Mazā ozola hostinga pārskats

Dažreiz lielākā uzņēmuma izvēle nav labākais veids, kā mitināt jūsu vietni. Galu galā, kurš zina, kur šī nauda aiziet, kad jūs to nosūtāt lielai korporācijai? Ja jūs izvēlaties veikt uzņēmējdarbību ar maziem uzņēmumiem, kas ir neatņemama reālas kopienas sastāvdaļa, tad mazais ozols var būt lieliski piemērots jūsu vietnes mitināšanas vajadzībām.


* Piezīme: šī ir nepārbaudīta atsauksme. Pagaidām mēs neatrodam nevienu vietni Mazajā Ozolā.

Tīmekļa mitināšanas “mazais ozols”

Šis uzņēmums, kuru 2007. gadā dibināja tīmekļa izstrādātāju un grafisko dizaineru grupa, ir nosacīts jaunievedums nozarē. Viņu galvenā kompetence ir darbs ar Mac, un viņi ar lepnumu apgalvo, ka ir labākā izvēle vietnēm, kas izveidotas Mac datoros. Viņi ir arī izveidojuši partnerību ar RapidWeaver – tīmekļa autorēšanas programmu, kas īpaši izveidota Apple datoru produktiem. Uzņēmuma reputācija galvenokārt ir balstīta uz hostinga nodrošināšanu īpaši klientiem, kuri dod priekšroku, izmantojot RapidWeaver.

Mazais Ozols atrodas Torrance, Kalifornijā, Losandželosas priekšpilsētā, kas atrodas gar Rietumu krastu, un tur strādā visi viņu darbinieki; viņi neizmanto ārpakalpojumus nevienai pozīcijai. Kopš durvju atvēršanas 2007. gadā uzņēmums tagad uztur vairāk nekā 400 000 kontu.

Koplietoti mākoņu mitināšanas konti Mac lietotājiem

hostinga plāni

Atšķirībā no vairuma citu vietņu mitināšanas uzņēmumu, Mazais Ozols piedāvā dalīta hostinga plānus, bet dod priekšroku tos saukt par “mākoņa mitināšanu” (kāpēc gan nesaukt to tikai par to, kas tas ir – dalīts hostings?). Klienti var izvēlēties trīs hostinga plānus, kuru pamatā ir mākoņi. Pakas sauc par Sapling (USD 80 / gadā, USD 6,67 / mēnesī), Habitat-Pro ($ 160 / gadā, USD 13,33 / mēnesī) un Chestnut-Pro (USD 320 / gadā, 26,67 USD / mēnesī)..

Katrā plānā varat mitināt neierobežotas vietnes, taču nav tādas lietas kā neierobežots joslas platums un krātuve. Piemēram, Sapling pakete pieļauj 5 GB / mēnesī diska vietas un 50 GB joslas platumu; Habitat ietver 15 GB diska krātuvi un 500 GB joslas platumu; un kastaņam ir 25GB / 1T.

Standarta dalīta hostinga iespējas

Izņemot šos ierobežojumus, Little Oak vietņu mitināšanas pakotnēs ir iekļautas visas standarta funkcijas, kuras jūs varētu sagaidīt:

 • Neierobežotas MySQL datu bāzes
 • Bezmaksas vietņu veidotāju programmatūra
 • Neierobežots domēna aizstājvārdi un apakšdomēni
 • Neierobežots POP3 / IMAP4 e-pasta konts
 • Statistikas izsekošana
 • Google un Yahoo reklāmas kredīti

Mazā Ozola tīmekļa mitināšana arī atbalsta Quicktime, Real Networks, Macromedia Flash, Shockwave un Microsoft Silverlight failus un sniedz klientiem piekļuvi DNS pārvaldībai. Tas atbalsta arī daudz dažādu programmēšanas valodu, tai skaitā PHP 5.3, Perl 5, IonCube Loader, Javascript un Ajax. Ir pieejamas arī visas galvenās emuāru veidošanas platformas (WordPress, Joomla, Drupal).

Jūsu konta vadības panelis, kas minēts kā “konta pārvaldnieks”. Tas nav cPanel vai vDeck, tāpēc tā var būt patentēta programmatūra.

Vēl viena unikālā Little Oak pakešu īpašība ir tāda, ka tie neprasa, lai klienti pierakstītos divus gadus vienlaikus, lai iegūtu labāko piedāvājumu. Viņi piedāvā kontus tikai vienu gadu vienlaikus. Tas ir diezgan atsvaidzinoši, ja neveicat pastāvīgu pirkšanu uz ilgāku līguma termiņu. Tomēr arī viņi nepiedāvā hostinga plānus mēnesī.

Lai arī Mazā Ozola vietnē ir saites uz speciālu mitināšanu un virtuālā privātā servera (VPS) mitināšanas kontiem, izmantojot gan Linux, gan Windows serveru operētājsistēmas, šīs rakstīšanas laikā tās nebija aktīvas. Izskatās, ka nākotnē viņi piedāvās šos pakalpojumus, kas ir lieliska ideja tiem, kas vēlas uzlabot savus kontus.

Datu centra drošība un tīkla uzticamība

Kaut arī tas ir mazs uzņēmums, Mazais Ozols izmanto 1. līmeņa tīkla pakalpojumu sniedzējus, kas atrodas One Wilshire Building, kas tiek uzskatīts par “vissavienotāko ēku ASV rietumos”, kamēr viņu datu centrs atrodas Torrance, Kalifornijā, ASV.

Viņu serveri ir Intel divkodolu mašīnas, kas atrodas slodzes līdzsvarošanas klasterī, izmantojot failu augšupielādēšanai tīklam pievienotu krātuves masīvu. Viņi vada CentOS 6 un Apache 2.2+, kas ir diezgan standarta nozarē.

Programmatūra tiek regulāri atjaunināta un labota, un katru vakaru tiek dublēta, lai palīdzētu novērst pakalpojumu pārtraukumus. Tīkla aparatūru 24 stundas diennaktī uzrauga vecākie administratori.

Visa šī drošība viņiem palīdz saglabāt 100% uptime garantiju. Ja jūsu vietne kādā mēnesī samazinās par 10 minūtēm vai vairāk, jūs saņemat kredītu 10 procentu apmērā no šī mēneša hostinga maksas. Protams, garantija neattiecas uz plānoto dīkstāvi, ārkārtas apkopi vai jebkuru citu jūsu iespējamu darbību, kas ietekmē jūsu vietnes veiktspēju; atkal, diezgan standarta lietas – taču šī ir pirmā kompānija, kurai esmu atklājis, ka garantē 100% darbības laiku.

Es atradu nesenu statistiku tiešsaistē, kas rāda 99,98 procentus mazā ozola vietņu darbības laika. Tas tiek uzraudzīts kopš 2010. gada oktobra. Tas tiek uzskatīts par lielisku, bet ne parasti.

Tiešais klientu atbalsts, ko nodrošina Little Oak’s Kalifornijas komanda

Ja jums ir svarīgs angļu valodā runājošo pārstāvju atbalsts, Mazais Ozols to nodrošina, izmantojot tālruni, tiešraides tērzēšanu vai e-pastu. Viņiem ir arī video katalogs un tiešsaistes zināšanu bāze, lai atrastu atbildes uz biežiem jautājumiem, taču šķiet, ka tas nav apdzīvots ar daudz informācijas. Es mēģināju veikt dažus vienkāršus meklējumus, piemēram, “migrēt kontu”, “multivides augšupielāde” un pat “WordPress”, kas nedeva rezultātus.

Tātad, kā ir viņu klientu apkalpošana? Grūti pateikt. Es tiešsaistē atradu ļoti neapmierinātu klientu, kurš sūdzējās par Googlebot kļūdas ziņojumu sakarā ar to, ka Little Oak administratori uz laiku bloķēja meklētājprogrammu robotprogrammatūras, jo viņi apgalvoja, ka tas rada pārāk daudz darbību, kas viņu serveriem rada noslodzi. Bez tam es nevarēju atrast labu izlasi no reāliem klientiem, kuri jau ir pārskatījuši Little Oak atbalsta pakalpojumus.

Mazajam ozolim ir sociālā medija klātbūtne, lai izliktu brīdinājumus un atjauninājumus, taču konti tiek izmantoti diezgan reti. Ne tikai tas, ka man tiešām vajadzēja rakt, lai tos atrastu; no viņu vietnes nav saites uz viņu Facebook vai Twitter lapām. Kāpēc gan jūs nevēlaties, lai jūsu klienti un citi jūs viegli atrastu sociālo mediju vietnēs?

Pasūtiet Mazā Ozola hostingu tūlīt

Lai iegūtu papildinformāciju vai pasūtītu Little Oak Hosting, apmeklējiet (saite atveras jaunā logā): http://www.littleoak.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map