Hostmonster pārskats

HostMonster ir vēl viens uzņēmums, kas piedāvā tīmekļa mitināšanas pakalpojumus budžeta cenu kategorijā. Vai ir kas atšķir HostMonster no visiem pārējiem? Vai viņi tiešām piedāvā hostinga plānus ar VPS funkcijām par pieejamāku cenu, kā apgalvo viņu mājas lapa? Jūs uzzināsit, izlasot šo pārskatu.


Vai HostMonster ir tāds pats kā BlueHost?

Lielākoties HostMonster ir BlueHost ar atšķirīgu zīmolu (patiesībā, ja meklējat HostMonster vietnē Wikipedia.org, jūs tiksit novirzīts uz ierakstu vietnē BlueHost). Šīs māsas kompānijas ir daļa no milzīgā hostinga konglomerāta Endurance International Group, kurā ietilpst daudz citu zīmolu, piemēram, iPage, HostGator, JustHost, FatCow un daudzi citi. Starp HostMonster, BlueHost un trešo “māsu” FastDomain viņi pārstāv vienu no lielākajiem hostinga pakalpojumiem pasaulē, mitinot vairāk nekā 1,9 miljonus domēnu visā pasaulē.

Gan BlueHost, gan HostMonster galvenā mītne atrodas Provo, Jūtā, un tiem ir vairāk līdzību nekā atšķirību, ieskaitot to pašu fizisko adresi.

Tomēr HostMonster uztur savu sociālo mediju klātbūtni Twitter un Facebook. Atjauninājumi ir sporādiski, taču vismaz šķiet, ka kāds mēģina uzturēt lapas, lai sniegtu informāciju par dīkstāvi, uzbrukumiem un izmaiņām utt. BlueHost daudz labāk iesaistītu lietotājus, izmantojot sociālos medijus, un viņiem ir daudz lielāka fanu bāze un aktīvās lapas..

Hostinga paketes

hostmonster pakete

Gan BlueHost, gan HostMonster zīmoli diezgan lielā mērā piedāvā tieši to pašu produktu (dalīta hostinga pakalpojumu) par atšķirīgu cenu (BlueHost sākas no USD 2,95 salīdzinājumā ar HostMonster USD 4,95 mēnesī)..

HostMonster mitināšanas plāni

FeaturesBasicPlusPrimePro
Vietnes110NeierobežotsNeierobežots
E-pasta konti5100NeierobežotsNeierobežots
Uzglabāšana50 GBNeierobežotsNeierobežotsNeierobežots
Inodes50 00050 00050 000300 000
Datu pārsūtīšanaNeierobežotsNeierobežotsNeierobežotsNeierobežots
Bezmaksas domēns
Apakšdomēni2550NeierobežotsNeierobežots
Bezmaksas īpašs IP
Bezmaksas SSL sertifikāts
MySQL datu bāzes20NeierobežotsNeierobežotsNeierobežots
Datu bāzes tabulas1000100010003000
CloudFlare CDNPamataPamataPamataPamata
Atjaunošanas likmes (12 mēneši)10,99 USD / mēnUSD 14,99 mēnesī16,99 USD / mēnUSD 27,99 mēnesī
Atjaunošanas likmes (24 mēneši)USD 9,99 mēnesīUSD 13,49 mēnesī15,99 USD / mēn26,49 USD / mēn

Tāpat kā mūsdienās daudzi citi hostinga biznesa uzņēmumi, jūs saņemat neierobežotu domēnu, vietas, joslas platuma un vietnes failu pārsūtīšanu. Uzņēmums arī nesen sāka piedāvāt īpašu un VPS mitināšanu.

Ar jaunināšanu uz VPS (cena sākas no USD 29,99 mēnesī) un speciālu mitināšanu (cena sākas no USD 149,99 mēnesī) jūsu vietne tiks mitināta ātrākajos serveros, nodrošinās piekļuvi vēl dažām funkcijām un varēs izmantot vairāk CPU un atmiņas..

Vai HostMonster vadīs jūsu vietni?

Hostmonster CPU droseļvārsts

Ja jūs kādreiz esat dzirdējis terminu “CPU droselēšana”, iespējams, ka tas bija saistīts ar BlueHost tīmekļa mitināšanu. Tāpat kā HostMonster dalās ar pakotnēm, cenām un funkcijām ar BlueHost, tas arī dalās ar otra uzņēmuma tendenci samazināt resursus konkrētai vietnei, ja viņi uzskata, ka tas izmanto pārāk daudz resursu koplietotā serverī.

Var arī būt, ka esat augšupielādējis pārāk daudz failu; “neierobežotu” failu skaita ierobežojums faktiski ir 200 000. Šīs robežas pārsniegšana var izraisīt arī jūsu vietnes CPU samazināšanu.

Iespējams, ka jūs pat nenojaušat, ka jūsu vietne ir aizrauta, ja vien nesāksit saņemt apmeklētāju sūdzības par lapas ielādes laiku un / vai dīkstāvi.

Sliktākā šīs prakses daļa ir tā, ka HostMonster ne vienmēr identificē pareizo vietni. Jūsu vietne var ciest, ja tā pat pat neizraisa problēmu. Lai iegūtu papildinformāciju par CPU droseļvārstu, vēlreiz skatiet manu BlueHost pārskatu vai Džerija iepriekšējo ierakstu: Bluehost un Hostmonster lietotāju brīdinājums – CPU droseļošana.

Atbalsts, kas nepadara atzīmi

Papildus procesora droseļvārsta samazināšanai vēl viens trūkums, ko atradīsit, izmantojot HostMonster, ir klientu atbalsts, kas patiesībā nav viss, kas atbalsta. Lai arī viņi piedāvā plašu palīdzības centru tiešsaistē un dažādus veidus, kā sazināties ar savu komandu, pašreizējiem klientiem nav neko labu teikt par atbildēm, kuras viņi ir saņēmuši no klientu apkalpošanas dienestiem. Kopīga sūdzība? CPU droseles vai nelabvēlīgas darbības, kas veiktas pret vietnēm, kuras pārsniedz “neierobežotas” vietas un joslas platuma robežas.

Papildu apsvērumi

Uz minūti atgriezīsimies vietnē HostMonster … vai atcerieties šo prasību par tādu pašu iespēju piedāvāšanu kā VPS ar kopīgu mitināšanas plānu? Tas attiecas uz konta jaunināšanu uz Pro paketi, kas pārvieto failu uz mazāk pārpildītu serveri. Jūs saņemat arī “vairāk” CPU, atmiņu un resursus – bet HostMonster nenosaka tikai to, cik tas ir. Jā, jā, tieši to jūs saņemat par papildu 15 USD mēnesī.

Un, ja jums ir kaut kas cits kā maza, personīga vietne, kas atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs, pats HostMonster atzīst, ka viņu mitināšanas pakalpojums jums nav piemērots. Saskaņā ar viņu pakalpojumu sniegšanas noteikumiem “Hostmonster pakalpojums ir paredzēts, lai apmierinātu mazo uzņēmumu un mājas biznesa vietņu abonentu tipiskās vajadzības Amerikas Savienotajās Valstīs. Tas NAV paredzēts, lai atbalstītu pastāvīgu pieprasījumu pēc lieliem uzņēmumiem, starptautiski dibinātiem uzņēmumiem vai netipiskām lietojumprogrammām, kas labāk piemērotas speciālam serverim. ”

Tas izslēdz daudz potenciālo klientu.

Atjauninājumi (no Džerija Lova, WHSR dibinātāja)

Gan pierakstīšanās, gan atjaunošanas cenas HostMonster ir augstākas par nozares standartiem.

Man nav jēgas reģistrēties HostMonster, jo jūs varat saņemt to pašu (vai labāku) pakalpojumu par daudz lētāku cenu ar iPage, eHost un BlueHost. Kā minēja Candance, visi šie tīmekļa mitinātāji pieder vienam un tam pašam mātes uzņēmumam ar nosaukumu Endurnace International Group (EIG) un tos pārvalda. Par to pašu pakalpojumu nav jāmaksā papildus.

Līdzīgi tīmekļa mitinātāji / alternatīvas

Web HostFeaturesPriceWHSR vērtējums
iPage mitināšana Vienā kontā mitiniet neierobežotas vietnes
WHSR labākais budžeta hostinga piedāvājums Nr. 1
USD 1,99 mēnesīTīmekļa resursdatora vērtējumsHostinga uzņēmuma vērtējumsWeb mitināšanas atsauksmesTīmekļa mitināšanas vērtējumsHostings Star Star
Lasīt pārskatu
eHost Vienā kontā mitiniet neierobežotas vietnes
Bezmaksas vietņu veidotājs ar vairāk nekā 1000 tēmām
USD 2,75 mēnesīTīmekļa resursdatora vērtējumsHostinga uzņēmuma vērtējumsWeb mitināšanas atsauksmesTīmekļa mitināšanas vērtējumsHostings Star Star
Lasīt pārskatu
Kustībā 90 dienu naudas atdošanas garantija
Īpaša atlaide, ietaupiet 40% no pirmā rēķina
3,49 USD / mēnTīmekļa resursdatora vērtējumsHostinga uzņēmuma vērtējumsTīmekļa mitināšanas atsauksmesTīmekļa mitināšanas vērtējumsHostings Star Star
Lasīt pārskatu
A2 mitināšana Pieejama + ārkārtīgi ātra SSD mitināšana
Pastāvīga drošība, izmantojot bezmaksas HackScan
USD 4,97 mēnesīTīmekļa resursdatora vērtējumsHostinga uzņēmuma vērtējumsWeb mitināšanas atsauksmesTīmekļa mitināšanas vērtējumsHostings Star Star
Lasīt pārskatu
Web Host Face hostings 20 GB krātuve + neierobežota datu pārsūtīšana
Pieejams + uzticams koplietots serveris
1,63 USD / mēnTīmekļa resursdatora vērtējumsHostinga uzņēmuma vērtējumsWeb mitināšanas atsauksmesWeb mitināšanas atsauksmesHostings Star Star
Lasīt pārskatu
Hostgator Biz Plan bezmaksas bezmaksas numuri un SSL
Īpaša atlaide, kupons ‘WHSR30’
3,71 USD / mēnTīmekļa resursdatora vērtējumsHostinga uzņēmuma vērtējumsWeb mitināšanas atsauksmesTīmekļa mitināšanas vērtējumsTīmekļa mitinātāja tukša zvaigzne
Lasīt pārskatu
Starpniekserveris Uzticama + ļoti ātra mitināšana
Reģistrēšanās likme dzīves laikā (USD 3,88 mēnesī 3 mēneši)
3,88 USD / mēnTīmekļa resursdatora vērtējumsHostinga uzņēmuma vērtējumsWeb mitināšanas atsauksmesTīmekļa mitināšanas vērtējumsHostings Star Star
Lasīt pārskatu

Salīdziniet HostMonster ar citiem

 • HostMonster vs HostGator
 • HostMonster vs A2 mitināšana
 • HostMonster vs SiteGround
 • HostMonster vs GoDaddy
 • HostMonster vs BlueHost
 • HostMonster vs InMotion hostings

Lai iegūtu papildinformāciju vai pasūtītu HostMonster, apmeklējiet (saite atveras jaunā logā): https://www.hostmonster.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map