Izšķirošs paradigmas pārskats

Crucial Paradigm ir mitināšanas uzņēmums, kas tika izveidots 2003. gadā. Pēc Deb A., Crucial Paradigm pārstāvja, ar kuru es runāju, teiktā, uzņēmums atrodas Sidnejā, Austrālijā, un tajā ir 20 komandu..


Arī no Deb – uzņēmuma misija ir palīdzēt ikvienam mūsu klientam gūt panākumus tiešsaistē ar vienkāršu produktu klāstu un tūlītēju uzstādīšanu, lai jūs varētu darīt to, kas jums patīk. Vienkāršu produktu radīšana un pakalpojumu sniegšana, pārsniedzot un pārsniedzot, atspoguļo viņu vēlmi pēc klientu izcilības.

Man nav ne mazākās nojausmas, kāpēc iezīme par Crucial Paradigm Facebook iet šādi: “Crucial Paradigm ir viena no Amerikas Savienotajām Valstīm visizveidotākajām un labākajām tīmekļa mitināšanas un domēnu kompānijām.” Bet no tā, ko es uzzināju, viņi ir 100% Austrālijas uzņēmums, kas atrodas Sidnejā.

Svarīgi paradigmas mitināšanas plāni

Crucial Paradigm piedāvā divu veidu hostinga pakalpojumus: Web hostings (dalīta hostinga pakalpojums) un Reseller Hostings. Šajā sadaļā mēs pievērsīsimies CP tīmekļa mitināšanas plāniem.

Dalīts hostings

Dalītajai mitināšanai – plāni nosaukti par “Web hostings” un “Web hostings +”. Atšķirības starp abām ir diezgan skaidras. Katrs plāns Abas piedāvā vienu īpašu IP adresi, neierobežotu ikmēneša trafiku, ērti lietojamu vadības paneli, automātisku dublēšanu, neierobežotu e-pastu, neierobežotus apakšdomēnus, bezmaksas migrēšanu un 24 stundas diennaktī pieejamu atbalstu. Tomēr, lai gan pamata tīmekļa mitināšanas plāns piedāvā 30 GB krātuves un 10 papilddomēnus, Web mitināšanas + plāns piedāvā 70 GB krātuves un 15 papildu domēnus.

Cenu atšķirība starp abām ir ievērojama. Kamēr Web mitināšanas plāns ir USD 10 mēnesī, Web Hosting + plāns ir divreiz lielāks nekā cena – USD 20 mēnesī.

Tālākpārdevēju mitināšana

Par tālākpārdevēju mitināšanu – plāni nosaukti par “Reseller” un “Reseller +”. Galvenā atšķirība starp šiem diviem plāniem ir krātuve, joslas platums un konta ietilpība. Ātrās uzziņas meklējiet tabulās zemāk.

FeaturesResellerReseller+
Uzglabāšana30 GB70 GB
Datu pārsūtīšana1500 GB4000 GB
Papildinājuma domēnsNeierobežotsNeierobežots
Automatizētas dublējumkopijas
cPanel konti50100
Īpaši IP25
Mēneša cena25 USD40 USD
Gada cena (ietaupiet 10%)270 USD432 USD

Domēna reģistrācija

Domēna reģistrācijas process ir vienkāršs. Pakalpojums piedāvā domēnu vārdus .com, .net, .org, info, .name vai .co, kā arī ļauj pārsūtīt domēna vārdus, lai papildinātu jūsu Crucial Paradigm mitināšanu. Uzņēmuma vietnē varat viegli pārbaudīt, vai ir pieejams vēlamais domēna vārds, un domēna vārda reģistrācija vai nodošana gadā ir tikai 13 ASV dolāru..

Svarīga paradigma vs pasaule

No ārpuses Crucial Paradigm šķiet vēl viena tīmekļa mitinātāja, kuras mērķauditorija ir iesācēji un maza izmēra vidēja lieluma emuāri. Redzēsim, kā Crucial Paradigm sacenšas ar citiem līdzīgiem hostinga uzņēmumiem.

Hostinga ierobežojumi

Tāpat kā vairums citu līdzīgu tīmekļa mitinātāju, arī Crucial Paradigm tehniski nodrošina neierobežotu mitināšanu. Tomēr šeit jāņem vērā, ka tas ir neierobežots tikai tad, ja nepārsniedzat savam kontam piešķirtos CPU resursus. Nav skaidru norādījumu par to, kad un kā Crucial Paradigm apturēs konta darbību (sk. Citējumu zemāk, TOS 12.1).

12.1. Crucial Paradigm patur tiesības pēc mūsu ieskatiem pārtraukt piekļuvi visiem Pakalpojumiem vai to daļai jebkurā laikā, ar paziņojumu vai bez iepriekšēja brīdinājuma, kas stājas spēkā nekavējoties, ieskaitot, bet neaprobežojoties ar to, ka esat pārkāpis kādu no šie pakalpojumu sniegšanas noteikumi vai jebkurš likums, vai ja jūs nepareizi izmantojat sistēmas resursus, piemēram, izmantojot programmas, kas patērē pārmērīgu tīkla ietilpību, CPU ciklus vai diska IO.

Iespējas & Cena

FeaturesCrucial ParadigmiPageInMotion HostingSiteGroundMDD Hostings
Plāns pārskatāTīmekļa mitināšanaBūtisksJaudaAug lielsStarpposms
Uzglabāšana30 GBNeierobežotsNeierobežots20 GB5 GB (SSD)
Datu pārsūtīšanaNeierobežotsNeierobežotsNeierobežotsNeierobežots250 GB
Papildinājuma domēnsNeierobežotsNeierobežots6NeierobežotsNeierobežots
Ikdienas dublējumi
Vadības paneliscPanelvDeckcPanelcPanelcPanel
Reģistrācijas cena (gada abonements)USD 9 mēnesī2,25 USD / mēn7,99 USD / mēn7,95 USD / mēnUSD 9,78 mēnesī
iPage apskatsInMotion apskatsVietnes zemes pārskatsMDD pārskats

Svarīga paradigmas lietotāja pieredze

Pietiekami labi ievads un pārskats no malas. Es esmu pārliecināts, ka esat pietiekami gudrs, lai izpildītu mājas darbus un paņemtu šo informāciju no oficiālās vietnes. Kas padara WHSR noderīgu, mēs sniedzam hostinga pārskatus no iekšpuses un sniedzam informāciju, kas citiem nav paredzēta. Lai to izdarītu, es sazinājos ar The Cheers īpašnieku Siimu Einfeldu. Siims Crucial Paradigm rīko kopš 2006. gada (gandrīz desmit gadus!), Un lūk, ko viņš domā par Crucial Paradigm.

Piezīme: Turpmāk raksta Siims Einfelds. 

Ātrs fons

Es piedalos Crucial Paradigm (vitalp.com) kopš 2006. gada, nu jau gandrīz 10 gadus, un līdz šim esmu bijis diezgan priecīgs par viņiem. Sākotnējais iemesls reģistrēties šajā uzņēmumā bija nedaudz savādāks, nekā jūs varētu iedomāties. Tas bija atpakaļ 2004. gadā, kad es izveidoju savu pirmo tiešsaistes žurnālu un man bija nepieciešama bezmaksas mitināšana. Forumos meklēju, lai kāds man piedāvātu bezmaksas tīmekļa vietu, un tur tas arī bija, uzņēmuma īpašnieks bija gatavs piedāvāt pakalpojumu man bez maksas, bez virknēm.

Divus gadus vēlāk pēc dalītā konta vairs nedarbojās man, un es pārcēlos uz speciālu mitināšanu, kļūstot par maksājošu klientu, un kopš tā laika esmu ar viņiem. Kaut arī apkārt ir lētāki mitinātāji, domēnu reģistrētāji / tālākpārdevēji, es arī mitinu visus savus domēnus (aptuveni 80). Vietne, kuru es sāku dibināt 2004. gadā un kas joprojām darbojas un darbojas, ir www.thecheers.org.

 • Atbalsts Ja rodas problēmas ar manu serveri, pēc tam, kad esmu iesniedzis atbalsta biļeti, es parasti saņemu atbildi 15 minūšu laikā, un viņi strādā ar mani, līdz problēma ir atrisināta. Viņi ir draudzīgi un uzticami.
 • Elastība Ja jums ir nepieciešams kaut kas mainīts, instalēts vai kaut kas cits, ko jūs varat iedomāties, vienkārši sazinieties ar viņiem, un viņi visu darīs. Vai tas būtu kaut kas tehnisks, vai tas būtu saistīts ar rēķiniem – t.i., ja jums ir nepieciešams kāds papildu laiks (teiksim divas nedēļas), lai apmaksātu nesamaksāto rēķinu, viņi parasti ir ļoti draudzīgi pret šādām lietām.
 • Uzticamība Es nebūtu ar viņiem, ja es nevarētu paļauties uz viņiem, ka viņi man piedāvā nepieciešamo pakalpojumu. Ar katru saimnieku, ar kuru esat kopā, jums viņiem jāuzticas, un ar būtisko paradigmu man ir tāds uzticēšanās līmenis.

Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet vietni Crucial Paradigm
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map