Kā atrisināt problēmu ar jūsu Web Host

Mūsdienu vietņu īpašniekiem ir daudz dažādu tīmekļa mitināšanas iespēju. Gadījumos, kad uzņēmums nenodrošina jums nepieciešamo pakalpojumu līmeni, ir diezgan vienkārši atrast jaunu mitināšanas uzņēmumu. Tomēr ir reizes, kad jūs gadiem ilgi esat kopā ar uzņēmumu, piemēram, to cenām, vai arī vienkārši nevēlaties, lai pārvietotos uz jaunu serveri. Šādos gadījumos varbūt labāk mēģināt atrisināt problēmas ar pašreizējo mitināšanas uzņēmumu, pirms pāriet uz jaunu.


Mans stāsts atpakaļ 2012. gadā

2012. gadā man radās problēma ar vienu no maniem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem.

Tīmekļa mitināšanas uzņēmums pārcēla manas vietnes uz jaunu serveri, un IP daudzās klientu vietnēs netika pareizi atrisināts, pat pēc tam, kad es mainīju visu, ko es varētu. Man bija daži dusmīgi klienti, un šķita, ka problēma izkristīs pēc plaisām pēc dienas vai divām. Es biju pietiekami apbēdināts, ka apskatīju dažus jaunus pakalpojumu sniedzējus.

Tomēr es biju kopā ar pašreizējo tīmekļa mitinātāju apmēram piecus gadus, un man nekad agrāk nebija tādu problēmu kā šī. Patiesībā viņi man bija devuši vienu no labākajiem klientu apkalpošanas pieredzēm. Tā vietā, lai aizietu, es pa e-pastu nosūtīju īpašniekam un paskaidroju savu neapmierinātību. Šīs sarunas laikā tika atrisinātas manas IP problēmas, un īpašnieks man izskaidroja dažas lietas par to, kā palīdzēt jūsu tīmekļa mitināšanas uzņēmumam.

1- Sniedziet skaidrus norādījumus un informāciju

Neatkarīgi no tā, vai atverat biļeti, sūtāt e-pastu vai veicat tālruņa zvanu, sniedziet skaidru informāciju par radušos problēmu. Informācija, kuru vēlēsities apkopot pirms sazināšanās ar tehnisko atbalstu, ietver:

 • Ja saņemat kļūdas ziņojumu, kopējiet vārda vārdu pa vārdam.
 • Vai problēma ir vietnes aizmugurē vai pārlūkprogrammā?
 • Ko jūs jau esat mēģinājis darīt, lai novērstu problēmu?
 • Vai jums ir vietnes rezerves kopija pēdējo reizi, kad lietas darbojās pareizi?
 • Vai problēma ir steidzama? Piemēram, nopietna problēma ir jūsu vietnes neveikšana pārlūkprogrammās, taču aizmugures problēma var nebūt tik steidzama.

2 – Ļaujiet atbalsta laikam strādāt pie problēmas

Web mitināšanas problēmas

Vietne, kas ir bezsaistē, var nozīmēt zaudētus dolārus.

Ir viegli kļūt neapmierinātam, ja par šo problēmu netiek nekavējoties jārūpējas, taču saprotiet, ka tīmekļa mitinātājs nodarbojas ar simtiem citu cilvēku, kuriem ir līdzīgas problēmas. Ļaujiet reakcijai 12 līdz 24 stundas. Ja šajā laika posmā nesaņemat vienu vai vismaz jaunāko informāciju par progresu, tad vēlreiz sazinieties ar tīmekļa mitinātāju un atgādiniet viņiem par radušos problēmu. Reizēm biļete vai e-pasts tiek zaudēts sajaukumā, tāpēc neuztraucieties, ka jūs slepkavoja mitināšanas uzņēmumu.

Turklāt, ja ir veids, kā iesniegt biļeti tiešsaistē, izmantojiet šo metodi, jo tā nosūtīs problēmu tehniskajam atbalstam un tiks norādīta arī bilancē. Ja jūsu pieprasījums tiek apstrādāts vairākiem cilvēkiem, jūsu pieprasījums ir mazāk ticams, ka tas nonāks plaisās.

3 – Apsveriet savu vēsturi uzņēmumā

Ja jums ir bijusi lieliska klientu apkalpošana, bet jums ir viena problēma, kuru ir grūti atrisināt, pilnībā nemetiet dvieli. Tas varētu notikt ar jebkuru tīmekļa mitināšanas uzņēmumu. Pirms izlemjat veikt uzņēmējdarbību citur, uzdodiet šos jautājumus:

 • Vai citi jautājumi ir ātri atrisināti??
 • Vai tehniskais atbalsts regulāri sūta atjauninājumus par to, ko viņi dara, lai atrisinātu problēmu?
 • Vai ir paredzamais laiks, kas vajadzīgs man radušos problēmu novēršanai??
 • Cik priecīgs esmu par šo tīmekļa mitināšanas uzņēmumu ārpus šī jautājuma?

Centieties atcerēties, ka tehniskā atbalsta persona veic tikai darbu. Izturieties pret šo cilvēku laipni un izvairieties no apsūdzībām, lāsta vai vārda izsaukšanas. Negatīva izturēšanās reti liek personai, kas atrodas servera otrā pusē, vēlēties strādāt ātrāk. Neatkarīgi no tā, cik satraukts jūs varētu būt, atcerieties, ka esat profesionāls biznesa cilvēks.

4- Izlasiet zināšanu bāzi

Web mitināšanas problēmas

Kad jūsu vietne nedarbojas, jūs, iespējams, vēlēsities izlasīt zināšanu bāzi un forumus sava mitinātāja vietnē.

Iespējams, ka citi klienti šobrīd ir saskārušies ar tādu pašu problēmu vai arī ir risinājuši problēmu pagātnē. Dažreiz risinājums ir tikpat vienkāršs kā .htaccess faila atiestatīšana vai mapes atļauju mainīšana. Citreiz risinājumam var būt vajadzīgas dažas izmaiņas servera galā, un zināšanu bāze var palīdzēt jums saprast, kad tas ir kaut kas, ko jūs varat labot, un tas, kas jums būs jāgaida pēc palīdzības uz.

Iesaiņošana: zināt, kad ir pienācis laiks iet

No otras puses, ja bieži vai ilgstoši jūtaties sliktā stāvoklī, tas var sākt justies kā slimība, kas nogalina jūsu biznesu.

Faktiski tas ietekmēs jūsu trafiku, jo klienti kļūs neapmierināti un neatgriezīsies. Ir reizes, kad jums vienkārši jāatrod jauns hostinga uzņēmums, lai jūsu vietne darbotos tā, kā vajadzētu. Kad ir laiks pamest savu pašreizējo mitinātāju, WHSR ir klāt ar pārskatiem un ieteikumiem, kā atrast jaunu jūsu vajadzībām atbilstošu mitināšanas pakalpojumu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map