آزمایش مخفی: من از شرکت های میزبانی 28 برای پشتیبانی چت زنده درخواست دادم

برای پشتیبانی میزبانی – من ترجیح می دهم چت های زنده بیش از تماس های تلفنی به دلیل:


  • صحبت کردن در مورد مسائل فنی از طریق کلمات ، تصاویر و ضبط صفحه نمایش ساده تر است
  • مکالمات در تماس های تلفنی خارج از کشور گاهی اوقات مفید هستند – مخصوصا هنگام صحبت کردن اصطلاحات فنی در.

پشتیبانی چت زنده نیز بهتر از ایمیل در نظر من است ، زیرا (معمولا) مشکلات شما را در محل حل می کند. در حالی که با ایمیل یا سیستم خرید بلیط ، ساعت ها یا حتی روزها برای حل یک مسئله کوچک طول خواهد کشید.

برای دو ماه گذشته من تحت پوشش قرار گرفتم و با شرکت های میزبانی 20 + از طریق سیستم های چت زنده خود تماس ت.

چه کاری کردم؟

آزمون ساده بود.

من از هر وب سایت شرکت میزبانی وب بازدید کردم ، از طریق سیستم چت زنده خود درخواست پشتیبانی کرد د د د د د د د د د د د د د د د د در همچنین مدت زمان انتظار برای دریافت اولین پاسخ برای هر جلسه ثبت شد.

این چیزی است که من کشف کردم

نتایج و اظهارات من در جدول زیر آمده است.

میزبان وبتعداد تلاشمیانگین زمان انتظارراضی؟ سخنان
A2 میزبانی وب3پاسخ سریع ، سوالات من به طور حرفه ای پاسخ داده شد. تجربه بسیار خوب در کل.
Arvixe16 دقیقه 28 ثانیهامکان دسترسی به کارکنان پشتیبانی از طریق چت زنده وجود ندارد. سیستم درخواست داد که به جای آن یک ایمیل بفرستم نگاهی به تصویر -2 (در زیر) برای مرجع.
تالارها12 دقیقه 2 ثانیهدر زمان تماس با چت زنده آفلاین بود نگاهی به تصویر -3 (در زیر) برای مرجع.
CoolHandle18پشتیبانی چت زنده ارائه نشده است
پارادایم مهم1پشتیبانی چت زنده ارائه نشده است
میزبانی Dot5132 ثانیهدر زمان تماس با چت زنده آفلاین بود همچنین ، توجه داشته باشید که کاربرا.
DTS-NET120 ثانیهپاسخ بسیار سریع – با پشتیبانی خیلی خوشحال نیستم. میانگین تجربه
eHost211 ثانیهپاسخ سریع ، سوالات من به طور حرفه ای پاسخ داده شد. تجربه بسیار خوب در کل.
نیک115 ثانیهدکمه چت زنده را در سایت GoDaddy پیدا نمی کنید ، اما آنها دو شماره محلی (مالزی) برای تماس با شما ارائه م من یکی از شماره ها را امتحان کردم و تماس من در 10 ثانیه برداشت شد. متأسفانه ، مشکلات من بعد از دقیقه 10 روی تلفن حل نشده باقی مانده است. کارکنان پشتیبانی با محصول خودشان خیلی آشنا نبودند. سرانجام منصرف شدم و تماس تلفنی را تمام کردم.
GoGetSpace110 ثانیهفقط پشتیبانی فروش از طریق چت زنده در دسترس است ، اما کارکنان پشتیبانی مفید و بسیار آگاه بودند. تجربه عالی در کل.
GreenGeeks120 ثانیهپاسخ سریع ، سوالات من به طور حرفه ای پاسخ داده شد. تجربه بسیار خوب در کل.
میزبان رنگ18 دقیقه 5 ثانیهمدت زمان انتظار HostColor از اسکایپ به جای یک سیستم چت زنده در سایت استفاده می کند. کاربران نیاز به اضافه کردن رنگ میزبان در تماس اسکایپ قبل از ارتباطات.
HostGator در44 دقیقهامکان دسترسی به کارکنان پشتیبانی از طریق چت زنده وجود ندارد. سیستم درخواست داد که به جای آن یک ایمیل بفرستم نگاهی به تصویر -4 (در زیر) برای مرجع.
وب هاستینگ14 دقیقه 20 ثانیهزمان واکنش منطقی ، سوالات به طور حرفه ای پاسخ داده شده است. تجربه خوب در کل.
چکیده Hostpapa13 ثانیه پاسخ سریع ، سوالات من به طور حرفه ای پاسخ داده شد. تجربه بسیار خوب در کل.
iPage11 دقیقه 10 ثانیهیک پاسخ طولانی به نظر می رسید ، اما کارمندان پشتیبانی خود بسیار دوستانه و مفید بودند. تجربه خوب در کل.
سایتها130 ثانیهپاسخ سریع ، سوالات من به طور حرفه ای پاسخ داده شد. سیستم پشتیبانی چت بسیار معروف (تصاویر زیر را ببینید) و کارمندان پشتیبانی بسیار مفید است. تجربه عالی در کل.
WebHostFace225 ثانیهپاسخ سریع ، سوالات من به طور حرفه ای پاسخ داده شد. تجربه عالی در کل. با توجه به اینکه WebHostFace شارژ کمتر از $ 2 / mo است ، این شرکت من را با پشتیبانی از چت عالی زندگی خود شگفت زد.
موتور WP22 ثانیهبعد از 3 ثانیه در سایت شما یک جعبه گپ ظاهر می شود. من یک پاسخ فوری از جعبه چت دریافت کردم و سوالاتم به طور حرفه ای پاسخ داده شد. توجه داشته باشید ، با این حال ، راربران باید برای پشتیبانی فنی از WP Engine خود وارد شوند.

جدول تنها داستان نیمه گفت

در این آزمایش مواردی از قبیل اصالت و مهارت های ارتباطی وجود دارد که نمی توانم آن را تعیین کنم و رتبه.

یکی از اعضای هیئت مدیره InMotion Gazduire در طول جلسه چت زنده ما یک مشکل بالقوه با حساب کاربری من (که من از آن آگاه نبودم و می توانستم نادیده گرفته شود) متوجه شدم و ابتکار عمل را برای حل آن کردم.

نیکولا N. از SiteGround احساس خوبی از طنز داشت و سرگرم کننده بود تا با هم گپ بزنیم.

روز بعد WP Engine یک ایمیل پیگیری فرستاد تا اطمینان حاصل کند که مشکل من حل شده است.

و ، برای برخی از شرکت ها ، می توانید احساس کنید که آنها به خوبی آماده پرسش های گفتگوی زنده هستند. به عنوان مثال ، یک دکمه چت زنده در بالای هر صفحه از وب سایت BlueHost موجود است. همین مورد مربوط به میزبانی InMotion ، WebHostFace ، Host1Plus ، HostPapa ، Hostgator و SiteGround است.

این چیزهای کوچک مهم هستند اما در جدول بالا نمی توان اندازه گیری و رتبه بندی کرد.

پشتیبانی چت زنده در دسترس نیست

قبل از برداشتن هر نتیجه ای از این ، دو مورد که باید در ذهن داشته باشید وجود دارد:

  1. من در مالزی زندگی می کنم ، منطقه زمانی GMT ​​+ 8. من فکر نمیکنم انتظار داشته باشم چت زنده را در نیمه شب برقرار کنم – مخصوصا اگر.
  2. چت زنده تنها راه شرکت های میزبانی امروزه پشتیبانی نیست. اغلب کاربران می توانند از طریق ایمیل ، تلفن ، و همچنین رسانه های اجتماعی پس از فروش پشتیبانی کنند. به جز GoDaddy در این مورد ، هنوز باید از پشتیبانی تلفن در این آزمایش امتحان کنم.
  3. برای میزبانی A2 – این چیزی است که لوری به من گفت پس از خواندن و ویرایش پست من

Hosting A2 Hosting Aplicatii pentru a gazdui کنم و همیشه فقط برای آنها ایمیل ارسال می کنم. من هرگز در طی چند دقیقه برگشت به من مشکلی نداشته ام, اما هرگز مشکلی نداشته ام که به یک گفتگوی زنده نیاز به تعداد زیادی عقب و جلو نیاز داشته باشم, بنابراین جالب بود که آنها فراموش نشدند. اینطور نیست

Imagine-1: نتوانستم از طریق چت زنده به پشتیبانی میزبانی A2 د د د د د م م م م م م م ب.Imagine-2: هی چس پاسخگوی درکواست چت من در B3 نبود. هیئت مدیره چت به جای آن ایمیل من را درخواست کرد.Imagine-3: سیستم Chat چت BulwarkHost آفلاین بود زمانی که من از آن خارج شدم.Imagine-4: تمام بخش ها در HostMetro در زمان برقراری تماس آفلاین بودند.

امیدوارم این پست برای کسانی که در جستجوی یک میزبان وب هستند مفید باشد. اطمینان حاصل کنید که شما همچنین چک ینید بررسی عمیق میزبانی ما برای جزئیات.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me