Vai jums vajadzētu iegūt savu domēnu no Namecheap vai GoDaddy?

Lielākā daļa no mums nedomā par to, kurš ir mūsu domēna reģistrators, jo mēs to vienkārši iesaiņojam kopā ar jebkuru tīmekļa mitinātāju, kuru plānojam apmeklēt.


Tomēr, vai jūs zinājāt, ka vairums tīmekļa mitinātāju ir tikai specializēto domēna vārdu reģistrētāju tālākpārdevēji?

Paši domēna vārdu reģistratori ir akreditējuši Interneta korporācija piešķirtajiem nosaukumiem un numuriem (ICANN). ICANN ir galvenā struktūra, kas pārvalda visu globālo domēna vārdu sistēmu. Tomēr šodien domēna vārda pirkšana ir ātra un vienkārša.

Tātad, vai ir kāda atšķirība no tā, no kura jūs pērkat savu domēna vārdu? Protams! Pērkot automašīnu no koncesijas, tirgotājs var saprāta robežās rīkoties ar akcijām, sniegt bezmaksas atlaides un risināt sarunas. Domēna vārdi tiek pakļauti līdzīgam procesam, un būs reizes, kad daži reklamējumi vai citi ļaus jums patvert vienu par 99 centu zemākajām cenām.!

Arī katrai vietai, par kuru domājat iegādāties savu domēna vārda formu, ir arī savi trūkumi. Sauksim tos par plusiem un mīnusiem. Jums vispiemērotākā cenu noteikšanas un citu iespēju atrašana var būt tikpat sarežģīta kā tīmekļa mitināšanas uzņēmuma izvēle (kuru WHSR jums jau ir padarījis vienkāršu – apskatiet mūsu labāko tīmekļa mitinātāju sarakstu)..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map