Soli pa solim atrodama pirmā sponsorētā ziņa

Tagad, kad emuāru veidošana tīmekli ir pārņēmusi tīmeklī, nopelnīt naudu no sava emuāra nav tik vienkārši, kā uzlikt dažas reklāmkarogu reklāmas.


Lasītāji ienīst uzmācīgu reklāmu, tāpēc sponsorētais saturs tagad ir vēlamā reklāmas metode.

Sponsorētais saturs ir abpusēji izdevīga reklāmas metode:

 • Lasītājiem patīk īsts, kvalitatīvs saturs, un viņu neaptraucē uzmācīga reklāma
 • Emuāru autori saņem atlīdzību par viņu centieniem
 • Zīmolus apstiprina populāri emuāru autori un tie sasniedz savu mērķauditoriju

Daudzi zīmoli ir gatavi maksāt augstāko dolāru, lai tos sponsorētu populāri emuāru autori ar auditoriju.

Bet zināt, kā sākt, ir grūti. Kas ir šie zīmoli? Kā jūs ar viņiem savienojaties? Kā jūs saņemat samaksu par viņu blogošanu?

Ja jūs vēlaties nopelnīt naudu ar sponsorētām ziņām, tas nav grūti. Šis ir jūsu ceļvedis, kurā aprakstīts pirmais sponsorētais ziņojums un nopelnīta nauda no jūsu emuāra.

1. solis: sakopiet savu emuāru

Pirms jūs pat sākat domāt par zīmola izkārtošanu, jums jāpārliecinās, vai jūsu vietne ir saudzīga. Kad sākat uz sponsorēšanu, jūsu emuārs beidz no hobija līdz biznesam.

Ja jūsu emuārs ir neprofesionāls, nekārtīgs vai mulsina, lai virzītos, zīmoli nevēlas to saistīt.

Jums nepieciešams emuārs, kurā jebkurš zīmols varētu lepoties, ka tiek pieminēts. Tas nozīmē, ka jums vajadzētu apsvērt iespēju ieguldīt profesionālajā, kvalitatīvā emuāra tēmā, sakopt vietni un noņemt traucējumus (piemēram, pārmērīgus sānjoslas logrīkus)..

Ja jums ir budžets, varat apsvērt iespēju pieņemt darbā zīmolu speciālistu, dizaineru, lai izstrādātu logotipu vai pat nolīgt izstrādātāju, lai izveidotu jums pielāgotu motīvu..

2. solis: izveidojiet savu auditoriju

Lai zīmoli varētu izlemt par partneri ar jums, viņiem jāzina, ka jums ir auditorija – un ne tikai jebkura auditorija, bet gan pa labi auditorija.

Zīmoli precīzi zina, kādu personu viņi mērķē ar saviem produktiem. Viņiem ir priekšstats par viņu tipiskajiem klientiem, tostarp viņu dzimums, vecums, intereses, atrašanās vieta un citi.

Arī jums vajadzētu!

Ja esat emuāru autors, kurš ir ieinteresēts sadarboties ar zīmoliem, jums ar emuāra ziņām ir jānovirza noteikta mērķauditorija – tas nozīmē, ka jāatrod sava emuāra īstā niša.

Jūs varat palielināt savu nišu auditoriju:

 • Īpaša lasītāja personāža izstrāde jūsu emuāram
 • Tāda satura izveidošana, kas pievilina šo personību
 • Jūsu emuāra reklamēšana pareizajās sociālo mediju platformās
 • Jūsu e-pasta saraksta palielināšana

3. solis: apkopojiet statistiku

Pēc tam, pirms esat gatavs sadarboties ar zīmoliem, jums būs jāsaņem dati par tieši to, kas ir jūsu auditorija, un par to, vai tie atbilst jūsu sponsoru mērķauditorijai..

Varat izmantot analītiskos pakalpojumus, piemēram, Google Analytics vai Clicky, lai iegūtu datus par ikmēneša vietnes trafiku, kā arī auditorijas demogrāfiju. Ja izmantojat Google Analytics, varat meklēt apmeklētāju dzimumu, vecumu un valsti.

Jums vajadzētu arī apkopot informāciju savās sociālo mediju platformās, kā arī sekotāju skaitu un iesaistīšanos. Varat izmantot vietnei specifiskus rīkus, piemēram, Facebook Page Insights un Twitter Analytics, vai tādu rīku kā Klout.

Izmantojot Google Analytics, jūs varat viegli iegūt demogrāfiskos datus par savu emuāru auditoriju.Izmantojot Google Analytics, jūs varat viegli iegūt demogrāfiskos datus par savu emuāru auditoriju.

4. solis: iestatiet cenas

Viens no vissmagākajiem sponsorēto amatu aspektiem ir izdomāšana, kā tos noteikt.

Cik daudz jums vajadzētu iekasēt par sponsorētu pastu?

Lai arī varētu būt vilinoši nākt klajā ar cenu, aprēķinot vēlamo stundas likmi emuāra ziņas izveidošanai, tas nav labākais veids, kā to panākt. Šī metode pilnībā ignorē jūsu piedāvātā unikālo vērtību.

Saprotiet, ka kā emuāru autors jūs zīmoliem piedāvājat kaut ko ļoti vērtīgu: iespēju tieši sazināties ar precīzu mērķauditoriju un saņemt atzinību ar personu, kurai viņi uzticas (tas esat jūs!). Tam viņiem ir milzīga vērtība, un tas ir daudz vērtīgāks un efektīvāks reklāmas veids nekā reklāmkarogu reklāmas vai TV reklāmas. Arī emuāra ieraksts jūsu vietnē būs labs – atšķirībā no reklāmas, kas ir paredzēta tikai uz brīdi.

Pašā minimums, ietekmētāji iekasē maksu par USD 50–100 par katru sponsorēto pastu, pat ja satiksme notiek zemā pusē. Daži emuāru autori nopelna tūkstošiem dolāru par vienu sponsorētu ziņu.

Nebaidieties jautāt, ko esat vērts! Jūsu likmes galu galā ir jūsu ziņā.

Labs noteikums, kas jāievēro: ja zīmols nekavējoties pieņem jūsu piedāvājumu, ir pienācis laiks paaugstināt cenas nākamajam. Ja viņi patiešām vēlas sadarboties ar jums un jūsu cenas ir pārāk augstas viņu budžetam, viņi jums paziņos un, ja vēlaties, jūs varat kaut ko izstrādāt..

Laba vieta, kur sākt, ir izpētīt citus emuārus savā nišā. Ko viņi uzlādē? Kā viņu auditorija salīdzina ar jūsu?

Lai izveidotu nelielu portfeli, varat sākt ar zemu cenu (no 50 līdz 75 USD). Bet nebaidieties palielināt cenas, kad esat ieguvis dažus ierakstus zem jostas! Neatstājiet naudu uz galda, par zemu uzlādējoties.

5. solis: reklamējiet savu pieejamību

Tagad, kad jūsu vietne ir gatava, jūsu dati ir apkopoti un jūsu cena ir iestatīta, jūs vēlaties paziņot zīmoliem, ka esat pieejams sponsorēšanai.

Ir vairāki veidi, kā to izdarīt:

 1. Multivides komplekta izveidošana
 2. Reklāmdevēju lapas izveidošana jūsu vietnē
 3. Pievienojos sponsorēšanas vietnei

1. variants – multivides komplekti

Multivides komplekts parasti ir PDF dokuments, kas labi izveidots ar grafiku, un kurā ir redzams jūsu platformas pārskats un tas, ko varat piedāvāt zīmoliem.

Mediju komplektos bieži ietilpst:

 • Tavs vārds un foto
 • Jūsu emuāra URL un kopsavilkums par to, kas tas ir
 • Jūsu emuāra un sociālo mediju auditorijas demogrāfiskie dati un statistika
 • Ko jūs varat piedāvāt (sponsorētas ziņas, sponsorēti e-pasti, dāvanas utt.) Un cenas

Jūs varat iepazīties ar Luana Spinetti ceļvedi par plašsaziņas līdzekļu komplektiem un sponsorēšanu – kā padarīt jūsu emuāru pievilcīgu reklāmdevējiem šeit, WHSR.

2. variants – reklāmas lapa

Varat arī vienkārši izveidot vietni “Reklamēt šeit” savā vietnē ar tādu pašu informāciju kā multivides komplekts.

Lapas apakšā ir laba ideja iekļaut kontaktinformācijas veidlapu vai pat pogu “pirkt tūlīt”, lai interesenti zīmoli varētu ātri sākt darbu.

3. variants – pievienojieties sponsorēšanas vietnei

Vietnes, piemēram, FameBit vai Socialix, ir platformas, lai emuāru veidotājus savienotu ar zīmoliem. Parasti tos ir viegli lietot un savienot, taču ir arī daži trūkumi.

Pirmkārt, par šīm vietnēm parasti būs jāmaksā par pakalpojumiem (dažreiz apmēram 10-20%).

Ņemiet vērā arī to, ka jūs atsakāties kontrolēt savas zīmola attiecības ar šīm platformām.

Ilgtermiņā ir labāk, ja jums ir savstarpēji sakari ar saviem sponsorētajiem zīmoliem, nevis jānodarbojas ar starpnieku.

6. solis: pajautājiet

Vai jūsu iecienītākais zīmola partneris būtu emuāra sponsorēšana? Jūs nezināt, kamēr neesat jautājis!

Tā vietā, lai parādītos aukstā e-pastā, kas ir zilā krāsā, labāk ir sākt ar attiecību veidošanu. Ja jums jau ir attiecības ar zīmolu – varbūt jūs gadiem ilgi esat izmantojis viņu produktu vai nesen esat sarunājies sociālajos medijos – tas ir vēl labāk.

Pēc tam varat nosūtīt e-pastu savai kontaktpersonai vai uz viņu vispārējo atbalsta e-pastu.

Īsi un precīzi norādiet savu e-pastu. Šis ir paraugs, kuru varat pielāgot:

Cienījamais [Vārds],

Paldies, ka sekojāt man Twitterī! Es gadiem ilgi esmu bijis liels produkta [Produkta nosaukums] cienītājs un vienmēr to iesaku draugiem.

Es esmu [nozares nišas] ietekmētājs un vietnes [Blog Name] dibinātājs. Es gribēju jums jautāt par iespējamām partnerības iespējām ar jūsu zīmolu, lai reklamētu [Produktu] manā emuārā.

Ja jūs interesē, es varu sūtīt pa multivides komplektu?

Paldies,

[Tavs vārds]

(Jūsu multivides komplektam vajadzētu skaidri norādīt, kādu kompensāciju jūs sagaidāt.)

Kad esat sagatavojis vietni, izveidojot vietni un izveidojot multivides komplektu, sponsorētās ziņas ir ideāls veids, kā gūt ienākumus no sava emuāra.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me