MDD mitināšanas pārskats

MDDHosting tika izveidots 2007. gadā ar mērķi sniegt pieejamus tīmekļa mitināšanas pakalpojumus uzņēmumiem un privātpersonām visā pasaulē.


Uzņēmums ievēro visaptverošu 24/7/365 atbalsta pakalpojumu struktūru, kuras pamatā ir iekšēja problēmu biļešu sistēma. Izmantojot šo sistēmu, tā spēj analizēt faktiskos kļūdu ziņojumus un citu būtisku informāciju, kas var tikt zaudēta tulkojumā tālruņa sarunas laikā. Klienti tiek mudināti kopēt un ielīmēt vai ekrāna tveršanas kļūdas un dalīties tajās ar MDD atbalstu. Atbalsts ir pieejams, izmantojot tīmekļa portālu, kā arī pa e-pastu.

MDD datu centra iekārta Denverā saņem barošanas avotus no vairākām apakšstacijām. Mitrumu un dzesēšanu kontrolē 7 gaisa apstrādes ierīces, katrai no tām ir N + 1 dublēšana. Šīs HVAC vienības uztur optimālu un vienmērīgu 70 grādu darba vidi visā centrā un vidējo mitrumu 45 procentos. Temperatūras un mitruma svārstības var svārstīties aptuveni par 4 grādiem, bet ne vairāk. Centra ugunsgrēka atklāšanu veic ar agrīnas atklāšanas trauksmes sistēmas aprīkojumu un pirmsdarbības sausas caurules ugunsgrēka slāpēšanas sistēmu.

Savienojamība centrā ietver Level3, tw telekomunikāciju, Comcast, Internap, XO, Hurricane Electric, Savvis, Global Crossing, RMIX un UUNET..

MDD mitināšanas plāni – kas atrodas komplektā?

Dalīti hostinga plāni

MDD koplietojamo hostinga plāni ir izstrādāti maksimālam darbspējas laikam un ietver ātruma un uzticamības nodrošinātu paātrinātu SSD krātuvi.

Funkcijas / plāniBasicIntermediateAdvanced
Uzglabāšana5 GB10 GB15 GB
Datu pārsūtīšana250 GB500 GB750 GB
CPU galvenā piekļuveViena, pilna pieejaViena, pilna pieejaViena, pilna pieeja
Papildinājuma domēnsNeierobežotsNeierobežotsNeierobežots
SQL datu bāzesNeierobežotsNeierobežotsNeierobežots
Vienlaicīgi MySQL savienojumi252525
Mēneša cena7,50 USD / mēnUSD 11,50 mēnesīUSD 15,50 mēnesī
Cena (gada abonements)6,38 USD / mēnUSD 9,78 mēnesīUSD 13,18 mēnesī

Premium hostinga plāni

Augstākās kvalitātes serveros ir izvietoti tikai 1–3 procenti no visu kontu skaita, ko atbalsta aparatūra, kā arī tīra SSD krātuve ar maksimālu ātrumu visu laiku. Katram Premium kontam ir piekļuve diviem pilniem CPU kodoliem, nevis vienam kopējam servisam, kas pieejams standarta dalīta hostinga kontos.

Funkcijas / plāniBasicIntermediateAdvanced
Uzglabāšana5 GB10 GB15 GB
Datu pārsūtīšana300 GB600 GB900 GB
CPU galvenā piekļuveDivi, pilna pieejaDivi, pilna pieejaDivi, pilna pieeja
Papildinājuma domēnsNeierobežotsNeierobežotsNeierobežots
SQL datu bāzesNeierobežotsNeierobežotsNeierobežots
Vienlaicīgi MySQL savienojumi505050
Mēneša cenaUSD 25 mēnesīUSD 50 mēnesī75 USD / mēn
Cena (gada abonements)USD 21,25 mēnesī42,50 USD / mēnUSD 63,75 mēnesī

Tālākpārdevēju mitināšanas plāni

Tālākpārdevēju plāni ir izstrādāti tiem, kas vēlas izveidot savus tīmekļa mitināšanas uzņēmumus vai kuriem ir plaukstoši dizaina uzņēmumi. MDD nodrošina visus nepieciešamos rīkus, lai uzņēmums ātri darbotos. Pēc tam tālākpārdevēji var izveidot savus plānus, cenu struktūru un zīmolu.

Funkcijas / plāniBasicIntermediateAdvanced
Uzglabāšana25 GB50 GB75 GB
Datu pārsūtīšana500 GB1000 GB1500 GB
cPanel konti255075
Ikdienas dublējums
Pārdošana
Mēneša cenaUSD 34,50 mēnesī59,50 USD / mēnUSD 84,50 mēnesī
Cena (gada abonements)29,33 USD / mēnUSD 50,58 mēnesī71,83 USD / mēn

VPS mitināšanas plāni

MDD VPS plāni nodrošina augstāku drošības, uzticamības un ātruma līmeni bez papildu servera izmaksām.

Funkcijas / plāniBasicIntermediateAdvanced
Uzglabāšana20 GB35 GB50 GB
Datu pārsūtīšana500 GB1000 GB1500 GB
Veltīta RAM1 GB1,5 GB2 GB
vSwap (Burstable RAM)1 GB1,5 GB2 GB
CPU serdeņi (2+ GHz)124
Mēneša cenaUSD 49,50 mēnesīUSD 74,50 mēnesīUSD 99,50 mēnesī
Cena (gada abonements)42,08 USD / mēn59,60 USD / mēnUSD 79,60 mēnesī

Īpaši hostinga plāni

Dedicētie serveri ir izstrādāti, lai apmierinātu to vietņu vajadzības, kuras ir pāraugušas koplietotu un tālākpārdevēju mitināšanu.

MDD specializēto serveru plāni piedāvā šādus pakalpojumus, izmantojot atsevišķus četrkodolu procesorus, kuru pulksteņa rādītājs ir pulkstenis 3220 vai 5430, vai divkāršos četrkodolu procesorus, kuru pulksteņi ir pulksteņa rādītāji pie 5430 vai 5520 (tarifi pēc pieprasījuma):

 • Xeon 3220 centrālais procesors
 • 2 GB kopējā RAM
 • 250 GB Sata HD
 • 2000 GB mēnesī joslas platums
 • 5 IP adreses
 • 100 megabitu osta

MDD mitināšana salīdzinājumā ar citu līdzīgu tīmekļa mitinātāju

Tas, ko MDD Hostings piedāvā savos mitināšanas plānos, ir ļoti līdzīgs RoseHosting, InMotion un Altus Host. Visi četri ir augstākās klases hostinga pakalpojumi, kas sola lielu servera uzticamību un visaugstāko apkalpošanu pēc pārdošanas. Tālāk ir norādīts, kā MDD Hosting’s Basic izceļas ar citiem līdzīgiem hostinga plāniem.

HostingsMDD HostingsInMotionAltus HostRose Hostings
Plāns tiek pārskatītsPamataJaudaBronzaKopīga 1000
Diska glabāšana5 GBNeierobežots10 GB2 GB
Datu pārsūtīšana250 GBNeierobežots200 GB40 GB
SSD krātuve?
Papildinājuma domēnsNeierobežots5Neierobežots3
MySQL datu bāzesNeierobežotsNeierobežotsNeierobežots10
AutoinstallerSoftakulīgsSoftakulīgsSoftakulīgsSoftakulīgs
Izvēlieties servera atrašanās vietasJā, ASV austrumu vai rietumu krasts
RezervesKatru dienu, virsstundu laikāIknedēļasIknedēļasIknedēļas
Pārbaudes laiks30 dienas90 dienas45 dienas30 dienas
Cena (abonements uz 12 mēnešiem)6,38 USD / mēn4,49 USD mēnesī / mēnesī *7,95 USD / mēn6,71 USD / mēn
Lasīt pārskatu

“* Piezīme: InMotion hostinga cena ir balstīta uz WHSR ekskluzīvajām atlaidēm, parastā cena ir USD 9,99 mēnesī.

MDD mitināšanas lietotāja pieredze

Pietiekami labi ievads un mitināšanas plāna pārskati, jūs jebkurā gadījumā varat iegūt šo informāciju MDD mitināšanas vietnē.

Svarīgi: vai MDD hostings ir labs?

Lai atbildētu uz jautājumu, mēs sadarbojamies ar MDD Hosting pašreizējiem lietotājiem Dave Dean no Dave Doing, lai sniegtu jums skaidrāku priekšstatu. Nākamās sadaļas (par plusiem un mīnusiem, apakšējo rindiņu utt.) Raksta Deivs Deins. Mēs pirmo reizi tikāmies ar Deivu ar populārā emuāru autora darba dēļa starpniecību un uzskatām, ka viņam nav tiešu attiecību ar uzņēmumu MDD Hosting. Mēs tomēr samaksājām Deivam saprātīgu maksu par viņa laiku, atbildot uz mūsu jautājumiem un rakstot šo e-pastu. 

Šeit iet Deivs. 

Ātrs fons

Migrēju uz MDD Hosting nedaudz vairāk nekā pirms gada, pēc tam, kad biju ļoti neapmierināts ar pakalpojumu, ko saņēmu no mana esošā lielā hostinga uzņēmuma. Neskatoties uz tikai nelielu trafika daudzumu, mana WordPress vietne (ko Dave dara?) Parādīja kļūdas un samazinājās vairākas reizes nedēļā. Neskatoties uz to, ka pavadīju stundas atpakaļ un atpakaļ ar atbalsta personālu, es saņēmu tikai attaisnojumus un vienaldzību. Pēc dažiem mēnešiem bez uzlabojumiem es nolēmu, ka ir laiks pārcelties.

Kas man patīk par MDD hostingu?

Ir vairākas lietas, kas man patīk attiecībā uz MDD hostingu:

 • Uzticams: Neskatoties uz to, ka tas atrodas viszemākajā, dalītā mitināšanas plānā, manā vietnē reti notiek kritums. Es to uzraugu ar Pingdom, un kopš pievienošanās man ir bijusi daudz mazāk nekā dīkstāves stunda mēnesī, ieskaitot plānoto apkopi. Man arī nekad nav bijušas nekādas veiktspējas problēmas, nedz pats lietojot, vai arī vietnes lietotāji man to ir ziņojuši.
 • Ātrums: Vietne ir ievērojami ātrāka nekā ar manu iepriekšējo mitinātāju no jebkuras vietas pasaulē. Pēc migrācijas es vadīju dažādus etalonus – gan ārējos, gan iekšējos, un tie visi ziņoja par būtiskiem uzlabojumiem.
 • Atbalsts: Sākumā es biju noraizējies, ka MDD nepiedāvāja tiešraides tērzēšanas atbalsta iespēju, taču tam nav nozīmes. Mana iepriekšējā saimniece bieži paņēma pusstundu, līdz operators kļuva pieejams, kas nozīmēja daudz sēdēt un gaidīt. Dažās reizēs, kad man vajadzēja reģistrēties atbalsta biļetei, atbildes saņemšana nav prasījusi vairāk kā trīs minūtes – daudz ātrāk, nekā es gaidīju!
 • Veltījums: MDD ir mazs uzņēmums, un tas piedāvā tikai mitināšanu. Man patīk, ka tas ir vērsts uz vienas lietas izdarīšanu labi, nevis uz to, lai mēģinātu būt viss visiem. Lapā Par ir teikts: “Mēs savus klientus neuztveram kā skaitļa vai dolāra zīmi.”, Un tas patiesi to izjūt – jūs neaizraujaties ar vispārīgām atbildēm vai attaisnojumiem..

Kas man nepatīk: MDD hostinga trūkumi

Vienīgā reālā sūdzība, kas man ir par MDD, ir tāda, ka cenu noteikšana par nedaudz ietilpto diska vietas un joslas platuma ziņā šķiet pārāk augsta. Pamata plānā jūs maksājat 7,50 USD mēnesī (pirms gada vai reklāmas atlaidēm) par 5 GB krātuves un 250 GB datu pārsūtīšanas. Tomēr uzņēmums regulāri rīko akcijas, kurās parasti tiek piedāvāti aptuveni 25% no standarta cenas – un jūs saņemat to, par ko maksājat, ātruma un uzticamības ziņā..

* Džerija piezīme: Patiesība ir tāda – salīdzinot MDD Hosting cenu, man tā patiesībā ir saprātīga. Lasītāji var salīdzināt jaunākos VPS mitināšanas piedāvājumus šajā lapā (labā sānjosla)

MDD Hostings Uptime Review

Lai iegūtu papildinformāciju, apmeklējiet vietni MDD Hosting Online.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map