24 „Auksinės“ taisyklės socialinės žiniasklaidos rinkodaros specialistams ir tinklaraštininkams

Kokios rinkodaros taisyklės veikia visuose pagrindiniuose socialiniuose tinkluose, nepaisant skirtingų ekosistemų ir kiekvienų pokyčių, kuriuos jie patiria kiekvienais metais?


Geras klausimas.

Šiame vadove bandoma atsakyti į jį pateikiant svarbiausių socialinės rinkodaros taisyklių, kurias galite naudoti savo strategijoje, sąrašą (jų yra 24), taip pat naudingų įrankių, kuriuos galite naudoti norėdami palengvinti darbą jums ir jūsų komandai, sąrašą..

Trumpai tariant, atminkite, kad socialinės žiniasklaidos rinkodara skirta bendravimui su žmonėmis, todėl žmogiškasis faktorius vis dar yra svarbiausias.

Visada stebėkite.

Šiame vadove aptariamos šios platformos:

 • Facebook
 • „Instagram“
 • „LinkedIn“
 • „Pinterest“
 • „Snapchat“

Bet aš tikiu, kad jūs galite lengvai išplėsti šias taisykles bet kuriame kitame socialiniame tinkle, pradedant „Ello“ ir baigiant „DeviantART“.

Sėkmės! 🙂

Pagrindinės taisyklės: kas veikia socialinės žiniasklaidos rinkodaroje?

Yra rinkodaros „taisyklių“, kurios veikia visose socialinės žiniasklaidos priemonėse ir išplėsta net ir kitus kanalus, kuriuos galite naudoti, pvz., Forumus, pokalbius ir adresų sąrašus..

Kai kurios kitos taisyklės yra būdingos platformai ir jų negalima (arba būtų gana sunku) taikyti visoms laikmenoms, kurias galite naudoti rinkodaros tikslams.

Šiame vadove pateiktos 24 „taisyklės“ bando surinkti strategijas ir mąstyseną, veikiančią visuose pagrindiniuose socialiniuose tinkluose, tačiau ne kiekviena taisyklė tiks tobulai, todėl po kiekviena taisykle rasite eilutę, kurioje nurodoma, kuriems tinklams ta taisyklė taikoma..

1 taisyklė. Turite planą (Duh!)

Tai yra pagrindiniai bet kurios socialinės žiniasklaidos strategijos pagrindai: žinokite savo nišą, žinokite savo auditoriją, žinokite, ką ketinate naudoti socialiniame tinkle tam tikslui pasiekti – tada užregistruokite sąskaitą.

Tai gali atrodyti akivaizdu, tačiau dažnai to nėra. Tai yra jūsų socialinės žiniasklaidos rinkodaros plano, kurį galite susisteminti tik tada, kai aiškiai supratote, ką norite padaryti ir su kuo norite pasikalbėti, taškas..

Studijuokite savo tikslinę auditoriją

Kas jie tokie? Ko jiems reikia, ko dar nėra kitur? Kaip galite pagerinti jų gyvenimą, darbą ar pomėgį ir palengvinti jų darbą? Supraskite savo auditoriją.

Taigi, trumpai tariant, viskas, ką turite žinoti prieš sukurdami socialinę paskyrą:

 • Tavo niša
 • Jūsų tikslinė auditorija
 • Tavo taikymo sritis
 • Jūsų tikslai (įskaitant numatomą IG)

Ir tai pasakytina apie visus socialinius tinklus, pradedant profesionalesne „LinkedIn“ ir baigiant šviežia ir efemeriška „SnapChat“.

Tačiau atsižvelgiant į „SnapChat“ ekosistemos pobūdį, geriau sudaryti trumpalaikius planus, pagrįstus įvykiais, vykusiais per tam tikrą savaitę, ir tada sutelkti dėmesį į įsitraukimą (žr. Šio vadovo 7 numerį)..

Naudokite socialinę žiniasklaidą kaip aukso kasyklą, o ne kaip atvirkštinių nuorodų ir nemokamos reklamos žemyną. Šios platformos yra dialogo tikslais, todėl nekreipkite dėmesio tik į savo balsą, bet taip pat klausykite savo pasekėjų ir kitų tinklus naudojančių ekspertų balsų..

Raskite gijas ir įrašus, kuriuose vartotojai kalba apie jūsų prekės ženklą: tai yra gera vieta pradėti.

„Facebook“, „Instagram“, „LinkedIn“, „Pinterest“, „SnapChat“, „Twitter“

2 taisyklė. Pastatų jungtys

Santykiai yra visų socialinės žiniasklaidos rinkodaros pastangų pagrindas ir jūs turite praleisti laiką kalbėdami su žmonėmis, kad sukurtumėte teigiamą buvimą.

Kai puoselėjate ryšius, galų gale sukuriate tinklą aplink savo vardą ir įmonę.

Tai veikia kiekvienoje socialinėje platformoje ir apibendrina:

 • Didžiausią dėmesį skirdami santykių su vartotojais kūrimui toje pačioje nišoje prieš bandant generuoti srautą per reklamą
 • Prieš pasidalydami savo turiniu, įsitraukite į kitų turinį
 • Pasinaudokite savo žiniomis, kad padėtumėte visur, kur matote poreikį ar klausimą

Bendradarbiavimas yra varomoji jėga, padedanti augti jūsų tinklui. Užmegzkite ryšius ir kalbėkitės su influenceriais, turinčiais šiuos dalykus ir pomėgius, kurių ieškote: jei parduodate makiažą, susiraskite tinklaraštininkų ir „YouTube“ atstovų, kurie domisi jūsų produktų rėmimu ar apklausia jus..

O ne tik sutelkite dėmesį į tai, kaip pataikyti į didelę įtaką savo nišoje – puoselėkite ryšius su mažais vardais, turinčiais vertę, kompetenciją ir žmogiškąsias savybes, kurie nori susisiekti ir bendradarbiauti.

Įsitraukimas yra esminis dalykas bet kurioje socialinėje platformoje – kuo daugiau bendrausite su savo auditorija ir užmegziate teigiamus santykius, tuo daugiau jie norės dalintis jūsų turiniu (ir ne tik viename socialiniame tinkle)..

„Facebook“, „Instagram“, „LinkedIn“, „Pinterest“, „SnapChat“, „Twitter“

3 taisyklė. Asmeninės žinutės / pokalbiai

Prieš reklamuodami savo turinį ar siųsdami kvietimus savo naujiems kontaktams, naudokitės integruota pokalbių ir pranešimų sistema, kurią teikia socialinė platforma, ir sukurkite asmeninį ryšį su savo ryšiais (žr. Šio straipsnio pirmąją vietą)..

Geriausias būdas yra prisistatyti, o paskui paklausti apie juos, o ne apie tai, ką galite jiems padaryti. Pastaroji gali atrodyti kaip paslaugų žingsnis, kai norisi tiesiog užmegzti ryšį žmogaus lygmeniu ir daugiau sužinoti apie savo pašnekovus..

Parodykite nuoširdų susidomėjimą, užduokite klausimus.

Uždirbkite jų pasitikėjimo.

Pvz., Galite pasidalinti mintimis apie ką nors įdomaus jų profilyje arba paklausti, ką jie dirba.

Kai kitas asmuo sudomins jus ir pradės klausinėti, ką darote, galite papasakoti jiems daugiau apie savo verslą ir paskatinti jų susidomėjimą. Net jei jie tiesiogiai nesidomi jūsų paslaugomis, jie gali pasakyti kitiems apie jus (žodžiu) ir išaugti į gerbėjus.

Kaip

„LinkedIn“ galite naudoti „InMail“, norėdami susisiekti su žmonėmis, nepriklausančiais jūsų tinklui, tačiau būkite ypač išrankūs pasirinkdami profilį, kuriam norite savo pikio, kad jūsų pranešimas nebūtų klaidinamas kaip šlamštas (ir švaistykite laiką)..

„Twitter“ teikia asmeninius pranešimus (tiesiogines žinutes arba DM), skirtus pokalbiams vienas su kitu arba grupiniams pokalbiams, kuriems nebetaikomas 140 simbolių apribojimas, pavyzdžiui, tviteryje – „Twitter“ pristatė pakeitimą 2016 m. Ir tai yra didžiulė rinkodaros naujiena, kaip jūs galite. palaikykite turtingesnius pokalbius (prie savo pranešimų galite pridėti vaizdų, GIF ir jaustukų) ir suaktyvinkite tiesioginius pranešimus.

„LinkedIn“, „Facebook“, „Twitter“, „Pinterest“

4 taisyklė. Vaizdinis turinys

Tai yra mūsų šimtmečio poreikis, daug daugiau nei paskutinis – vaizdinio turinio (statistikos, infografikos, įkvepiančių citatų ir t. T..

Mūsų smegenims užtrunka tik 150 milisekundžių, kad būtų apdorotas simbolis, ir dar 100 milisekundžių, kad suteiktų jam prasmę (šaltinis).

Socialinė žiniasklaida suteikia jums galimybę pridėti daugybę vaizdinių pasakojimų – pavyzdžiui, firminiai „Instagram“ vaizdai gali tapti virusiniai ir pritraukti daug sužadėtuvių..

„Instagram“, „Pinterest“ ir „SnapChat“ yra neabejotinai labiausiai į vizualumą orientuotos platformos, tačiau nenuvertinkite vaizdų galios visuose kituose pagrindiniuose socialiniuose tinkluose. Pvz., „Twitter“ leidžia naudoti didelius vaizdus ir infografijas, kad priviliotų savo sekėjus paspaudžiant turinio nuorodą tviteryje, kur jie galėtų daugiau skaityti apie temą (geriau, jei įraše naudojate tą patį atvaizdą, taip pat, kad jis būtų kuriamas) tęstinumas).

Ir tai ne tik dėl turinio: padarykite savo profilio nuotrauką draugišką ir profesionalią (kad padarytumėte poveikį ir sukurtumėte pasitikėjimą, nes tai yra pirmas dalykas, kurį vartotojai pamatys jūsų profilyje), o jūsų puslapio logotipas turėtų būti vizualiai patrauklus jūsų tikslinei auditorijai (pvz. katės, jei orientuojatės į kačių savininkus).

Be to, „Pinterest“ padarykite savo tinklaraščio įrašus „viršūninius“ – naudokite „Canva“ ar kitas vaizdų redagavimo programas, kad sukurtumėte savo tinklaraščio įrašų, atitinkančių „Pinterest“ vaizdo dydžio kriterijus, paveikslėlių antraštes..

„Pinterest“ taip pat yra geriausia vieta skelbti savo infografiką (kuri „Pinterest“ yra labai natūralus nustatymas) ir vaizdines rodyklių korteles apie jūsų nišą atitinkančias temas..

„Pinterest“ lenta pavadinimu „Infographics“, kurią tvarko Mashable (šaltinis).

Rodyklės korteles taip pat galima efektyviai naudoti „Instagram“ ir „Facebook“, jos naudingos priimant vaizdinius Q&A, pristatykite idėjas ir paprašykite sekėjų atsiliepimų, paskelbkite apie naują produktą ar paslaugą.

Jei socialinis tinklas leidžia įkelti failus – pvz., „LinkedIn“ pagal kiekvieną darbo patirtį ir „LinkedIn“ virtualią profesionalų funkciją – pridėkite grafikų, infografikų ir bet kokių vaizdų, kurie, jūsų manymu, yra svarbūs..

Galiausiai nepamirškite visuose socialiniuose tinkluose naudoti tą patį pagrindinį atvaizdą tame pačiame įraše, kad jis būtų lengvai atpažįstamas, ir įsitikinkite, kad atvaizdai ir vaizdo įrašai, kuriuos pridedate prie savo įrašų, yra stipriai pažymėti, kad jie būtų veiksmingi. Tai ypač pasakytina apie „Instagram“, kur įrašuose negalima naudoti tiesioginių nuorodų, todėl prie grafikos (infografikos stiliaus) pridėti URL, prekės pavadinimus ir CTA.

Taip pat pasinaudokite kitais savo socialiniais kanalais, norėdami pasidalyti ir atkurti savo „Instagram“ vaizdus ir vaizdo įrašus. Galėsite pridėti tiesioginių nuorodų kituose savo kanaluose, taip padidinsite matomumą ir sulauksite daugiau specialiojo turinio konversijų..

Daugiau apie vaizdinį turinį Nr. 11, kuriame kalbu apie vaizdo įrašų integravimą į jūsų socialinės žiniasklaidos rinkodaros planą.

„Facebook“, „Instagram“, „LinkedIn“, „Pinterest“, „SnapChat“, „Twitter“

5 taisyklė. Dėmesį patraukianti antraštė arba biografija

Norite atkreipti reikiamą dėmesį iš tinkamų žmonių ir susidaryti aiškų vaizdą apie save, ką darote ir kas skatina tai daryti; dar daugiau, nes, kaip ir jūsų profilio nuotrauka, antraštė ir (arba) biografija yra pirmieji dalykai, kuriuos vartotojai matys jūsų profilyje, ir, kaip žinote, skaičiuojami pirmieji parodymai.

Tuo pat metu norite išvengti bet kokios „masalo spustelėjimo“ formulės ir iškart kreiptis į tašką – koks jūsų verslas? Ką jūs siūlote?

Padarykite tai, ką darote, o ne apie jus: žmonės spustelėja, nes kažkas jiems yra jūsų puslapyje, ir jiems bus įdomu sužinoti, ką galite padaryti dėl jų..

Tokiose platformose kaip „Twitter“ ir „Instagram“, kur skaičiuojamas kiekvienas veikėjas, įsitikinkite, kad jūsų biografijoje yra jūsų misijos pareiškimas (kokia jūsų niša? Kam norite padėti? Kaip?).

Realiojo gyvenimo pavyzdys: Billo Slwaski „Twitter“ profilis – glaustai sakiniai ir tinkamas hashtag’ų naudojimas (šaltinis).Realiojo gyvenimo pavyzdys: „Michael Kors“ „Instagram“ profilis – tinkamas CTA naudojimas (šaltinis).

Tai yra pirmas žingsnis, norint save apibūdinti kaip savo nišos ar pramonės srities minties lyderį socialinėje žiniasklaidoje – norite būti tiesioginis asmuo, kai viskas pasidaro sunki..

„Facebook“, „Instagram“, „LinkedIn“, „Pinterest“, „Twitter“

6 taisyklė. Socialinis profilis

Čia norite gauti bent šiek tiek asmeniškumo, nes ją skaitantis asmuo norės žinoti jūsų balsą ir mąstyseną.

Naudokite pirmojo asmens ir pokalbio stilių: skambėsite labiau žmogiškai ir sudarysite skaitytojams įspūdį, kad klausotės realaus žmogaus, kuris draugiškai prisistato..

Kaip

„Facebook“ tinkle jūsų asmeninis profilis yra svarbus privalumas, nes jis veiks kaip durys ieškant žmonių, su kuriais galima bendrauti ir patekti į rinką, taip pat patekti į nišines grupes (administratoriai dažnai tikrins jūsų profilį norėdami pamatyti, kas jūs esate ir kas tu darai).

„Instagram“, „Twitter“ ir „Pinterest“, atsižvelgiant į tai, kad biografijoje trūksta simbolių ir nėra profilio, darbą atliks pora raktinių žodžių apie jūsų asmenybę ir viziją..

Tiesiog nepamirškite, kad tai pardavimo įrankis, o ne autobiografija. Jūsų tikslas yra padaryti įspūdį ir pakankamai įkvėpti, kad gautumėte tikrą sekimą, kuris sudomins, pamils ​​ir nusipirks.

„Twitter“ taip pat galite tai pasiekti pridėdami savo susirašinėjimo Tweet.

Realiojo gyvenimo pavyzdys: Eriko Emanuelli „Twitter“ profilis – momentinis įspūdis su glausta biografija ir viršelio nuotrauka (šaltinis).

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – jei socialinio tinklo profilį sudaro keli užpildomi laukai, užpildykite tiek, kiek galite (pagal savo sąlygas, kiek tai susiję su privatumo apsauga).

„Facebook“, „Instagram“, „LinkedIn“, „Pinterest“, „Twitter“

7 taisyklė. Įsitraukimas (komentarai, atsakymai, įvykiai)

Pirmaujantys socialiniai tinklai visame pasaulyje nuo 2017 m. Sausio mėn., Suskirstyti pagal aktyvių vartotojų skaičių (mln.) (Šaltinis).

Visose socialinėse platformose galima komentuoti, ir nėra geresnio būdo, nei komentarai, norint sukurti jūsų turinio bendruomenę arba pažinti save su kitais vartotojais dalijantis mintimis apie jų turinį..

Taip jūs auginate auditoriją ir generuojate kokybišką srautą.

Užduokite klausimus savo žinutėse, kad paskatintumėte vartotojus paskelbti komentarą ir aktyviai išeitumėte bei komentuotumėte kitų vartotojų turinį. Pateikite tuos apgalvotus komentarus, o ne „Gražus įrašas! 🙂 “trumpi (ir beprasmiai).

Įsitraukimas yra daug svarbesnis tokioje platformoje kaip „SnapChat“, kur turinio gyvavimo laikas yra toks trumpas, kad neįmanoma planuoti iš anksto, kaip ir kitoje socialinėje žiniasklaidoje, todėl prioritetas yra išlikti sąveikaujantiems ir greitai reaguoti į besikeičiančius vartotojų interesus – kitaip tariant, reaguokite, o ne proaktyviai, ir linksminkite savo auditoriją.

Kaip

Suplanuokite bent 20 minučių kiekvieną dieną, kad galėtumėte perskaityti ir atsakyti į aktualiausius auditorijos klausimus ir atsiliepimus. Nors socialinė žiniasklaida nebuvo sukurta taip, kad veiktų kaip palaikymo bilietų pardavimo sistemos, galite jas naudoti tokiomis, ypač „Twitter“, kuri palengvina tviterių tvarkymą kaip klausimus ir atsakymus, o vartotojus galite lengvai peradresuoti į jūsų svetainės turimus išteklius..

Įsitikinkite, kad jūsų pasekėjai žino, kad gali gauti palaikymą jūsų socialiniuose kanaluose kritinės situacijos metu arba kai neturite galimybės naudotis el.

„Facebook“ tinkle galite sukurti įvykį aplink bet ką naujo jūsų versle, su kuriuo norite įtraukti savo gerbėjus ir draugus. Galite sukurti vieną savo grupėje, puslapyje arba iš savo profilio, tačiau puslapių ir grupių įvykiai bus pasiekiami labiausiai, ypač jei skaičius (gerbėjai, nariai) siekia tūkstančius.

Dalykitės įvykiu savo verslo puslapyje ir taip pat reklamuokite jį savo tinklaraštyje, kad galėtumėte pasiekti toliau.

Taip pat reaguokite į pranešimus kuo greičiau, kai prisijungiate, tačiau nesijaudinkite būti nuolat. Jūsų gerbėjai, kontaktai ir grupės nariai vis tiek gaus pranešimą, kai atsakysite į jų atsiliepimus, todėl nesibaiminkite ir nesilaikykite savo socialinės žiniasklaidos tvarkaraščio..

P.S. Nepirkite pasekėjų. Visada. Tai išnaudos vartotojų pasitikėjimą, ir tai sunku atkurti. Tikslinė veikla yra saugi jūsų alternatyva.

„Facebook“, „Instagram“, „LinkedIn“, „Pinterest“, „SnapChat“, „Twitter“

8 taisyklė. Dosnumas

Dosnumas gali būti įvairių formų.

„LinkedIn“ galite būti dosnus kolegai specialistui, kuris, jūsų žiniomis, išmano tam tikrą sritį, pateikdamas rekomendaciją ar patvirtinimą..

„Facebook“ tinkle tai gali būti jūsų draugų bendrinimas ir žymėjimas etiketėmis su šiuo galingu jūsų mėgstamo ne pelno organizacijos ką tik bendrinamo puslapio skelbimu.

„SnapChat“ jame dalijamasi autentiškomis istorijomis (atsižvelgiant į jūsų prekės ženklo pagrindines vertybes), kurios suteikia teigiamų pokyčių ir įkvepia jaunus platformos vartotojus..

Panašūs veiksmai galimi ir kitose pagrindinėse socialinėse platformose.

Kaip verslo savininkas, rinkodaros specialistas ir tinklaraštininkas galite padėti pasikeisti, o skirtis reiškia, kad žmonių mintyse bus sukurtas teigiamas savęs ir savo prekės ženklo įvaizdis..

Viskas, ko reikia, yra tikrai žmogiškas.

„Facebook“, „Instagram“, „LinkedIn“, „Pinterest“, „SnapChat“, „Twitter“

9 taisyklė. Leidyba puikus turinys

Tai reiškia vertingą turinį, būdvardį, kuris skirtingoms auditorijoms gali reikšti skirtingus dalykus.

Jūs geriausiai žinote savo auditoriją. Jūs žinote, ko reikia jūsų skaitytojams, vartotojams, klientams. Jūsų misija yra naudoti savo verslą ar tinklaraštį, kad padėtų jiems pasiekti savo tikslus.

Jūsų socialiniai įrašai turėtų atspindėti šią misiją, ir nesvarbu, kiek simbolių jums leidžia perduoti savo žinią, darykite tai pagal savo galimybes.

Dėl „SnapChat“ dėl platformos ekosistemos sudėtinga skelbti „puikų turinį“: pranešimai yra trumpalaikiai, po 24 valandų visiškai išnykę ir nėra jokios istorijos, kurią galėtumėte pasiekti po to.

Galite įveikti šią kliūtį skelbdami tikras žinutes, o ne kruopščiai sukonstruotas, ir galite pasinaudoti kryžminio reklamavimo galimybėmis tarp visų savo socialinių kanalų. Be to, jūsų CTA turėtų suteikti tokį skubos jausmą, kad vartotojai jaustųsi priversti veikti dabar arba jie prarastų galimybę.

Kitaip tariant, kadangi „Snapchat“ turinys yra tik laikinas, jūs gaunate tik minutę ar mažiau, kad įsimintumėte ir suaktyvintumėte vartotojo veiksmus, taigi jūsų įrašai turi būti tokie, kurių vartotojai absoliučiai negali sau leisti prarasti – trumpi, įdomūs, nepastebimi..

Vis dėlto socialiniai įrašai nėra susiję tik su socialinės žiniasklaidos rinkodara – platformos „LinkedIn“ ir „Twitter“ taip pat siūlo dvi puikias galimybes skelbti jūsų turinį:

 • Nuosava „LinkedIn“ leidybos platforma („Pulse“)
 • „Twitter“ vidutinė platforma

Paskelbdami (arba sindikavę) savo įrašus šiose dviejose platformose galite padėti jums sukurti autoritetą, jei įdėsite turinį, kurį jūsų tinklas nori (ir reikia) pamatyti.

Bet jūs negalite sau leisti būti sugėdintas, jei norite naudoti turinio rinkodaros platformas: jūsų skelbiami įrašai turi būti aukščiausios kokybės, panašiai kaip tai darote savo tinklaraštyje, ir skirti jūsų tikslinės auditorijos skausmo taškams..

Kaip

Praleiskite šiek tiek laiko, kad pasirinktumėte geriausią vaizdą ir parašykite geriausią savo kūrinio antraštę. Norite, kad jūsų „Pulse“ ir „Medium“ įrašai būtų tokie pat puikūs kaip jūsų tinklaraščio įrašai, naudingi jūsų pramonei ar nišai ir bendrinami – tik trumpesni.

Taip įgyjama ekspozicija ir autoritetas, ypač „LinkedIn“. Tiesą sakant, jei reguliariai skelbiate, jūs įtraukiate savo ir išplėstinius tinklus, kurie matys jų atnaujinimus. Tai reiškia, kad daugiau profilio peržiūrų, ryšių ir įsitraukimo į komentarus.

Tiesiog atminkite, kad jūsų „Pulse“ įrašai turi egzistuoti tam, kad būtų galima reklamuoti jūsų tinklaraščio turinį, o ne tik dalytis pramonės žiniomis su „LinkedIn“ bendruomene. Galų gale norite labiau įsitraukti tiek į savo profilį, tiek į savo tinklaraštį, o ne į vieną iš dviejų.

Visose platformose stenkitės nepaniekinti prieštaringai vertinamo turinio (nebent turite rimtų priežasčių to išvengti). Bet kurioje nišoje yra angelų ir demonų, ir jie abu yra būtini, kad dalykai išliktų gyvi, todėl būkite diskusijų dalis ir maloniai išreikškite savo poziciją, gerai ją aptardami, net jei jūsų pasekėjai iš pradžių viską sušildys – jie ilgainiui atvės. ir visi dalyvaujantys žmonės pasitrauks išmanydami daugiau temos.

Teminėmis dienomis (pvz., Tarptautine taikos diena „Facebook“) taip pat smagu dalyvauti, nes garantuojama, kad jūsų įrašai bent šiek tiek paskatins jūsų sekėjus..

Galų gale jūsų turinys turėtų sukurti sąveiką ir sukelti įžvalgią diskusiją.

„Facebook“, „Instagram“, „LinkedIn“ („Pulse“), „Pinterest“, „Twitter“

10 taisyklė. Siūlo dideles paskatas

„Instagram“, „Pinterest“ ir „SnapChat“ galite lengvai pristatyti savo sekėjams naują produktą ar paslaugą ir paskelbti paleidimo datą. Jei „Twitter“ sistemoje naudojate produktą ar paslaugą, kad priviliotumėte naujienlaiškių registraciją, reguliariai (pvz., Kas mėnesį) perspėkite apie tai Twitter..

Taip pat gera idėja suteikti išskirtinę prieigą ir turinį savo stebėtojams konkrečiame socialiniame kanale – tai yra, vartotojai gali gauti tik „Facebook“ ir tik „Instagram“ nemokamas paslaugas per jūsų „Facebook“ puslapį ir „Instagram“ paskyrą, o ne kitur..

Ši strategija taip pat padeda paskirstyti jūsų stebėtojus įvairiais jūsų valdomais socialiniais kanalais ir didina jūsų skaičių bei įtraukimą į kanalą. Atrodo, kad „NameCheap“ metinės „Twitter“ smulkmenos veikia registratoriui, kuris smulkmenų laimėtojams išduoda domenus, paslaugas ar net pinigus ar specialius kuponus..

Nepamirškite savo paskatinimų pritaikyti konkrečiai auditorijai: pavyzdžiui, kadangi „SnapChat“ vartotojai patenka į 18–24 metų amžiaus grupę, prasminga siūlyti nemokamus moksleivius, o ne išeiti į pensiją.!

Paprastai tariant, atminkite, kad geriausias būdas įtikinti vartotojus rūpintis jūsų turiniu yra apriboti jį – sukurkite trūkumą, kad sužadintumėte susidomėjimą, ir įtikinkite „gerbėjus“ prisijungti prie jūsų bendruomenės.

„Facebook“, „Instagram“, „LinkedIn“, „Pinterest“, „SnapChat“, „Twitter“

11 taisyklė. Integruoti vaizdo įrašus

Kalbant apie turinį, netrukdykite rašyti internetinių dienoraščių žinučių ir rašyti žiniasklaidoje – vaizdo įrašai taip pat yra didelis rinkodaros pranašumas.

90% vartotojų teigia, kad produktų vaizdo įrašai yra naudingi priimant sprendimus (šaltinis).

„Instagram“ leidžia įrašyti ir dalintis 60 sekundžių vaizdo įrašais, taigi galite parodyti stebėtojams mažus „jūsų skonius“.

„Facebook“ turi vaizdo įrašų, skirtų profiliui ir puslapiams, įkėlimo funkciją, o savo tiesioginių stebėtojų srautą galite tiesiogiai transliuoti. „SnapChat“ taip pat suteikia tiesioginio srauto parinktį.

Tinkama „SnapChat“ ir „Facebook“ strategija yra tiesioginės transliacijos panaudojimas plėtojant prekės ženklo pasitikėjimą.

Naudodamiesi „SnapChat“, galėsite tiesiogiai transliuoti dienos darbą jūsų įmonėje, kad žiūrovai žinotų, kaip viskas daroma, ir jie asmeniškesniu lygmeniu susisiektų su jūsų prekės ženklu ir komandos žmonėmis, taip pat padidindami pasitikėjimą.

Galite reklamuoti „YouTube“, „Vine“ ir „Vimeo“ vaizdo įrašus naudodami „Twitter“, nes vartotojai gali paleisti vaizdo įrašą tiesiai iš tviterio, užuot spustelėti nuorodą, kad pamatytumėte jį naujame lange.

„Facebook“ („Live“), „Instagram“ (vaizdo klipai), „SnapChat“ (tiesioginė transliacija), „Twitter“

12 taisyklė. Verslo puslapis

Štai ir mes „Facebook“ – apsilankykite ir patikkite mums!

Verslo puslapiai yra ne mažiau svarbūs nei jūsų profilis – iš tikrųjų jie yra puikus nemokamas įrankis, leidžiantis jūsų gerbėjams ir jūsų nišos ar pramonės žmonėms įsitraukti į konkrečius jūsų tinklaraščio atnaujinimus, o ne tik save..

Galite užregistruoti savo verslo puslapį „Facebook“ ir įmonės puslapį „LinkedIn“.

Verslo puslapis leidžia jums:

 • domėkitės savo stebėtojais pokalbiuose apie jūsų turinį
 • būti naudingu šaltiniu savo pasekėjams
 • reklamuokite savo produktus ir paslaugas ištikimiems žmonėms
 • pasidalykite bet kokiu bendradarbiavimu ar darbo galimybėmis jūsų įmonėje
 • pateikti nuorodas į jūsų svetainę, kurios generuoja socialinį srautą

Atminkite, kad vis dėlto verslo puslapis duos rezultatų tik tuo atveju, jei jį reguliariai ir nuosekliai atnaujinsite, o turinys, kurį bendrinate savo puslapyje, turi būti nukreiptas į konversijas, kad būtų generuojamas srautas į jūsų svetainę..

Puslapio populiarinimas taip pat svarbus – naudokite „Facebook“ „Post Boost“ sistemą ir reklamą, o „LinkedIn“ siūlo jums taikymo parinktį, kad pasiektumėte konkrečią auditoriją pagal demografinius rodiklius ir kitus filtrus..

Daugiau apie reklamą Nr. 24.

„Facebook“, „LinkedIn“

13 taisyklė. Partnerių saitai (tačiau elkitės atsargiai)

Nuo 2016 m. Gegužės mėn. „Pinterest“ vėl leidžia filialų nuorodas – po to, kai 2015 m. Vasario mėn. Ji buvo paskelbusi draudimą aferų ID kovoti su šlamštu ir piktnaudžiavimu – kad galėtumėte tęsti veiklą ir vėl pasidalyti savo nuorodomis kaip „Pin“.

Be to, „Facebook“ yra visiškai aiškus su dukterinėmis nuorodomis (bet neleiskite, kad jus užkluptų šlamštas „Newsfeed“, apgaulingos nuorodos ir „skatinimas“ patikti ir bendrinti, ar jie veiks prieš tai), kaip ir „Instagram“ (kur nuorodos yra neveikia, bet vis tiek rodomi kaip tekstas, kurį susidomėję vartotojai gali kopijuoti / įklijuoti į savo naršykles).

Tačiau atminkite, kad socialinė žiniasklaida, panašiai kaip paieškos sistemos, skirtingai kovoja su savo kova dėl šlamšto, taigi, jei norite žaisti saugiai, jei ateityje taisyklės galėtų pasikeisti, pridėkite turinio sluoksnį tarp socialinių tinklų tinklas ir jūsų dukterinės įmonės nuoroda; tai yra, parašykite apžvalgos įrašą, pridėkite prie jo vaizdų ir atsiliepimų ir vietoj to reklamuokite.

Ir jei jūs vis tiek planuojate bendrinti filialų nuorodas tiesiogiai savo socialiniuose kanaluose (jei socialinis tinklas tai leidžia), bent jau padarykite juos negausius ir efektyvius.

Nepamirškite pirmiausia susitelkti ties stiprios bendruomenės, kuriai priklauso jūsų prekės ženklas, sukūrimu: jūsų pasekėjai labiau užjaučia jūsų partnerių ryšius, jei jie pirmiausia žino jūsų vertę – ir jie bus labiau linkę padėti įsigydami dukterinių įmonių..

Visada, kaip paskutinę pastabą (atsargiai), visada atskleiskite savo partnerių saitus. FPK taisyklės taikomos dukterinėms įmonėms, kaip ir bet kuri kita mokamų nuorodų forma.

„Facebook“, „Instagram“, „Pinterest“, „Twitter“

14 taisyklė. Prisijungimas ar susiejimas su savo tinklaraščiu ir kitais socialiniais kanalais

Naudokite savo socialinės žiniasklaidos kanalus, kad sužinotumėte apie supratimą ir susidomėjimą kitu jūsų kanalu naudodami mažiau reklaminių įrankių. Pvz., Galite naudoti „Facebook“ ir „Instagram“, kad masiškai reklamuotumėte savo „SnapChat“ pasiūlymus, nes „SnapChat“ visas turinys ištrinamas po 24 valandų nuo priėmimo.

Kryžminė reklama veikia kaip žavesys. Kai kurios platformos, tokios kaip „Facebook“ ir „Twitter“, taip pat leidžia programoms prisijungti tarp tinklų (naudojant „OAuth“ ar kitą protokolą) arba naudoti kitas integracijos rūšis, kad būtų galima automatiškai perduoti turinį, taigi visomis priemonėmis pasinaudokite proga.

Kalbant apie nuorodą į jūsų svetainę ar tinklaraštį, „Instagram“ suteikia jums tik vieną tiesioginę nuorodą biografijoje, ir jūs norite sujungti ją su stipriu CTA, kad paskatintumėte „Instagram“ vartotojus spustelėti ją. Tai reiškia, kad turėtumėte pridėti CTA šalia nuorodos (biografijoje) ir kad bendra nuoroda į jūsų pagrindinį puslapį nėra gera idėja – geriau pasirinkti vieną iš jūsų įrašų, ypač jei stebite įrašą iš savo analizės komplektas (arba nemokama paslauga, tokia kaip bit.ly).

Taip pat verta paminėti nuorodą įrašuose, net jei ji nebus rodoma tiesiogiai „Instagram“ nustatymuose.

Kiti socialiniai tinklai suteikia galimybę lengvai susieti su savo svetaine ar tinklaraščiu iš savo profilio ir įrašų, o jūs galite šiek tiek eksperimentuoti, kad pamatytumėte, kas geriausiai tinka jūsų prekės ženklui..

„Facebook“, „Instagram“, „LinkedIn“, „Pinterest“, „SnapChat“, „Twitter“

15 taisyklė. Bendruomenės ir grupės

Prisijunkite prie grupių ir bendruomenių – turinčių ne mažiau kaip 500 aktyvių narių, bet geriau 1 000 + – ir reaguokite į kuo daugiau esamų gijų.

Tiksliau, atkreipkite dėmesį į grupes, kurios gali nukreipti tikslinį srautą į jūsų profilį ir tinklaraštį – tai yra grupės, susijusios su jūsų niša ar pramone. Didesnė tikimybė išleisti savo vardą teisingiems žmonėms, nesvarbu, ar tai būtų influenceriai, ar potencialūs pirkėjai.

„Mastermind“ grupės taip pat puikiai dalijasi ir kasdien gauna įžvalgą, kaip patobulinti savo tinklaraštį ir verslo praktiką. Be to, prisijunkite prie pramonės srities Q&Užsiėmimai, kuriuose galite pasidalyti savo patirtimi ir užmegzti ryšius.

Kiekvieną dieną skirkite bent 10 minučių bendravimui su savo bendruomenėmis, prireikus teikdami patarimų ir palaikymo. Geriau daugiau investuoti į sužadėtuves, kai pradedate – nuo 1 valandos iki 30 minučių per dieną – tada galite palaipsniui sumažinti sužadėtuvių laiką, kol tapsite vardu, kurį bendruomenė mėgsta ir vertina..

Atsargiai: venkite savireklamos, kol nesukursite savo vardo, o kai pradėsite dalytis savo turiniu (pagal grupės taisykles), darykite tai taupiai ir visada dalykitės turiniu, kuris yra vertingas grupės nariams ir tiesiogiai neparduodant jūsų paslaugų.

Kaip alternatyva, prisijunkite prie reklaminių grupių, specialiai sukurtų visiems nariams, kad būtų galima skatinti vienas kito darbą, dalyvauti konkursuose ir bendradarbiauti keliais būdais, siekiant padidinti tinklaraščių srautą. Pavyzdžiui, „Instagram Posse“ yra viena didžiausių (9K + narių) ir aktyviausių „Instagram“ reklamos bendruomenių „Facebook“, sukurta vartotojams, kad padėtų vieni kitiems įsitraukti ir stebėtojų skaičių per komentarų skydelius, 30 dienų iššūkius ir paskyros kritiką..

Tačiau būkite atsargūs su kiekvienos bendruomenės pateiktais reikalavimais ir taisyklėmis: pavyzdžiui, „Instagram Posse“ turi taisykles, skatinančias savęs reklamą, „sekite mane“ prašymus ir verslo raginimus, kai kitos bendruomenės leis savireklamą, tačiau jūs vis tiek turėsite laikytis administratoriaus taisyklių.

„Facebook“, „LinkedIn“

16 taisyklė. Svečių turinio lentos ir grupės jūsų auditorijai

Be prisijungimo prie kitų grupių ir augdami tinklą šimte ar tūkstančiuose, galite sukurti ir savo bendruomenes..

Svečių lentos „Pinterest“, „Facebook“ atidarykite grupes – jūs tai vadinate. Leiskite savo auditorijai išsakyti savo mintis, idėjas, pasiūlymus – kai jūs įtraukiate juos, jie užduos klausimus ir įsitrauks į jūsų įrašus.

Labai svarbu, kad jūs aktyviai bendrautumėte su nariais, prisijungiančiais prie jūsų grupės (-ių), ir atsakytumėte į jų klausimus pateikdami naudingos, vertingos informacijos – dar geriau, jei tai unikalūs patarimai ir žinios, gauti tiesiogiai iš jūsų patirties, kad jie negalėtų jos rasti. kitur.

Taip pat galite naudoti grupes ir bendruomenes, norėdami kryptingai reklamuoti savo įrašus, tačiau įsitikinkite, kad to nedarote taip dažnai, kad tai užtemdytų jūsų grupės narių pranešimus ir pakeistų grupės suvokimą į šlamšto sieną.

„Facebook“, „LinkedIn“

17 taisyklė. Jūsų socialiniai kontaktai

Kai socialinis tinklas suteikia galimybę grupuoti savo kontaktus į tinkintas kategorijas, etiketes ar sąrašus, visomis priemonėmis įsitikinkite, kad pasinaudojote šia galimybe.

Kaip

Galite tvarkyti savo ir stebėtojų kontaktus Sąrašuose ir siųsti tikslius tviterius ar turinio rinkodaros vadovą tik nariams, o ne kitiems.

„Facebook“ leidžiama pridėti savo draugus prie pasirinktinių sąrašų – žemiau pateiktas pavyzdys, kuriame parodysiu, kaip įtraukiau WHSR „Lori Soard“ į savo darbų sąrašą:

„Facebook“, „Twitter“

18 taisyklė. # Hashtags and Keywords

Kartais žymos ir raktiniai žodžiai sutampa ta prasme, kad tekste galite susieti svarbiausius raktinius žodžius. Naudokite juos strategiškai – populiarios ir didelio srauto žymos – ir venkite jų per daug.

Kaip

„Twitter“ yra kūrybingas būdas naudoti žymas – „Twitter“ pokalbius, kuriuos galite naudoti bendraudami su aktyviais „Twitter“ vartotojais toje pačioje nišoje, generuodami kokybišką turinį savo tinklaraščiuose ir apklausdami žmones apie tam tikrą pramonės tendenciją. WHSR turi vieną „#WHSRnetChat“ ir tai iki šiol buvo sėkminga.

Taip pat galite pradėti naudoti hashtag meme arba prisijungti prie šiuo metu aktyvaus savo nišoje ar pramonėje. Svarbu tai, kad įtraukiate savo bendruomenę. Jei vadovaujate „Facebook“ grupei arba aktyviai dalyvaujate grupėje, kurioje leidžiama naudoti žymes su žymėmis, įsitikinkite, kad paskleisite žodį apie savo pasirinktą meme. Tas pats pasakytina ir apie „Pinterest“ lentas, net jei žymeklių nebus galima spustelėti lentų aprašymuose.

„Hashtags“ tikrai palengvina prisijungimą prie platformos bendruomenių ir yra daugybė tinklaraštininkų: #mondayblogs, #bloggerslife, #problogging, #businessbloggers, #bloggingbootcamp ir pan..

Tačiau hashtagai taip pat vaidina pagrindinį vaidmenį „Instagram“: galite padidinti iki 30 savo įrašų, kad padidintumėte ekspoziciją, o „Instagram“ paieška taip pat pagrįsta tik hashtag’ais (štai kaip „Instagram“ savo nišoje rasite influencerius), taigi dabar jūs žinote tikrai nėra „Instagram“ rinkodaros be žymų.

Patarimas: prieš paskelbdami įrašą naudokitės žymas su kitais „Instagram“ kūrėjais, naudodamiesi juo – tai padės geriau susirasti ir užmegzti ryšius.

Be to, pabandykite išvengti bendrų žymų (#travel, #food, #cats ir kt.), Nesusijusių hashtag’ų (kam rūpi, ar jie yra populiarūs, jei jie ne apie jūsų prekės ženklą?) Ir ypač gausių hashtag’ų, kaip jūs vengtumėte. didelės konkurencijos raktiniai žodžiai SEO – mažai tikėtina, kad būsite pastebėti minioje. Tiesiog įveskite „hashtag“ „Instagram“ paieškos laukelyje, o platforma parodys, kiek įrašų yra tame žymų ar raktiniame žodyje. Pasirinkite žymas, kuriose yra ne mažiau kaip 1 000 įrašų, bet ne daugiau kaip 10 000, ir įsitikinkite, kad žinote, ką žmonės skelbia pagal tai, kad jūsų įrašai taip pat tilptų.

Paprastai, prieš sukurdami savo, išbandykite verslui svarbias populiarias žymas su mumis – rezervuokite tai tada, kai jūsų sekančių įrašų padaugės ir jie susižavėjo, arba bent įtraukkite savo žymas su kitomis žymas, kurios padės joms pasiekti parodymų..

„Facebook“, „Instagram“, „Pinterest“, „Twitter“

19 taisyklė. @Mentacijos

Beveik visuose didžiuosiuose socialiniuose tinkluose leidžiama @ paminėti komentaruose, tviteriuose ir žinutėse. Beveik be pastangų jie bus pranešti jūsų tinklui ir įtraukti į jūsų turinį..

Tai, ką daro „@mentions“, yra gana „paskambinti“ vartotojams į jūsų įrašą ir pakviesti juos dalyvauti.

Kaip

„Facebook“ ir „LinkedIn“ galite „paskambinti“ tiek profiliams, tiek įmonės puslapiams komentaruose, atnaujinimuose ir temose, bet ne „Pulse“ žinutėse (kurias galite išspręsti komentuodami savo „Pulse“ įrašą, kur paminite šaltinius, kuriuos cituojate kūrinyje)..

„Twitter“ galite paleisti naują tviterį su „@username“ ir perduoti jį visam tinklui – tai padeda sukurti giją, apimančią ne tik jūsų pašnekovą. Tačiau „@mention“ atsakymai vis dar rodomi tik tiems, kurie dalyvavo pokalbyje, todėl jūs turite atkreipti dėmesį į tai, kaip pradėti naują tviterį, o ne paspausti „atsakyti“ pagal kito asmens tviterį..

„Facebook“, „Instagram“, „LinkedIn“, „Twitter“

20 taisyklė. Dalytis jau populiariu turiniu

Atnaujinkite populiarius vaizdus, ​​bendrinkite „Facebook“ įrašus su šimtais ar tūkstančiais komentarų ir mėgstamų įrašų, retransliuokite įsimintinus tviterius, bendrinkite puikų, populiarų turinį savo „LinkedIn“ naujinių sraute..

Kitaip tariant, įsitraukite į diskusiją ir padarykite ją aktualia.

Ieškokite socialinių tinklų raktinių žodžių, susijusių su jūsų niša, ir išsirinkite įdomiausią ir labiausiai įtraukiantį turinį.

Socialinės žiniasklaidos rinkodara 20 taisyklė - jau populiaraus turinio bendrinimasNeilo Patelio populiaraus įrašo su 31 tūkst. Peržiūrų, 1,1 tūkst. Reakcijų ir 221 akcijų pavyzdys.

Taip pat pridėkite komentarą prie turinio, kurį dalijatės: tai jūsų kontaktams pateiks priežastį, kodėl pasirinkote šį konkretų turinį ir kodėl, jūsų manymu, verta dalintis su jais.

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – „girtis“: naudokitės „Twitter“ galimybe retransliuoti savo „tweet“. Nuo 2016 m. „Twitter“ palengvino senojo, bet vis dar gero turinio pakartotinę rinkodarą ir suteikė jam naują gyvenimą su „ego retweet’ais“ – ir kadangi jūs galite prie jų pridėti komentarų, galite naudoti papildomą CTA, kad padidintumėte įsitraukimą ir prisiregistravimus..

„Facebook“, „LinkedIn“, „Pinterest“, „Twitter“

Taisyklė # 21. Būti draugiškais ir paslaugiais, o ne parduoti

Skambinimas šaltuoju būdu neveikia socialinėje žiniasklaidoje, nes tai nėra tai, ko vartotojai ten naudojasi. Jei tapsite parduotas, prarasite pasitikėjimą ir galimybes.

Priešingai, tikras, draugiškas turinys, kuris, be linksmybių, taip pat yra naudingas ir įkvepiantis, yra laimėjimas.

Pirmiausia suteikite vartotojams tai, ko jiems reikia ir kuriuos norite pamatyti, o antrą – savireklama. Sutelkite dėmesį į atitinkamų pokalbių kūrimą savo nišoje ir įtraukkite bendruomenę, paliesdami temas ir rakursus, susijusius su jūsų tinklaraščio ar verslo pranešimo esme ir turiniu..

Be to, nebijokite truputį „išsišakoti“ su savo turiniu: jei jūsų svetainė ar jūsų prekės ženklas yra skirti ikimokyklinio ugdymo žaislams, tikrai galite pasidalyti turiniu apie ekologišką meną. & amatų medžiagas, nes tai vis dar aktuali jūsų tikslinei auditorijai ir taip pat tinka jūsų prekės ženklo filosofijai.

Žinoma, galite reklamuoti savo paslaugas, tačiau tai darykite saikingai. Tai, ką rašiau apie filialų nuorodas, tinka ir čia.

„Facebook“, „Instagram“, „LinkedIn“, „Pinterest“, „SnapChat“, „Twitter“

22 taisyklė. Socialinės medijos analizė

Socialinės medijos rinkodaros taisyklė Nr. 22 - Socialinės medijos analizė„WHSR Twitter“ paskyros „Twitter“ analizė (sekite mus).

2016 m. Lapkritį parašiau išsamų straipsnį apie tai, kaip išanalizuoti savo socialines pastangas, tačiau atminkite, kad galite padaryti gerą darbą naudodamiesi analizės įrankiais, kuriuos patys socialiniai tinklai teikia jums nemokamai.

 • „Facebook“ įžvalgos – įtrauktos į jūsų „Facebook“ puslapį (pvz., Https://www.facebook.com/PAGENAME/insights/). Tai suteikia prieigą prie visų jūsų įrašų srauto ir įtraukimo duomenų bei ištraukia statistiką, kuri gali padėti pagerinti jūsų bendrinamą turinį. ir kampanijas
 • „LinkedIn“ įmonės puslapio analizė – įtraukta į įmonės puslapį ir statistiką galite pamatyti kaip puslapio administratorius
 • „Pinterest“ analizė – galite stebėti stebėtojų augimą, parodymus, labiausiai įdėtą turinį ir tai, kaip jūsų kanalas eina per „Pinterest“ apskritai
 • „Twitter“ analizė – įvertinti jūsų profilio našumą ir poveikį „Twitter“. Tai galima rasti šiuo adresu: https://analytics.twitter.com/user/USERNAME/home

Be to, gerasis „Google Analytics“ visada yra jūsų draugas.

Paprasčiausias būdas įvertinti savo „Instagram“ sėkmę yra registracija į nemokamą sąskaitą „WEBSTA“ – visas „Instagram“ analizės rinkinys, padedantis suprasti jūsų bendruomenę ir susirasti naujų žmonių, su kuriais norėtumėte bendrauti; kaip alternatyvą galite naudoti „SimplyMeasured“ ir gauti trumpą „Instagram“ (ir kitos socialinės žiniasklaidos) paskyros našumo ataskaitą.

Nors „SnapChat“ negalite rinkti duomenų platformoje, tai galite padaryti savo svetainėje: kiekvienai „Snapchat“ kampanijai priskirkite ID arba kodą, skirtą „Analytics“ rinkiniui, kad galėtumėte sekti ir grąžinti kaip duomenis, kuriuos galite naudoti, pvz., paspaudimai ir jų pasiskirstymas dienos metu.

Jei pastebite, kad jūsų sekėjų skaičius ir įsitraukimo procentas nedidėja po 3–6 mėnesių nuo tada, kai pradėjote dirbti su savo socialinės žiniasklaidos strategija, nepasiduokite – gali būti, kad vis tiek stengiatės tobulinti savo balsą ir nuosekliau skelbti, todėl toliau domėkitės savo auditorija, dalyvaukite pokalbiuose ir internetiniuose seminaruose ir raskite „genčių“, prie kurių norite prisidėti (arba kurti savo).

Visų pirma „SnapChat“ stebėtojų skaičius yra vertingi rinkodaros duomenys, į kuriuos reikia atsižvelgti vertinant prekės ženklo efektyvumą platformoje. Taip yra todėl, kad vartotojams reikia QR kodo ar vartotojo vardo, norint sekti prekės ženklą, todėl kiekvienas stebėtojas iš tikrųjų yra tyčinis, o ne tas, kuris nusprendė sekti atsitiktinumu. Puikių istorijų pasakojimas padeda uždirbti naujų „SnapChat“ stebėtojų.

„Facebook“, „Instagram“, „LinkedIn“, „Pinterest“, „SnapChat“, „Twitter“

23 taisyklė. Socialinės medijos mygtukai

Socialiniai tinklai, taip pat daugybė „WordPress“ ir kitų CMS programų priedų, suteikia mygtukų ir ženklelių kodus, kuriuos vartotojai gali pridėti prie savo pačių svetainių, kuriuos lankytojai gali naudoti norėdami juos sekti ar norėdami / reklamuodami savo turinį spustelėdami svetainę..

Maži patogūs mygtukai neabejotinai padeda reklamuoti jūsų turinį be pastangų!

Tačiau būkite atsargūs, kai paprašote reklamos ir mėgstamų skelbimų, ypač „Facebook“ tinkle – iš tikrųjų tinklas 2014 m. Įgyvendino griežtesnes kovos su šlamštu (ir sukčiavimu) taisykles. Tai gali nubausti jūsų profilį ar puslapį, jei jis sugauna jus atvirai prašant „Patinka“. , nesvarbu, ar tai darote tiesiogiai platformoje, ar savo svetainėje.

Saugiausias būdas tai padaryti (naudojant „Facebook“ ir kiekvieną tinklą) yra švelniai priminti savo vartotojams, kad neprieštaraujate įvertinimo gestu..

„Facebook“, „Instagram“, „LinkedIn“, „Pinterest“, „Twitter“

Taisyklė # 24. Reklama ir reklama

Jei negalite skirti per daug laiko ir išteklių atvykstamajai rinkodarai arba norite pasiekti vartotojus, nepriklausančius jūsų ratams ir bendruomenėms, visada galite pasirinkti reklamavimą.

Tai yra dar tikras „SnapChat“, platformos, kuriai naudoti reikia daugiau laiko ir išteklių, kad ji galėtų būti naudojama kaip rinkodaros priemonė, taigi reklama yra daug paprastesnis sprendimas norint sugeneruoti pardavimus ir srautą..

Geofiltrų naudojimas „SnapChat“ reklamos kampanijose yra tikrai gera idėja, ypač jei norite per tam tikrą savaitę įsitraukti į vietos įvykius ar socialines priežastis, kurios padeda plėtoti prekės ženklo pripažinimą ir intrigą produktuose. Palyginti su renginio rėmimu, geofiltrai yra nebrangūs ir jie atnešė Alexui Kehrui daugiau nei 200 000 tikslinių peržiūrų su vos 15,33 USD..

„Pinterest“ galite eiti naudodamiesi reklamuojamais patarimais (kuriems taikoma skelbimų grupė), o „LinkedIn“ siūlo jums skelbimus pagal pomėgius, demografinius rodiklius ir darbo kategorijas.

Pradėkite nuo siauros reklamos auditorijos, tada padidinkite savo pasiekiamumą, kai išbandote savo skelbimų sėkmę – tai geras būdas tvarkyti savo biudžetą, nes reklama niekada nebūna pigi. Be to, geriau sustiprinti jūsų jau stiprių žinučių srautą yra geriau, nei bandyti įsitraukti į visiškai naujus pranešimus, kuriems kyla rizika, kad IG bus maža arba lygi nuliui..

„Facebook“ ir „LinkedIn“ taip pat galite įsigyti remiamų įrašų ir patobulinti jau užsiimančius „Facebook“ įrašus, kad gautumėte daugiau sukibimo ir didesnių paspaudimų procentų. „Facebook“ skelbimo atitikimo balas padės įvertinti, koks efektyvus skelbimas yra vartotojo įtraukimo atžvilgiu (patinka, komentarai, peržiūros ir kt.), Kad galėtumėte efektyviai planuoti kampanijoms išleidžiamą laiką ir pinigus..

Pasinaudokite proga pasidalyti savo „Facebook“ puslapio įrašais savo profilyje, kad suteiktumėte jiems papildomą nemokamą postūmį – padidinsite pasiekiamumą ir grįžtamąjį ryšį, nes jūsų profilio įrašai bus dažniau rodomi draugų ir stebėtojų naujienų kanale, palyginti su verslo puslapiais ( ir jūs taip pat galite pažymėti savo draugus).

Kita reklamos forma yra „LinkedIn“ rekomendacijos: tai iš esmės yra jūsų profesionalumo ir veiklos rezultatų apžvalgos, kurios padės jums gerai įvertinti tiek perspektyvas, tiek kolegas specialistus. Tačiau rekomendacijos veikia tik tuo atveju, jei jos tikros (taip, kažkas iš tikrųjų gali kreiptis ir patikrinti, ar sakoma, ar tai tiesa).

„Instagram“ tinkle, prieš nusprendžiant išleisti pinigus standartinei reklamai, išeikite ir suraskite „Instagram“ paskyras, kuriose galite reklamuotis, kad padidintumėte srautą ir padidintumėte savo prekės ženklo kūrimo pastangas. Norėsite susisiekti su influenceriais ir mažesnėmis sąskaitomis ištikimai ir aktyviai stebėdami, kad užtikrintumėte, jog gausite IG (tikslinė veikla)..

„Facebook“, „Instagram“, „LinkedIn“, „Pinterest“, „SnapChat“, „Twitter“

Socialinės medijos įrankių dėžė

Jūs neprivalote to daryti rankiniu būdu! Čia yra keletas įrankių, kurie jums bus naudingi socialinės žiniasklaidos rinkodaroje.

Prekės ženklo paminėjimai

„BrandMentions“ padeda stebėti ir įvertinti jūsų (ir konkurentų) prekės ženklo ir socialinės žiniasklaidos rinkodaros kampaniją.

„Buzzsumo“

Tai padeda jums rasti „Facebook“ rinkodaros temas remiantis tuo, kas tinka jūsų tinklo nišai. Norėdami juo naudotis, tiesiog įveskite raktinius žodžius ir sužinokite, koks turinys buvo geresnis per pastaruosius mėnesius ar metus.

Hootsuite, buferis, Klout

Lengvai suplanuokite savo įrašus ir apžvelkite savo socialinę statistiką, kad žinotumėte, kada tinkamas laikas paskelbti naują turinį, ir kuriai auditorijos daliai.

„Pixabay“

Surasti tinkamą viešųjų domenų vaizdą savo socialiniams įrašams gali būti sudėtinga … taigi, čia yra graži svetainė, kurioje pateikiami tik CC0 vaizdai.

Išvados

Socialinės medijos rinkodara yra žaidimas, kuriame nuolat stengiamasi pasivyti socialinės žiniasklaidos pokyčius, panašiai kaip SEO turi pasivyti paieškos variklių algoritmų atnaujinimus ir geriausios praktikos pakeitimus..

Santykių užmezgimas, bendravimas su savo auditorija ir šviežio, linksmo, draugiško turinio kūrimas visada yra jūsų didžiausi laimėtojai, bet kuriuo metu – tai žiniatinklio aspektai, kurie bėgant metams niekada nepasikeitė. Ir visada, visada pridėkite pridėtinę vertę pokalbiui.

Aš parašiau straipsnį apie jūsų internetinių dienoraščių srauto padidinimą „Facebook“ grupėse ir panašiai, jei norite tai patikrinti. Tačiau štai tokia mano širdies rekomendacija: niekada nepasikliaukite savo srautais vien tik vienais socialiniais tinklais, kaip kad negalėtumėte naudoti „Google“ – per daug lengva subyrėti, kai keičiasi taisyklės, funkcijos nyksta ir keičiamos, o verslo modeliai auga į ką nors kitą (pvz., seną „MySpace“ ir „Friendster“).

Atminkite, kad socialinė žiniasklaida yra įrankių rinkinys: geriausias jūsų turtas yra jūsų turima žiniasklaida – jūsų adresų sąrašas, tinklaraštis ir (jei turite) jūsų savarankiškai prižiūrima bendruomenė..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me