Mans hostinga stāsts: Downtown Host Review

Es esmu izveidojis vietnes jau gandrīz 15 gadus, vispirms savam priekam un vēlāk citiem kā maksas tīmekļa dizainers.


Pusotras desmit gadu laikā esmu izmēģinājis vairākus dažādus saimniekus. Pašlaik es savām dažādajām vietnēm izmantoju trīs dažādus resursdatorus dažādu un dažādu funkciju dēļ, taču Downtown Host ātri ir kļuvis par manu iecienītāko tīmekļa mitinātāju un tādu, kurā uzturu lielāko daļu savu vietņu. Tie tika dibināti 2001. gadā, tāpēc tie darbojas jau vairāk nekā 10 gadus.

Web mitināšanas problēmas

Ja tīmekļa dizaina bizness ir bijis ilgāks par trim sekundēm, jums, iespējams, radīsies problēmas ar diviem saimniekiem. Dažas lietas saasina vairāk nekā vietņu pārvietošana uz jauno serveri, domājot, ka tā ir piemērota, un pēc tam rodas problēmas, kuras nevar atrisināt.

Šīs problēmas var ietvert šādas lietas:

 • Lēni slodzes laiki
 • Pārāk daudz laika
 • Pazūd atjauninājumi – jūs atjaunināt, un tas nav nepieciešams
 • Hakeri nokļūst jūsu vietnēs no aizmugures
 • Trūkst klientu apkalpošanas
 • Lēna klientu apkalpošanas reakcija
 • Norēķinu kļūdas
 • Slikts tehniskais nodrošinājums
 • Tehnisks atbalsts, ko sniedz kāds cilvēks citā valstī, un biezā akcenta dēļ jūs nevarat saprast, ko viņš saka
 • Ierobežojumi, kurus jūs negaidījāt attiecībā uz joslas platumu vai pievienojamo domēnu skaitu

No visām šīm problēmām man jāsaka, ka vissliktākā ir lēna vai slikta klientu apkalpošana. Es varu tikt galā ar vienas vai divu funkciju neesamību, ja es varu to apiet. Es varu tikt galā ar neregulāru rēķina kļūdu. Slikta klientu apkalpošana ir viena no visgrūtākajām lietām, kas jārisina, jo tas padara neiespējamu visas iespējamās problēmas novēršanu. Nākamā lieta, kas rada visvairāk problēmu, ir lēns ielādes laiks vai samazināts laiks. Jūsu apmeklētāji būs neapmierināti ar šīm lietām, un jūs zaudēsit biznesu.

Agrāk man ir bijuši daži patiesi šausmu stāsti par vietņu samazināšanos un pārbūvi (kas ļoti ātri iemācīs vienmēr izveidot vietņu rezerves kopijas). Turklāt man ir bijuši saimnieki, kuri mēģina pārmaksāt, pārāk ātri rēķinot, mainot norēķinu datumus, veicot divkāršu maksu par tiem pašiem pakalpojumiem utt. Pēc tam bija laiks, kad visas manas vietnes bez acīmredzama iemesla samazinājās un saimniece mēģināja man pateikt, ka tai vienkārši ir jābūt manā galā. Dīvaini, jo tas bija vienāds visos datoros, kurus es izmēģināju, un visiem tiem, kurus es lūdzu, mēģināt piekļūt manām vietnēm to galā. Jūs varat iedomāties, ka es esmu mazliet nožēlojams par tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem un ka godīgums un klientu apkalpošana ir divas man visvairāk svarīgās īpašības.

Mana pieredze ar Downtown Host

Vietnes centra vietne

Lielāko daļu kontu 2007. gada septembrī es pārgāju uz Downtown Host.

Es tagad esmu kopā ar viņiem gandrīz piecus gadus, kas ir visilgākais, ko jebkad esmu pavadījis pie vienas hostinga firmas. Gandrīz uzreiz es redzēju atšķirību klientu apkalpošanā. Man nevajadzēja jautāt, vai viņi laipni piedāvāja manu vietņu pārvietošanu.

Dažas reizes, kad man bija problēmas ar kaut ko, viņi uz maniem e-pasta ziņojumiem ir atbildējuši dažu minūšu, nevis dienu vai stundu laikā. Reiz viņiem vajadzēja pāris dienas, lai izdomātu aizmugures problēmas, bet viņi sazinājās un uzturēja mani zināmu par progresu. Man jāsaka, ka Downtown Host tehniskā atbalsta cilvēki ir zinoši un patīkami.

Kad manai vietnei uzbruka hakeri, viņi man palīdzēja izdomāt, kā nokļūt atpakaļ tur, kur tā bija, un sniedza man zināmu informāciju, lai to aizsargātu. Šīs bija problēmas, kurām nevajadzēja man palīdzēt, jo uzlaušana nebija saistīta ar viņu serveriem, tomēr viņi man veltīja laiku, jo viņiem bija zināšanas un viņi spēja.

Neviena hostinga kompānija 100% laika nav perfekta. Es gribētu palikt objektīvs šajā pārskatā un ziņot par problēmām, bet tādu vienkārši nav bijis. Es neesmu saistīts ar Downtown Host, izņemot manu vietņu mitināšanu kopā ar viņiem, un viņi man nemaksā par šīs atsauksmes rakstīšanu. Es vienkārši ziņoju par savu personīgo pieredzi kā viens no viņu klientiem. Vai šeit un tur notiek neregulārs blīkšķis?

Protams. Downtown Host atšķirība ir tāda, ka viņi uz šiem jautājumiem reaģē ātri, profesionāli un ar prieku. Tas mani uztur mitināšanā viņu serveros gadiem ilgi.

Hostinga veidi

Vietnes centra vietne

Downtown Host piedāvā dalītu mitināšanu, pamata mitināšanu un tālākpārdevēju mitināšanas kontus. Ja jums nepieciešami vairāk veltītu pakalpojumu, tiem ir vairākas iespējas, piemēram, daļēji veltīti, īpaši veltīti vai virtuāli privāti serveri.

Lai arī izmaksas var atšķirties, ja jums ir nepieciešams tikai pamata mitināšana vienai vietnei, jūs varat iegūt 10 GB vietas un 200 GB joslas platuma tikai par 4,95 USD mēnesī, ja reģistrējaties ilgākajam plānam un samaksājat iepriekš. Varat arī maksāt katru mēnesi, ja nevēlaties uzņemties šādas ilgtermiņa investīcijas.

Ja vēlaties mitināt vairākus domēnus, jums būs nepieciešams vairāk vietas. Viņu “Shared Gold” konts piedāvā 20 GB diska vietas un iespēju pievienot neierobežotus domēnus par aptuveni 25,95 USD mēnesī. Ietaupīsit vairāk, ja maksājat par vairākiem mēnešiem līdz trim gadiem iepriekš.

Hostinga iespējas

Downtown Host piedāvātās iespējas ir lieliskas lielākajai daļai vietņu. Viņu vietnē ir tiešraidē viņu vadības paneļa demonstrācija, tāpēc jūs varat tam dot spin. Šis panelis ļauj piekļūt visam, ko var piedāvāt viņu serveri. Tajā ietilpst Fantastico, kas ļauj ērti instalēt WordPress, PHPList un daudzas citas atvērtā pirmkoda programmas. Tas instalēs programmu un automātiski izveidos jūsu SQL datu bāzi, padarot to ideāli piemērotu vietnes, kas nav tehniska īpašniece. Iespējas ietver:

 • Sākumlapas paplašinājumi
 • Rubīns
 • Fantastiko
 • SQL burvji
 • Surogātpasta slepkava
 • RV Āda
 • Vietņu statistika
 • Neierobežota domēna autostāvvieta
 • Atbalsta straumēšanas multividi
 • CGI-Bin
 • Servera pusē ietilpst

Tehniskās specifikācijas

Hostinga specifikācijas ir atšķirīgas, taču kopīgu hostinga paketi, kuru izvēlas vairums cilvēku, tāpēc mēs to apskatīsim šeit.

 • Divkodolu serveri – 8
 • Vismaz 12000 MB RAM
 • CentOS Linux
 • Nevajadzīgas savienojuma līnijas
 • Lieks rezerves dublējums
 • Litespeed tīmekļa serveris
 • Ikdienas vietnes dublēšana

Atbalsts

Vietnes centra vietne

Downtown Host ir pieejams 24 stundas diennaktī tiešraidē. Tehnisko atbalstu var saņemt, reģistrējot biļeti tīmekļa vietnē, nosūtot tehnisko atbalstu pa e-pastu vai veicot tālruņa zvanu. Kā jau iepriekš minēju, atbildes laiks man vienmēr ir bijis ļoti ātrs. Neatkarīgas atsauksmes par dažādiem personīgajiem emuāriem šķiet visas pozitīvas.

Vietnes klienti piedāvā atsauksmes par to, kāpēc viņiem patīk Downtown Host. Viņi piedāvā arī 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

Jaunākā atlaide

Vietnes centra vietne

Ritiniet “Sākumlapa” uz leju, lai uzzinātu, kādi īpašie piedāvājumi šobrīd ir pieejami (sadaļā “Pašreizējā akcija”), lai palīdzētu ietaupīt nedaudz papildu naudas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map