M3Server pārskats

1996. gadā dibinātajam M3Server ir vairāk nekā 10 datu centru Misūri štatā; Jūta; Kalifornijā; Virdžīnija; Vašingtona, DC; Londona; un Amsterdama. M3Server nav parasts mitināšanas uzņēmums, kuru redzat mūsu mitinātāju pārskatu sarakstā. Tā vietā tas ir augstas veiktspējas tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs ar uzņēmuma līmeņa tehnoloģiju. Uzņēmums piedāvā virtuālus, atdalītus un pārvaldītus serverus, kā arī plašu tīmekļa pakalpojumu klāstu, ieskaitot satura piegādes tīklu (M3Server CDN) un reklāmas serverus (Adserver XS), kā arī rezerves servera rezerves pakalpojumu (M3SafeVault)..


Uzņēmējdarbības līmeņa mitināšana atsevišķiem emuāru autoriem?

Kaut arī vidējam emuāru autorei tas varētu šķist satriecoši, uzņēmums lepojas ar to, ka ir pieejams visiem. Man kā individuālam blogerim ir ļoti ierobežota pieredze ar uzņēmuma līmeņa mitināšanu. Tādēļ jums, iespējams, rodas jautājums, kāpēc es pat veltīju laiku M3Server pārskatīšanai. Atbilde ir diezgan vienkārša. M3Server piedāvā kaut ko tādu, ko, manuprāt, meklē emuāru autori / atsevišķu vietņu īpašnieki ar lielu trafiku. Tas nodrošina uzņēmuma līmeņa mitināšanas pakalpojumu, kas piedāvā mieru, neprasot uzlabotas IT prasmes un zināšanas. Citiem vārdiem sakot, jūs iegūstat uzņēmuma līmeņa risinājuma spēku, neprasot zinātību. FYI, es pirms diviem mēnešiem pārbaudīju M3 v30 virtuālā servera kontu bez jebkādām tehniskām problēmām. Tagad, kad mums tas ir izdevies, apskatīsim, ko no emuāru autora viedokļa var sagaidīt no šī uzņēmuma, kā arī manu personīgo pieredzi ar M3Server.

M3Server mitināšana & Web pakalpojumi

VPS un virtuālie SSD serveri

M3Server standarta VPS hostings (nosaukts par “High Performance”), no kuriem izvēlēties četrus komplektus, sākot no 20 USD līdz 100 USD mēnesī. Pamata pakotnei ir 30 GB diska vietas, 512 MB RAM un divi CPU kodoli. Augšējā iepakojumā ir milzīgs 300 GP diska vietas. Tam ir arī 4 GB RAM un četri CPU kodoli. No otras puses, M3Server SSD VPS mitināšana (standarta VPS ar SSD veiktspējas aparatūru) nāk četros dažādos plānos, sākot no 20 līdz 80 GB SSD diska vietas. Pamatplānā ir 512 MB RAM un divi CPU kodoli, savukārt augšējā plānā ir 6 GB RAM un seši CPU kodoli. Šie plāni maksā no 20 līdz 100 USD mēnesī. Neatkarīgi no tā, kuru plānu izvēlaties, jūs saņemsit bezmaksas iestatīšanu, 5 TB pārsūtīšanu, neierobežotu domēnu un piekļuvi M3 Admin vadības panelim. Šie virtuālie serveri ir savietojami ar dažādām MySQL un PHP lietojumprogrammām, ieskaitot Joomla, Drupal un WordPress.

Pilnībā pārvaldīta WordPress mitināšana

M3Server piedāvā arī pilnībā pārvaldītu WordPress mitināšanu, kas nāk ar lielu daļu no papildu premium funkcijām, ieskaitot NGIX tīmekļa serveri multivides straumēšanai un plānotu ļaunprātīgas programmatūras skenēšanu. Pilnībā pārvaldītai WordPress mitināšanai lietotāji atkarībā no jūsu vajadzībām var izvēlēties starp četrām pakotnēm. Zemākais plāns maksā 20 USD mēnesī, bet visdārgākais plāns maksā 100 USD mēnesī. Servera ietilpība svārstās no 20 GB SSD diska vietas, 1 GB RAM un diviem CPU kodoliem līdz 300 GB diska vietas, 4 GB RAM un četriem CPU kodoliem. Visos plānos ietilpst bezmaksas domēna vārds, neierobežoti domēni, bezmaksas iestatīšana un automātiska ļaunprātīgas programmatūras noņemšana.

Pilnībā pārvaldīti serveri

Pārvaldītiem nodalītajiem serveriem M3Server plāni sākas ar USD 200 mēnesī un sasniedz USD 779 mēnesī. Servera ietilpība svārstās no 1 TB diska vietas, 16 GB RAM, četrkodolu CPU līdz 8 TB diska vietas, 64 GB RAM un divu sešu kodolu CPU.

AdServer XS

AdServer XS ir reklāmas servera risinājums, kas lietotājiem ļauj mitināt un uzraudzīt savu reklāmas kampaņu darbību. AdServer XS tiek piegādāts piecās paketēs, sākot no 29 USD mēnesī līdz 650 USD mēnesī. Pamatpakete nāk ar 3 miljoniem seansu, savukārt augšējā iepakojumā ir 300 miljoni seansu.

CDN pakalpojumi

M3Server CDN pakalpojumi mitina statiskus attēlus, kā arī straumē videoklipus. Ja jūs izmantojat šo mitināšanas plānu, apmeklētāji ierodas jūsu vietnē un pieprasa CDN kešatmiņā saglabātu saturu. Pēc tam saturu nodrošina CDN serveris. M3Server CDN pakalpojumi mēnesī maksā 80 USD.

Svarīgi zināt: Pieaugušo mitināšana

Papildus WordPress, M3 Server atbalsta plašu CMS mitināšanas klāstu, ieskaitot paaugstinātu X hostingu un kanālu skriptus (divi ļoti populāri pieaugušo CMS skripti). Saimnieks ir obligāti jāredz tiem, kuri vēlas palaist pieaugušo vietni vai video straumēšanas vietni.

Satīt

Es ļoti iesaku M3Server cilvēkiem, kuri vēlas veiktspēju, bet nevēlas tikt galā ar tehniskām galvassāpēm, kas viņiem rodas, izmantojot uzņēmuma līmeņa mitināšanas uzņēmumu. Lai gan tas nav nepieciešams kādam, kurš mēnesī apmeklē dažus apmeklētājus, tā ir lieliska iespēja emuāru autoriem un mazo uzņēmumu īpašniekiem, kuri regulāri apmeklē daudz trafika..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map