A2 prieglobos apžvalga

* Atnaujinimai: kainodara ir pagrindinės funkcijos redaguotos atsižvelgiant į naujausius pokyčius 2020 m.


Baigusi veiklą nuo 2001 m. Ir iš pradžių žinoma kaip „Iniquinet“, bendrovė „A2 Hosting“ atgimė 2003 m., Naujasis vardas buvo pripažintas Ann Arbor, Mičiganas. Tiems, kurie domisi priežastimi, Ann Arbor yra „A2 Hosting“ įkūrėjo gimtasis miestas.

Kompanijos duomenų centrai yra strategiškai Amsterdame, Singapūre ir, žinoma, Mičigane. Tai suteikia jiems gerą pasklidimą visame pasaulyje, apimant visus vienodus Žemės rutulio segmentus.

Mano patirtis naudojant „A2 Hosting“

Aš pirmą kartą pradėjau nuo A2 prieglobos 2013 m., Tada dar vadinęs A2 pagrindiniu planu. Tai būtų apytikslis atitikmuo to, kas šiandien siūloma pagal „Swift“ planą.

Su šia apžvalga pasidalinsiu su jumis savo, kaip kliento, patirtimi bei duomenimis, kuriuos per daugelį metų surinkau (iš šios bandomosios svetainės) apie jų serverio našumą..

Apie A2 talpinimą

 • Įmonės būstinė: Ann Arbor, Mičiganas.
 • Įkurta: 2001 m. (Anksčiau vadinta „Iniquinet“)
 • Paslaugos: Bendras, VPS, debesijos, skirtas ir perpardavinėtojo priegloba

Pliusai

  Verdiktas 

  „Turbo“ serveris (20 kartų greičiau įkeliama puslapio)„CloudFlare Basic“HTTP / 2 (failai pateikiami 20–30% greičiau) Patarimas: Nesvarbu, kurį planą pasirinksite, kaip savo platformą galite pasirinkti „Joomla“, „Drupal“ ar „WordPress“. Šios parinktys leidžia lengvai integruoti pagrindines pirkinių krepšelio programas, kad galėtumėte kurti internetines parduotuves, jei to jums reikia.

  A2 valdoma VPS talpinimo paslauga

  Savybės / PlansPowerPrestigePinnacle
  RAM4 GB6 GB8 GB
  SSD saugykla75 GB100 GB150 GB
  Centrinio procesoriaus šerdys468
  cPanel valdymo pultas Patarimas: „A2 Hostingas“ VPS yra trijų skirtingų paketų – „Core VPS“, „Tvarko VPS“ ir „Nevaldomas VPS“. Pirmuosius du paketus („Core“ ir „Managed“) įmonė teikia jums padėti nustatant ir valdant jūsų VPS serverius. Jei jau esate tai patyręs, tai yra premija, nes A2 nevaldomi VPS talpinimo planai yra pigūs. Žemiausios pakopos kainos prasideda nuo 5 USD per mėnesį ir yra su 20 GB SSD saugykla, 1 CPU branduoliu ir 512 MB RAM.

  Pliusai

   P / S: Ar ši apžvalga jums padėjo?

   Nuorodos, nukreipiančios į „A2 Hostingas“ svetainę, yra susijusios įmonės. Jei perkate naudodamiesi šia nuoroda, ji mane įskaitys kaip jūsų persiuntėją. Taip aš palaikiau savo svetainę gyvą 12 ir daugiau metų ir nuolat pridedu daugiau nemokamų hostingo apžvalgų, pagrįstų tikromis bandomosiomis paskyromis – jūsų palaikymas yra labai vertinamas. Pirkimas per mano nuorodą jums nekainuoja brangiau – iš tikrųjų galiu garantuoti, kad už A2 prieglobą gausite mažiausią įmanomą kainą.

   Jeffrey Wilson Administrator
   Sorry! The Author has not filled his profile.
   follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map