Scala mitināšanas pārskats

Svarīgi zināt

Konta aktivizēšana

Šis uzņēmums piedāvā tūlītēju konta aktivizēšanu dalītiem un tālākpārdevēju tīmekļa mitināšanas plāniem. Jūs vienkārši iegādājaties savu kontu, un jūsu plāns tiek nekavējoties aktivizēts. Šīs ir labas ziņas steidzamajiem lietotājiem, kuri nevar gaidīt aktivizēšanu.


Tūlītēja konta aktivizēšana nav pieejama SSD mākoņa servera mitināšanai. SSD mākoņa servera mitināšana prasīs 60 sekundes ilgāku laiku, līdz konts tiks aktivizēts.

Naudas atdošanas garantija

Naudas atdošanas garantija ir paredzēta tikai jauniem klientiem. Kamēr jaunajiem klientiem, kuri reģistrējas tālākpārdevēju vai dalītos tīmekļa mitināšanas kontos, tiek piedāvāta 30 dienu naudas atdošanas garantija, tiem, kas izmanto SSD mākoņa servera mitināšanu, tiek pagarināta 7 dienu naudas atdošanas garantija..

Kas man patīk par Scala hostingu

Scala hostingam ir vairāki augsti punkti:

Tūlītēja konta aktivizēšana

Pirmkārt, tūlītēja aktivizēšana ir milzīgs bonuss. Pēc reģistrēšanās jums nav jāgaida vairākas dienas, līdz jūsu konts tiks aktivizēts. Tā vietā jūs varat ienirt tieši jaunā hostinga konta lietošanā.

Rezerves tehnoloģija

Dublējumi ir vēl viens svarīgs punkts. Uzņēmums izmanto R1soft dublējumus visos serveros, dublēšanas sistēmu integrējot cPanel. Viņi arī nodrošina 7 rezerves punktus par pēdējām 7 dienām.

Jaunākās aparatūras specifikācijas

Scala Hosting pastāvīgi uzlabo savus serverus, lai tie atbilstu pašreizējām tirgus prasībām. To darot, viņi faktiski paliek līknes priekšā. Piemēram, Scala Hosting nesen modernizēja savu mākoņa mitināšanas tīklu no 1Gbps līdz 40Gbps. Šis jauninājums ļāva saviem SSD mākoņa servera klientiem iegūt lielāku ātrumu un veiktspēju, nemaksājot vairāk naudas.

Scala hostinga Uptime Record

Scala Hosting Uptime Record (2018. gada augusts): 100%.Scala Hosting Uptime Record (2017. gada jūlijs / augusts): pēdējās 30 dienas 100% izmantojams uptime (lielisks rezultāts!); Mūsu testa vietne, kas mitināta vietnē Scala Hostings, kopš 2017. gada aprīļa ir samazinājusies tikai vienu reizi.

Secinājums

Scala Hostingam ir ikviens mitināšanas risinājums, sākot no budžetam draudzīgām iespējām mazajiem uzņēmumiem līdz lielu korporāciju plāniem. Tā kā jums ir jāizvēlas vislabākās mitināšanas specifikācijas savām vajadzībām, jums nav jāmaksā par to, kas jums nav nepieciešams. Lai visu pieredzi padarītu patīkamāku visiem, ir svarīgi būt pieklājīgam un runāt ar cieņu.

Salīdziniet Scala Hostings ar citiem

Lai uzzinātu vairāk par Scala hostinga un citu līdzīgu mitināšanas pakalpojumu salīdzinājumu, skatiet šo:

 • Scala Hostings vs InterServer
 • Scala Hostings vs Hostgator
 • Scala mitināšana vs FastComet
 • Scala Hostings vs BlueHost
 • Scala mitināšana vs A2 mitināšana
 • Scala Hostings vs InMotion Hostings
 • Scala mitināšana vs GreenGeeks
 • Scala mitināšana vs DreamHost

Apmeklējiet vietni Scala Hosting Online

Lai apmeklētu vai pasūtītu Scala Hostings: https://www.scalahosting.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map