InterServer pārskats

InterServer, kuru dibinājuši Maikls Lavriks un Džons Kvaglieri, ir Ņūdžersijas uzņēmums, kas spēlē šajā spēlē kopš 1999. gada. Sākotnēji tas tika atvērts kā virtuālā mitināšanas konta atkārtots pārdevējs, mitināšanas pakalpojumu sniedzējs ir pieaudzis pēdējo 17 gadu laikā un tagad darbojas divi dati. centri Ņūdžersijā, un pašlaik notiek paplašināšanās līdz citām vietām, ieskaitot Losandželosu.


Pašpārdomāts (un plaši pierādīts) budžetam draudzīgs pakalpojumu sniedzējs InterServer specializējas dalītos, VPS, kā arī īpašos un līdzāsaturētos mitināšanas risinājumos..

Contents

Mana pieredze ar InterServer

Šis InterServer pārskats ir balstīts uz manu pieredzi ar viņu VPS mitināšanu un dalīta hostinga pakalpojumu, kas man joprojām pieder šajā rakstīšanas brīdī.

Viena no manām InterServer mitinātajām vietnēm (fiktīva testa vietne) atrodas šeit – es uzraugu vietnes veiktspēju (ātrumu un darbības laiku), izmantojot mūsu iekšējo sistēmu HostScore, un šajā lapā publicēju tās reāllaika servera veiktspējas statistiku..

Es arī 2014. gada septembrī veica tiešsaistes interviju ar InterServer līdzdibinātāju Maiklu un 2016. gada augustā apmeklēja uzņēmuma galveno biroju Sekaukā, Ņūdžersijā..

Par uzņēmumu InterServer

 • Galvenā mītne: Secaucus, New Jersey
 • Dibināts: 1999. gadā
 • Pakalpojumi: Dalīta, VPS, speciāla un kopēja mitināšana

Par Maiklu Lavriku, InterServer līdzdibinātāju

Maikls un I. Foto uzņemts manas vizītes laikā InterServer HQ 2016. gada augustā.

Izraksts no manas InterServer intervijas-

Sveiks, Maikls, vai jūs varat pastāstīt vairāk par sevi un starpniekserveri?

Mans vārds ir Maikls Lavriks un es esmu InterServer sadarbības partneris, bet mans oficiālais nosaukums ir biznesa attīstības direktors.

Mani kolēģi un es strādājam ārpus mūsu biroja / datu centra Secaucus, NJ. Mēs sākām šo biznesu 1999. gadā, kad man bija tikai 15 gadu, pārdodot virtuālā hostinga kontus citam pakalpojumu sniedzējam. Tad mēs nopirkām savu pirmo veltīto serveri, pārgājām uz izvietošanu, pēc tam plauktu, pēc tam vairākus plauktus. Pēc piecpadsmit gadiem mēs strādājam divos datu centros Secaucus NJ un strauji izvēršamies citās vietās, piemēram, Losandželosā, Kalifornijā..

Pēc tam, kad visu dienu esmu sēdējis pie datora birojā, es mīlu kļūt netīrs! Papildus dažādiem apkopes un remonta darbiem birojā brīvajā laikā atjaunoju 1969. gada Pontiac GTO kabrioletu..

Pros

    Sānu piezīme: Kāpēc tik daudz stresa par servera ātrumu?

  Tas ir tāpēc, ka 1) saskaņā ar ekspertu gadījumu izpēti, vietnes ielādes laika samazinājums tikai par vienu sekundi nodrošina reklāmguvumu līmeņa uzlabošanos par 7% un lapu skatījumu palielināšanos par 11%; un 2) Google tagad izmanto vietnes ātrumu kā vienu no viņu ranžēšanas faktoriem – lai jūs labi ierindotos, jums ir nepieciešama ātrāka vietne (vai vismaz līdz nominālvērtības serverim).. 

  3. Cenu bloķēšanas garantija

  Daudzi mitināšanas pakalpojumu sniedzēji pievilina jaunus klientus ar īpaši zemām cenām viņu sākotnējam pakalpojuma termiņam un pēc tam paaugstina cenu pēc atjaunošanas. Dažiem hostinga uzņēmumiem atjaunošanas cenas palielinās par vairāk nekā 200%. Man patīk, ka InterServer izvairās no šādas prakses un tā vietā vērtē lojalitāti. Uzņēmuma cenu bloķēšanas garantija nodrošina, ka cena, ar kuru jūs sākat, joprojām būs jūsu cena tik ilgi, kamēr saglabāsit savu InterServer mitināšanas kontu..

  Starpservera cenu bloķēšanas politikaAtšķirībā no daudziem citiem lētiem hostinga pakalpojumiem, InterServer nepaaugstina viņu cenu atjaunošanas laikā – Koplietošanas mitināšana maksā USD 5 mēnesī par mūžu.

  4. Lielisks atbalsts: noderīgs + 100% uzņēmumā

  InterServer klientu atbalsta komanda nenozīmē tikai to, ka viņi jums palīdzēs. Viņi to tiešām dara.

  Piemēram, nesenā cita hostinga uzņēmuma (Arvixe) apspiešanas laikā InterServer iestājās, lai palīdzētu nelaimīgajiem klientiem. Tā izveidoja īpašu komandu, lai palīdzētu cilvēkiem migrēt savas vietnes uz InterServer mitināšanas platformu, padarot pāreju nemanāmu. Jūs nesaņemsit šāda veida pakalpojumus ar daudziem hostinga uzņēmumiem.

  starpnozaru birojsViss klientu atbalsts tiek veikts no InterServer biroja Secaucus, NJ. Es biju viņu birojā un biju aculiecinieks, kā komanda atbild uz lietotāju pieprasījumiem. Jauno klientu saraksts un atbalsta pieprasījumi tiek parādīti ekrānos, kas karājas pie griestiem.

  5. 99,9% darbspējas laiku atbalsta SLA

  InterServer pakalpojumu atbalsta skaidra SLA rakstīšana (sk. Attēlu). Ja konkrētajā mēnesī viņi neizpilda garantiju, viņi kredītus ņem klienti katrā atsevišķā gadījumā.

  InterServer, pārsniedzot darbības laiku, nodrošina arī 100% nepārtrauktas elektroenerģijas garantiju.

  6. Bezmaksas vietņu migrēšanas pakalpojums InterServer

  Viens liels InterServer plus ir viņu bezmaksas balto cimdu vietņu migrācijas pakalpojums.

  Tiem, kuri ir pārāk aizņemti, lai pārvietotu jūsu tīmekļa mitinātāju, vienkārši sazinieties ar InterServer un sazinieties ar viņu atbalsta personālu, kas to izdarītu jūsu vietā.

  Neatkarīgi no tā, kāds vadības panelis vai konta piekļuve jums ir jūsu vecajā resursdatorā, InterServer ļaudis ir tur, kur bez maksas migrēt jūsu vietnes. Lai sāktu konta / vietnes migrāciju, apmeklējiet šo lapu.

  7. Ļoti pielāgojams VPS mitināšanas plāns

  Es izmēģināju InterServer VPS plānu 2014. gadā un ātri novērtēju tā elastīgumu.

  InterServer VPS klienti var pielāgot gandrīz visu, sākot ar vēlamo operētājsistēmu un beidzot ar programmatūru, vadības paneļiem un servera ietilpību..

  interserver os izvēleInterServer operētājsistēmas opcijas – no tām var izvēlēties 15.

  InterServer ir 16 iepriekš konfigurētu VPS plānu kopas gan Linux Cloud VPS, gan Windows Cloud VPS. Lietotāji var izvēlēties nepieciešamo procesora kodolu skaitu, operatīvo atmiņu, kā arī uzglabāšanas un datu pārsūtīšanas jaudu.

  Turklāt atšķirībā no daudziem citiem VPS mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, kas lietotājiem prasa maksāt par komplektēto programmatūru un lietotnēm, InterServer saviem klientiem pieprasa samaksāt tikai par nepieciešamo un izmantoto..

  VPS jauninājumiPapildu izmaksas
  Papildu IPPievienojiet USD 3 mēnesī / mēnesī
  FantastikoPievienojiet USD 4 mēnesī
  cPanelPievienojiet USD 15 mēnesī
  MīkstsPievienojiet USD 2 mēnesī
  Tiešais administratorsPievienojiet USD 8 mēnesī
  KsplicePievienojiet USD 3,95 mēnesī
  * Piezīme: Parasti tas, ko dara daudzi citi VPS mitināšanas pakalpojumu sniedzēji, ir šo funkciju izmaksas iekļaut savos VPS plānos un apgalvot, ka tās ir bez maksas. Izmantojot InterServer, jūs iegūstat izvēli iztikt bez šīm papildu programmatūrām.

  8. 20 gadu laikā pierādīts biznesa sasniegums

  Ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi zem savas jostas InterSever ir kļuvis par vienu no labākajiem hostinga pakalpojumu sniedzējiem mūsdienās ar biznesa pieredzi, kas ir tikpat iespaidīga.

  Viņi bieži ir izvēlējušies emuāru autorus un vietņu īpašniekus, kuri vēlas lielisku tīmekļa resursdatoru, kas joprojām ir pieņemams.

  starpservera-servera istabaViens no servera blokiem InterServer datu centrā. InterServer viss tiek būvēts un tiek pārvaldīts pašā mājā, ieskaitot strāvas un telpas dzesēšanas sistēmu. Tas uzņēmumam izdodas noturēt zemas cenas, ”mūsu tikšanās laikā sacīja Maiks.Spēļu istaba geeksiem? InterServer serverus no nulles būvē komanda šajā “Builders” telpā.

  Mīnusi: kas nav labs InterServer

  1. Ir ierobežots InterServer neierobežots hostings

  Iesācējiem, lai arī InterServer piedāvā “neierobežotas” funkcijas tās koplietotās mitināšanas vidēs, neierobežotai mitināšanai ir noteikti ierobežojumi.

  Tas vienmēr notiks ar jebkuru pakalpojumu sniedzēju, lai gan… un tāpat kā jebkura cita pakalpojumu sniedzēja gadījumā InterServer lietotājiem ir saistoši servera lietošanas noteikumi un noteikumi. Tomēr atšķirībā no daudziem citiem resursdatoriem InterServer sniedz lietotājiem skaidru ieskatu šo ierobežojumu noteikšanā, nodrošinot tos TD (citēts zemāk)..

  Nevienam dalīta hostinga kontam nav atļauts vienlaikus izmantot vairāk nekā 20% no servera resursiem. Vienā kontā ir ierobežots līdz 250 000 inodu jebkurā brīdī. Neierobežotās SSD koplietotās mitināšanas platformas klienti, kas izmanto vairāk nekā 1 GB vietas, tiks pārvietoti uz SATA.

  2. VPS mitināšana ne iesācējiem, ne jauniem lietotājiem

  Tā kā InterServer neiesaiņo parasto programmatūru (piemēram, cPanel un Softculous) savos VPS plānos – sākotnējie iestatīšanas procesi varbūt ir satriecoši iesācējiem un ne-tehniķiem, kuri pāriet uz VPS mitināšanu. Es pārbaudīju InterServer VPS 2014. gadā, iestatīšanas process bija ļoti manuāls un prasīja ilgāku laiku, nekā es gaidīju.

  Ja plānojat doties ar InterServer VPS, iesaku atvēlēt mazliet papildu laika mācību līknei un iestatīšanas procesam.

  3. Saimnieks tikai Amerikas Savienoto Valstu austrumu krastā

  InterServer darbojas tikai vienā datu centrā – kurš ir tas, ko viņi uzcēla savā Sekaukusā, Ņūdžersijas birojā. Ja lielākā daļa jūsu vietnes trafika ir ārpus ASV, jums būs nepieciešams satura piegādes tīkls (CDN), lai nodrošinātu, ka viņi ātri piekļūst jūsu vietnei.

  Piezīme – CloudFlare CDN ir bez maksas, Key CDN maksā ~ 0,10 USD / GB trafiku.

  InterServer mitināšanas plāni & Cenu noteikšana

  InterServer koplietotie hostinga plāni

  InterServer dalītā mitināšanas plāns ir budžetam draudzīga iespēja – tikai USD 5 mēnesī ar atlaidēm, kas pieejamas ilgāka termiņa līgumiem. Ja izmantojat reklāmas kodu WHSRPENNY un iepriekš pasūtāt 3 gadus, cena pazeminās līdz USD 3,88 mēnesī.

  Pakalpojumā ietilpst daudz ērtu funkciju, tostarp viena klikšķa instalēšana, klientu atbalsts 24 stundas diennaktī, bezmaksas migrācijas pakalpojums, SitePad vietnes veidotājs, “neierobežotas” funkcijas (vairāk par to vēlāk) un daudz kas cits. InterServer dalītā mitināšanas iespējas, servera specifikācijas un cita informācija ir parādīta tabulas labajā sānjoslā.

   FeaturesStandard
  Uzglabāšana un datu pārsūtīšanaNeierobežots
  Vietnes / domēniNeierobežots
  Domēna reģistrācijaUSD 1,99 gadā
  Pieejamās lietotnesWordPress, Joomla, Drupal
  Gatavs e-komercijai
  AtbalstsIekšējais diennakts
  CenaUSD 5 mēnesī / mēnesī
  USD 4,50 mēnesī – 12 mēneši
  4,25 USD / mēn – 24 mēneši
  USD 4 mēnesī / mēnesī – 36 mēneši

  Lai iegūtu vislabāko precizitāti, apmeklējiet InterServer VPS mitināšanas piedāvājuma lapu.

  InterServer alternatīvas

  Ja InterServer nav paredzēts jums – A2 Hostings, Hostinger, InMotion Hostings, SiteGround un TMD Hostings ir dažas populāras InterServer alternatīvas.

  Visi pieci mitināšanas uzņēmumi piedāvā plašu mitināšanas risinājumu klāstu (dalīti, VPS, pārvaldīti WP, īpaši) un labi darbojas mūsu servera testos. A2, Hostinger un TMD Hostings ir salīdzinoši lētāki, ja lietotāji nokļūst vairākās vietnēs, kurās ir mazāks par USD 5 mēnesī (pirmais rēķins). Vietnes un InMotion mitināšana ir nedaudz augstākas, taču tām ir papildu uzlabotas funkcijas un labs klientu atbalsts.

  Ekrānuzņēmums – A2 Hostings vs InMotion Hostings vs InterServer.

  Kā InterServer apvienojas ar citiem?

  Lai saliktu InterServer ar citiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, izmantojiet šeit pieejamo Hostinga salīdzināšanas rīku. Pretējā gadījumā zemāk ir daži ātri salīdzinājumi:

  • InterServer vs BlueHost
  • InterServer vs SiteGround
  • InterServer vs Hostinger
  • InterServer vs TMD hostings
  • InterServer vs Hostgator

  Bieži uzdotie jautājumi par InterServer

  Vai InterServer mitināšana ir laba?

  Noteikti jā. InterServer ir rets dārgakmens mitināšanas tirgū. Pats labākais InterServer ir to nevainojamā servera veiktspēja, garantētā e-pasta piegāde un reģistrētā reģistrēšanās cena.

  Apmeklējot viņu Ņūdžersijas biroju, es ilgi runāju ar diviem dibinātājiem Maiklu un Džonu. Bija skaidrs, ka viņi ļoti nopietni domā par saviem klientiem un viņu biznesu. Viņiem ir skaidrs redzējums par to, kā viņi plāno savu biznesu pārcelt uz nākamo līmeni.

  Vienkārši sakot, es ļoti iesaku šo tīmekļa mitinātāju.

  Kur atrodas InterServer datu centri?

  InterServer izvieto serverus četros datu centros – trīs Sekaukā un viens Losandželosā

  Vai InterServer ir dārgs?

  InterServer dalītā mitināšana sākas no USD 4 mēnesī, taču atjaunošanas laikā šīs cenas paliks nemainīgas, atšķirībā no daudziem citiem resursdatoriem, kuru atjaunošanas laikā notiek cenu pieaugums. InterServer ir arī cenu bloķēšanas garantija, kas nozīmē, ka cena, par kuru jūs iepērkaties, nemainīsies.

  Vai InterServer ir naudas atdošanas politika??

  InterServer koplietotajiem hostinga plāniem tiek nodrošināta 30 dienu naudas atdošanas garantija. Lai to izmantotu, jums 30 dienu laikā ir jāsazinās ar viņu atbalsta komandu un jāpieprasa atmaksa.

  Vai es varu mitināt e-pastu ar InterServer?

  InterServer tīmekļa mitināšanas plānos ir iesaiņots e-pasts, taču, ja vēlaties, varat pieteikties tikai privāta e-pasta mitināšanai ar viņiem tikai USD 5 mēnesī.

  Kas ir vietnePad?

  SitePad ir vietņu veidošanas rīks, kas tiek piedāvāts kopā ar InterServer hostinga paketēm. Tajā ir ātras attīstības iespējas, tostarp vilkšanas un nomešanas veidotājs kopā ar jau iebūvētām tēmām, kuras varat izmantot “kā ir” vai pielāgot savām vēlmēm..

  Vai InterServer ir labs iesācējiem?

  InterServer dalītais hostings ir lēts un piemērots iesācējiem; Tomēr VPS plāni nav piemēroti iesācējiem.

  Vai InterServer ir labs mazam biznesam?

  Jā. Faktiski InterServer ir viens no labākajiem mazo uzņēmumu hostinga pakalpojumiem tirgū. Uzņēmums apņemas, ka atjaunošanas laikā viņi nekad nepaaugstinās cenu un saglabās servera lietojumu mazāk nekā 50% no pēkšņiem trafika pieaugumiem. Jaunā garantētās e-pasta piegādes funkcija nodrošina arī to, ka svarīgi sūtīti biznesa e-pasta ziņojumi netiks ieslodzīti saņēmēju nevēlamajā lodziņā.

  Spriedums: Ja jūs uzņematies vietu InterServer?

  Īsāk sakot, es domāju, ka InterServer ir rets dārgakmens hostinga tirgū. Apmeklējot viņu Ņūdžersijas biroju, es ilgi runāju ar diviem dibinātājiem Maiklu un Džonu.

  Bija skaidrs, ka viņi ļoti nopietni domā par saviem klientiem un viņu biznesu. Viņiem ir skaidrs redzējums par to, kā viņi plāno savu biznesu pārcelt uz nākamo līmeni.

  Vienkārši sakot, es ļoti iesaku šo tīmekļa mitinātāju.

  Kam vajadzētu izmantot InterServer hostingu?

  InterServer dalītais hostings ir labs maziem uzņēmumiem un individuāliem emuāru autoriem, kuri vēlas lētu mitināšanas risinājumu. Atcerieties, ka InterServer atjaunošanas laikā nepaaugstina cenu – tas nozīmē, ka hostinga izmaksas ilgtermiņā būs stabilas.

  InterServer VPS, no otras puses, ir lielisks risinājums pieredzējušiem lietotājiem, kuri nebaidās rīkoties ar savu serveri.

  Kad nelietot InterServer?

  • Ja lielāko daļu vietnes trafika apmeklētāji nav no ASV.

  Ātra informācija par manu starpniekservera pārskatu

  Šeit ir īss pārskats par plusiem un mīnusiem par InterServer.

  CONS

   Īpaša atlaide: Izmēģiniet InterServer par USD 0,01 mēnesī

   Reklāmas kods: WHSRPENNY

   Vai nezināt par InterServer? Tagad jūs varat tos izmēģināt tikai par vienu centu. Izmantojiet reklāmas kodu “WHSRPENNY”, pasūtot InterServer mākoni vai dalītu mitināšanu un samazinot pirmā mēneša rēķinu līdz 0,01 USD.

   Pasūtījumu lapa vietnē InterServer.net – reklāmas kods “WHSRPENNY” tiks automātiski ievietots, ja apmeklējat šo īpašo atlaižu lapu.

   P / S: Vai šī atsauksme ir noderīga?

   WHSR galvenokārt finansē no saistītajiem ienākumiem. Ja jums patīk mans darbs, lūdzu, atbalstiet mūs, pērkot caur mūsu saistīto saiti. Tas jums nemaksā vairāk, un palīdz man izveidot noderīgāku mitināšanas pārskatu, piemēram, šo.

   Jeffrey Wilson Administrator
   Sorry! The Author has not filled his profile.
   follow me

    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map