مرور NordVPN

NordVPN در پاناما مستقر است ، یکی از بهترین مکان های دنیا برای شرکتی است که ثبت سیاهه ها را حفظ نمی کند. از لحاظ علاقه کاربری و همچنین ویژگی های ارائه شده, این یکی از بهترین مصرف کنندگان است خدمات شبکه خصوصی مجازی (VPN) این پول می تواند خریداری کند بهترین از همه – واقعا گران نیست


با یک استوانه عظیم از سرورهای 5000 در کشورهای 62 ، NordVPN دارای بزرگترین شبکه ای است که تا به امروز دیده ام. همچنین تقریبا هر نوع وسیله مصرفی را در اطراف امروز پشتیبانی می کند و به دلیل مضحک بودن کاربر پستد شند.

در عین حال, آن را نیز ارائه می دهد گزینه های کافی است که آن را پوشش می دهد تمام پایه, از پشتیبانی از پیاز تا سطح درجه بندی ارتقاء و به روز رسانی مداوم است که آن را برش پیشرفته.

مرورگر NordVPN

درباره شرکت

 • شرکت – NordVPN
 • تاسیس شده – 2012
 • کشور – پاناما
 • سایت اینترنتی – https://nordvpn.com/

قابلیت استفاده و مشخصات

 • برنامه های موجود برای – iOS ، Android ، Windows ، Linux ، Mac
 • پلاگین مرورگر – کروم ، فایرفاکس ، سافاری
 • دستگاه – روتر ، تلویزیون مبتنی بر اندروید ،
 • رمزگذاری – IKEv2 / IPSec ، OpenVPN
 • جریان و P2P اجازه می دهد

NordVPN مضرات NordVPN

 • P2P به سرورهای خاص محدود می شود

قیمت

 • 11,95 USD / lună برای اشتراک 1 lună
 • 6,99 USD / lună برای اشتراک 12 luni
 • 3,49 USD / lună برای اشتراک 36 ماه

حکم

NordVPN کمی دشوار است در هزینه ضرب و شتم – با پایین ترین برنامه بلند مدت در قیمت گذاری تا کنون. زوج هایی که با شبکه گسترده ای ، ویژگی های پیشرفته و شهرت عالی ، NordVPN یک برنده کاملا روشن است.

به روزرسانی فوریه 2020: ارتقاء تولد NordVPN

NordVPN هشتمین سالگرد خود را جشن می گیرد و یک تبلیغ ویژه را برگزار می کند. کاربرانی که برنامه 8 ساله NordVPN را خریداری می کنند ، دوره اشتراک رایگان از این شرکت را دریافت می کنند. چهار نتیجه ممکن وجود دارد:

 1. یک ماه رایگان ، یا
 2. رایگان 1 سال یا
 3. رایگان 2 سال یا
 4. 3 سال رایگان

این برنامه های رایگان به برنامه 3 ساله ای که اخیراً مشترک شده اید اضافه خواهد شد. مثال – اگر هدیه ای 2 ساله دریافت کرده اید ، کل برنامه NordVPN شما به مدت پنج سال (3 + 2) ادامه خواهد یافتخ – 67 ٪.

به روزرسانی ها - فروش ویژه تولد ویژه NordVPNNordVPN ویژه جشن تولد – کاربرانی که برنامه 3 ساله را خریداری می کنند, بالاتر از برنامه 1 ساله ای که خریداری کرده اند, دارای برنامه های 1 ماهه, 2 ساله, 3 ساله یا 3 ساله هستند – برای سفارش دادن, اینجا را کلیک کنید.

Versiune NordVPN: آنچه در مورد NordVPN می مواهم

قیمت گذاری 1- NordVPN: انتخاب بلند مدت معقول

nordvpn آخرین قیمت گذاریNordVPN آخرین قیمت گذاری – برنامه 3 سال هزینه 3.49 دلار در ماه است و برای روزهای 30 به طور کامل قابل استرداد است.

NordVPN دارای قیمت های مختلف قیمت می باشد که می توانید بسته به مدت زمان کوتاهی که می خواهید اشتراک خود رر به عنوان یک قاعده کلی ، دوره زمانی طولانی تر که برای آن مشترک می شوید ، قیمت پایین تر شما باید در.

NordVPN قیمت برنامه بلند مدت خود را در ماه سپتامبر 16 ، 2019 تنظیم کرد. برنامه های 3 و 2 ساله اکنون به ترتیب 3,49 $ و 4,99 $ در ماه (ماهانه 3,99 و 2,99 $) بود. باید بگویم که در برنامه سه ساله ماهانه 3,49 $ ، NordVPN گزاره ارزشی را ارائه می دهد که منطقی است.

اگر ماهانه پرداخت کنید ، قیمت های NordVPN با هنجارهای صنعت تقریباً مطابقت دارد.

مقایسه قیمت NordVPN

خدمات VPN *1-mo12-mo24-mo
NordVPN11,95 USD6,99 USD / ماه4,99 USD / ماه
Surfshark11,95 USD5,99 USD / ماه1,99 USD / ماه
ExpressVPN12,95 USD8,32 USD / ماه8,32 USD / ماه
PureVPN در10,95 USD5,81 USD / ماه3,33 USD / ماه
TorGuard9,99 USD4,99 USD / ماه4,99 USD / ماه
VyprVPN9,95 USD5,00 USD / ماه5,00 USD / ماه

2- NordVPN می تواند به حفظ هویت شما کمک کند

شخصا ، احساس می کنم که ارائه دهندگان سرویس VPN نباید در کشورهایی با قوانین احتباس داده های بیش از حد دد. ییی VPقققا VP VP VP VP VP VP VPددد VP VP VP VP VP VP VP VP VPN ها – ناشناس بودن فقط یک برخورد در منافع است.

ما دقیقا دیده ایم که چگونه می توانید برای بعضی از کاربران VPN مانند آن در این مورد بدرخشید مورد IPVanish یک ارائه دهنده خدمات VPN مبتنی بر ایالات متحده است که ادعا اطلاعات مربوط به یکی از کاربران آن را به امنیت داخلی ارائه می دهد و منجر به دستگیری یک مظنون می شود. بزرگترین بحث در این مورد این بود که آن حتی قرار نبود که این سیاههها را داشته باشد.

به جای آن ، کشورهایی مانند پاناما که NordVPN در آن مستقر هستند ، بیشتر به مصرف کننده متوسل می شود د د د د د د د د د د د د د د د د د د د مرد مد این باعث می شود که اعتقاد بر این باشد که NordVPN قادر خواهد بود تا اسلحه های خود را در صورت استفاده اد تودد ادد ادد ادد.

بدون خط مشی

با توجه به آنچه که در بالا به آن اشاره شد ، من بیشتر مایل به اعتقاد به NordVPN است ، زم ز ا س س را.

بر طبق وب سایت خود ، "NordVPN یک سیاست سختگیرانه بدون bușteni برای خدمات NordVPN را تضمین می کند, به این معنی است که فعالیت های شما با استفاده از سرویس های NordVPN توسط فرآیند فنی خودکار ارائه می شود, نظارت نمی شود, ثبت می شود, ثبت می شود, ذخیره می شود یا به شخص ثالث منتقل می شود."

NordVPN پیگیری و جمع آوری اطلاعات کاربران را انجام نمی دهد.

روش پرداخت ناشناس

از آنجا که شما فقط باید یک نام کاربری و رمز عبور برای ثبت نام ، برای واقعا paranoid وجود دارد نیز وروگ دارد رد اس ل رد رارد ات این شامل رمزنگاری ارزهایی مانند بیت کوین است که هر مسیری را دنبال می کند که می تواند به طور مستقیم به ش.

کلید کشتار

اگر تا کنون از NordVPN استفاده کرده اید و قطعی اتصال شما می توانید برنامه را برای تکمیل تنظیم کنید ترما د ا رر Aplicați برای جلوگیری از افتادن هویت شماست زیرا دیگر توسط سرور VPN محافظت.

شما می توانید NordVPN را در دو سطح در این کار تنظیم کنید ، یا خاتمه کامل جریان داده یا یک محدودیت. نسخه دسکتاپ NordVPN می تواند از هر دو استفاده کند. نسخه محدود برای دستگاه های تلفن همراه مفید است و به شما امکان می دهد که برنامه های موجود در دستگاه درا.

VPN دو

برای کسانی که جدی تر در مورد پنهان کردن هویت خود هستند ، VPN دوگانه چیزی است که دوست دارید. VPN ها با مسیریابی اتصال شما از طریق سرور که IP خود را تغییر می دهد به طوری که اصلی شما پنهان است.

با استفاده از ویژگی Double VPN ، اتصال شما از طریق دو سرور جداگانه هدایت می شود ، از این رو دو بار تغییر می یاب. این امر باعث می شود که به هر دلیلی یکی از IP ها به یک لایه بافر اضافه شود.

3- رمزگذاری قوی محافظت از اطلاعات شما

NordVPN با استفاده از ترکیبی از رمزگذاری درجه نظامی و پروتکل های امن ، یکی از امن ترین VPN های مصرفی در اطراف. رمزگذاری AES-256 به همان اندازه که زنجیره غذایی را در حال حاضر به کار می رود و توسط دولت ها و نظامیران.

رمزگذاری با طیفی از پروتکل های امنیتی که شما می توانید انتخاب کنید ، بسته به نیازهای شما ترکیب شده اس. انتخاب پروتکل امنیتی شما روی سرعت اتصال VPN شما و همچنین نوع رمزگذاری که می توانید استفاده کنید تاگذیر.

در حال حاضر ، OpenVPN سریعترین و قوی ترین پروتکل است که NordVPN دارد ، اما این شده است آزمایش WireGuard همچنین. WireGuard است پروتکل آینده که فکر می شود قادر به پیشی گرفتن از همه چیز در بازار از نظر سرعت و همچنین سگذر.

به روز رسانی: پاسخ رسمی در توسعه پروتکل WireGuard

سلام آدم در حال حاضر مشتریان NordVPN قادر به آزمایش پرونده WireGuard با اشتراک فعال هستند. اگر مایل هستید ، دریغ نکنید که از طریق آدرس ایمیل یک خط را به ما ببندید ایمیل محافظت شده]

– NordVPN (NordVPN) فوریه 13 ، 2019

سلام! در حال حاضر ما پروتکل WireGuard را آزمایش می کنیم. گگ م م م م مخخخخ ککککککککککککک م مآ م م]]]]]]]]]]]]]] ]دی ا ا]]]]]]]]]]]]]] ]ح ]حح ]حیحححححححححححححححح] ]ححححح]]]]]]]]]] ]حش]

– NordVPN (NordVPN) فوریه 19 ، 2019

سرعت 4- NordVPN – ی VPی از سریعترین VPN های اطراف

NordVPN دارای یکی از گسترده ترین سرویس دهنده های شبکه ای است که به روز می شود. این سرویس دارای سرورهای 5.000 در کشورهای 62 می باشد. بعضی از شما ممکن است تعجب کنید که چرا این ارتباط با سرعت است ، اما فاصله فیزیکی از سرویس VPN ک ک پ گ ا ا ا ا یک سرور در نزدیکی موقعیت واقعی شما ، احتمال بیشتری برای نرخ پینگ کم و سرعت بالا را به شما می دهد.

تست سرعت در VPN تنها به عنوان یک راهنما عمل می کند ، ارا که بسیاری از عوامل بر سرعت واقعی اثر می گذارن. برای ایجاد بهترین اتصال VPN ، شما نیاز به یک دستگاه قدرتمند (برای رسیدگی به رمزنگاری و رمزگشایی تود..

سرعت مرجع

سرعت مرجع بدون اتصال VPN (نتیجه واقعی در اینجا) پینگ = 5ms ، دانلود = 400.43Mbps ، ولود = 310.01Mbps.

برای اهداف این تست ، من آنها را در خط 500Mbps با بهره واقعی از اطراف 400Mbps بالا و 300Mbps پایین اجرا می شود. دستگاهی که من استفاده می کنم لپ تاپ با اینتل 8 است th پردازنده نسل که قله در 3.4GHz است.

سرعت سرور آمریکا

نتیجه تست سرعت NordVPN از سرور US (نتیجه واقعی در اینجا) پینگ = 251ms ، دانلود = 36.49Mbps ، آپلود = 9.28Mbps.

سرعت ایالات متحده در اتصال NordVPN برای من کمی تیره بود. با این حال ، این تنها به دلیل VPN نیست ، زیرا از لحاظ جسمی ، من از سوی دیگر از ایالات متحده آمریکا هستم. این نیز در زمان پینگ طولانی از سرور ایالات متحده نشان داده شده است.

توجه – گزارشهای دیگری وجود دارد که ذکر کرده است که NordVPN گاهی اوقات در ایالات متحده و کانادا کند می شود.

سرعت اروپا (آلمان)

نتیجه تست سرعت NordVPN از سرور آلمان (نتیجه واقعی در اینجا) پینگ = 225ms ، دانلود = 31,04Mbps ، آپلود = 15,09Mbps.

همچنین سرعت دقیق انفجار نیست ، من نتایج مشابهی از سرورهای منطقه اروپا به عنوان سرورهای ایالات متحدت درر. 31Mpbs پایین و 15Mbps فوق العاده نیست ، اما هنوز هم بیش از اندازه کافی نیست و حتی برای دانلود محدود نیست.

سرعت های آسیا (سنگاپور)

نتیجه تست سرعت NordVPN از سرور سنگاپور (نتیجه واقعی در اینجا) پینگ = 10ms ، دانلود = 127.90Mbps ، آپلود = 198.14Mbps.

همانطور که انتظار می رفت ، کشور همسایه من نتایج خوبی به من داد. با توجه به نزدیکی فیزیکی و شهرت عالی برای زیرساخت های جهانی ، جای تعجب نیست. 127Mbps پایین و 198Mbps تا چیزی نیست که عطسه در از ارائه دهنده VPN است.

استرالیا سرعت دارد

نتیجه تست سرعت NordVPN از سرور استرالیا (نتیجه واقعی در اینجا) پینگ = 56ms ، دانلود = 76,01Mbps ، آپلود = 107.96Mbps.

با توجه به اینکه استرالیا نسبتا نزدیک است ، نتایج نیز انتظار می رود که در اینجا نیز باشد.

NordVPN Con: آنچه در مورد NordVPN چندان خوب نیست

1- P2P محدود به سرورهای خاص است

اگر شما از تست های بالا به سرعت یاد می گیرید ، من توانستم از سرعت های 30Mbps تا 127Mbps استفاده کنم. این کاملا مناسب برای جریان ویدئو ، حتی محتوای HD است. این به این معنی است که از لحاظ فنی ، شما باید بتوانید محتوای را به خوبی از هر سایت در سراسر جهان پخش ک.

به طور معمول ، آزمون استاندارد من این بود که سعی کنید اتصال به iPlayer بی بی سی ، که خوب کار کرد. من همچنین چند فیلم یوتیوب 4k YouTube را که صاف و بدون لکنت هستند ، پخش کردم.

NordVPN به ترافیک P2P اجازه می دهد ، اما این محدود به سرورهای خاص است. برای انجام این کار ، باید انتخاب خود را در مشتری NordVPN خود انجام دهید. من توصیه می کنم فقط انتخاب "سرورهای P2P" و اجازه دهید NordVPN برای انتخاب بهترین برای شما.

ارتباطات با همسالان شما ابتدا کمی متناوب بود ، اما هنگامی که شما آن را کمی زمان می گذارید ، متوجه شدم من توانستم جریانهای من را تقریبا به سرعت کامل اجرا کنم که برای بارگیریهای من تعیین شده بود ، که بود!

وضعیت و به روزرسانی های دنیای واقعی

آیا می توانید روی NordVPN بازی کنید؟

اگر به دلایلی احساس نیاز به بازی از طریق یک VPN دارید ، باید یک سرور در نزدیکی خود را انتخاب کنی تا دا دا دا دا دا دار سرعت خط باید به اندازه کافی سریع باشد. با این حال ، اگر شما از استفاده از VPN برای اتصال به سرورهای مخصوص در خارج از کشور برای بازی استفاده می دن.

پینگ نرخ خود را نشان می دهد که به سرعت به سرعت بیشتر سرور را افزایش می دهد. Aplicații NordVPN NordVPN منحصر به فرد نیست ، هر چند ، این فقط یک واقعیت از زندگی است – محدودیت های فنی ، به سخره گرف.

NordVPN در روترهای کم مصرف

تمام این تست ها بر روی پروتکل های پیش فرض و تنظیمات در نرم افزار NordVPN Windows اجرا شد. به عنوان یک نکته مهم که باید در اینجا قرار داده شود ، تمام VPN ها از نظر منابع CPU به دلیل رمزگذاری و رمز.

این امر باعث می شود دستگاه های کم مصرف مانند روتر از عملکرد ایده آل کمتر شود. من اجرای هر سرویس VPN را از روتر توصیه نمی کنم مگر اینکه روتر بسیار خوبی داشته باشید (که احتمالاً هزین).

جدیدتر (کمتر از دو سال) دسکتاپ ، لپ تاپ و دستگاه های تلفن همراه باید خوب باشد.

نقض NordVPN ناشی از آسیب پذیری در مرکز داده فنلاند

NordVPN دارد تأیید کرد که یک مهاجم یکی از سرورهای خود را در فنلاند نقض کرده است. این حادثه در مارس 2018 اتفاق افتاد (چند ماه بعد خبر در مورد Engadget 18 گزارش شد) و هیچ نشانه ای وجود ندارد که نشان دهد هر یک از کاربران NordVPN تحت تأثیر قرار گرفته اند یا اینکه داده های آنها توسط بازیگر مخرب قابل دسترسی بوده است.

در اینجا چند نکته اصلی در مورد این نقض ذکر شده است ، بر اساس ایمیل رسمی ارسال شده در اکتبر 23 ، 2019:

 • در حالی که به سرور متصل می شوید ، هکر فقط می توانست یک ISP.
 • خود سرور حاوی هیچ گزارش فعالیت کاربر نبود. هیچ یک از برنامه های NordVPN اعتبارنامه ایجاد شده توسط کاربر را برای تأیید هویت ارسال نمی کند ، ب ش ش ب ب ه.
 • سرویس NordVPN به عنوان یک کل هک نشده است. کد ما هک نشده است. تونل VPN نقض نشده است. برنامه های NordVPN بی تاثیر نیست. این یک نمونه فردی از دسترسی غیرمجاز به 1 بیش از سرورهای 5000 شرکت بود.
 • جدول زمانی حادثه:
  • سرور آسیب دیده در ژانویه 31 ، 2018 به صورت آنلاین آورده شد.
  • شواهد مربوط به این نقض در مارس 5 ، 2018 ظاهر شد.
  • امکان حذف غیر مجاز به سرور NordVPN محدود شد وقتی مرکز داده حذف حساب مدیریت ناشناخته در مارس 20 ، 2018 را حذف کر.
  • سرور در آوریل 13 ، 2019 خرد شد – لحظه ای که NordVPN مشکوک به نقض احتمالی بود.

حکم: Nordیا NordVPN یک خرید خوب است؟

با کمترین برنامه قیمت گذاری بلندمدت که تا به امروز دیده ام ، NordVPn کمی دشوار است در هزینه های ضرب و ش. زوج هایی که با شبکه بسیار گسترده ای ، ویژگی های پیشرفته و شهرت خوبی دارند ، NordVPN یک برنده کاملا رو.

به سرعت درک میکنم که احساس میکنم نسبت به آن کمی ناپایدارتر است ExpressVPN اما نه زیاد پس از همه, تجربه یکپارچه بود, و من به سختی احساس کردم که من با استفاده از سرویس VPN محدود شدم. خوب ، شاید در طول بارگیری تک ، اما برای من بسیار نادر است.

بازپرداخت

طرفداران NordVPN

 • قیمت های طرح بلند مدت معقول
 • قابل اعتماد و ویژگی بسته بندی شده
 • شبکه سرور عظیم

مضرات NordVPN

 • P2P به سرورهای خاص محدود می شود

جایگزین

برای دیدن گزینه های بیشتر در سرویس های VPN ، اا اا ب ی ی ی ی ی ی.

افشای درآمد – ما در این مقاله از لینک های وابسته استفاده می کنیم. WHSR از شرکتهای ذکر شده در این مقاله ، هزینه های مراجعه را دریافت می کند. نظرات ما مبتنی بر تجربه واقعی و داده های آزمون واقعی است.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map