Darkونه برای دسترسی به وب سایت Dark: مرور وب تاریک e مرورگر TOR و وب سایت های.

وب جهان گستر, بسیار شبیه زندگی, واقعی, بسیار عظیم است, به طوری که شما, عمر طول می کشد تا از هر جاد هر جدال مر جدال مر جدال مر ما مایر ها ما.


به این واقعیت پیچیده, تا زمانی که شما تا نیمه راه انجام شد, محتوای بسیار بیشتری ایجاد شده و به روز شد که شما مجبور بودید همه چیز را دوباره شروع کنید.

همه این ها به خوبی شناخته شده است, اما چند نفر از شما آگاه هستند که محتویاتی که معمولا در وب مشاهده می کنید, به ندرت سر و صدای کوه یخ های فراوان اطلاعات است?

هشدار: قبل ازادامه, مهم این است, شما درک نندد که چیزهای زیادی در وب سایت Dark Web بسیار غیرقانونی هستند. مهم نیست که اه اقدامات احتیاطی داشته باشید, قادر به بی احترامی به نظر می رسد بسیار بعید است. با مسئولیت خود وارد شوید!

1 دانلود و نصب مرورگر TOR

مرورگر Tor

علیرغم استفاده فعلی آن به عنوان یک مرورگر که اغلب برای دسترسی به بخشهای وب تاریک استفاده می شود, TOR (و همچنین مرورگر وب تاریک) در ابتدا برای کمک به حفاظت از ارتباطات آنلاین اطلاعاتی ایالات متحده, توسعه یافت.

Clique aqui para acessar .onion Clique para obter mais informações Dark Web Site Dark Web.

TOR یک نسخه از محبوبمرور ر وب فایرفاکس است, به کاربران امکان می دهدوب را به صورت ناشناس مرور کند. مرورگر برای جلوگیری از تلاش های کاربر برای انجام کارهایی که ممکن است هویت آنها را نشان دهد, مانند تغییر اندازه ابعاد پنجره مرورگر, مسدود شده یا توصیه می شود.

در حالی که منتظر است TOR برای دانلود e وقت خود را برای قرار دادن قطعه نوار تاریک بیش از لنز وب رم. شما هیچوقت نمیدونید ممکنه اه اتفاقی بیفته.

و همچنین – بررسی ویدیویی معرفی شده توسط TOR.

?

2 در نظر بگیرید برای یک سرویس خصوصی مجازی خصوصی پرداخت کنید

شبکه هایخلوصی مجازی (VPN) سرورهایی هستند هاز طریق ننبه اینترنت متصل می شوید. این سرورهامنحصر به فرد خود رامخفی می کنند وممکن استمکان هایی را در بسیاری از نقاط جهان شبیه ساز. TOR هویت شما را ماسک مک دند ، مکان شمارر پنهان نمی کند.

Saiba mais sobre o VPN ExpressVPN. Clique aqui para obter mais informações sobre a VPN Express Express VPN: ExpressVPN. هر چند نگران نباشید زیرا آنها دوره 30 روزه بدون ریسک دارند که در طی آن می توانید خدمات کنهارر.

Informações: ExpressVPN - um servidor Dark Dark protegido por VPN. Você pode acessar Dark Web e VPN para obter mais informações. این یک سطح امنیتی اضافی به داده های شما اضافه ییند و مکان شما را مخفی می کند. Suporte do ExpressVPN – ExpressVPN e do Dark Web.

3 DuckDuckGo دوست شما است

Adicionar Dark Web aos favoritos. به یاد داشته باشید که فاز هایی که اغلب در مورد آنهامطرح می شود: "گوگل دوست شما است"؟ خوب ،وگل وب سایت های Web Dark.

4 برای یک آدرس ایمیل ایمن ثبت نام کنید

اکنون که آماده هستید, وقت ننسس که برای, آدرس ایمیل قابل شش ثبت نام کنید. Gmail Clique aqui para acessar .onion Clique aqui para acessar .onion Clique aqui para fazer o login .onion Clique aqui para fazer o login..

در اینجا چند مورد وجود دارد که ممکن است دوست داشته باشید آنها را در نظر بگیرید:

 • ProtonMail
 • TORbox
 • بیت ماموریت
 • Erguer-se
 • للانتوس (خدمات پرداخت شده)
 • Mail2Tor

* توجه داشته باشید که اینها با دامنه .onion نیز همراه هستند که برای دسترسی به آنها باید با استفاده از مرورگر TOR دسترسی پیدا کنید مرورگرهای معمولی مانند Chrome و Firefox کار نمی کنند.

5 موتور جستجوی وب تاریک

.onion Adicionar à Lista de desejos Dark Web Adicionar à lista de desejos. اینها شبیه به دامنههایمعمولی هستند ، امابدون مرورگر تخصصی مانند TOR قابل دسترسی نیستند.

در اینجاچندین آدرس .ionion نسبتاً بی ضرر وجود دارد که می توانید آنها را امتحان کنید:

 • موتور جستجوی DuckDuckGo
 • کتاب های الکترونیکی

وجود دارد لیست های بزرگ وب سایت های .onion در دسترس است e تنهاتلاش مم برای یدا کردن آنها می یند. باز هم توجه داشته باشید که میتوانید چیزهای عجیب و غریب (و رقابل انکار) در وب Dark Web را ببندید.

تصویری از یک وب سایت تاریک. Darkزی که شما می توانید در هر زمان در Dark Web مشاهده کنید – وب سایت های متذکره را مشاهده Darkنید.

چگونه در وب تاریک است؟

به نظر می رسد عجیب و غریب است و آن هیجان ناشناخته و ناشناخته وجود دارد, اما مانند دریای عمیق آبی, بسیاری از خطرات پنهان هستند. همانطور که جو (یا جیل ، به عنوان مثالممکن است) به طور متوسط ​​اجرا شود ، این است که چگونه وب تارف را

اگرچه چیزهای واقعا عجیب و غریب در وب تاریک وجود دارد که شما به طور معمول نمی بینید و حتی برخی از چیزهای عجیب و غریب حتی در قالب ناشناس (برای شما), وب سایت تاریک جایی برای شما نیست که کورکورانه در مورد آن قضاوت کنید.

چیزهای بسیار بدی هستند و افرادی که در اطراف ننمم خوابندممکن است پیامدهای جدی برای شما ایجاد کنند. این موضوع نه تنهابه افراد بد است e بلکه بر اساس آنچه که انجام ی دهید ، احتمال وقوع مشکلات مربوط بهه.

در صورتی که شما قانع نباشید در اینجا نمونه هایی از آنچه که در وب سایت تیره وجود دارد ،،مباشدو;

توزیع مواد مخدر

Todos os direitos reservados. آنها از وب سایت تاریک برای فروش استفاده می کردند فنتانیلنوعی از مواد مخدر است که اغلب به عنوان مواد مخدر و مواد مخدر غیر مجاز مورد استفاده قرار می گیرد. Clique aqui para obter mais informações sobre criptomoeda e شبکه های خصوصی مجازی و کروکسی ها ممهنین سایر تکنیک هاپت سوادر.

اسلحه ، طلا و نقدی

بیش از 35 مردم در نیویورک e کالیفرنیا توسط, کارگروه آژانس همگانی برای بازداشت سستگیر شدند فروشقایکت. در میان اقلام مورد استفاده بیش ازاسلحه 100 ، $ 3.6 ی ی 2 پ 2 2 2 2 2 2.

آدم ربایی و قاچاق جنسی

یک مرد لهستانی در حال برنامه ریزی بود مدل بریتانیا ربوده شده را به فروش برسانید در تاریکی وب. زمانی که برنامه ها به درستی اجرا می شد, وی در ایتالیا دستگیر شد و قربانی وی ادعا کرد که از درآمد بیش از 17 میلیون دلار از فروش زنان ربوده شده در وبسایت تاریک برخوردار است.

راهنمای امنیت تاریک وب

از آنجایی که ما ثابت کرده ایم که چیزهای واقعا وحشتناکی در وب تاریک اتفاق می افتد, بیایید به برخی از راه هایی که می توانید از آنها اجتناب کنید, نگاهی بیندازید, اگر واقعا بر روی espreitar اصرار دارید;

1- اطمینان حاصل کنید که مرورگر Tor Tor شما به روز است

Tor Browser 9.0a4.

استفاده از مرورگر Tor برای بازدید از سایتهای .onion ضروری است ، اماهر برنامه ضعف گاه و بیگاه دارد. همیشه از مرورگر Tor خود اطمینان حاصل کنید تا به امروز نگه داشته دد و سعی کنید از آگهی های آسیب پذیری بگذری.

لینک کانون: ویکی پنهان

2. کیف پول مخفی

دانستن این که تن از چیزهایی که میتوانید در اینجا خریداری کنید وجود دارد ،احتمالا می دانید په باید آه باید. Clique aqui para obter mais informações sobre os Bitcoins (Bitcoin, Bitcoin, Ethereum, Ethereum, Ethereum). Todos os direitos reservados. کیف پنهان … خوب ، پنهان است

لینک کانون: رویای بازار

4. فیس بوک

واقعا عجیب است که بزرگترین پلت فرمرسانه های اجتماعی در جهان ، یک آدرس ایمیل دارد ، اما شما در آنجا. Clique aqui para obter mais informações. من کاملا مطمئن نیستم که چگونه "ناشناس" و "اجتماعی" Onا .onion فیسبوک ادعا می کند که سیاهههای مربوط به فعالکت ااربر را نداشته باشاله با هم کار می کنند ، اما .onion.

لینک کانون: میزبانی خصوصی

6. Saiba mais sobre Blockchain

Bitcoins é um dos mais populares sites de Bitcoins do mundo. پس چرا به این سایت به طور مستقیم از طریق یک پیوند عضو پیوندی دسترسی ندارید؟ Tه چیزی باعث می شود این سایت منحصر به فرد تر از برخی دیگر باشد که دارای یک گواهی HTTPS برای آدرس آن است.

Nome: Netpoleaks

8. مشعل

همانطور که گوگل رقبای خود را دارد ، DuckDuckGO را رداخت می کند (گرچه من آن رادوست دارم!). TORCH موتور جستجوی بسیار ساده e مینیمالیستی است ته شما می توانید از هر نوع از اردک دوستانه خود خود خود.

لینک کانون: فروشگاه های تور

10 ExpressVPN

O ExpressVPN permite que você instale VPN em um servidor VPN e tenha acesso a serviços de VPN. شبکه قوی سرورهای ایمن آن به راحتی فریاد ناشناس بودن رامم گیرند و از نسخههای تیره وب سایتامندنیز نوانینینینینینینینینینینینینینینینینینینین مود نیز.

لینک کانون: اجاره یک هکر

12. سیب 4 بیت کوین

همیشه می خواستم آیفون Macbook اما اصرار پرداخت در بیت کوین. یک گزینه برای شمانیز وجود دارد ، اما انواع و اشکالمدلهامحدود هستند. تمام گوشی های تلفن همراه کارخانه را قفل یینند و می توانند در هر نقطه از جهان کار کنند.

لینک کانون: آتش سوزی

14. ProPublica

برای کسانی که به روزنامه نگاری مستقل اعتقاد دارند ، وب سایت تاریک دارای انتشار و نشر نسبتاً مسحررة. ProPublica مکانیبرای کسانی است, جرات دارندسوساستفاده از قدرت, فساد و انواع دیگر را به چالش بکشند. آنها کاملاً غیر انتفاعی هستند e URL پیاز اختصاصی دارند که می توانید با استفاده ازمموورگر Tor به پینها دستر.

لینک کانون: بیت ماموریت

16. GARANTIA DE ENTREGA

اگر شما به دنبال یک راه امن (؟) برای تجارت در اینترنت هستید ، ترس ندارید ، گزینه هایی برای شما وجود. خیلی شبیهنحوه یك وكیل می تواندبودجه رادد سپردهههاننهدارد بنابراین سرویس COMPROMISSO شما را فراهم. حتی در بیت کوین معاملات ییند تا همه چیز ناشناس باشد.

تجارت به محتوای قلب شما e همه آنهامیپردازند ، هزینه معامله ٪ 1.5 ٪ است. آنها اطمینان حاصل می کنند که قبل از انتشار وجوه خود, اقلام حمل شده را بازبینی کرده و در صورت مواجه شدن با معامله, اختلاف نظر در مورد شخص ثالث را ارائه دهید.

لینک کانون: کیف پول وصابی

18. SecureDrop

Clique em SecureDrop e no SecureDrop para obter mais informações. با این حال ، این کمی بیشتر از یک هفته است, زیرا طراحی شده است, هاجازهمی دهد سوتفورتههااراکه سلاراله سالاراله سالهالهالهالهالهالهالاسرالهالاسرالهالاراله مایر هاتر هاتر هاتر هاتر هاتر هاتر هاتر هاتر هاتراله.

جالب توجه است, ا،ن سایت در حال حاضر متعلقبه e مدیریت است آزادی بنیاد مطبوعات. تمام داده رمزگذاری شده اند e هیچ اتصال شخص ثالث هیچ جایی در روند وجود ندارد. این واقعا کاملا ناشناس است!

لینک کانون: مرکز علمی تخیلی

سوالات متداول در مورد دسترسی به وب تاریک

چه موقع وب تاریک "شروع" کرد؟

تاریخچه وب پنهان تقریباً به اندازه تاریخ خود اینترنت قدیمی است. ما هیچ سابقه رسمی از "تاریخ شروع" واقعی پیدا نکردیم اما معتقدیم وب سایت تاریک هه می دانیم امروز در سال 2000 با انتشار Freenet.

آیا غیرقانونی بودن در وب عمیق غیرقانونی است؟

سایت های موجود در وب عمیق به سادگیتتسطموتورهای جستجومنظم ایندکس نمی شوند. وب سایت عمیق غیرقانونی نیست e اماممکن است ررخی از سایت ها به فعالیت های غیرقانونی بپردازند. شرکت در آن فعالیتها ممکن است غیرقانونی باشد.

آیا وب تاریک ایمن است؟

تقریباً مانند زندگی واقعی همیشه عنصری از خطر به صورت نناین وجود دارد و وب تاریک هیچ تفاوتی ندارد. ایمنیننبباستووبهتراستبدونتوجهبهآنچه انجامممادهید، محافظت آنلاین خود را افزایش دهید. یکی از راه های انجام این کار استفاده از VPN است که می تواند داده های شما را رمزگذاری کرده و آدرس IP شما را از چشمان کنجکاو مخفی کند. Como instalar VPN em um servidor VPN, usando um servidor VPN.

در تاریکی وب چه کاری می توانید انجام دهید؟

مشابه وب باز, کلیه فعالیتهایی وجود دارد که می توانید در وب تاریک انجام دهید, از مشارکت انجمن تا مرور بازارهای آنلاین. با این حال ،الاها و خدمات رالانونی نیز در وب تاریک موجود است.

Darkه چیزی را می توانید em Dark Web خریداری کنید Dark

Dark Web بازاری غیرقابل تنظیم است, در, مردم می توانند تقریباً در هر چیزی بخرند. این موارد شامل سلاح گرم, مواد مخدر غیرقانونی, حیوانات وحشی غیرقانونی, فیلم های وحشتناک, گذرنامه های جعلی, حساب های Netflix, اطلاعات کارت اعتباری یا حتی اجاره یک آدمکش است.

آیا می توان در تور ردیابی کرد؟

استفاده از شبکه Tor ردیابی هویت شمارادشوارمی کند ، اماغیرممکن نیست. Saiba mais sobre o ExpressVPN Saiba mais sobre o ExpressVPN.

Para DuckDuckGo, siga as instruções abaixo.

DuckDuckGo موتور جستجوگری است که وب سایتهای یونیون را فهرست می کند که منحصر به فرد وب تاریک است. این خود وب تاریک نیست. Detalhes do DuckDuckGo Detalhes do DuckDuckGo: https://3g2upl4pq6kufc4m.onion/

پسگفتار

اگر شما برخی از موارد را در این مقاله آزمایش کرده اید, در حال حاضر احتمالا متوجه شده اید که آنچه که من به شما داده ام, یک نسخه بسیار محرمانه از چیزی است که واقعا در وب سایت escuro در دسترس است. به طور جدی ، برخی از چیزها ر قانونی هستند هه من حتی آنها را در اینجا نخواهم نوشت.

وب سایت تاریک می تواند محل آزادی واقعی باشد. به عنوان مثال, شما بدون هیچ تردیدی از تعقیب مقامات محلی خود می توانید بدون هیچ مشکلی در مورد چپ سیاسی یا سیاسی چاره ای داشته باشید. متأسفانه ، آن را با بسیاری از چیزهای خوب ترکیب نمی کند.

لذت بردن از آزادی, اما همیشه به یاد داشته باشید, اگر شما سعی می کنید ناشناس باقی بمانید, اما هنوز هم گرفتار شده اید, شما برای فعالیت های غیر قانونی که در وب سایت Dark Web پذیرفته اید متهم خواهید شد. بعد از همه ،نهاحتی صدامحسین راگرفتند، آیا آنهانبودند.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map