StableBox pārskats

Labais

StableBox hostinga pakalpojumiem ir daudz “ups”, ieskaitot atzīmes vairākos svarīgos hostinga pakalpojumos.


99,9% pakalpojumu līmeņa līgums

Lielākā priekšrocība, manuprāt, ir tā, ka StableBox atbalsta savu pakalpojumu ar 99,9% uptime SLA – ja jūsu pakalpojuma kvalitāte nokrītas zem šī atzīmes, jums ir tiesības pārtraukt abonēšanu un jūs saņemsit pilnu atmaksu (saskaņā ar TOS 10.10 ).

Nav pārslodzes Hostings

Viens no galvenajiem uzlabojumiem ir tas, ka StableBox nepārslogo savu vietu, kas (kā minēts, StableBox neļauj mašīnām pārsniegt 80% izlietojumu) pats par sevi novērš lielāko daļu problēmu, kas rodas sasteigtu serveru rezultātā. Turklāt, tā kā StableBox dalīto mitināšanu atbalsta CloudLinux operētājsistēma, jūsu mitināšanas kaimiņu aktivitātes un izmantošana neietekmēs jūsu vietnes veiktspēju.

Pieejams

Vēl viens labs faktors ir tas, ka StableBox ir vislētākākais, kešatmiņā saglabātais RAID darbināmais hostings. Tas neapbēdina lietotājus ar ļoti daudzām bezjēdzīgām funkcijām (kam vienalga tiešām ir vajadzīga 1000 MySQL datu bāzes ietilpība?), Kas nozīmē, ka jūs nemaksājat par bezjēdzīgām funkcijām un ka kopumā sistēmu ir daudz vieglāk saprast un navigēt.

15 gadu pieredze hostinga nozarē

Visbeidzot, kaut arī pats StableBox ir jaunpienācējs mitināšanas telpā, to pārvalda Hypernia, cienījama, pārbaudīta kompānija ar gandrīz 15 gadu pieredzi nozarē. Hipernijas spēļu serveru nodaļa ir ļoti veiksmīga, un tai ir bezgalīgas pozitīvas atsauksmes no klientiem – pieņemot, ka tas ir norāde uz to, ko mēs varam sagaidīt no StableBox, es ceru redzēt lieliskas lietas. StableBox pamatplāns ir zagt USD 29,95 gadā un lieliska iespēja cilvēkiem, kuri sāk meklēt pieejamu, uzticamu saimnieku.

Hypernia pārvaldītie zīmoli - Hipernijas spēļu un balss serveri, StableBox un SuperPod.Hypernia pārvaldītie zīmoli – Hipernijas spēļu un balss serveri, StableBox un SuperPod.

Pasūtiet StableBox tūlīt: http://www.stablebox.com

Verdikts: Web Host šķiet pareizs resursdators

Kopumā, kaut arī neviens resursdators nav ideāls, šķiet, ka StableBox ir gandrīz tik tuvu, cik tam ir pieeja – tur ir liels solījums, un es ceru, ka šī kompānija turpina iesākto lieliskajā virzienā. Cena ir pareiza, funkcijas ir taisnīgas, un bez pārpārdošanas un izmantojamības garantijām ir zvaigžņu spēks. Neatkarīgi no tā, vai esat pieredzējis tīmekļa pārzinis vai tikai uzsācat darbu, StableBox noteikti ir vērts apsvērt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me