SkyToaster pārskats

Piezīme. Šis ir maksas pārskatīšanas ieraksts. Mēs saņemam samaksu par Sky Toaster mitināšanas pakalpojumu pārbaudīšanu un pārskatīšanu.


SkyToaster koncentrē savu mitināšanas platformu ap saviem datu centriem. Ar pārliecību, ka izcila mitināšana sākas ar izciliem datu centriem, uzņēmuma datu centros ietilpst vairāki drošības līmeņi, rezerves ģeneratori ar uz vietas esošo degvielu un ugunsdzēsības sistēmas, lai nodrošinātu, ka tie vienmēr darbojas un darbojas.

Par uzņēmumu SkyToaster

SkyToaster darbojas atsevišķi datu centri Dalasā, Londonā, Roterdamā un West Palm Beach. Katram datu centram tiek veikta stingra pārbaude, lai pārliecinātos, ka tas vienmēr atbilst uzņēmuma augstajiem standartiem.

Es sazinājos ar SkyToaster viceprezidentu Kilu Bellingaru, lai saprastu vairāk par uzņēmumu.

Šeit ir atbilde, ko saņēmu no Ķīles,

“SkyToaster ir viena misija – padarīt hostingu vieglu visiem. Mēs koncentrējamies uz augstākā līmeņa klientu apkalpošanas un pilnīgas servera pārvaldības nodrošināšanu ar 24 stundas diennaktī pieejamu atbalstu, labāko klases darbības laiku, cPanel atbalstu, Softaculous programmatūras instalēšanai ar vienu klikšķi, KernelCare un plašu papildu funkciju klāstu. ”

Kīls arī nodrošināja man pārbaudes kontu, ko izmantot kādu laika periodu, lai izjustu SkyToaster piedāvājumus..

SkyToaster mitināšanas plāns

SkyToaster piedāvā divus galvenos hostinga plānus. Jūs varat saņemt kopīgu tīmekļa mitināšanu vai pārvaldītu VPS.

Abi šie mitināšanas plāni izmanto cPanel un atbalsta CloudLinux. Šie plāni atbalsta arī populāros e-komercijas iepirkšanās ratiņus, tostarp PrestaShop, osCommerce un OpenCart. Turklāt, ja izmantojat kādu no šiem mitināšanas plāniem, varat instalēt tādu CMS platformu kā Joomla, MODX un WordPress..

Ja jums nepatīk piedāvātie plāni, jūs vienmēr varat pieprasīt pielāgotu plānu. Uzņēmums sadarbosies ar jums, lai radītu vēlamo un nepieciešamo mitināšanas pieredzi. Neatkarīgi no jūsu izvēlētā plāna SkyToaster piedāvā 99,9% darbības laiku.

Sīkāk apskatīsim divus galvenos mitināšanas plānus.

Dalīta hostinga plāns

Visiem SkyToaster koplietotajiem hostinga serveriem ir vismaz 8 CPU kodoli, 32 GB RAM un 100 MB / s porta ātrums. Tajos ietilpst arī Raid uzglabāšana.

Kopīgotie hostinga plāni atbalsta PHP, Perl, Python, programmētājiem atvieglojot vēlamās valodas izvēli. Plāni arī atbalsta servera puses iekļaušanu (SSI), ļaujot lietotājiem ievietot direktīvas HTML lapās

Kopīgotajā mitināšanā ir neierobežoti e-pasta konti un datu bāzes. Zemāk ir sīkāka plāna funkcijas:

Dalīti hostinga plāni
Pamata
Plus
Piemaksa
Diska vieta10 GB25 GB40 GB
Joslas platums500 GB750 GB1 TB
Domēni Alises5050100
Addon domēni5510

Ja jums nepieciešama papildu vieta diskā, lielāks joslas platums vai vairāk cPanel kontu, varat jaunināt uz tālākpārdevēja mitināšanas plānu..

Kopīgajos mitināšanas plānos ir arī Restore Manager. Tā vietā, lai dublētu visu datu bāzi, varat dublēt un atjaunot atsevišķus failus un datu bāzes tieši no cPanel.

Turklāt mitināšanas uzņēmums nodrošina automātiskas ikdienas dublējumkopijas, vienlaikus saglabājot septiņas dienas mainīgās dublējumkopijas koplietojamo hostingu klientiem. Šīs dublējumkopijas atrodas ārpus SkyToaster tīkla un tām var piekļūt, izmantojot Restore Manager.

Pat ja tā, uzņēmums iesaka saglabāt arī savu dublējumu kopijas. Ja jums nepieciešama papildu kontrole, varat apsvērt pārvaldīta VPS plāna iegūšanu.

Pārvaldīts VPS

Visi uzņēmuma VPS plāni darbojas CentOS. VPS darbojas izolētā virtuālā vidē, kurai ir īpaši resursi. Reģistrējoties vienam no šiem plāniem, jūs iegūstat visas funkcijas, kas paredzētas ar speciālu serveri, atskaitot izmaksas.

Ja saņemat VPS no SkyToaster, jūsu resursi tiek garantēti, tomēr uzņēmums saglabā root piekļuvi. Jūs saņemsit WHM, lai pārvaldītu savu kontu uz servera.

SkyToaster VPS ietver iepriekš ielādētu un labi konfigurētu cPanel, un ir pieejamas pielāgošanas iespējas. Lai pielāgotu cPanel, jums vienkārši jāsazinās ar SkyToaster.

Standarta Softaculous skripti ir iekļauti VPS mitināšanā, un plānos ietilpst KernelCare pakalpojums. Šis pakalpojums automātiski atjaunina kodola palaišanas drošības ielāpus, kas novērš nepieciešamību pārstartēt serveri.

Zemāk ir VPS plānu iezīmes sīkāk:

Pārvaldīts VPS
1,5 GB VPS
2 GB VPS
4 GB VPS
6 GB VPS
Atmiņas1536 MB2048 MB4096 MB6144 MB
Diska vieta50 GB75 GB100 GB150 GB
Joslas platums1,5 TB2,0 TB3,0 TB4,0 TB
Caurumi2244

Jūs varat izvēlēties no standarta un SSD VPS.

SkyToaster SSD VPS ir pilnībā aprīkots ar SSD. Diska lasīšanas ātruma veiktspēja ar SSD VPS ir 4x ātrāka nekā standarta VPS. Gan standarta, gan SSD VPS ir četras pakotnes iespējas, tādējādi dodot jums iespēju palielināt mērogu, ja jums nepieciešams papildu ātrums un resursi.

Svarīgākie punkti: kas man patīk SkyToaster

Pārbaudes laikā es atklāju diezgan daudz lietu, kas patīk SkyToaster mitināšanas plānos.

Servera atrašanās vieta

Pirmkārt, uzņēmums ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu pasūtīšanas procesa laikā.

Ir dažas vietas, kuras varat izvēlēties mitināt savā vietnē. Mērķis ir izvēlēties mitināšanas vietu, kas ir vistuvāk jūsu mērķauditorijai, lai samazinātu latentumu.

Bezmaksas vietņu migrācija

SkyToaster piedāvā arī bezmaksas vietņu migrāciju jauniem un jauninātiem kontiem pirmo 60 dienu laikā.

Šajā laikā jūs varat migrēt savu kopīgoto vai VPS mitināšanas kontu uz SkyToaster serveriem. Koplietotie konti saņem vienu pilnu cPanel pārskaitījumu un vienu manuālo pārskaitījumu, savukārt tālākpārdevēju konti saņem neierobežotu pilnu cPanel pārskaitījumu un 25 manuālo pārskaitījumu.

Pārvaldītie VPS konti saņem neierobežotu pilnu cPanel pārsūtīšanu un 15 manuālus pārsūtījumus katrā VPS līmenī. Visbeidzot, īpaši konti saņem neierobežotu cPanel pārskaitījumu un 100 manuālu pārskaitījumu.

Vienkārša plāna struktūra

Man patīk arī tas, kā šī hostinga kompānija visu vienkāršo.

Viņi neizmet jums ķekars resursu, ko jūs neizmantojat. Tā vietā jūs maksājat par izmantoto. Ja jums ir nepieciešami vairāk resursu savas vietnes atbalstam, varat jaunināt uz augstāku plānu. Tomēr jums nav jāuztraucas par samaksu par daudzām lietām, kas jums nav vajadzīgas.

Svarīgi zināt

Neierobežoti e-pasti un datu bāzes

Kamēr ar SkyToaster saņemat neierobežotu e-pasta kontu un datu bāzes, varat pievienot tikai tik daudz, cik atļauj plāna diska vieta. Krātuve tiek ieskaitīta jūsu kopējā diska ierobežojumā, tāpēc, paturot to prātā, pievienojot kontus un datu bāzes.

Naudas atdošanas garantija

Jums arī jāsaprot, kā darbojas SkyToaster naudas atdošanas garantija. Tas nodrošina 45 dienu naudas atdošanas garantiju koplietojamajam, tālākpārdevējam un pārvaldītajam VPS mitināšanai, taču tas attiecas tikai uz pirmo kvalificēta produkta iegādi vienai vienībai. Uz visiem papildu pirkumiem šī garantija neattiecas. 45 dienu atpakaļskaitīšana sākas, tiklīdz tiek nopirkts pirmais atbilstošais produkts.

Dalītu / tālākpārdevēju mitināšanas ierobežojumi

Uzņēmumam ir arī daži dalīti un tālākpārdevēju mitināšanas ierobežojumi. Piemēram, lietotājiem ir ierobežots līdz 15 * 25 vienlaicīgiem MySQL savienojumiem, un katra datu bāze nedrīkst pārsniegt 2 GB * 5 GB diska vietas. Jūsu e-pasta adresātu sarakstā nedrīkst būt vairāk kā 1500 * 2000 dalībnieku, un SkyToaster ir ieviesta nulles tolerances politika surogātpastam. Uzņēmums arī ierobežo cron darba izpildes biežumu līdz vienai ik pēc piecām minūtēm.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map