudziem gadiem, rakstot Mom-Blog, es sapratu, ka varu sākt rakstīšanas karjeru, savu ilgtermiņa sapni, aizsākot blogošanas gadus.


Lūk, kā un ko es izdarīju, lai nokļūtu tur, kur esmu tagad.

1. solis: ne tikai blogojiet, rakstiet no sirds un rediģējiet ar savām smadzenēm

Manas pirmās blogošanas dienas bija piepildītas ar aizraušanos, autentiskumu un patiesībām – dažas tādā līmenī, ar kuru es tagad nedalītos.

Tā kā es sāku ar šo intensitāti, es izveidoju uzticamu auditoriju. Pāreja uz profesionālu rakstīšanu, vienlaikus izmantojot emuāru kā galveno atsākšanu, nozīmē, ka jums jāpievērš uzmanība detaļām.

Nerakstiet tikai labi, plaši rediģējiet, pat ja tas nozīmē atgriezties un labot pareizrakstības kļūdas, sliktu gramatiku un sprieduma spēku. Jums vajadzētu noņemt arī jebko, kas potenciālajiem darba devējiem pievērsīsies: dzēsiet rupjības, bļaušanu, politiskās iemaksas, lai jūsu emuārs potenciālajiem klientiem paliktu virs dēļa.

2. solis: sāciet rakstīt ārpus vietnes

Labākais veids, kā veidot savu reputāciju, ir sākt rakstīt citos emuāros un publikācijās, pat ja tas ir par brīvu vai par nelielu samaksu.

Palīdziet draugiem, kuriem ir lielāki emuāri ar lielāku sasniedzamību, ja jums nav pieredzes. Novietojiet lielākus noieta tirgus, kas atbilst jūsu nišai. Turklāt vienmēr ir tīkli, kas pieņem emuāru ziņas no cilvēkiem, piemēram, BlogHer, vai arī jūs varat rakstīt ieņēmumu sadales vai maksāšanas vietnē, piemēram, Examiner.com vai Demand Studios (vietnes vairs nepastāv), ja jūs saņemat pieņemšanu. Šī ir lieliska spēle, lai izveidotu dažus akreditācijas datus un sāktu pelnīt algu. Pirms dažiem gadiem es blogoju vecāku biedrībai, kas man palīdzēja sevi pozicionēt kā profesionāli.

Vajadzīgi papildu resursi? Šeit ir 101 emuāru saraksts viesu viesiem.

3. solis: sagatavojiet savu fona

sasniegtMana sasniedzamība ir norādīta mana regulārā atsākuma beigās.

Tagad ir laiks uzrakstīt savu CV.

Šajā brīdī noderēs viss, kas jums ir jūsu vēsturē, kas veicina jūsu prasmes kā rakstniekam vai tirgotājam. Cilvēki arī vēlēsies uzzināt jūsu pārliecināšanas prasmes, tāpēc noteikti pievienojiet analītiku un metriku. Kas ir manā atsākumā? Es iekļauju savu sociālo mediju metriku, savu pieredzi web dizaina un reklāmas veidošanā, pieredzi runāšanā un mācīšanā, kā arī sponsorēšanu – un regulāri to atjauninu. .

Tālāk jums būs nepieciešami vismaz 3 rakstīšanas paraugi. Es iesaku jums izveidot divus no tiem apgabalos, par kuriem vēlaties rakstīt, un vienu vispārīgu rakstu laukiem, kas jūs interesē. Tiklīdz sākat pieteikties darbam, jums, iespējams, vajadzēs pielāgot šos rakstus atkarībā no tā, ko sludinājums meklē. Man ir lielāks paraugu stabils nekā trīs; Dažiem ir profesionāla balss, citiem – gadījuma rakstura.

Nosakot pozīciju, es ņemu iesniegtā raksta paraugu un izmantoju to kā ietvaru turpmākai iesniegšanai.

prasmesPievienojiet tās savam aprakstam visas savas pagātnes prasmes, kas varētu būt būtiskas. Videoklipu fons ir piemērots.

Visbeidzot, jums būs nepieciešama pavadvēstule. Tāpat kā tradicionālā darba gadījumā, arī labai pavadvēstulei vajadzētu parādīt ne tikai savas prasmes, bet arī to, kā jūs un jūsu īpašā kompetence un balss var palīdzēt klientam.

Atcerieties izpētīt uzņēmumu un tā emuāru, lai koncentrētu burtu ap viņiem un izmantotu pareizus rakstu paraugus. Saņemot pavadvēstuli, es to pārformatēju citiem darbiem, kas ir atmaksājušies, lai iegūtu vairāk atbildes.

4. solis: piesakieties darbam

Manas iecienītākās vietas, kur pieteikties darbam, ir MediaBistro.com, ProBlogger Job Board, ārštata rakstīšanas koncerti un mans vietējais Craigslist. R

atcerieties, ka kā emuāru autors varat rakstīt par jebkuru tēmu. Tieši tāpēc, ka tēma neatrodas jūsu interešu vai nišā, tas nenozīmē, ka jums nevajadzētu pieteikties. Es ļoti maz zinu par automašīnām, tomēr es pavadīju vasaru, piegādājot klientam vairāk nekā 20 rakstus par Corvettes un kravas automašīnām – un viņa bija mežonīgi gandarīta par manu darbu. Tomēr, ja reklāmā būtu teikts: “auto entuziasts”, kamēr man ir pieredze, es to nepiemērotu.

Galvenais ir nodrošināt kvalitatīvu pētījumu un satura veidošanu šiem rakstiem.

Ja esat produktu recenzents vai zīmola vēstnieks, varat arī iziet ārpus spoku blogošanas komforta zonas vai vadīt savu kolonnu, rakstot produktu aprakstus vai rakstot sociālajiem medijiem. Šogad es strādāju pie diviem produktu pārskatīšanas projektiem, kas man ir pilnīgi jauns rakstīšanas lauks. Ja jums ir pieredze ar veiksmīgu meklētājprogrammu optimizāciju, varat pieteikties arī uz darbiem, kas raksta tīmekļa lapas. Ir svarīgi pārskatīt visas savas prasmes, lai redzētu, kā tās atbilst rakstīšanas iespējām.

Rakstnieku alga Amerikas Savienotajās Valstīs (2017. gada jūlijs). Saskaņā ar Pay Scale aptauju ASV rakstnieki vidēji maksā 42 042 USD.

5. solis: tīkls, tīkls, tīkls!

Daži no labākajiem darbiem, ko esmu ieguvis, ir bijuši sadarbības tīklā – gan ar draugiem, gan ar svešiniekiem. Tas nozīmē, ka jums tīklos ir jāizplata vārds, ka jūs tagad profesionāli blogojat. Ja jums ir LinkedIn profils, pārliecinieties, vai tas atspoguļo jūsu rakstīšanas centienus.

Ja jums tas nav, es ļoti iesaku reģistrēties un izveidot to un sazināties ar pazīstamiem cilvēkiem. LinkedIn ir sniedzis man darba piedāvājumus no bijušajiem kolēģiem un svešiniekiem, kuri ir lasījuši manu profilu.

Paziņojiet draugiem un ģimenes locekļiem paralēlās jomās – piemēram, mārketingā vai tīmekļa dizainā -, ka tagad rakstāt profesionāli. Esmu ieguvis darbus no draugiem un bijušajiem kolēģiem, kuri bija saistoši un kas palīdzēja veidot manu reputāciju.

Kā es minēju pagājušajā nedēļā, partnerattiecības ar galveno emuāru autoru grupu var arī palīdzēt jums apmaksāt rakstīšanas koncertus.

Turklāt sāciet apmeklēt konferences un profesionālos pasākumus. Tā kā es piedalījos konferencēs, es tagad esmu ievietojis emuārus CVS, MassMutual un Maty’s Health Products. Pārliecinieties, ka jūsu izvēlētie zīmoli papildina jūsu redzējumu un balsi, un viņiem ir plāns, ko viņiem piedāvāt. Daudzi zīmoli meklē recenzentus, tāpēc noteikti informējiet viņus, ka atsauksmes, raksti un dāvanas ir maksas preces un tās nav bezmaksas. Varat arī sākt attiecības ar lielu pārskatu un pēc tam piedāvāt viņiem papildu pakalpojumus, piemēram, emuāru rakstīšanu vai sociālo mediju reklāmas.

6. solis: Wow tos ar savu profesionalitāti

Neatkarīgi no tā, vai tas ir bezmaksas rakstīšanas koncerts, lai parādītu savu vārdu tīmeklī, zemu atalgojuma vai ieņēmumu dalīšanas projekts vai augsta profila, labi apmaksāts rakstīšanas projekts, jums ir nopietni jāuzņemas darbs.

Pēc minūtes, kad kāds jūs iesaista rakstīt, jūs vairs neesat hobijs, bet gan profesionāls rakstnieks – rīkojieties kā viens! Labi rediģējiet un lietojiet pareizu gramatiku, terminoloģiju un labu tēzauru. Ievērojiet attiecināšanas prasības fotoattēlos un saitēs. Izlasiet jebkuras citētās vai saistītās vietnes satura politikas. Savlaicīgi ievērojiet savus termiņus un savlaicīgi brīdiniet klientu, ja to izlaišana nav neizbēgama.

Vai jums ir pats mitināts emuārs vai vietne.

Ja vēlaties veidot nopietnu karjeru, jums vajadzētu pārsniegt šos pamatus. Vienmēr soliet savam klientam minimumu un pēc tam piegādājiet daudz vairāk, nekā viņi gaidīja. Sniedziet radošus ieteikumus, kas nāks par labu jūsu klientam. Piemēram, ja viņi neizmanto sociālos saziņas līdzekļus, varat iemācīt viņiem, kāpēc tas viņiem noderēs – lielisks sākums ir jūsu emuāra piemēru parādīšana. Jūs, iespējams, nopelnīsit vairāk darba no viņiem.

Turklāt vienmēr izmantojiet savas algas likmes. Ja laiks ir ierobežots, ir labi, ja īslaicīgi akceptējat zemākas apmaksas koncertu, bet, ja lielākajai daļai projektu jau esat samaksājis USD 10 vārdu, nepieņemiet vārdu .02 USD. Jūs jau esat pierādījis, ka jūsu laiks ir vērtīgāks par to.

7. solis: zināt, kad doties prom

Profesionālās rakstīšanas attiecības var būt sarežģītas.

Piemēram, ja jūs nesaņemat pietiekamu atgriezenisko saiti vai jūsu klients neatbilst atalgojumam, prasībām vai citiem jautājumiem, kas ietekmē jūsu darbu, iespējams, ka tas nav jūsu pūļu vērts. Šopavasar man bija rakstīšanas koncerts, kas nedarbojās. Viņi uzskatīja, ka mans darbs nav tas, ko viņi vēlas, un es jutu, ka man netiek sniegts pietiekams atbalsts vai virziens.

Pēc aiziešanas mans grafiks tika atvērts projektam, kas drīz pēc tam iekrita man klēpī. Nekad nenovērtējiet par zemu sava laika vērtību vai faktu, ka ne katrs darbs jums ir piemērots.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me