HostMetro apskats

Atjauninājumi 2020. gada martā:


Mana vispārējā pieredze ar HostMetro sākumā (2014. gadā) bija laba, taču šodien es tos vairs neiesaku. Es esmu pateicīgs, ka šodien uzņēmums joprojām ļauj man saglabāt testa kontu 6 gadus vēlāk – bet, ņemot vērā daudzos trūkumus, kurus es novēroju pēdējo 2 gadu laikā, es HostMetro neuzņemtu svarīgas vietnes. Daži no manis pieredzētajiem jautājumiem ir:

 1. Tiešsaistes tērzēšanas atbalsta trūkums – pēc stundām ilgas mēģināšanas nevar sazināties ar uzņēmumu tiešraidē
 2. Nevar piekļūt SSL lapai no mana lietotāja paneļa – tāpēc nevar manuāli instalēt bezmaksas SSL
 3. Nevar atrast nozīmīgu palīdzību no Host Metro zināšanu bāzes / atbalsta dokumentiem.

HostMetro alternatīvas

Gadījumā, ja jūs meklējāt pieejamu mitināšanas risinājumu – A2 Hostings, GreenGeeks, Hostinger, InterServer un TMD Hostings ir dažas labas hostinga kompānijas ar līdzīgām cenām.

Par uzņēmumu HostMetro

Hostinga pasaule nepārtraukti attīstās, spēlētājiem mainoties pozīcijām un ienākot tirgū jauniem – tas ir gadījumā ar HostMetro, Ilinoisas balstītu hostinga uzņēmumu, kas izveidots 2012. gada 23. jūnijā (pārbaudiet WhoIs ierakstu šeit).

Šis uz Linux balstītais cPanel koplietojamo mitināšanas pakalpojumu sniedzējs specializējas budžetam draudzīgos mitināšanas plānos. Respektīvi, HostMetro piedāvā dalītas mitināšanas risinājumus, izmantojot divus plānus: Mega Max un Business Max – vairāk par to, kas gaidāms. Uzņēmums darbojas savā datu centrā no ServerCentral, kas atrodas 350 E. Cermak (ieguva šo pēc dažiem rakšanas darbiem).

HostMetro mitināšanas plāni

Kā minēts, metro darbojas budžeta mitināšanas telpā. Tas piedāvā tikai divus plānus, kas abonentiem piedāvā vienkāršu izvēli, nemaz nerunājot par stipri diskontētām cenām.

Abi plāni ir kopīgi mitināšanas vides plāni, kas ietver mākoņa tehnoloģiju, naudas atdošanas garantiju, daudz “neierobežotu” funkciju, ieskaitot neierobežotus mitinātos domēnus, vietņu veidotāju, pamata e-pasta mitināšanu, e-komercijas funkcijas, PHP 5 atbalstu, Cron darbus, straumēšanu audio un video, kā arī Flash atbalsts – lai nosauktu tikai dažas no priekšrocībām.

Mega Max

Lētākais no diviem plāniem Mega Max sāk ienākt tikai USD 2,95 mēnesī. Ir dažas papildinājumu iespējas, piemēram, domēna konfidencialitāte, kas katru mēnesi ir papildu USD 50, e-komercijas SSL sertifikāti (USD 2,50 mēnesī) un e-komercijas SiteLock drošības zīmogs (USD 2,50 mēnesī). Turklāt ir dažas e-komercijas priekšrocības, kas nav iekļautas plānā, piemēram, bezmaksas biznesa direktoriju saraksts, SEO e-grāmata vai SEO konsultācija – bet visas priekšrocības, nevis galvenās funkcijas, kas jums nepieciešams vietnes izveidei. un skriešana.

Super Maks

Biznesa Max mitināšanas plāns sākas ar 6,95 USD mēnesī un ietver Mega Max plāna “maksas papildinājumus”, nemaz nerunājot par e-komercijas labumu paketi.

Jebkurā no plāniem ir termiņa atlaides – šīs īpaši zemās likmes ir paredzētas trīs gadu plānam, lai gan ir pieejami arī viena un divu gadu termiņi..

HostMetro priekšrocības – iespējas, kuras jums varētu patikt

Lielākā daļa citu budžeta uzņemšanas organizāciju piedāvā jaunus abonentus ar fantastiski zemām likmēm – tomēr, ja abonentiem ir jāpagarina hostinga līgums, viņi ir spiesti to darīt par daudz augstāku cenu..

Par laimi HostMetro piedāvā lielisku alternatīvu – Host Metro abonenti uz visiem laikiem atjaunojas ar to pašu zemo ievada tarifu..

HostMetroWebHostingHubHostgatorBlueHostGreenGeeks
Reģistrācijas cena (mēnesī) *3,45 USD3,99 USD6,26 USD4,95 USD5,90 USD
Atjaunošanas cena (mēnesī)3,45 USD8,99 USD8,95 USD6,99 USD6,95 USD
5 gadu hostinga izmaksas (reģistrēšanās uz 2 gadiem + atjaunošana uz 3 gadiem)3,45 USD x 60 miljoni = 207 USD(3,99 USD x 12 miljoni) + (8,99 USD x 48 miljoni) =
479,4 USD
(USD 6,26 x 24 miljoni) + (USD 8,95 x 36 miljoni) =
472,44 USD
(4,95 USD x 24 miljoni) + (6,99 USD x 36 miljoni) =
370,40 USD
(USD 5,90 x 24 miljoni) + (USD 6,95 x 36 miljoni) =
391,80 USD
PārskatsWHH pārskatsHostgator pārskatsPārskats par BlueHostG.Geeks apskats
* Visa hostinga cena, pamatojoties uz divu gadu līgumu (izmantojot WHSR ekskluzīvos piedāvājumus) pirmajā reģistrēšanās reizē, izņemot WebHostingHub (opcija N / A).

Lai arī ir daži papildpakalpojumi, kas nav iekļauti pamatlikmē (īpaši gadījumā ar viszemāko izmaksu plānu), maksa par šiem papildinājumiem ir iespaidīgi zema. Piemēram, domēna konfidencialitāte ar HostMetro maksās jums USD 0,50 mēnesī – tomēr GoDaddy iekasēs USD 10 gadā.

Katrs HostMetro servera mitināšanas konts ir izolēts – tas tiešām nozīmē, ka, ja kāds cits lietotājs sastopas ar resursu palielinājumu, jūsu vietnes veiktspēja netiks negatīvi ietekmēta..

Viena lieta, ko jūs konsekventi atradīsit, ir tā, ka daudziem hostinga uzņēmumiem – it īpaši budžeta mitināšanas uzņēmumiem – ir pakalpojumu sniegšanas noteikumi, kas labākajā gadījumā ir nedaudz neskaidri. HostMetro svētīgi nodrošina skaidrus pakalpojumu sniegšanas noteikumus ar noteiktiem parametriem – tas ļauj jums zināt, kur tas “neierobežotais” patiesībā sasniedz līniju. Izmantojot HostMetro, katrs konts ir ierobežots līdz 200 000 inodes un hostinga konti nedrīkst izmantot vairāk kā 10 procentus no sistēmas resursiem ilgāk par 90 sekundēm. Redzi? Skaidrs.

Citēts no HostMetro TOS (datēts ar 2014. gada 18. augustu)

HostMetro kontu skaits nepārsniedz 200 000 inodes. Ja kontā tiek izmantoti vairāk nekā 200 000, konta īpašnieku var brīdināt par konta izmantošanu, un, ja nekas netiek veikts, konta darbība var tikt apturēta.

Hostinga konti nedrīkst izmantot 10% vai vairāk sistēmas resursu (CPU, atmiņa) ilgāk par 90 sekundēm. Ja tiek konstatēts, ka konts pārsniedz šo summu, process var tikt iznīcināts vai konta darbība var tikt apturēta bez iepriekšēja brīdinājuma. Darbības, kas var izraisīt šādas problēmas, ir šādas: FTP, PHP skripti, CTI skripti utt.

Trūkumi – svarīgi zināt

Neviena saimniece nav perfekta, un HostMetro nav izņēmums – tomēr es esmu atradis ierobežotus kritumus.

Viens ir attiecībā uz servera uzticamību. Mana testa vietne jūnija sākumā / jūlijā bija pastāvīgi nepieejama, kā rezultātā kopējais darbspējas laiks samazinājās līdz 98,6%. Metro vadītājs paskaidroja, ka tas notika konfigurācijas kļūdas dēļ serverī, kuru testēju. Citējot viņa vārdus:

Mums bija problēma ar serveri, kurā ir ieslēgts jūsu testa konts, kaut kādu iemeslu dēļ tas bija tikai lasāms, tāpēc mūsu administratoriem bija jāpārbauda failu sistēmu pārbaude, lai pārliecinātos, ka viss ir stabils. Tas ir iemesls dīkstāvei. Tomēr tas nav kaut kas, kas notiek parasti.

Ja tas vispār palīdz, esmu pievienojis ekrānazņēmumu no mūsu Nagios pārskata par serveri pēdējā gada laikā, kurā dīkstāves kopsumma ir mazāka par 7 stundām.

– Uzņēmēja Metro menedžeris Keils Dolans.

Atjaunināt 2014. gada decembri: HostMetro sliktā darba laika ieraksts turpinās, pārejot uz 2014. gada pēdējo mēnesi. Lai iegūtu papildinformāciju, noteikti pārbaudiet mūsu tālāk minētos darbības laika ierakstus.

Mana otrā atruna ir tāda, ka hostinga pasaulē HostMetro ir ļoti jauns. Tas nozīmē, ka ir pieejami ierobežoti dati par uzticamību, veiktspēju utt. – Tomēr zemās atjaunošanas cenas, manuprāt, kaut nedaudz atsver šo jautājumu..

HostMetro Uptime Records

HostMetro sākām testēt kopš 2014. gada jūnija. Šie ir daži ekrānuzņēmumi, kas uzņemti no Uptime Robot.

HostMetro Uptime – 99,92% (2016. gada jūnijs / jūlijs)

metro uptime 072016HostMetro 2016. gada jūnija / jūlija uptime rādītāji = 99,92%. Milzīgi uzlabojumi, salīdzinot ar rezultātiem pēdējos mēnešos.

HostMetro Uptime – 99,38% (2016. gada marts)

metro - 2016032016. gada marta uptime rādītāji = 99,38%. Nav labi.

HostMetro Uptime – 99,49% (2016. gada februāris)

hostmetro feb 2016 uptimeHostMetro uptime rādītājs 2016. gada februārī: 99,49% – rezultāts nav labs, taču ņemiet vērā, ka tie ir ārkārtīgi lēti un atjaunošanas laikā nepaceļ cenu uz augšu.

HostMetro Uptime – 99,61% (2015. gada septembris)

hostmetro sept uptimeHostMetro uptime rādītājs 2015. gada septembrim: 99,61% – milzīgs uzlabojums salīdzinājumā ar dažu pēdējo mēnešu rekordu. Ja HostMetro izdodas sekot līdzi, iespējams, tā ir vēl viena laba budžeta izvēle – ņemot vērā zemo fiksēto cenu dzīves laikā.

HostMetro Uptime – 98,82% (2014. gada novembris / decembris)

Host Metro Uptime rādītājs - 2014. gada novembris – decembrisHost Metro Uptime rādītājs = 98,82% (2014. gada 3. novembris – 4. decembris)

HostMetro Uptime – 99,56% (2014. gada jūlijs / augusts)

Host Metro Uptime rādītājs - (2014. gada 12. jūlijs - 11. augusts)Host Metro Uptime rādītājs = 99,56% (2014. gada 12. jūlijs – 11. augusts)

HostMetro Uptime – 98,59% (2014. gada jūnijs / jūlijs)

HostMetro Uptime rādītājs (2014. gada 10. jūnijs - 9. jūlijs)HostMetro Uptime rādītājs = 98,59% (2014. gada 10. jūnijs – 9. jūlijs)

Secinājums: nav ieteicams

Dienas beigās HostMetro USD 2,95 mēnesī (par 3 gadu abonementu) ir milzīgs pluss darījumu medniekiem.

Tomēr HostMetro uptime ieraksts un atbalsta trūkums ir divas galvenās bažas – lai arī cik lētas tās būtu, es noteikti neiesaku tos hostinga pakalpojumus, kuri bieži pazeminās. Ņemot vērā zemo cenu zīmi, tie var būt piemēroti jūsu ne tik svarīgajam projektam; bet noteikti neuzņemiet neko svarīgu ar Metro.

HostMetro alternatīvas

A2 Hostings, GreenGeeks, Hostinger, InterServer un TMD Hostings ir dažas labas hostinga kompānijas ar līdzīgām cenām.

Noteikti apskatiet arī manu lēto tīmekļa mitināšanas sarakstu gadījumā, ja meklējāt pieejamu mitināšanas risinājumu.

Salīdziniet HostMetro ar citiem tīmekļa mitinātājiem

 • HostMetro vs A2 mitināšana
 • HostMetro vs GreenGeeks
 • HostMetro vs Hostinger
 • HostMetro vs InterServer
 • HostMetro vs TMD mitināšana
 • HostMetro vs FatCow
 • HostMetro vs BlueHost
 • HostMetro vs HostPapa
 • HostMetro vs Hostmonster

(P / S: Saites, kas norāda uz HostMetro, ir saistītās saites. Ja jūs iegādājaties caur šo saiti vai izmantojat manu kupona kodu “WHSR”, HostMetro ieskaitīs mani kā novirzītāju un maksās man komisiju. Tas ir tas, kā es uzturu šo vietni dzīvu vairāk vairāk nekā 6 gadus un pievienojiet vairāk bezmaksas hostinga pārskatu, pamatojoties uz faktisko testa kontu. Pirkuma veikšana, izmantojot manu saiti, jums nav dārgāka – patiesībā es garantēju, ka saņemsit zemāko iespējamo HostMetro cenu, izmantojot reklāmas kodu “WHSR”. .)

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map