RoseHosting pārskats

Tur ir daudz hostinga pakalpojumu sniedzēju, no kuriem izvēlēties, taču ir grūti atrast tādu, kura vēsture ir garāka nekā Rose Hosting.


Dibināts 2001. gadā, šis mitināšanas pakalpojumu sniedzējs atrodas Sentluisā Misūri štatā Amerikas Savienotajās Valstīs, kur tas arī pārvalda savu datu centru. Uzņēmums apgalvo, ka RoseHosting.com bija pirmais un vienīgais tīmekļa mitināšanas uzņēmums pasaulē, kas 2001. gadā piedāvāja komerciālus Linux virtuālos serverus (saskaņā ar Rose Web Services LLC), un mudina klientus pārbaudīt šo faktu vietnē Archive.org.

Proti, Rose Hosting ir tikai Linux operētājsistēmas hostinga organizācija, kas specializējas VPS mitināšanā (lai gan uzņēmums tagad piedāvā gan dalītus, gan speciālus hostinga plānus).

Turklāt šim mitināšanas pakalpojumu sniedzējam ir stingra bezpārdošanas politika – prakse, ko mēs bieži neredzam budžeta / dalīta mitināšanas tirgū. Daži no ievērojamākajiem klientiem ir Altarum Institute, UPF.org un Voice IP Solutions.

Rose hostinga plāni

Rose Hosting piedāvā daudzus hostinga plānus un konfigurācijas, lai apkalpotu dažādas klientu vajadzības. Šajos plānos ietilpst:

Dalīts hostings

Ir pieejami četri dalītā hostinga plāni, sākot no 200 GB līdz 2000 GB maksimālā ikmēneša datu pārsūtīšana un 2 GB līdz 30 GB SSD diska krātuve. Cenas svārstās no 4,95 USD mēnesī līdz 19,95 USD mēnesī ar atšķirīgām funkcijām un ieslēgumiem starp plāniem – salīdzinājumus skatiet zemāk redzamajos ekrānuzņēmumos.

Visos plānos ietilpst bezmaksas iestatīšana, surogātpasta bloķētājs, neierobežoti rezervēti domēni, Cron darbi, 30 dienu naudas atdošanas garantija utt..

Rose koplietojamo mitināšanas plānu galvenās iezīmes. Cenas tiek noteiktas, pamatojoties uz gada plānu ar 10% īpašu atlaidi (atjaunināta 2018. gada 31. maijā). Ņemiet vērā, ka RoseHosting reģistrēšanās laikā nenodrošina bezmaksas domēnu. Pasūtiet šeit.

VPS hostings

Rozes VPS hostings nāk ar četriem pieejamajiem plāniem, sākot no USD 19,95 līdz USD 79,95 mēnesī.

Zemākajā līmenī lietotāji saņem divus CPU kodolus ar 1 GB garantētu atmiņu un 2000 GB lielu faila pārsūtīšanas ierobežojumu mēnesī. Skalas augšējā galā lietotāji saņem astoņus CPU kodolus, 8 GB garantētu atmiņu un 150 GB diska vietas. Starp bagātīgajām funkcijām ir pilna saknes pieeja, diennakts atbalsts, 100% darbības laika garantija, bezmaksas DNS mitināšana, SSD darbināta un bezmaksas īpaša IP adrese.

RoseHosting pārvaldīja VPS mitināšanas plānus. Cenas balstās uz viena gada abonementu ar 10% īpašu atlaidi; visi plāni ir ar pilnu saknes piekļuvi un bezmaksas īpašu IP adresi. Pasūtiet šeit.

Dedicated Hosting

RoseHosting piedāvā četrus īpašus mitināšanas plānus, sākot no 269,10 USD mēnesī plāna, kurā iekļauta aparatūra 24 GB atmiņas, 500 GB diska un 3000 GB datu pārsūtīšanai līdz USD 1079,10 mēnesī plānā, kas ietver 96 GB RAM, 2000 GB disku un bez mērīšanas. datu pārsūtīšana.

RoseHosting veltītajiem hostinga plāniem ir četras garšas. Cenas balstītas uz viena gada abonementu ar 10% atlaidi (pamatojoties uz 10% īpašu atlaidi). Pasūtiet šeit.

Mana pieredze ar RoseHosting

Kā minēts, es personīgi kopš 2013. gada novembra esmu pārbaudījis Rose Hosting’s Shared 1000 plānu, un šajā laikā esmu atradis daudz labu un ne daudz sliktu – retums gan man, gan hostinga pasaulei kopumā.

Mīnusi: Man nepatīk RoseHosting

1- Gaidiet labākas dalīta hostinga iespējas

Par cenu 10,35 USD / mēnesī (četru gadu vidējās izmaksas) es cerētu iegūt vairāk no savas tīmekļa mitinātājas.

RoseHosting SSD biznesa plāns atļauj tikai piecus domēnus un 20 datu bāzes. Īpašas IP adreses, Cloud Flare CDN (par uzstādīšanas maksu tiek iekasēta 10 USD), ikdienas rezerves funkcijas utt. Ir pieejamas tikai lietotājiem, kuri vēlas maksāt papildus.

2 – servera atrašanās vieta tikai Amerikas Savienotajās Valstīs

RoseHosting pārvalda savu datu centru Sentluisā, Misūri štatā, Amerikas Savienotajās Valstīs, un nepiedāvā citas iespējas attiecībā uz servera atrašanās vietu. Iespējams, ka latentuma problēma varētu rasties, ja vairums jūsu vietnes lietotāju atrodas ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm.

Mēs diskutējām par latentumu un publicējām dažus tīmekļa mitinātāju ierakstus, kuru pamatā bija latentuma analīze. Lai uzzinātu vairāk lasīt-

 • Labākie hostinga pakalpojumi Lielbritānijas vietnēm
 • Labākie hostinga pakalpojumi Indijas vietnēm
 • Labākie hostinga pakalpojumi Singapūras / Malaizijas vietnēm

RoseHosting pārskats, ko veikuši pārbaudīti lietotāji

RoseHosting darbojas jau vairāk nekā desmit gadus. Bet par pārsteigumu – tiešsaistē ir pieejams tik maz lietotāju pārskatu.

Tīmekļa resursdators nav pat parādīts lielākajā daļā populāro mitināšanas vietņu pārskatīšanas vietņu. Gadījumā, ja jūs meklējat jēgpilnākas atsauksmes par RoseHosting, šeit ir viens, kurā es esmu iedziļinājies savas izpētes laikā. Sākotnējais pārskats ir publicēts šeit Web Hosting Talk.

Sākuma laiks: 2010. gada decembris
Beigu laiks: 2010. gada janvāris
Aiziešanas iemesls: Linux mācīšanās līkne bija pārāk augsta atvēlētajam laika periodam, un jaunam klientam, kuru ieguvu, nepieciešama .NET mitināšana; tam nebija nekā kopīga ar viņu atbalstu vai pakalpojumiem.
Informācija par serveri: Kopēts no sākotnējā e-pasta.

Cena: USD 34,99 http://www.rosehosting.com/virtserv-spec.html
Operētājsistēma: CentOS 5
Diska vieta: 45 GB (tas ietver OS aizņemto vietu)
Atmiņa: 1500 MB
Pārskaitījums mēnesī: 1500 GB
IP adrese: 206.196.111.139
Fiziskais resursdatora nosaukums: vs1139.rosehosting.com (jāizmanto pirms jūsu DNS
izmaiņas izplatās)
DNS serveri (ja vien neesat pasūtījis savus DNS serverus):
ns1.rosehosting.com (216.114.78.148)
ns2.rosehosting.com (216.114.78.155)

Kopsavilkums: Es atklāju RoseHosting, izmantojot Google meklēšanu, un pēc dažu stundu izpētes es domāju, ka es viņiem pavērsīšu attēlu, kaut arī man nav pieredzes ar CentOS vai Linux. Es viņu pakalpojumus izmantoju apmēram četras nedēļas, un šajā laikā man nebija problēmu. Tā kā Linux man bija jauns, es arī iesniedzu pusi duci palīdzības dienesta biļešu un vairākas reizes runāju ar viņu tiešraides tērzēšanas atbalstu. Katru reizi, kad runāju ar kādu personu, kas bija zinoša un izpalīdzīga, uz palīdzības dienesta biļetēm parasti atbildēja 2 stundu laikā.

Ciktāl sistēma darbojas, es izveidoju trīs servera 32 cilvēku Team Fortress 2 serverus, kā arī trīs vietnes. Man vairākas reizes bija daži Steam draugi uz serveriem, un viņi visi darbojās labi, ieskaitot papildinformāciju par laivām un 100 sekunžu ping reizes. Kā papildu pierādījums šeit ir GameTracker saite uz vienu no serveriem. Es neesmu pārliecināts, kā viņi rīkojās pilnīga stresa apstākļos, bet ar aptuveni 20 vienlaicīgiem lietotājiem es neredzēju izmaiņas. Viņi arī labi vadīja vairākus Counter-Strike serverus.

Sākotnējā iestatīšana aizņēma apmēram 18 stundas, bet es arī pasūtīju Ziemassvētku priekšvakarā plkst. 3:00. Es nedēļas nogalē nosūtīju e-pastu par naudas atmaksu un saņēmu to šodien. Es tiešām jūtos slikti, dodoties atpakaļ un prasot atmaksu, jo viņi man diezgan daudz palīdzēja. Kopumā es biju ļoti apmierināts ar viņu pakalpojumu un ieteiktu tos ikvienam, kas tur meklē lēta, uz uzticamiem uzņēmumiem balstīta VPS VPS..

RoseHosting alternatīvas & Salīdzinājumi

Citi līdzīgi hostinga pakalpojumi, kurus jūs varētu vēlēties apskatīt:

 • Uzņēmumi, kas piedāvā dalīta budžeta risinājumus: A2 Hostings, Hostinger, Interserver, InMotion Hostings
 • Uzņēmumi koncentrējas uz VPS / premium hostinga risinājumiem: SiteGround, Netmoly, Liquid Web, Kinsta (pārvaldīta WP resursdators)
 • Mūsu uz datiem orientētais labāko tīmekļa mitināšanas saraksts

Pārbaudiet arī salīdzinājumu:

 • Rose hostings vs šķidrais tīmeklis
 • Rose Hostings vs A2 Hostings
 • Rose Hostings vs InMotion Hostings
 • Rose hostings vs BlueHost
 • Rose hostings vs SiteGround
 • Rose hostings vs Netmoly
 • Rose Hostings vs TMD Hostings
 • Rose hostings vs AltusHost

Iesaiņošana: vai RoseHosting iet?

Īsa atbilde: Jā.

Dienas beigās vissvarīgākais ir hostinga stabilitāte un ātrums. Un RoseHosting šajā reģionā darbojās ārkārtīgi labi. Tāpēc es iesaku Rose Hosting organizācijām vai personām, kuras meklē stabilu mitināšanas risinājumu ar stingriem nepārdošanas noteikumiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me