FatCow apskats

FatCow, kas dibināta 1998. gadā, izveidoja savu vārdu, nodrošinot tīmekļa mitināšanas pakalpojumus maziem un vidējiem uzņēmumiem.


FatCow pieder un pārvalda Endurance International Group (EIG), uzņēmumam, kuram pieder arī iPage, BlueHost, Hostgator, JustHost un desmitiem plašu hostinga zīmolu. * Tāpēc FatCow ne tikai konkurē ar sevi. Tas konkurē arī ar saviem partneruzņēmumiem.

Es testēju FatCow 2009. gadā, un tajā laikā man bija pozitīvs iespaids par tā pakalpojumu. Mani pārsteidza tas, cik atšķirīgs bija uzņēmums, un es biju gandarīts par tā vecmodīgo pakalpojumu. Tomēr dažu gadu laikā daudz kas var mainīties, un tas ir noticis ar FatCow.

Iepazīstieties ar FatCow piedāvāto un to, kā pēdējos gados ir mainījies mans viedoklis par tīmekļa mitinātāju.

* Piezīme: Pilnu hostinga zīmolu sarakstu, kuru īpašnieki un pārvalda Endurance International Group, varat redzēt šajā amatā.

Mana pieredze ar FatCow: kas ir labs?

1. priekšrocība: vidējais Uptime Record

Man patīk vairākas lietas par FatCow. Viena no labākajām funkcijām ir darbspējas laiks. Lai arī man šobrīd nav izveidota testa vietne, es izsekoju vietni, kas pieder manam draugam, un mani pārsteidza vietnes veiktspējas laiks. Saimnieks ir uzticams, un tas ir kaut kas tāds, ko jūs vienmēr vēlaties, kad jums ir izveidota vietne neatkarīgi no tā, vai jūs to izmantojat uzņēmējdarbībai vai personīgai lietošanai.

Balstoties uz manu ierakstu – FatCow uptime vidēji ir bijusi 99,85% – 99,9%. Skaitļi nav augstākie klasē, bet pietiekami labi saimniekdatoram, kura maksa ir mazāka par USD 5 mēnesī. Šie attēli ir neseni mūsu testa vietnes uptime rādītāji (ekrāns uzņemts no Uptime Robot).

fatcow - 201603FatCow 2016. gada marta hostinga uptime rezultāts: 100%

FatCow Uptime (2014. gada augusts): 100%

FatCow Uptime pēdējo 30 dienu laikā (2014. gada augusts)FatCow Uptime pēdējo 30 dienu laikā (2014. gada augusts)

FatCow Uptime (2014. gada maijs): 99,91%

FatCow Uptime rādītājs (2014. gada aprīlis – maijs)FatCow Uptime rādītājs (pēdējās 30 dienas, 2014. gada aprīlis – maijs)

Atjauninājumi

Hrank ļaudis cieši uzrauga FatCow kopīgoto hostinga veiktspēju (vairāk nekā 60 IP). Lūk, FatCow izrāde 2019. gada maijam, aprīlim un martam.

FatCow reģistrēja 100%, 99,942% un 99,98% uptime attiecīgi 2019. gada maijā, aprīlī un martā. Avots: Hrank FatCow pārskats.

2. priekšrocība: ikdienas dublēšana

Man patīk arī veids, kā FatCow piedāvā ikdienas rezerves pakalpojumu.

Lielākā daļa lēto mitināšanas pakalpojumu sniedzēju to nedara, tāpēc tas ir milzīgs ieguvums. Jūs vēlaties, lai jūsu informācija tiktu aizsargāta, un to iegūsit ar FatCow, netērējot tonnu naudas trešo pušu dublējumiem.

FatCow pārskats: Maikls Belijs, bijušais FatCow lietotājs

m bely

Maikls Belijs no Research As a Hobby uzrakstīja garu recenziju par FatCow Hosting un sekojošo Q&Kopsavilkums par viņa pieredzi ar tīmekļa mitinātāju. Tam vajadzētu būt noderīgai informācijai tiem, kas apsver iespēju FatCow.

J: Džerijs Zems / M: Maikls Belijs.

Par Maiklu Beliju un viņa laiku FatCow

J: Sveiks, Maikls, paldies par palīdzību mūsu FatCow pārskatā. Sākumā varat lūdzu pastāstīt vairāk par sevi un savu pieredzi emuāru veidošanā?

M:

Es emuāru veidošana kopš 2013. gada jūlija. Mana interese ir izpētīt un parādīt emuāru veidotājiem efektīvus veidus, kā detalizēti, patiesi un noderīgi sasniegt savus mērķus. Mana galvenā uzmanība ir emuāru veidotāju rīki un līdzekļi.

Cik ilgi jūs esat kopā ar FatCow? Un īsi, kā jūs apkopotu savu pieredzi mitināšanā?

1 mēnesis ar FatCow, un vairāk nekā simts saimnieku 2 pēdējo gadu laikā. Es esmu strādājis par SEO klientu tehnisko vadītāju, tāpēc esmu cieši sadarbojies ar visiem šiem hostinga uzņēmumiem.

Kas Maiklam nepatika par FatCow mitināšanu

J: Lielākā problēma ar FatCow ir… 

M:

Veiktspēja (lēnums).

Sākotnējās problēmas pēc mitināšanas pirkšanas (man bija jāgaida 24–48 stundas pirms WordPress instalēšanas. Un vietņu veidotājs nedarbojās). Es varētu sazināties ar atbalsta dienestu, lai atrisinātu problēmas, taču šiem jautājumiem vispirms nebija jānotiek.

[Sīkāka informācija šajos attēlos.]

fatcow servera veiktspēja 1Pirmā diena – serveris reaģē dažās sekundēs un ilgstoši.fatcow servera veiktspēja 2Otrā diena.

Lūdzot naudas atmaksu, atbalsts pretojās tam vairāk nekā pareizi.

Pozitīvi FatCow un mitināšanas padomi

J: Vai ir kaut kas labs, ko jūs varētu runāt par šo tīmekļa mitinātāju?

M: Atbalsts pastāv (tērzēšana, tālrunis), kas pats par sevi ir labs. Atbalsts kopumā ir pieklājīgs.

J: Kur mūsdienās mitināt lielāko daļu savu vietņu? Kas jums patīk / uzticas viņiem?

M: Pirmkārt, es uzsvērtu divus uzņēmumus – Mana galvenā saimniece ir EuroVPS. Tas ir uz profesionāli orientēts mitināšanas pakalpojums. Man ļoti patīk arī StableHost – uzticams sniegums par ļoti mazu cenu.

J: Liels paldies par jūsu veltīto laiku.

Grunts līnija: tāpat ir FatCow a Go?

Iespējams, ka FatCow ir pārspējis savu izcilību.

Vienā reizē tas bija daudzsološs pakalpojums, ko klientiem varēja piedāvāt daudz, taču šis laiks ir pagājis. Es kādreiz izbaudīju šo saimnieku, bet ir pienācis laiks šo govi izlaist ganībās. Dodieties kopā ar vienu no citiem saimniekiem, kurus pārvalda tas pats uzņēmums. Jūs saņemsit to pašu uzticamo pakalpojumu par mazāku naudu.

FatCow mitināšanas salīdzinājumi

Ja jūs meklējāt lētu tīmekļa mitinātāju, piemēram, FatCow – dažas labas alternatīvas ir InterServer, Hostinger, A2 Hostings, TMD Hostings vai pat EIG piederošs BlueHost.

Salīdziniet FatCow ar citiem

Lūk, kā citi mitināšanas pakalpojumu sniedzēji apvienojas ar FatCow.

  • FatCow vs InterServer
  • FatCow vs TMD mitināšana
  • FatCow vs A2 mitināšana
  • FatCow vs BlueHost
  • FatCow vs InMotion mitināšana
  • FatCow vs SiteGround
  • FatCow vs Fastcomet

Lai iegūtu sīkāku informāciju vai pasūtītu FatCow, apmeklējiet (atveras jaunā logā): https://www.fatcow.com/

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me