10 veidi, kā aizsargāt savu biznesu no sliktas Web Host

Uzticama tīmekļa mitinātāja nodrošina jūsu vietnes darbību un darbību (pieejamu klientiem) konsekventi ar minimālu dīkstāvi; slikta tīmekļa mitinātāja, no otras puses, var kaitēt jūsu panākumiem, pārtraucot trafiku, nemaz nerunājot par jūsu SEO rangu.


Kā vieda uzņēmuma īpašniekam jums jāapzinās, ka pat labākie mitināšanas pakalpojumu sniedzēji vienā dienā var kļūt par sliktiem saimniekiem (vai sliktākajā gadījumā – izbeidza uzņēmējdarbību un “pazūd”)..

Tiem, kas uzņēmējdarbību vada tiešsaistē – ir jāizveido noteikts aizsardzības līmenis un jāaizsargā sevi no sava biznesa tīmekļa resursdatora.

Šeit ir manas idejas, kā to panākt. 

1. Reģistrējiet savu domēnu pie citas puses

Daudzi hostinga uzņēmumi tagad piedāvā bezmaksas domēna reģistrāciju ar hostinga paketes iegādi. Tomēr var būt prātīgi tērēt papildus USD 10–15 USD un reģistrēt primāro domēnu citā reģistratūrā.

Parasti savām sekundārajām vietnēm izmantoju bezmaksas domēnu, ko izmantoju saimniekdatoru testēšanai vai SEO eksperimentiem. Tādā veidā, ja domēns tiek piesaistīts šim hostinga uzņēmumam un es vēlos to mainīt, es neesmu pazaudējis nenosakāmu darba dienu vietnē, kurā esmu veidojis datplūsmu.

Es izmantoju NameCheap, lai mūsdienās iegādātos visus savus jaunos domēnus. Cenas ir lētas, un to platforma ir ērti lietojama.

Daudz vieglāk ir pāriet uz jaunu hostinga uzņēmumu, kad reģistrējat savu domēnu citā partijā. Pretējā gadījumā jums būs jāgaida, kamēr jūsu mitināšanas uzņēmums atbrīvos jūsu domēnu. Tas var kļūt sarežģīti, jo viņi arī zaudē jūsu mitināšanas biznesu.

Ja jūs jau esat reģistrējis savu domēnu savā mitināšanas uzņēmumā, neliecieties. Jūs joprojām varat to viegli pārsūtīt trešās puses reģistratūrai.

Padoms – To hostinga uzņēmumu saraksts, kas pieņem PayPal maksājumu.

3. Palieciet pie mitināšanas pakalpojumu sniedzēja ar ilgu pārbaudes laiku

Garantijas ir signāls, ka varat uzticēties šim uzņēmumam vairāk nekā vienam, kas nestāv aiz tā pakalpojumu. Ilgs izmēģinājuma periods parāda, ka mitināšanas uzņēmums ir pārliecināts par viņu piedāvātā pakalpojuma kvalitāti.

(Tas izskaidro, kāpēc izmēģinājuma periods ir parādīts mūsu lielajā mitinātāju pārskatu tabulā.)

Tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem vajadzētu piedāvāt vismaz mēnesi, taču ir daži, kas piedāvā vēl ilgāku pārbaudes laiku.

Daži no labākajiem saimniekiem, kurus esmu izmēģinājis iepriekš, piedāvā visilgāko atmaksas periodu.

 • InMotion hostings – 90 dienas
 • Hostgator – 45 dienas
 • SiteGround – 45 dienas
 • Hostinger – 30 dienas
 • BlueHost – 30 dienas
 • A2 mitināšana – jebkurā laikā

Daži uzņēmumi piedāvā “Jebkuras naudas atdošanas garantiju” – tas nozīmē, ka jums abonēšanas laikā ir jāatsakās no sava mitināšanas konta un jālūdz atmaksāt naudu. Pieņemsim, ka jūs maksājat par nostrādāto gadu, bet pēc 90 dienām jūs patiešām neesat apmierināts ar mitināšanas uzņēmuma kvalitāti. Izmantojot jebkuru naudas atdošanas garantiju, jūs varat pieprasīt naudas atmaksu un atcelt atlikušo laika daļu jūsu kontā.

Padoms – Bezmaksas rīki servera darbspējas izsekošanai: Uptime Robot, Host Tracker un Pingdom. Bezmaksas rīki vietnes ātruma noteikšanai: Bitcatcha, GtMetrix un UpTrends. Izlasiet arī manu detalizēto ceļvedi par to, kā efektīvi izsekot savam resursdatoram.

8. Regulāri atjauniniet savu paroli

Hakeri kļūst arvien gudrāki, tāpēc nepietiek tikai ar spēcīgas drošības uzstādīšanu.

Viens scenārijs (kas notika reālajā dzīvē) varētu būt, ja kāds, kas strādā hostinga uzņēmumā, aiziet no sliktiem noteikumiem un ņem klientu datus. Šai personai tagad ir jūsu vietnes parole. Viņš to var pārdot vai pats izmantot.

Padoms – Detalizēts detalizēts ceļvedis, ko es uzrakstīju, migrējot tīmekļa resursdatoru. Un šeit ir 10 ieteikto hostinga uzņēmumu saraksts.

10. Izprotiet savas vietnes vajadzības

Dažādu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu veidi.

Zinot, kādas ir jūsu faktiskās vajadzības, varat notīrīt dūmu ekrānus (mārketinga saldās sarunas) un jūs nokļūsit kvalitātes un vērtības mitināšanas uzņēmumu piedāvātajā kodolā..

Piemēram – ja jums šobrīd ir nepieciešama dalīta mitināšana, bet, iespējams, vēlāk būs nepieciešama VPS; jums vajadzētu izvairīties no mitināšanas uzņēmuma, kas piedāvā tikai dalītu mitināšanu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map