CloudFlare piedāvā domēna reģistrāciju ar nulles atzīmi

Cloudflare vēlas iekļūt domēnu reģistrētāju tirgū, jo viņi paziņoja par savu nesen uzsākto pakalpojumu domēna reģistrēšanai ar Cloudflare reģistratūru. Tīmekļa veiktspējas un drošības uzņēmums nesen savā emuārā sniedza paziņojumu, kurā ir sīki aprakstīts viņu jaunā pakalpojuma pamatojums.


Ekrānuzņēmums no Cloudflare tvīta 2018. gada 27. septembrī.

Bet ko tas nozīmē jums, vidusmēra lietotājam?

Nu, daudz ko patiesībā. Cloudflare lēmums atvērt savu domēnu reģistratūru, šķiet, satricina nozari, ņemot vērā to, kā viņi tuvojas pakalpojumam.

Visiem TLD tiek garantēta vairumtirdzniecības cena

Tā kā internets kļūst par ikdienišķu mūsdienu biznesu, domēna vārda reģistrācija ir viens no katras vietnes izveidošanas pamatelementiem. Kopš tā ieviešanas 90. gados, domēna vārda reģistrācija ir ievērojami uzlabojusies un ietvēra vairākus plašus domēna paplašinājumus (.org, .net., .Io utt.).

Kaut arī domēniem par samērīgu cenu tiek maksāts jau gadu (jūs varētu saņemt domēna vārdu tikpat lēti kā USD 0,99), cenām parasti ir atšķirīgas atšķirības starp dažādiem domēna vārdu reģistrētājiem un tālākpārdevēju mitināšanas uzņēmumiem, un tās bieži vien ievērojami palielināsies, atjaunojot.

Turklāt visi domēnu reģistratori uzceno cenas kā daļu no pakalpojumu maksas. Šeit izceļas Cloudflare domēnu reģistrācijas pakalpojums, jo viņi solīja, ka visi no viņiem iegādātie domēna vārdi būs par vairumtirdzniecības cenu.

Cloudflare domēna vārda apkalpošanas maksa (avots: Cloudflare)

Metjū Prinss, Cloudflare izpilddirektors, rakstīja:

Runājot par cenu, tas ir vēl vienkāršāk: mēs apsolām, ka par katru TLD maksu mēs jums nekad neuzņemsim neko vairāk kā tikai vairumtirdzniecības cenu. Tas ir patiess pirmais gads, un tas ir taisnība katru nākamo gadu. Ja reģistrējat savu domēnu Cloudflare reģistratūrā, jūs vienmēr maksāsit vairumtirdzniecības cenu bez uzcenojuma.

Šūpošana domēna biznesa vidē

Tas būtībā padara Cloudflare par vienu no lētākajām domēnu reģistrācijas vietām, jo ​​viņiem nav nulles par viņu pakalpojumiem. Ja vien tie nepiedāvā kāda veida pievienotās vērtības pakalpojumus vai neatbilst Cloudflare cenām, tiešām nav iemesla izmantot citus domēna vārdu reģistrētājus, piemēram, GoDaddy, NameCheap vai Domain.com.

Nulles atzīmju iemesls ir tas, ka Cloudflare uzskata, ka par jūsu vietnes domēna vārda reģistrēšanu nevajadzētu iekasēt nekādu papildu maksu, jo tas ir diezgan vienkāršs process.

“Domēna reģistrēšana ir prece”, raksta Prinss. “Starp nevienu no esošajiem masu tirgus reģistratoriem nav būtiskas atšķirības. Katrs augstākā līmeņa domēna reģistrs (TLD, piemēram, .com, .org, .info, .io utt.) Nosaka vairumtirdzniecības cenu domēna reģistrēšanai zem tiem. Šīs cenas ir zināmas un laika gaitā saglabājas salīdzinoši nemainīgas. Viss reģistratūra reģistrē jūs kā konkrēta domēna īpašnieku. Tas nozīmē tikai dažu komandu nosūtīšanu uz API. Citiem vārdiem sakot, domēnu reģistratori jums iekasē maksu par starpnieku un faktiski nesniedz nekādu vērtību, kas attaisnotu viņu uzcenojumu. ”

Lai vēl vairāk nostiprinātu solījumus nodrošināt pārredzamus un pieejamus domēnu reģistrēšanas pakalpojumus, viņi ir publiski atzinuši savus pakalpojumus par visām pārdošanas metodēm. Turklāt Cloudflare nedarbosies nekāda veida domēna vārdu tirgū vai izsolēs, lai atturētu no domēnu vārdu spekulācijām, kas var izraisīt dārgu domēna vārdu izveidošanu.

Domēnu vārdu drošība

Lai arī viņi ir pazīstami kā bezmaksas Let’s Encrypt SSL / TLS sertifikātu piedāvājums, viņu augstas drošības pasākumi pārsniedz tikai viņu CDN vai SSL pakalpojumus. Viņiem ir arī pielāgotā domēna aizsardzības pakalpojums, kas ir daļa no viņu uzņēmuma reģistratūras produkta tiem, kuri vēlas nākamā līmeņa drošību.

Katrs klients, kas izmanto pielāgotā domēna aizsardzību, nosaka pats savu ierakstu atjaunināšanas procesu. Piemēram, ja pasūtījuma domēna aizsardzības klients vēlas, lai mēs nemainītu viņu DNS ierakstus, ja vien piezvanīs mums 6 dažādi cilvēki, no iepriekš noteiktu tālruņu numuru kopas, katrs nolasot vairākus unikālus piekļuves kodus un pastāstot mums savu iecienīto saldējuma garšu, otrdien, kas ir arī pilnmēness, mēs to īstenosim. Burtiski.

Ņemot vērā faktu, ka pakalpojums nav mērogojams, viņiem par to piedāvātu piemaksu par domēna vārdu reģistratūras pakalpojumiem. Tā vietā Cloudflare ietvers vairākus drošības pakalpojumus ar saviem domēna vārdiem, kas joprojām ļauj tiem nebūt nulles atzīmes.

“No drošības puses mēs apsolām, ka ļausim jums iespējot divu faktoru autentifikāciju, pēc noklusējuma mēs bloķēsim jūsu domēna reģistrāciju un automātiski ieslēgsim tādus labākās prakses drošības pakalpojumus kā DNSSEC.”

Pārslēgšanās uz mākoņa aizdegšanos

Ja vēlaties reģistrēt jaunu domēna vārdu Cloudflare, to nevarat. Vismaz ne. Pakalpojums pašlaik ir pieejams tikai esošajiem Cloudflare lietotājiem, kuri vēlas pārsūtīt esošos domēnus uz savu platformu.

Tie, kas ir pašreizējie klienti, var reģistrēties agrīnai piekļuvei, lai saņemtu ielūgumu uz domēna vārda maiņas procesu. Jauniem klientiem var paiet laiks, pirms jūs varēsit izmantot viņu domēna vārdu pakalpojumus, jo viņi par prioritāti piešķir klientiem, kuri ir bijuši kopā ar viņiem ilgāk.

Varētu paiet kāds laiks, pirms Cloudflare domēna vārdu pakalpojumi tiek publiskoti. Tikmēr kāpēc neizlasiet mūsu domēna vārda pirkšanas ceļvedi, kurā uzskaitītas dažas no lētākajām domēna vārda pirkšanas vietām.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me