GoDaddy apskats

GoDaddy ir dibināts 1997. gadā un ir lielākais pasaules domēnu reģistrators ar vairāk nekā 13 miljoniem klientu.


Uzņēmums nodrošina mitināšanas plānus maziem uzņēmumiem, tīmekļa dizaina profesionāļiem un privātpersonām, un tam ir biroji dažos no pasaules karstākajiem tehnoloģiju koridoriem, tostarp Silīcija ielejā, Kembridžā, Sietlā, Hyderabad, Belfāstā un Fīniksā..

Pat ja jums nav pazīstami ar mitināšanas / domēnu reģistrācijas nozari, jūs, iespējams, esat dzirdējis par GoDaddy, izmantojot kādu no viņu Super Bowl vai NASCAR reklāmām..

Interesanti, ka GoDaddy ir apņēmies atbalstīt arī daudzus filantropiskus cēloņus – Phjončhanā, kur GoDaddy ir 270 000 kvadrātpēdu liela platība, uzņēmums ir ievērojami ziedojis Fīniksas bērnu slimnīcai, Arizonas Humane Society un Phjončhanas zooloģiskajam dārzam..

GoDaddy IPO ieguva 460 miljonus ASV dolāru 2015. gada aprīlī.

2014. gada jūnijā GoDaddy Inc. 2014. gada jūnijā iesniedza pieteikumu par IPO ar vietas rezervju vērtību darījumā 100 miljonu USD vērtībā. Galu galā uzņēmums no sava IPO ieguva 460 miljonus ASV dolāru 2015. gada 1. aprīlī.

Vairāk par GoDaddy biznesu

godaddy ipo

Ja paskatās uz GoDaddy 2014. gada deviņu mēnešu neauditētajiem finanšu rezultātiem, jūs varat redzēt, ka uzņēmums koncentrējas uz trim uzņēmumiem:

 • Domēni – 55,5% no kopējiem ieņēmumiem
 • Hostings un klātbūtne – 36,5% no kopējiem ieņēmumiem
 • Biznesa lietojumprogrammas – 8,0% no kopējiem ieņēmumiem

Uzņēmums guva ieņēmumus 1,01 miljarda dolāru apmērā (pēc finanšu rezultātiem), taču joprojām zaudē naudu (2013. finanšu gadā uzņēmums cieta zaudējumus gandrīz 200 miljonu dolāru apmērā)..

Domēni

Lielāko GoDaddy ieņēmumu daļu veido domēna vārda reģistrācija un domēna vārda atjaunošana.

2014. gada pirmajos deviņos mēnešos domēnu pakalpojumu kategorija bija ieņēmusi 564 miljonus ASV dolāru.

Ieņēmumi, ko GoDaddy saņem no reģistrācijas, var ievērojami atšķirties. Uzņēmums iekasē atšķirīgas cenas dažāda veida domēniem. Piemēram, rakstīšanas laikā jauna .com reģistrācija izmaksā 8,99 USD / gadā uz 2 gadu termiņu. Interesanti, ka .net un .org domēni maksā vienādi, bet .today maksā 24,99 USD gadā.

Hostings un klātbūtne

Otra lielākā GoDaddy ieņēmumu daļa ir tā, ko viņi gūst, piedāvājot mitināšanas un klātbūtnes veida produktus.

GoDaddy sadaļa Hostings un klātbūtne 2014. gada pirmajos deviņos mēnešos ienesa gandrīz 370 miljonus dolāru.

Ieņēmumi no sadaļas “Hostings un klātbūtne” ietver vietņu veidošanas produktus, SEO, SSL sertifikātus, SiteLock vietņu drošību, privātos IP un daudz ko citu. Runājot par mitināšanu, GoDaddy piedāvā dalītu, VPS un speciālus serverus ar ātrumu, sākot no dažiem dolāriem mēnesī par vienu domēnu. Turklāt mitināšanā ietilpst vietņu veidošanas rīki, lai pat iesācēji varētu izdomāt, kā ātri izveidot vietni un darboties.

Biznesa lietojumprogrammas

GoDaddy biznesa lietojumprogrammu daļa 2014. gada pirmajos deviņos mēnešos ienesa aptuveni 81,6 miljonus ASV dolāru.

GoDaddy “Biznesa lietojumprogrammās” ietilpst tādi vienumi kā e-pasta konti, tiešsaistes grāmatvedība, tiešsaistes datu glabāšana, e-pasta mārketings un tiešsaistes maksājumu sistēma.

Daži no konkrētajiem produktiem, kas integrējas biznesa lietojumprogrammās, ir šādi:

 • Microsoft Office 365, kas sākas ar cenu 4,99 USD / mēnesī vienam lietotājam
 • E-pasta mārketinga pakalpojums, kura cena ir USD 9,99 mēnesī līdz 1000 abonentiem. Tam ir līdzīgas iespējas kā MailChimp un GetResponse.

GoDaddy mitināšanas plāni

Labi, pietiek uzņēmuma fona un finanšu skaitļu. Šajā pārskatā galvenā uzmanība tiks pievērsta GoDaddy mitināšanas pakalpojumiem. Uzņēmums piedāvā trīs dažādus hostinga plānus gan privātpersonām, gan uzņēmumiem:

 • Ekonomika: Mēnesī 4,99 USD par 1 vietni, 100 GB krātuves, neierobežots joslas platums un līdz 100 e-pasta adresēm.
 • Luksusa numurs: Mēnesī 5,99 USD par neierobežotu vietņu skaitu, neierobežotu krātuvi, neierobežotu joslas platumu un līdz 500 e-pasta adresēm.
 • Galīgais: Mēnesī – 7,99 USD par neierobežotu vietņu skaitu, neierobežotu krātuvi, neierobežotu joslas platumu un līdz 1000 e-pasta adresēm.

Visos plānos ietilpst bezmaksas domēns ar gada plānu, diennakts drošības uzraudzība un DDoS aizsardzība, kā arī lietotājam draudzīgs vadības panelis.

Ņemiet vērā: lai gan visi plāni tehniski var lepoties ar neierobežotu joslas platumu, un gan Deluxe, gan Ultimate hostinga plāni reklamē neierobežotu krātuvi, tas nav tehniski neierobežots. GoDaddy patur tiesības informēt lietotājus, ja viņu izmantotās joslas platuma krātuves izmantošanas iespējas apdraud GoDaddy serveru stabilitāti vai ietekmē darbības laiku. Šajā gadījumā lietotājiem būs jāveic jaunināšana uz virtuālo privāto serveri vai speciālo privāto serveri.

Godaddy hostinga piedāvājumiGoDaddy hostinga plāni – ekonomisks, luksusa un visaugstākais. Ekrāns uzņemts no GoDaddy vietnes http://www.godaddy.com, lai iegūtu vislabāko cenas precizitāti, lūdzu, skatiet ierēdņus & mitināšanas iespējas.

GoDaddy vs citi līdzīgi hostinga pakalpojumi

Ātra GoDaddy salīdzināšana ar citiem līdzīgiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem.

FunkcijasGoDaddyiPageBlueHostHostMetroA2HostingWebHostingHub
Plāns pārskatāEkonomikaBūtisksStarterisMegaMaxĀtriDzirkstele
Uzglabāšana100 GBNeierobežots100 GBNeierobežotsNeierobežotsNeierobežots
SSD?
Datu pārsūtīšanaNeierobežotsNeierobežotsNeierobežotsNeierobežotsNeierobežotsNeierobežots
Atļautais domēns1Neierobežots1NeierobežotsNeierobežots1
Vadības paneliscPanelvDeckcPanelcPanelcPanelcPanel
Pārbaudes laiks45 dienasJebkurā laikāJebkurā laikā30 dienas30 dienas90 dienas
Reģistrācijas cena (abonements uz 24 mēnešiem)3,99 USD / mēn2,25 USD / mēn3,95 USD / mēn2,45 USD / mēnUSD 4,90 mēnesī3,74 USD / mēn
PārskatsPārskatsPārskatsPārskatsPārskats

GoDaddy mitināšanas lietotāja pārskats

Tāpat kā GoDaddy Hosting ir kaut kas labs?

Lai atbildētu uz naudas jautājumu – “Vai GoDaddy Hosting ir ieteicams?” mēs lūdzām GoDaddy mitināšanas lietotājiem Saurabh Tripathi no Getting Geek dalīties pieredzē. Saurabh ir GoDaddy klients kopš 2014. gada novembra. Turpmākās sadaļas (par plusiem un mīnusiem, un apakšējo daļu; nerediģētas, manas piezīmes slīprakstā) ir rakstījis Saurabh. 

Šeit iet Saurabh.

Pirmkārt, neliels fona stāsts

šarubah

Es pierakstījos uz lētāko plānu vietnē GoDaddy. Tas maksā apmēram 3 USD – par šo naudu jūs saņemat 512 MB RAM un neierobežotu joslas platumu, tas ir tāds pats kā citiem resursiem. Ir viena būtiska atšķirība: atšķirībā no citiem hostinga pakalpojumiem, kas piedāvā neierobežotu krātuvi, jūs iegūsit 30 GB krātuves. Jums tiek solīts arī 99,9% uptime.

 Man nepatīk GoDaddy Hosting?

 • Lielas problēmas ar WordPress: Kešatmiņā nav atļauts, izlases kļūdas
 • Nejaušas kļūdas: Pēdējo divu mēnešu laikā 3 reizes esmu redzējis “Kļūda, izveidojot datu bāzes savienojumu”, kaut arī to labot ir viegli, taču tas joprojām ir ļoti kaitinošs.
 • GoDaddy pārdod visu attieksmi: Katru reizi, kad mēģināt atjaunot savu mitināšanas vai domēna vārdu, GoDaddy ļoti cenšas pārdot jums papildu jauninājumus. Noklikšķinot uz “Atjaunot hostingu”, jūs redzēsit papildu jucekli, tas mēģina jums pārdot papildu domēna vārdu un e-pasta mitināšanu utt..

Vairāk par GoDaddy uptime & servera kļūdas murgs

Uptime ieraksts

Sākumā viss šķiet kārtībā, kad pirmo reizi pierakstījos vietnē GoDaddy. ja WordPress atmiņas izmantošana hostingā ir nedaudz lielāka par 150 MB, ātrums nav tik ātrs, taču jūs to nevarat arī saukt par lēnu. Es izmantoju Jetpack Email atjauninājumus, lai uzraudzītu vietnes darbības laiku. Tas regulāri pārbauda vietni un nosūta jums brīdinājuma e-pastu, kad vietne ir uz leju vai uz augšu. Divas vai trīs reizes nedēļā es saņemu brīdinājumu par to, ka vietne nedarbojas, un parasti tā darbojas 10 minūšu laikā. Visilgākā dīkstāve, ko esmu redzējis, ir 39 minūtes. Tas sāpēja.

Servera kļūda

Pēdējo 3 mēnešu laikā es 4 reizes esmu redzējis “Kļūda, izveidojot datu bāzes savienojumu”. Šīs kļūdas ir nejaušas, un esmu pārliecināts, ka WordPress nav nekā slikta. Tomēr šos jautājumus ir viegli novērst. Uzņēmums neļauj lietotājiem izmantot kešatmiņas spraudni, un es atklāju, ka tas ir grūts veids. Pēc WPSuper kešatmiņas instalēšanas vietne sabojājās, un man vajadzēja daudz pūļu, lai to labotu. Dažreiz esmu saskāries arī ar kļūdu 520, un šīs kļūdas ir tikai nejaušas.

GoDaddy Uptime apskats

godaddy uptime 072016GoDaddy 2016. gada jūnijs / jūlijs: Host Uptime: 99,97%

Bottomline: Ja jums vajadzētu doties kopā ar GoDaddy?

Tas ir atkarīgs no divām lietām. Pirmais ir šāds: vai jūs plānojat izmantot WordPress? Otra lieta ir jūsu budžets.

GoDaddy budžeta mitināšana ir piemērota cilvēkiem, kuri vēlas mazu vietni un vēlas tikai demonstrēt savu klātbūtni tiešsaistē (piemēram, nelielu statisku vietni, kas demonstrē jūsu bezsaistes biznesu). Ejiet, ja vēlaties, lai jums būtu labi. Tomēr, ja jūs plānojat izmantot CMS, piemēram, WordPress, GoDaddy jums ir daudz ierobežojumu. Jums, iespējams, būs jāpavada daudz laika, lai sakārtotu lietas savā cPanel. Tātad, ja vēlaties mitināt WordPress vietni, dodieties vai nu kopā ar viņu pārvaldītajiem WordPress mitināšanas plāniem, vai arī meklējiet jebkuru citu tīmekļa mitinātāju.

Mans GoDaddy vērtējums – 3 zvaigznītes.

Salīdziniet GoDaddy ar citiem

Lūk, kā GoDaddy sadarbojas ar citiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem:

 • GoDaddy vs BlueHost
 • GoDaddy vs InMotion hostings
 • GoDaddy vs A2 mitināšana
 • GoDaddy vs SiteGround
 • GoDaddy vs DreamHost
 • GoDaddy vs tīkla risinājumi

Svarīgi: redaktora piezīme par Saurabh’s GoDaddy pārskatu

Džerija piezīme: Saurabh minēja vietnes darbības laiku kā vienu no GoDaddy priekšrocībām, taču es tam nepiekritu. Vietņu samazināšana reizi nedēļā nav laba. Salīdzinājumam – iPage, kas ir par 50% lētāks, ieguva 100% punktu 2015. gada martā un aprīlī (skat. Sīkāku informāciju). Un GoDaddy hostinga cena faktiski nav tik lēta, kad tiek komplektēta ar citiem (cena ir palielinājusies kopš Saurabh pierakstīšanās; GoDaddy’s Economy plāns tagad maksā 4,99 USD / mēnesī). Es nesaku, ka GoDaddy nav nekādi. Bet acīmredzot ir arī citas labākas iespējas. Ja meklējāt budžeta mitināšanu, lūdzu, iepazīstieties arī ar manu lēto mitināšanas rokasgrāmatu, kas šeit publicēta. 

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map