Brīdinājums: slikta mitināšana var apdraudēt jūsu vietnes drošību

Veidojot savu vietni, jūs, iespējams, pievērsīsities saturam, SEO, grafikai un izkārtojumam, reklāmai un mārketingam – visām būtiskām labas vietnes sastāvdaļām. Tomēr izrādās, ka serverim, kuru izvēlaties mitināt jūsu vietnē, ir liela nozīme.


Pirms izvēlaties vietnes saturu un dizainu, vispirms jāizvēlas uzticama tīmekļa mitinātāja. Vēlams, lai tas neietekmētu jūsu vietnes ielādes ātrumu un klasifikāciju. Viens no faktoriem, ko meklētājprogrammas, piemēram, Google, meklē, indeksējot tīmekļa lapas, ir tas, cik ātri tās tiek ielādētas.

Lai gan labs tīmekļa mitinātājs nevar obligāti iekļaut jūsu vietni Google pirmajā lapā, slikta mitinātāja var sabojāt jūsu kredītus ar Google un citām lielām meklētājprogrammām. Tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja servera tips, ātrums, atrašanās vieta un darbības laiks ietekmēs jūsu vietnes kredītu ar SE. Neļaujiet sliktam mitinātājam sabojāt jūsu vietnes meklēšanas rangu.

Statistika un fakti

Nesen veiktā aptaujā secināts, ka aptuveni 79% pircēju ir neapmierināti ar vietņu darbību un mazāka iespējamība pirkt. Pētījums koncentrējas uz korelāciju starp vietņu veiktspēju un ieņēmumiem, kurus domēns piesaista.

Pēc Baimarda institūta aprēķinātā vidējā pamešanas no groza ir 68%. Klienti produktus pievieno grozam, bet atstāj, neveicot pirkumu; to sauc par atteikšanos no groza. Tas ir viens no nozīmīgākajiem e-komercijas nozares izaicinājumiem, un galvenais iemesls atteikšanās no groza ir lēnas vietnes.

Ja esat tiešsaistes žurnāls vai jūsu uzņēmumam nav nepieciešama tiešsaistes mazumtirdzniecības vietne, iespējams, esat saskāries ar līdzīgām problēmām, kas saistītas ar lapu pamešanu un augstu atlēcienu līmeni – apmeklētājs nolaižas jūsu vietnē un aiziet, nedarbojoties ar lapu. Iespējams, ka tas notiek lēnā ielādēšanas laika dēļ jūsu vietnes mitinātāja dēļ.

Slikti hostinga pakalpojumi ir reāli, un tos var novērst tikai ar lieliska hostinga pakalpojuma palīdzību.

The Bluehost pikšķerēšana

Avots

Jau augustā White Fir Design apsprieda situāciju, kad tīmekļa mitinātājs Bluehost, pamatojoties uz to, ka klients ir saņēmis pikšķerēšanas e-pastu, mēģināja pārdot vienam no saviem klientiem USD 1200 drošības pakalpojuma gadā. Neraugās uz labu Bluehost attēlu, kaut arī pikšķerēšanas e-pasti ir diezgan izplatīti.

Uzņēmēja īpašnieki neizmeklēja apgalvoto situāciju, pirms mēģināja pārdot dārgu drošības pakalpojumu saviem klientiem.

Strauji virzieties uz priekšu līdz mūsdienām, un tā joprojām notiek.

Pēc White Fir ekspertiem pēc palīdzības sazinājās klients pēc e-pasta saņemšanas, kas, viņuprāt, bija no Bluehost. Saņēmējam tika ieteikts iztērēt 49 USD mēnesī vietnei Lock, kas novērsīs krāpšanas e-pasta problēmu.

Aplūkojot iepriekš parādīto e-pastu, mēs redzējām, ka tas ir pikšķerēšanas e-pasts, jo viena no saitēm tajā bija uz vietni:

my.bluehost.com.f33ba15effa5c10e873bf3842afb46a6.co19331.tmweb.ru, nevis my.bluehost.com.

Iepriekš minētā situācija bija vēl viens lielisks piemērs tam, kāpēc kāds sazinājās ar SiteLock par iespējamo ļaunprātīgas programmatūras problēmu; viņi saņēma otru “eksperta” atzinumu no citas apsardzes firmas. Pēdējais spēja identificēt problēmu, ietaupot ietekmētā klienta resursus.

Slikta tīmekļa mitinātāja var jūs nomest

Kā lietotājs zina, vai vietņu mitināšanas uzņēmums tos pazemina? Ir vairākas saimnieka iezīmes, kuras Google nicina, un tas apdraudēs jūsu vietnes drošību. Tā vietā, lai, iespējams, parādītos trešajā lapā, jūsu domēns meklētājprogrammu rezultātos netiks parādīts līdz desmitajai lapai – tas viss ir saistīts ar jūsu tīmekļa mitinātāja problēmu. Pārbaudiet savu tīmekļa pakalpojumu sniedzēju, lai atrastu kādu no pieciem turpmāk uzskaitītajiem aspektiem.

1- Vietnes ātrums

Saistītā vietņu ātruma statistika

Saskaņā ar pētījumu aptuveni 50% apmeklētāju sagaida, ka vietne tiek ielādēta ar 2 sekundēm vai mazāk, un aptuveni 40% mēdz izglābties, ja tas prasa vairāk nekā trīs sekundes. Daudzām e-komercijas vietnēm, nenovērtējot ielādes laika ietekmi, var novest pie ļoti dārgas nodarbības. Amazon iekšējais apsekojums pirms dažiem gadiem noteica, ka tikai neliels 100 ms pieaugums viņu lapu ielādes laikā tieši izraisīja pārdošanas apjoma kritumu par 1%.

Ja vien jūsu saimnieks nemetīs bumbu, jūsu iekraušanas laikiem vajadzētu būt ļoti ātri. Ja lietas neiet tā, kā jūs to gaidījāt, tas var būt saistīts ar investīciju trūkumu infrastruktūrā vai dalītu serveru pārslodzi – tam nekad nevajadzētu būt, ja vien jūsu vietņu mitinātāji nopietni neievēro savus pienākumus.

Pirms izvēlēties servera resursdatoru vai pārsūtīt domēnus, noteikti veiciet ātru neatkarīgu pārskatu meklēšanu tīmeklī. Tur darbojas profesionāļu kopiena, kas prasa savu laiku, lai pārskatītu šāda veida pakalpojumus, un viņi parasti ir diezgan pamatīgi. Tam arī nav jābūt tik dārgam.

Piemēram, LCN.com piedāvā lielapjoma atlaides vairāku domēnu pirkšanai un pārsūtīšanai.

2 – Atbalsts ir svarīgs

Attēls: apsēdieties pie sava galda ar svaigu tējas tasi, sagrauziet pirkstus un pārlūkojiet savas vietnes aizmugurējo daļu, lai pārbaudītu analītiku un statistiku, lai jūs sagaidītu tikai ar tādu kļūdu, kā parādīts zemāk:

Pirms nolaidāt rokas, pārbaudiet, vai no pakalpojumu sniedzēja ir saņemti ziņojumi par plānotajām dīkstāvēm. Nākamais solis ir pārliecināties, ka lietas netiek kārtīgi izjauktas, tāpēc nosūtiet e-pastu uz atbalsta dienestu.

Dienu vai divas vēlāk, kad jūs zaudējāt daudzus iespējamos pārdošanas darījumus, jūs beidzot saņemat atbildi, un izrādās, ka vairāki serveri bija jāpārstartē. No visa šī jautājuma varēja viegli izvairīties, ja jūsu domēna mitinātāji regulāri pārbaudītu ziņojumu lodziņu vai arī administratori būtu piezvanījuši visu diennakti.

Stāsta morāle ir tāda, ka vienmēr ir jāņem vērā pakalpojumu sniedzēja reputācija, kad tiek uzkrāts viņu atbalsts jūsu biznesam. Ja tie ir plaši pazīstami ar samazinājumu, varat savus projektus aizvest citur.

3 – Nepietiekama informētība

Hostinga vietnes un pakalpojumu sniedzēji nav dievbijīgi, un viņiem ir iespējams nepareizi saprast pamatus tam, kas ietekmē meklētājprogrammu klasifikāciju.

Tas nozīmē, ka viņi var netīšām plosīt SEO pasākumus, ko veicat savas vietnes optimizēšanai. Gadījumi var ievērojami atšķirties, taču tā ir tikpat vienkārša kā vietnes slēgšana, lai piesaistītu pārāk daudz apmeklētāju, vai pieprasījums noņemt dažādus spraudņus, ņemot vērā spriedzi, ko rada resursdatora neefektīvā infrastruktūra. Ja mitināšanas pakalpojumu sniedzējs nezina, kas ir robots.txt, viņi no jūsu vietnes varētu nogriezt Google robotprogrammatūru, lai pārāk bieži apmeklētu.

Mājasdarbu izpildīšana ir jāveic hostinga pakalpojumu sniedzējam, lai nodrošinātu, ka neviens no viņu noteikumiem un politikām neietekmēs jūsu vietnes klientu pieredzi. Jums vajadzētu arī reģistrēties kopā ar citiem par konkrētu mitinātāju, ja viņiem ir reputācija, ka viņi izmanto savus klientus, lai sabojātu taktiku.

4 – Uzņēmēja darbības laiks

Saimnieka darbspējas laiks ir kaut kas tāds, kas jums noteikti būtu jāizpēta; jo tas attaisno savu kategoriju. Ja jūsu vietne darbojas lēni vai mazinās sastrēgumstundās, piemēram, vēlu vakarā – kas ir slikta SEO vajadzībām – tas nozīmē, ka meklētājprogrammas ir izslēgtas no jūsu vietnes.

Meklētājprogrammām nav citas iespējas indeksēt jūsu vietni, kad tās nevar pārvietoties. Ja meklētājprogramma nezina, ka atslēgvārds ir iekļauts, vai arī, ka esat atjauninājis saturu savā domēnā, tas netiks pareizi indeksēts, un tāpēc tiks cietis jūsu meklēšanas klasifikācija, kā arī drošība.

Lai izvairītos no lūguma atkārtotas ievietošanas meklēšanas rezultātos, izmantojiet pakalpojumu, lai uzraudzītu jūsu vietni, lai brīdinātu, ja tā avarē, sniedzot informāciju, kuru pats par sevi varētu būt grūti noteikt..

5 – mērogojamība

Kad pārvaldāt emuāru vai tiešsaistes veikalu, galvenajam mērķim vajadzētu būt vietnes izaugsmei un drošībai. Ja jūs sākat ar zemāko līmeni, nepieciešamo resursu trūkums var kavēt netraucētu jūsu biznesa projektu gaitu.

Labs resursdators nodrošina plašu klāstu, ar kuru palīdzību jūs varat uzzināt, kad ir pienācis laiks jaunināt uz augstāku, drošāku līmeni, piedāvājot jūsu vietnei labākās šķautnes, kas atbilst jūsu īpašajām vajadzībām..

Īsumā

Lai gan mājas lapas izveidošana ir būtiska, jūsu tīmekļa mitinātāja nodrošinātājs pārstāv pamatu. Labs mitinātājs var dot iespēju jūsu vietnei sasniegt savu potenciālu mazāk laika, nodrošinot stabilitāti un palīdzīgu roku, kad vien jums tā nepieciešama.

Kad jūs meklējat nākamajam projektam jaunu saimnieku, uzmanieties pie iepriekšminētajiem minimālajiem kritērijiem, piemēram, lielisks atbalsta pakalpojums, stabila drošības prakse un pietiekami daudz vietas, lai jūsu darbs varētu uzplaukt!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map