Sekls saturs un ietekme uz jūsu emuāru un rakstīšanas karjeru

Ja ir viena lieta, kas taisnība par internetu, tas ir tas, ka tas uz visiem laikiem mainās. Dažreiz šīs izmaiņas ir labas. Piemēram, pirmo reizi, kad es atkal nonācu internetā 80. gados, es biju jauns vidusskolas students. Toreiz internets bija ļoti pamata. Galvenokārt organizācijas un izglītības iestādes sniedza informāciju. Lai efektīvi izmantotu arī šos pirmos mājas datorus, jums bija jāzina daži pamata datoru kodējumi. Iespējams, ka šī bija diezgan laba apmācība tiem no mums, kuri turpinātu karjeru kā rakstnieki, redaktori un tīmekļa dizaineri. Tas mūs piespieda mācīties pamatus un no turienes veidot.


Satura pieaugums

AOL debitēja, kamēr es arī vēl mācījos vidusskolā. Toreiz tā bija platforma, uz kuras jādarbojas. Bija forumi, ziņojumu dēļi, ziņu vienības. Pirmoreiz vidusmēra cilvēks varēja viegli sazināties ar citiem cilvēkiem, satikties tiešsaistē tērzēšanas istabās un savākt informāciju un saņemt e-pastu vienuviet. Tiem, kas nebija lietpratīgi, tā bija ļoti vienkārša vide, ko redzat ir tas, ko jūs saņemat (WYSIWYG)..

Pēc tam internets eksplodēja 90. gados un turpināja augt 2000. gados. Esmu bijis ārštata rakstnieks un redaktors vairāk nekā 20 gadus, un izmaiņas, kuras šajā laikā esmu redzējis, patiesībā reizēm prātā ienīst. Kad es sāku rakstīt, vairums izdevēju joprojām pieņēma iesniegumus tikai caur gliemežu pastu. Lai arī ļoti daudzām no tām bija tīmekļa vietnes, tiešsaistes saturs vēl nebija parādījies tā, kā vēlāk 90. ​​gados.

Tad pēkšņi visur bija saturs. Viss, ko vēlaties uzzināt par jebko, bija tiešsaistē. Emuāri kļuva par lielu lietu, un visi bija sajūsmā par savu kolēģu interneta sērfotājiem. Faktiski emuāri kļuva tik lieli, un saturs kļuva par ķēniņu tiktāl, ka pēkšņi uzslīdēja rakstīšanas darbība. Tagad tā vietā, lai vairums izdevēju pieņemtu tikai papīra formātā iesniegtus iesniegumus, sūtītus pa pastu, vairums izdevēju vēlējās, lai darbs tiktu iesniegts pa e-pastu vai satura platformu, un liela daļa šī darba tika publicēts tiešsaistē.

Pēc tam bija tas, ko es gribētu nosaukt par satura “uzplaukumu”. Tādas satura dzirnavas kā eHow, Demand Studios un vairākas citas šajā laikā nopelnīja miljonus. Lielākā naudas daļa tika iegūta no Google reklāmām, un viss, kas bija jādara saimniecībām, bija rakstu krājums ar atslēgvārdiem, ko cilvēki meklēja.

Satura kritums

Diemžēl tām satura dzirnavām un daudziem rakstniekiem, kuri šajā laikā zaudēja darbu, ieskaitot mani, Google algoritma izmaiņas izpelnījās peļņu vienas nakts laikā. Tomēr, lai arī izmaiņas iespieda daudzus rakstniekus un ietekmēja emuārus, kuriem faktiski bija pienācīgs saturs, uzņēmumam Google šeit bija pareiza ideja. Google būtībā sāka meklēt ne tikai laika apstākļus, kuros vietnē bija iestrādāti atslēgvārdi, bet arī to, vai saturam ir patiesa nozīme, cik labi tas ir uzrakstīts, ja persona ir eksperte. Pēdējo sešu vai septiņu gadu laikā šīs izmaiņas ir uzlabojušas daudzu vietņu satura vērtību.

Google arī netīšām man izteica labvēlību kā uzņēmējs / brīvmākslinieks. Neatkarīgi no tā, kāda veida biznesu vai vietni jūs vadāt, ir vienkārši laba biznesa jēga – nekad visas olas neievietojiet vienā grozā. ES to zināju. Es uzaugu pie savu vecāku ceļgaliem, mācoties uzņēmējdarbību. Gadu gaitā esmu apmeklējis uzņēmējdarbības kursus. Esmu strādājis ar dažiem gudrākajiem uzņēmējiem pasaulē, un viņi mani ir vadījuši. Tomēr es iekritu sava mīļā un mazā montāžas darba slazdā vienam uzņēmumam.

Tas bija viegli, jo bija daudz darba, atalgojums bija labs, un man patika rakstnieki un redaktori, ar kuriem strādāju. Problēma? Tas bija mans galvenais ienākumu avots. Kad Google izlaida viņu algoritma izmaiņas, šī vietne naktī strauji kritās. Dažu mēnešu laikā vairums no mums tika atlaisti bez iepriekšēja brīdinājuma pat meklēt citu darbu. Vai saturs šajā vietnē bija sekla? Ne vienmēr, bet jā, dažreiz. Atslēgvārdu ielikšana bija taktika, kas lika viņiem Google gigantiski iegūt, un tas radīja rakstos ļoti nedabisku skanējumu..

Vai saturs 2016. gadā būs sekla?

Februārī es uzrakstīju WHSR rakstu ar nosaukumu Kā mainās satura seja 2016. gadā. Šajā amatā es izpētīju Google publicētās piezīmes par to, kā panākt jūsu vietnes labāku rangu, taču es arī brīdināju, ka kopš Google maina viņu gandrīz vienmēr pastāv algoritmi, ka jūs nevarat vienkārši ievērot vadlīniju kopumu un cerēt uz labu ilgtermiņa novērtējumu.

Jā, šķiet, ka daļa satura ir kļuvusi sekla. Uzsvars tiek likts uz infografiku un video, jo pētījumu tendences rāda, ka interneta patērētāji bauda šos īsos informācijas fragmentus. Šai maiņai ir iemesls. Korporācijas Xerox pētnieki atklāja, ka tad, ja saturam ir krāsains vizuālais sastāvs, cilvēki par aptuveni 80% biežāk lasīs šo saturu. Protams, ir arī daudz citu iemeslu, lai pievienotu vizuālo saturu, un, manuprāt, lietotājiem tas ir ātri pieejams, bet tas nemaz nav sekla, jo tā izveidošana var aizņemt vairāk laika nekā rakstīts saturs un tikpat daudz pētījumu.

Kredīts: Ethos3.comKredīts: Ethos3.com

No otras puses, daudzi uzņēmumu īpašnieki pāriet uz padziļinātiem, uz pētniecību balstītiem rakstiem, jo, pēc viņu uzskatiem, tas rada spēcīgākus reklāmguvumu līmeņus neatkarīgi no tā, ko dara meklētājprogrammas. Vairāki mani klienti 2015. gada beigās un jau 2016. gadā vērsās pie manis pie tā, lai veiktu garākus, padziļinātus ceļvežus par dažādām tēmām. Īpaši šķiet, ka mani biznesa klienti novirzās no īsāka, seklāka satura, kas bija atrodams agrāk.

Daļa no tā iemesla ir saistīta ar Google algoritmiem. Daudzās vietnēs tiek secināts, ka garāks saturs, kuru rakstījuši šajā nišā atzīti lietotāji, meklētājprogrammās tiek vērtēts labāk un palīdz viņu vietnei kopumā ierindoties labāk. Search Engine Watch apskatīja, kāds varētu būt ideāls emuāra ziņu skaits. Daudzus gadus cilvēki domāja, ka tam vajadzētu būt apmēram 500 vārdiem. Tomēr Google 2013. gadā veica algoritma izmaiņas un sāka skatīties, cik padziļināti bija raksti. Vai tas bija sekla satura vai bija kāda viela??

Tomēr cilvēki, kuri mēģina uzlauzt Google algoritmus, reti gūst panākumus. Ir labi apzināties pārmaiņas un tendences, jo jūs savā būtībā sākat iekļaut dažas no šīm lietām savā rakstībā. Tomēr galu galā man kā rakstniekam ir jāskatās uz šo tēmu un jādomā par to, ko varētu zināt viss lasītājs, kurš meklē šo tēmu. Mans kā rakstnieka darbs ir atbildēt uz šiem jautājumiem, un pat uz pāris jautājumiem lasītājs nezināja, ka viņam ir.

Viena no tendencēm, ko es personīgi esmu pamanījis šajā 2016. gada pirmajā ceturksnī, ir tāda, ka daudzi mazie uzņēmumi sāk izmantot svaiga satura tendences, proti, vēlas īsu, precīzi pieejamu saturu par ļoti nišu, ļoti šauru tēmu. Šie skaņdarbi ir domāti vidusmēra klientam un domāti, lai atbildētu uz jautājumu vai, iespējams, piesaistītu jaunu potenciālu. Patiesībā pēdējā laikā man ir bijis tik daudz pieprasījumu pēc šāda veida rakstiem, ka man nācās daļu darba novērst. Īsāki skaņdarbi mēdz nemaksāt tikpat labi kā garāki, labāk izpētīti gabali. Man ir arī daži pastāvīgie klienti, ar kuriem es strādāju, un kuri vienmēr ir pirmajā vietā, tāpēc, ja es esmu aizņemts ar darbu no viņiem, es neuzņemos īslaicīgus vai īsus uzdevumus, bet nododu viņus citiem pazīstamiem rakstniekiem.

Tātad, vai saturs notiek sekli? Nē. Es nedomāju, ka tā ir. Es domāju, ka izcilu rakstīšanu un izpēti vienmēr novērtēs un cienīs. Es domāju, ka raksti ir jāmeklē (vairāk par tiem vēlāk, izmantojot mobilos lietotājus) un ka pašai tēmai jābūt šaurai un koncentrētai. Tas padara rakstus personīgākus lietotājam, kurš meklē šo konkrēto tēmu.

Vai vīrusu vietnes ir nākamās satura dzirnavas?

Pēdējo pāris gadu laikā mēs redzējām, ka dažas vietnes vienkārši eksplodē internetā un nopelna simtiem tūkstošu dolāru, vienlaikus radot saturu, kas naktī izplatījās vīrusos. Vietnēm, piemēram, Elite Daily un Upworthy, pēkšņi šķita, ka tās ir redzamas katrā sociālo mediju kanālā. AdSense ieņēmumi tika veikti caur jumtu, liekot cilvēkiem apšaubīt viņu SEO taktiku. Galu galā, ja šīs vietnes pēkšņi varētu virzīt šos masveida datplūsmas veidus uz rakstiem, kas, pieņemsim vērā, ka nebija tik lieliski, kāpēc gan visi citi strādāja tik smagi, lai rakstītu padziļinātus un kvalitatīvus zemesriekstu gabalus?

Pēc Mashable teiktā, daudzās no šīm vietnēm jau ir vērojams milzīgs ieņēmumu kritums. Tas, kas man saka, ir tas, ka Google uz viņiem un viņu saites ēsmas taktiku. Jūs zināt, par ko es runāju. Jūs ejat uz Facebook un redzat fotoattēlu un virsrakstu, kurā teikts kaut kas līdzīgs:

“Šai mazajai meitenei bija visu laiku sliktākā diena skolā … noklikšķiniet, lai uzzinātu, kāpēc.”

Attēls ir domāts, lai izsauktu jūsu simpātijas un emocijas, kā tas ir virsrakstā. Jūs noklikšķināt uz saites, un tas parasti ir kāds neskaidrs stāsts, uz kuru parasti netērējat savu laiku.

Papildus saišu ēsmai rakstiem parasti ir ļoti īss, staccato tipa saturs ar saiti uz nākamo lapu, lai iegūtu vairāk, un pēc tam uz nākamo lapu un vēl un vēl. Tādā veidā šīs vietnes palielina klikšķu skaitu pēc klikšķa, ritinot slaidus vai īsas satura lapas.

Vai jums kā lasītājam tas patīk, kad noklikšķināt uz šīs saites un tiek iegūts viltīgs saturs? ES arī. Man ir aizdomas, ka šo vietņu ieņēmumu un trafika samazinājums ir saistīts ar to, ka cilvēki, kas izmanto internetu, ir diezgan lietpratīgi. Jūs, iespējams, varētu kādu laiku viņus pievilināt, bet galu galā viņi kļūs gudri jūsu melnās cepures trikiem un atteiksies atkal sevi apmānīt. Tāpēc kā rakstniekam un jūsu emuārā ir tik svarīgi ievērot integritāti. Nemēģiniet mānīt savus lasītājus apmeklēt jūsu vietni. Jūs tos ilgi neturēsit kā lasītājus.

Viena no tendencēm, ko es redzu daudzos uzņēmumos, ir tāda, ka viņi aug emuārus, kas ir viņu specializētās jomas avots. Tātad, ja persona vada pakalpojumu biznesu, piemēram, santehniķi, viņš sāks emuāru un dalīsies ar padomiem ar saviem lasītājiem. Viņš varētu augšupielādēt videoklipu, kurā parādīts, kā nomainīt filtru jūsu jaucējkrānā. Viņa mērķis un uzmanība ir vērsta uz vienu jomu, un viņš vēlas palīdzēt, izglītot un informēt savu lasītāju. To darot, viņš kļūst pazīstams ar savu kompetenci, un jauni klienti viņam piezvana, kad viņiem ir vajadzīgs santehniķis.

Šī koncepcija darbojas jebkura veida biznesā, ne tikai pakalpojumu biznesā. Jums jākļūst par vienu no vadošajām institūcijām šajā jomā, un cilvēki sāks meklēt jūsu rakstus. Man ir daži lasītāji, kuri seko man neatkarīgi no tā, kurā vietnē es rakstu. Viņi seko man sociālajos medijos un caur manu biļetenu, un viņi noklikšķinās uz saitēm, ko es viņiem sūtu (īpaši manā biļetenā). Ja jūs vēl neesat izveidojis nišu savam emuāram un sevi kā rakstnieku, sāciet domāt par to, kā jūs varat sašaurināt savu uzmanību un ko jūs zināt, ko neviens cits nezina, vai arī ir kāds veids, kā jūs varat to parādīt labāk nekā citi savu nišu dariet tagad.

Vīrusu ziņu vietnēm, kuras, šķiet, darbojas patiešām labi, ir arī ļoti koncentrēta niša. Rakstiet ne tikai par automašīnu, bet arī rakstiet par Camaro un to, kā saglabāt motora darbību ar maksimālu veiktspēju.

Notiek mobilā ierīce

mobilās ierīcesMobilo multivides laiku tagad izmanto 51%, salīdzinot ar 42% galddatoru laikā. Avots: Smart Insights

Rakstot par mobilo tīmekļa pārlūkošanu, tas ir uz sienas. Nesenais comScore ziņojums parādīja, ka mēs esam tikuši garām mobilā tālruņa sākumpunktam un ka lielākā daļa lietotāju pārlūko tiešsaistē, izmantojot mobilās ierīces, piemēram, viedtālruņus un planšetdatorus. Pagājušajā gadā Google savā algoritmā pat pievienoja elementu, kas ranžēšanas vienādojumā mēra jūsu vietnes draudzīgumu mobilajām ierīcēm..

Šī mobilās ierīces tendence, pārlūkojot internetu, ir gan laba, gan slikta.

Slikti:

 • Mazāks ekrāns nozīmē, ka jums ir jāmaina veids, kā jūsu vietne parādās šajos pārlūkos, dažreiz padarot to mazāk funkcionālu.
 • Dažos gadījumos viedtālruņi nogalina cilvēku mijiedarbību. Paskatieties apkārt nākamreiz, kad dodaties vakariņās. Pusei pāru deguna ir aprakta attiecīgajos tālruņos, tā vietā, lai sarunātos viens ar otru.
 • Mazāks ekrāns arī mudina ritināšanu, kas nozīmē, ka lasītāji, iespējams, neatliek laika, lai patiešām absorbētu informāciju, kuru esat tik smagi strādājis, lai apkopotu.

Labi:

 • Lielākā daļa cilvēku savas mobilās ierīces ir parocīgas visu diennakti. Tas nozīmē, ka šiem cilvēkiem ir daudz vairāk iespēju apmeklēt jūsu vietni. Kā rakstnieks tas nozīmē, ka šīm vietnēm ir vajadzīgs vēl lielāks saturs, tāpēc man ir mazliet darba drošība.
 • Cilvēki var lasīt vairāk nedarbos, piemēram, gaidot rindā, ārsta kabinetā vai atrodoties bērna futbola praksē..
 • Tiešsaistē kļūst vairāk cilvēku, kuriem, iespējams, nav ātrgaitas interneta lauku apvidū, kur viņi dzīvo, taču viņiem ir bezvadu pakalpojums, izmantojot mobilo ierīci.

Esiet saprātīgi un saglabājat līdzsvaru

Izmantojot visas šīs izmaiņas, jūs droši vien varat iedomāties, ka bloga uzturēšana vai rakstnieks var būt diezgan saspringts. Tā ir pastāvīgi mainīga pasaule. Es zinu, ka ir bijuši gadījumi, kad esmu centusies saglabāt līdzsvaru. Piemēram, es martā biju diezgan slims. Es nonācu pie gripas celma un jutos briesmīgi.

Viena no sarežģītajām lietām, kas saistīta ar uzņēmēja vai brīvmākslinieka darbu, ir tā, ka jūs esat galvenais darbinieks jūsu uzņēmumā. Protams, man ir pāris palīgu, bet, runājot par rakstīšanu un rediģēšanu, es esmu vienīgais, kurš to dara. Slimība vai ārējs stress var mazināt manu radošumu un apgrūtināt darbu pabeigšanu laikā.

Viena lieta, kas man ļoti palīdz, ir tā, ka man ir jādara darbu saraksti un es prioritāti piešķiru uzdevumiem. Tātad, ja es zinu, ka man katru mēnesi aptuveni tajā pašā laikā ir raksts, kas paredzēts WHSR, tad es sadalu lietas, kas man jādara, lai pabeigtu šo rakstu, un es prioritārā secībā uzskatu šos uzdevumus, jo WHSR ir viens no maniem regulārajiem un iecienītākajiem vietas, kuras es rakstu un rediģēju. Ja klients, kurš man liek gadījuma darbus, tikai ar mani sazinās šajā laikā, darbs šī uzdevuma veikšanai notiek WHSR pakļautībā un nav tik daudz prioritāte.

Tomēr es vienmēr gribu izpildīt savas saistības nodrošināt saturu, tāpēc es vēlos paveikt šo darbu. Tomēr es godīgi teikšu, ka mana galvenā uzmanība un vislabākais darbs ir pie maniem pastāvīgajiem klientiem, kuri katru mēnesi regulāri sūta darbu.

Aptaujāju arī dažus man pazīstamus rakstniekus, lai redzētu, kā viņi rada līdzsvaru šajā trakajā rakstīšanas / blogošanas dzīvē. Viņiem bija daži padomi, kas, manuprāt, palīdzēs jums koncentrēties uz mērķa sasniegšanu un neuztraucieties tik daudz par visām šīm satura izmaiņām šogad.

Iestatiet savu darba laiku

Džode Redmonda, ārštata rakstniece un emuāru autore, šo darbu ir veikusi daudzus gadus un ir konsultējusi citus rakstniekus, palīdzot viņiem izdomāt, kā atrast uzdevumus, un palīdzot viņiem viens pret vienu.

Jodee redmond“Es domāju, ka, ja jūs domājat, ka visu laiku viss būs pilnīgi līdzsvarots, jūs nāksies vilties. Paturiet prātā, ka, ja viss ir līdzsvarā, nekas nevirzās, un dzīve pastāvīgi atrodas kustībā. Manuprāt, tas palīdz, ka mans tēvs bija pašnodarbināts kā celtniecības un elektrības darbuzņēmējs. Viņš nekad nestrādāja no pirmdienas līdz piektdienai, 9–5, tāpēc man nepieauga tas, ka viņš mājās bija noteiktā laikā vai obligāti mājās visu dienu sestdienās. ”

Džode dalījās, ka viņai ir tendence strādāt dienas laikā, kamēr māja ir klusa un viņas ģimene ir ārpus darba un skolas. Viņa varētu strādāt dažos vakaros, ja viņa nav pabeigta ar savu darbu, bet viņa noteikti paņem pārtraukumu, kad viņas ģimene atgriežas mājās no dienas aktivitātēm, un pavada laiku kopā ar tām. Viņai ir arī noteikts laiks, kuru viņa pārtrauc strādāt katru dienu, lai viņai būtu laiks atpūsties.

“Ir pagājis laiks un zināmi izmēģinājumi un kļūdas, taču mana ģimene un es esam vienojušies par līdzsvarotāku darba un ģimenes grafiku, kas, šķiet, der mums labāk. Iepriekšējos gados es pārāk koncentrējos uz darbu un domāju, ka viņi reizēm jutās mazliet novārtā. Par laimi, viņi runāja, lai paziņotu man. ”

Jūsu zīmols ir viss

Nensija A. Šenkere, “TheSwitch Marketing” izpilddirektore un emuāra “Bad Business”, “Labas biznesa” īpašniece, blogo, kā viņa pati saka, “kopš emuāra dzimšanas”. Lieki piebilst, ka viņa ir diezgan daudz iemācījusies, kas nepieciešams, lai jūsu emuārs būtu veiksmīgs gadu gaitā un izmantojot Google veiktās izmaiņas.

Viņas labākais padoms ietver:

nancy a. šenkeris“Iziet personisko vai biznesa zīmolu vingrinājumus, līdzīgi kā liela zīmola uzņēmums. Uzlabojiet savu auditoriju (un to, ko viņi meklē), jūsu konkurenci, balsi un tēlu, kā arī saziņas biežumu.

Ja jūsu uzmanība mainās (kā mans izdarīja pirms pāris gadiem), jūs vienkārši iekniebjat un mainījāt zīmolu. Bet noteikti izskaidrojiet savam lasītājam, kāpēc lietas mainās.

Nensijai ir svarīga jūsu zīmola konsekvence, un viņa to raksturo kā “unikālu balsi, vizuālo tēlu un tēmu klāstu”.

Saturs Schmontent

Galu galā nav svarīgi, vai man personīgi patīk izmaiņas, kas notiek saturā un mobilajās ierīcēs. Izmaiņas notiks neatkarīgi no tā, cik kāds tām patīk vai nepatīk. Tomēr pēc tam, kad to izdarīju vairāk nekā 20 gadus, esmu tikpat pārliecināts, ka izmaiņas atkal mainīsies nākamajā nedēļā, nākamajā mēnesī un nākamgad.

Neatkarīgi no tā, vai esat emuāru autors, ārštata rakstnieks vai uzņēmuma īpašnieks, zināt, ka, lai gan ir svarīgi apzināties tendences un saprast tās, nekad nekādā gadījumā nevajadzētu tām pieķerties, lai mainītu uzņēmuma kopējo toni un mērķus. Uzziniet, kāpēc jūs rakstāt to, ko rakstāt, un kas ir jūsu auditorija, un tendences parūpēsies pašas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map