Mažojo ąžuolo prieglobos apžvalga

Kartais išsirinkti didžiausią kompaniją nėra geriausias būdas priglobti jūsų svetainę. Galų gale, kas žino, kur eina tie pinigai, kai juos siunčiate didelei korporacijai? Jei jums labiau patinka verslas su mažomis įmonėmis, kurios yra neatsiejama tikrosios bendruomenės dalis, tada Mažasis ąžuolas gali puikiai tikti jūsų svetainės prieglobos poreikiams..


* Pastaba: tai nepatikrinta apžvalga. Kol kas neimame jokios svetainės Mažajame Ąžuolyne.

Žiniatinklio prieglobos „mažasis ąžuolas“

Ši įmonė, kurią 2007 m. Įkūrė internetinių kūrėjų ir grafikos dizainerių grupė, yra santykinai naujokas pramonėje. Pagrindinė jų patirtis yra darbas su „Mac“, ir jie didžiuojasi, kad yra geriausias pasirinkimas svetainėms, sukurtoms „Mac“ kompiuteriuose. Jie taip pat užmezgė partnerystę su interneto programa „RapidWeaver“, sukurta specialiai „Apple“ kompiuterių produktams. Kompanijos reputacija daugiausia grindžiama hostingo teikimu specialiai klientams, kurie nori naudoti „RapidWeaver“.

Mažasis ąžuolas įsikūręs Torrance mieste, Kalifornijoje, Los Andželo priemiestyje, esančiame palei vakarinę pakrantę. Čia dirba visi jų darbuotojai; jie neperduoda jokių pozicijų. Nuo 2007 m. Duris atvėrusi įmonė dabar talpina virš 400 000 sąskaitų.

Bendros „Cloud“ prieglobos paskyros „Mac“ vartotojams

„littleoak“ talpinimo planai

Kitaip nei dauguma kitų svetainių talpinimo kompanijų, „Little Oak“ siūlo bendrojo prieglobos planus, tačiau verčiau juos vadina „debesų priegloba“ (kodėl gi ne vadinant tai, kas tai yra – pasidalijamasis priegloba?). Klientai gali pasirinkti tris iš debesies pagrįstų hostingo planų. Paketai vadinami „Sapling“ (80 USD / metus, 6,67 USD / mėn.), „Habitat-Pro“ (160 USD / metus, 13,33 USD / mėn.) Ir „Chestnut-Pro“ (320 USD / metus, 26,67 USD / mėn.).

Kiekviename plane galite laikyti neribotą skaičių svetainių, tačiau tokio dalyko kaip neribotas pralaidumas ir saugykla nėra. Pavyzdžiui, „Sapling“ paketas leidžia skirti 5 GB / mėn disko vietos ir 50 GB pralaidumo; „Habitat“ apima 15 GB disko saugyklą ir 500 GB pralaidumą; ir kaštonas yra su 25GB / 1T.

Standartinės bendrojo prieglobos funkcijos

Išskyrus šiuos apribojimus, „Little Oak“ svetainių talpinimo paketuose yra visos standartinės funkcijos, kurių galite tikėtis:

 • Neribota MySQL duomenų bazė
 • Nemokama svetainių kūrimo programinė įranga
 • Neribotas domeno slapyvardžių ir padomenių skaičius
 • Neribotos POP3 / IMAP4 el. Pašto paskyros
 • Statistikos sekimas
 • „Google“ ir „Yahoo“ reklamos kreditai

„Little Oak“ interneto priegloba taip pat palaiko „Quicktime“, „Real Networks“, „Macromedia Flash“, „Shockwave“ ir „Microsoft Silverlight“ failus ir suteikia klientams prieigą prie DNS valdymo. Tai taip pat palaiko daugybę skirtingų programavimo kalbų, įskaitant PHP 5.3, Perl 5, IonCube Loader, Javascript ir Ajax. Taip pat prieinamos visos pagrindinės internetinių dienoraščių platformos (WordPress, Joomla, Drupal).

Jūsų paskyros valdymo skydelis, vadinamas „Sąskaitų tvarkytoju“. Tai nėra „cPanel“ ar „vDeck“, todėl tai gali būti patentuota programinė įranga.

Kita unikali „Little Oak“ pakuočių savybė yra ta, kad jie nereikalauja, kad klientai pasirašytų dvejus metus vienu metu, kad gautų geriausią pasiūlymą. Jie siūlo tik vienerių metų sąskaitas. Tai gana gaivu, kad nepriimtina nuolat pirkti ilgesnio sutarties laikotarpio. Tačiau jie taip pat nesiūlo hostingo planų kiekvieną mėnesį.

Nors „Little Oak“ tinklalapyje yra nuorodas į skirtą prieglobą ir „Virtual Private Server“ (VPS) prieglobos abonementus, kuriuose naudojama tiek „Linux“, tiek „Windows“ serverių operacinė sistema, jie nebuvo gyvi šio rašymo metu. Panašu, kad ateityje jie siūlys šias paslaugas, o tai puiki idėja norintiems atnaujinti savo paskyras.

Duomenų centro saugumas ir tinklo patikimumas

Nors „Little Oak“ yra maža įmonė, ji naudojasi „Tier-1“ tinklo tiekėjais, esančiais „One Wilshire“ pastate, kuris, kaip teigiama, yra „labiausiai sujungtas pastatas vakarų JAV“, o jų duomenų centras yra „Torrance“, Kalifornijoje, JAV..

Jų serveriai yra „Intel“ dviejų branduolių mašinos, esančios apkrovos balansavimo grupėje, naudojant failų įkėlimą prie tinklo prijungtą saugojimo masyvą. Jie palaiko „CentOS 6“ ir „Apache 2.2+“, yra gana standartiniai pramonėje.

Programinė įranga yra reguliariai atnaujinama, tobulinama ir kuriama atsarginė kopija kiekvieną naktį, kad būtų išvengta paslaugų trikdžių. Tinklo aparatūrą visą parą ir visą parą stebi vyresnieji administratoriai.

Visas tas saugumas padeda jiems išlaikyti 100 proc. Jei jūsų svetainė per kurį mėnesį sumažėja 10 ar daugiau minučių, gausite kreditą, kuris sudaro 10 procentų to mėnesio prieglobos mokesčio. Žinoma, garantija netaikoma suplanuotam prastovų laikui, ekstremalių situacijų priežiūrai ar bet kokiems jūsų veiksmams, kurie daro įtaką jūsų svetainės našumui; vėlgi, gana standartiniai dalykai – bet tai yra pirmoji įmonė, kuriai radau 100 proc.

Radau naujausią statistiką internete, rodančią, kad „Little Oak“ svetainių veikimo laikas yra 99,98 proc. Jis stebimas nuo 2010 m. Spalio mėn. Tai laikoma puikiu, bet ne įprastu.

Tiesioginis klientų aptarnavimas, kurį teikia „Little Oak“ Kalifornijos komanda

Jei jums svarbu gimtosios anglų kalbos atstovų palaikymas, mažasis ąžuolas teikia tai telefonu, tiesioginiu pokalbiu ar el. Paštu. Jie taip pat turi vaizdo įrašų katalogą ir internetinę žinių bazę, norėdami rasti atsakymus į dažnai užduodamus klausimus, tačiau panašu, kad joje nėra daug informacijos. Bandžiau atlikti keletą paprastų paieškų, tokių kaip „perkelti sąskaitą“, „medijos įkėlimas“ ir net „WordPress“, kurios neduoda rezultatų.

Taigi, kaip yra jų klientų aptarnavimas? Sunku pasakyti. Internete radau vieną labai nepatenkintą klientą, kuris skundėsi „Googlebot“ klaidos pranešimu, nes „Little Oak“ administratoriai laikinai blokavo paieškos variklių robotus, nes jie teigė, kad tai sukelia per daug veiklos, dėl kurios jų serveriai buvo įtempti. Išskyrus tai, aš neradau geros atrankos realių klientų, kurie iki šiol peržiūrėjo „Little Oak“ palaikymo paslaugas.

Mažasis ąžuolas naudojasi socialine žiniasklaida, norėdamas paskelbti įspėjimus ir atnaujinimus, tačiau sąskaitos naudojamos gana retai. Ne tik tai, kad aš juos tikrai turėjau kasti; nėra jokių nuorodų iš jų svetainės į jų „Facebook“ ar „Twitter“ puslapius. Kodėl gi nenorėtumėte, kad jūsų klientai ir kiti žmonės jus lengvai rastų socialinės žiniasklaidos svetainėse?

Užsisakykite „Mažojo ąžuolo“ prieglobą dabar

Norėdami gauti daugiau informacijos arba užsisakyti „Little Oak Hosting“, apsilankykite (nuoroda atsidaro naujame lange): http://www.littleoak.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map