Nav jūsu parastais top 10 mitināšanas pakalpojumu sniedzēju saraksts

Šķiet, ka ikvienam ir viedoklis par to, kam vajadzētu nomainīt top 10 hostinga pakalpojumu sniedzēju kroni.


Mēs pat savos divos centos esam ieraudzījuši, kuri ir labākie, un mēs stāvam pie šī saraksta.

Tomēr gandrīz vienmēr tur esošais hostinga uzņēmums apgalvo, ka ir labākais no labākajiem, visaugstākajiem vai visaugstākajiem. Mums bija jādomā… kas būtu, ja uz minūti uzvilktu dumjš cepures un apskatītu citus iemeslus, kāpēc tīmekļa mitinātājs varētu apgalvot, ka ir top 10?

Kaut arī tīmekļa mitināšanas kompānijas WHSR iesaka un pārskatus ir pelnījušas iekļūt desmit labāko tīmekļa mitinātāju sarakstā to augstākā servisa dēļ, citi mitināšanas uzņēmumi diezgan dažādu iemeslu dēļ var izveidot ļoti atšķirīgu top 10 sarakstu.

Daži no šiem iemesliem ir pamatoti, un citi norādīs uz to, kas jums vajadzētu uzmanīties, ja uzņēmums mēģina jūs izkrāpt..

Iemesli, kāpēc top 10 saraksts

Top 10 tīmekļa mitināšanas saraksts

Kā jūs jau esat domājis, mēs ne vienmēr iesakām hostinga uzņēmumiem, kas varētu būt netīši minēti šajā rakstā, kaut arī dažus no tiem mēs varam ieteikt. Mēs vienkārši nedaudz izklaidējamies ar top 10 saraksta koncepciju, mācot jums, no kā jāuzmanās no tiem, kuri apgalvo, ka ir labāki, nekā viņi patiesībā ir, un tajā pašā laikā mācām, kā atpazīt patiesi labu darījumu kad jūs to redzat.

Iepazīstieties ar mūsu pārskatiem, lai uzzinātu mūsu tīmekļa vietnes mitinātāju sarakstu.

Bezmaksas hostings

Ja mēs rakstītu sarakstu ar top 10 bezmaksas hostinga uzņēmumiem, mēs sāktu ar Timoteja sarakstu ar Must-See bezmaksas tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem. Ja jūs tikko sākat darbu ar vietņu mitināšanu, bezmaksas mitināšanas risinājums jums varētu būt gudrs. Jebkuram bezmaksas mitināšanas uzņēmumam ir acīmredzami ierobežojumi, tāpēc jūs vēlēsities zināt, ka jums, iespējams, būs jāsamierinās ar reklāmas izvietošanu jūsu vietnē, ļoti ierobežoto vietu un joslas platumu un serveru samazināšanos..

Lēts hostings

Ir lēta mitināšana, un tad tur ir lēta mitināšana. Vienā 10 labāko lēto vietņu mitināšanas uzņēmumu sarakstā varētu būt lētāki uzņēmumi, kas piedāvā izcilu servisu par cenu, piemēram, A2Hosting vai Downtown Host.

Tomēr daži negodīgi uzņēmumi var iekļūt 10 labāko lēto hostinga uzņēmumu sarakstā tikai tāpēc, ka par mazvērtīgiem pakalpojumiem viņi maksā ļoti maz.

Lietas, kurām jāpievērš uzmanība, izvēloties lētu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju:

 • Komplekti, kuriem nepieciešamas ilgas saistības. Piemēram, jūsu maksa ir tikai 3,99 USD mēnesī, bet jums ir jāmaksā avansā divus gadus. Tas jūs saista un neatkarīgi no tā, ko viņi saka, jums būs grūti atgūt naudu.
 • Patērētāju sūdzības saimnieka ziņojumu dēļos.
 • Rūpīgi pārbaudiet noteikumus, nosacījumus un atcelšanas politikas.

“Dažas no visbiežāk sastopamajām sūdzībām par mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem ietver neatmaksājamus noteikumus un atcelšanas maksu. Lielākoties šīs nodevas un politikas ir skaidri formulētas noteikumos un nosacījumos, par kuriem jūs piekrītat, pirms sākat tos mitināt. ” – Dženifera Kirina

Visvairāk Twitter sekotāju

Kā būtu ar 10 labāko hostinga uzņēmumu sarakstu, kuriem ir visvairāk Twitter sekotāju? Galu galā Twitter ir diezgan populāra sociālā platforma. Lai gan mēs iesakām izmantot Twitter, lai reklamētu jūsu biznesu un iegūtu jaunus klientus, mēs to īsti neiesakām kā labāko veidu, kā izvēlēties nākamo vietnes mitinātāju..

Kopš 2013. gada novembra HostGator ir 46 563 sekotāji un 19 156 tweets vietnē Twitter. Tas nenozīmē pilnīgi neko par to, vai HostGator ir labs mitināšanas uzņēmums, ar kuru var uzticēties jūsu vietnēm. Protams, jūs varat izlasīt dažus no šiem tvītiem un iegūt priekšstatu par dažādām lietām, ko HostGator piedāvā klientiem, tāpēc tajā ir neliela priekšrocība. Tomēr tas tiešām nedod norādi par klientu apkalpošanu.

Kā piemērs Twitter lapā bija čivināt, kurā lasāms:

Paldies par jūsu pacietību šodien. Tagad gandrīz pilnībā atjaunots; turpinot darbu ar ietekmētajiem klientiem, līdz 100% stabils.

Yikes! Man kā potenciālajam klientam tas būtu mazliet nervozi. Kāpēc sistēma nav stabila? Tomēr visiem serveriem laiku pa laikam ir problēmas. Tas varētu būt vienreizējs jautājums, kas viņiem nekavējoties radās un tika labots. Ja tomēr atrodat daudz tādu tvītu, piesardzieties. Tieši virs šī tvīta tiek kliegts klients ar nosaukumu Kristi, kurš saka: “saviļņots ar @hostgators atbalstīt šodien. Ļoti profesionāli & izpalīdzīgi! ”

twitter barotneEkrānuzņēmums 2013/11/26 no HostGator Twitter plūsmas. Uzziniet vairāk par Hostgator mitināšanas pakalpojumiem šeit.

Galvenās sūdzības

Es nopietni šaubos, vai hostinga uzņēmums iekļaus sevi desmit lielākajās sūdzībās par tīmekļa mitināšanas uzņēmumu sarakstu, taču, iespējams, kādam vajadzētu izveidot šādu sarakstu (iespējams, nākotnes rakstu), lai patērētāji varētu piesargāties no šiem uzņēmumiem. Diemžēl tur ir daži zemas cenas hostinga uzņēmumi, kas ir ļoti nozīmīgi, parakstot cilvēkus, un nav tik lieli, lai sniegtu solītos pakalpojumus vai klientu apkalpošanu. Ir dažas lietas, ko varat darīt, lai izvairītos no šiem uzņēmumiem.

 • Izlasiet mūsu sarakstu ar 20 populārākajiem jautājumiem, kurus pirms reģistrēšanās uzdot Web Host.
 • Google nosauciet mitināšanas uzņēmuma vārdu un vārdu “sūdzības”, lai redzētu, kas parādās. Tas varētu būt ļoti atvērti acīm.
 • Jautājiet par viņu atmaksas politiku un pārliecinieties, ka jums tā ir rakstiski.

Visvairāk reklāmas

Varbūt vajadzētu būt to desmit tīmekļa mitinātāju sarakstam, kuri pārāk reklamē. Jūs zināt tos. Jūs atverat Facebook un tur ir šī uzņēmuma reklāma. Jūs apmeklējat Google, lai veiktu meklēšanu, un sānjoslā ir reklāma. Jūs skatāties savu iecienīto televīzijas šovu, un parādās reklāmas par to, cik viegli ir izveidot vietni, ja izvēlaties šo tīmekļa mitinātāju.

Viņiem var būt diezgan liels reklāmas budžets, bet mans jautājums būtu, cik daudz viņi iegulda sava tehniskā atbalsta apmācībā, lai palīdzētu klientu problēmu risināšanā. Kaut arī daudz reklamēšana nenozīmē, ka uzņēmumam ir slikti, tas nenozīmē arī, ka tā ir kvalitatīva tīmekļa mitinātāja.

Gudrākais vārds

Neatkarīgi no tā, vai saimnieka vārds ir īsts sapnis vai parazītu, kas asiņu nepieredzējis, iespējams, ir saraksts ar desmit populārākajiem tīmekļa mitinātāju vārdiem. Šeit ir daži no tiem, kurus atradām, sērfojot internetā, lasot forumus, un kas jau ir labi zināmi. Atkal mēs ne vienmēr iesakām vai nicinām nevienu no šiem. Vārdi ir vienkārši unikāli.

 • Sapnis
 • Tauka govs
 • Lielie putni
 • Banānu hostings
 • Nav laika (izlikšanās vietne, taču smieklīga un parāda jums to, ko nevēlaties mitināšanas uzņēmumā.)
 • Lielas mitras zivis (Lielbritānija)
 • Saimnieka žurka

Lielākais atsauksmes

“Ei! Paskaties uz mums! Mums ir desmit gaziljonu atsauksmes, tāpēc mums jābūt lieliskiem. ”

Varbūt vajadzētu būt top 10 atsauksmes vietņu mitināšanas uzņēmumiem.

Dažiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem ir tik daudz liecību, ka jūs varētu pavadīt dienas, lasot tos visus. Tie var būt likumīgi vai arī tie var būt uzrakstīti laikā, kad klients bija apmierināts ar uzņēmumu.

Labāks rīcības plāns? Meklējiet pašreizējo klientu ziņojumu dēļus, apmeklējiet viņu vietnes un sazinieties ar viņiem privāti, lai redzētu, vai viņi joprojām ir apmierināti ar mitināšanas uzņēmuma pakalpojumiem.

Iecienītākie vietņu mitinātāji

Šodienas top 10 vietņu mitinātāji nebūs tādi paši kā rītdienas.

Internets ir kā jauna dāma, kurai ir milzīgs skapis un kurai patīk bieži mainīt apģērbu. Tīmekļa vietnes saimnieks, kas šodien ir labākais, rīt var kavēties, jo pieaug sāpes, mainās īpašumtiesības vai netiek atjaunināta jaunākā tehnoloģija. Jūsu labākais solis ir veikt izpēti, izlasīt pārskatus par WHSR un visu izlasīt uzmanīgi pirms jaunas hostinga kompānijas izvēles.

Arī izbraukšana –

 • Labākie 15 bezmaksas hostinga pakalpojumi
 • Labākais tīmekļa mitināšana Indijas vietnēm
 • Labākais tīmekļa mitināšana Apvienotās Karalistes vietnēm
 • Web hostinga uzņēmumi, kas pieņem PayPal samaksu 
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map