A2 mitināšanas pārskats

* Atjauninājumi: cenu un resursdatora funkcijas ir rediģētas, lai atspoguļotu jaunākās izmaiņas 2020. gadā.


Uzņēmums “A2 Hosting”, kas darbojas jau kopš 2001. gada un sākotnēji bija pazīstams kā Iniquinet, 2003. gadā atdzima. Jaunais nosaukums tika atzīts Ann Arbor, Mičiganā. Tiem, kurus interesē tā iemesls, Ann Arbor ir A2 Hosting dibinātāja dzimtā pilsēta.

Uzņēmuma datu centri stratēģiski atrodas Amsterdamā, Singapūrā un, protams, Mičiganā. Tas viņiem nodrošina labu izplatību visā pasaulē, aptverot visus vienādos zemeslodes segmentus.

Mana pieredze ar A2 hostingu

Es pirmo reizi uzsāku darbību A2 Hosting 2013. gadā ar toreiz pazīstamo kā A2 Prime plānu. Tas būtu aptuvens ekvivalents tam, kas šodien tiek piedāvāts saskaņā ar Swift plānu.

Izmantojot šo pārskatu, es dalīšos ar jums savā pieredzē ar viņiem kā klientiem, kā arī ar datiem, ko gadu gaitā esmu apkopojis (no šīs testa vietnes) par viņu servera veiktspēju..

Par A2 mitināšanu

 • Uzņēmuma štābs: Ann Arbor, Mičiganā.
 • Dibināts: 2001 (agrāk pazīstams kā Iniquinet)
 • Pakalpojumi: Dalīta, VPS, mākonis, speciāla un tālākpārdevēju mitināšana

Pros

  Spriedums 

  Turbo serveris (lapu ielāde ir 20 reizes ātrāka)CloudFlare BasicHTTP / 2 (piegādājiet failus par 20–30% ātrāk) Padoms: Neatkarīgi no tā, kuru plānu izvēlaties, kā platformu varat izvēlēties Joomla, Drupal vai WordPress. Šīs iespējas ļauj viegli integrēt pamata iepirkumu groza lietojumprogrammas, lai jūs varētu izveidot tiešsaistes veikalus, ja tas ir tas, kas jums nepieciešams.

  A2 Pārvaldīts VPS mitināšanas pakalpojums

  Funkcijas / PlansPowerPrestigePinnacle
  Operatīvā atmiņa4 GB6 GB8 GB
  SSD krātuve75 GB100 GB150 GB
  CPU serdeņi468
  cPanel vadības panelis Padoms: APS mitināšanas VPS ir trīs dažādos komplektos – Core VPS, Pārvaldīts VPS un Nepārvaldīts VPS – Pirmajiem diviem paketēm (Core un Managed) uzņēmums sniedz jums palīdzību VPS serveru iestatīšanā un pārvaldībā. Ja jums tas jau ir pieredzējis, tas ir bonuss, jo A2 nepārvaldīti VPS mitināšanas plāni ir lēti. Zemākajā līmenī tās sākas ar tikai USD 5 mēnesī un nāk ar 20 GB SSD krātuvi, 1 CPU kodolu un 512 MB RAM.

  Pros

   P / S: Vai šī atsauksme jums palīdzēja?

   Saites, kas norāda uz A2 mitināšanas vietni, ir saistītās saites. Ja jūs iegādājaties, izmantojot šo saiti, tas mani uzskatīs par jūsu novirzītāju. Tādējādi es esmu saglabājis savu vietni dzīvu vismaz 12 gadus un pastāvīgi pievienoju vairāk bezmaksas mitināšanas pārskatu, pamatojoties uz reāliem testa kontiem – jūsu atbalsts tiek augstu novērtēts. Pirkšana, izmantojot manu saiti, jums nav dārgāka – patiesībā es varu garantēt, ka par A2 mitināšanu jūs saņemsit viszemāko iespējamo cenu..

   Jeffrey Wilson Administrator
   Sorry! The Author has not filled his profile.
   follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map