20i apskats

WebFusion (tagad PSO Host), 123-reg un Heart Internet, 20i dibinātāju ideju bāze ir salīdzinoši jauns sāncensis tīmekļa mitināšanas nozares telpā. Tomēr, pavadot tikai divus gadus zem savas jostas, uzņēmums ir nācis piedāvāt ļoti elastīgu produktu klāstu.


20i atrodas Apvienotajā Karalistē, un tur ir lielākā daļa, ja ne visi viņu resursi. Lai arī tai ir plāns izvērsties citur, tās būs ambīcijas uz vēlāku datumu. Tikmēr tas joprojām var piedāvāt klientiem neierobežotus resursus uz premium hostinga plāniem. Tas attiecas uz krātuvi, joslas platumu, datu bāzēm, e-pastu un gandrīz visu pārējo.

Contents

Apmēram 20i, uzņēmums

 • Dibināts: 2016. gadā
 • Galvenā mītne: Lielbritānija
 • Pakalpojumi: Dalīta, Pārvaldīta WordPress, Tālākpārdevēju mitināšana, VPS

: Kas ir šajā 20i pārskatā

Mīnusi: Kas man nepatīk par 20i

   

  Piezīme: 20i Hostings Uptime – Notiek atkārtota pārbaude (Atvainojiet!)

  Tas kādu laiku tika darbināts fonā, un diemžēl, kad es gribēju to izmantot, mēs atklājām, ka esam norādījuši uz nepareizu URL! Atvainojiet, mēs pievienosim šo sadaļu vēlāk, kad būsim savākuši pietiekami daudz datu.

  3 – labs klientu atbalsts

  Lai gan tiešraide, šķiet, aprobežojas tikai ar pārdošanas pieprasījumiem, 20i ir ļoti viegli lietojama biļešu pārdošanas sistēma, un tas apgalvo, ka atbalsta personāls ir Lielbritānijas eksperti.

  @ hostedby20i wow! Vai es varu tikai teikt, ka esmu bijis # 20i 24 stundas, un jūsu pakalpojums ir izcils. Tūlītējs atbalsts un vienkārša migrācija ar funkcijām bagātu tīmekļa mitināšanu. Pilnīgi satriecoši.

  – Digital Sign Fx (@DigitalSignFx), 2018. gada 14. novembris

  Man ir bijusi tik laba pieredze ar puišiem no @ hostedby20i, ka es tagad sportoju viņu pulciņā visā mājā. Tikai tagad gaidu kapuci un sporta cepurīti… ???? pic.twitter.com/JTfBIbKGUA

  – Tīmekļa vietnes labajā pusē (@websiteright), 2018. gada 6. novembris

  4 – aizstājējzīmju SSL un automātiska ļaunprātīgas programmatūras skenēšana

  Bezmaksas aizstājējzīmju SSL sertifikāts

  Tā kā kibernoziegumi ir tādi, kādi tie ir šodien, un uzņēmums Google, kas tagad nenorāda HTTPS vietnes, ir nedrošs, jūs priecājaties uzzināt, ka 20i nodrošina jums bezmaksas SSL sertifikātu. Šie sertifikāti palīdz nodrošināt, ka visi dati no lietotāja, kas pieslēdzas jūsu vietnei, joprojām ir droši. 20.i saviem bezmaksas sertifikātiem izmanto programmu Let’s Encrypt.

  Automātiska ļaunprātīgas programmatūras skenēšana

  Ļaunprātīga programmatūra nav tikai kaitīga, bet arī ir ļoti grūti atbrīvoties no tās. Pat ja jūs to šodien notīrīsit, ir gadījumi, kad tas var atgriezties atkal un atkal. 20i var palīdzēt šajā jautājumā, jo tas katru dienu piedāvā visu ļaunprātīgas programmatūras skenēšanu. Tas varētu būt kaut kas tāds, kas viegli pamanāms, bet ticiet man – tas ir ļoti noderīgi.

  10 GB pastkastes100100NeierobežotsCena£ 5.99 mēnesī£ 14,99 mēnesī£ 29,99 mēnesī

  20i koplietošanas plāni

  StarterHomeBusiness
  Vietne114
  SSD krātuve10 GBNeierobežotsNeierobežots
  Datu pārsūtīšana50 GBNeierobežotsNeierobežots
  SSH piekļuve Ričarda Šambera atsauksmes

  Pieļaujamais lietošanas politikas ierobežojums ir īpaši saistīts ar centrālo procesoru un visā platformā. Mēs līdz šim to nekad neesam ieviesuši, neskatoties uz to, ka tiek mitinātas vietnes, kas dienā apstrādā vairākus miljonus trāpījumu.

  Secinājums: kam vajadzētu mitināties ar 20i

  Kaut arī es daudzkārt esmu pieminējis, ka 20i ir ļoti koncentrēts uz tālākpārdevējiem, tas nozīmē tikai to, ka viņiem ir iespējas piedāvāt tālākpārdevējiem, kas pārsniedz normu. Tas nenozīmē, ka viņu plāni pastāvīgiem tīmekļa mitināšanas lietotājiem ir mazāki.

  Faktiski, ņemot vērā cenu un funkciju līdzsvaru, 20i būtu ļoti interesants sākuma piedāvājums gandrīz ikvienam. Viņu slodzes līdzsvarošanas funkcijas nozīmē, ka nav īstas augšējās robežas un ka pat uzņēmumiem šeit vajadzētu justies droši.

  Visām priekšrocībām, kuras es līdz šim esmu redzējis 20 gadu vecumā, ir tikai viens brīdinājums, un tas ir fakts, ka pat viņu augstākajā dalītā mitināšanas plānā (bizness mēnesī 12,99 USD / mēnesī) jūs aprobežojaties ar maksimāli četru vietņu mitināšanu. Es zinu, ka dažiem cilvēkiem patīk mitināt mazas vietnes vienā plānā, tāpēc tas, iespējams, jums nebūs ideāls.

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
   Like this post? Please share to your friends:
   Adblock
   detector
   map