MDD Hostingo apžvalga

„MDDHosting“ buvo įkurta 2007 m., Siekiant teikti prieinamas interneto prieglobos paslaugas įmonėms ir asmenims visame pasaulyje.


Bendrovė vadovaujasi visa apimančia 24/7/365 palaikymo paslaugų struktūra, pagrįsta vidine nesklandumų bilietų sistema. Per šią sistemą ji gali analizuoti tikrus klaidų pranešimus ir kitus svarbius duomenis, kurie gali būti prarasti vertimo metu pokalbio telefonu metu. Klientai raginami nukopijuoti ir įklijuoti arba ekrano fiksavimo klaidas ir pasidalyti jomis su MDD palaikymu. Palaikymą galima gauti per interneto portalą ir el. Paštu.

MDD duomenų centro įrenginys Denveryje gauna energijos tiekimą iš daugelio pastočių. Drėgmę ir aušinimą kontroliuoja 7 vėdinimo įrenginiai, kurių kiekviename yra N + 1 perteklius. Šie ŠVOK blokai palaiko optimalią ir stabilią 70 laipsnių darbo aplinką visame centre ir vidutinę 45 procentų drėgmę. Temperatūros ir drėgmės kitimas gali svyruoti maždaug 4 laipsniais, bet ne daugiau. Centro gaisro aptikimas atliekamas naudojant ankstyvojo aptikimo signalizacijos sistemą ir priešgaisrinę sausų vamzdžių gaisro gesinimo sistemą.

Ryšį centre sudaro „Level3“, „tw“ telekomunikacijos, „Comcast“, „Internap“, „XO“, „Hurricane Electric“, „Savvis“, „Global Crossing“, „RMIX“ ir „UUNET“..

MDD talpinimo planai – kas yra dėžutėje?

Bendri prieglobos planai

„MDD Shared Hosting“ planai yra sukurti maksimaliam veikimo laikui ir juose yra spartinta SSD saugykla, užtikrinanti greitį ir patikimumą.

Savybės / PlansBasicIntermediateAdvanced
Sandėliavimas5 GB10 GB15 GB
Duomenų perdavimas250 GB500 GB750 GB
Centrinio procesoriaus prieigaViena, pilna prieigaViena, pilna prieigaViena, pilna prieiga
„Addon“ domenasNeribotaNeribotaNeribota
SQL duomenų bazėsNeribotaNeribotaNeribota
Kartu vykdomi „MySQL“ ryšiai252525
Mėnesio kaina7,50 USD / mėn11,50 USD / mėn15,50 USD / mėn
Kaina (metinė prenumerata)6,38 USD / mėn9,78 USD / mėn13,18 USD / mėn

Aukščiausios kokybės hostingo planai

Aukščiausiuose serveriuose yra nuo 1 iki 3 procentų visų aparatinės įrangos palaikomų paskyrų skaičiaus, taip pat gryna SSD saugykla, užtikrinanti maksimalų greitį visą laiką. Kiekviena „Premium“ sąskaita turi prieigą prie dviejų pilnų procesoriaus branduolių, palyginti su vienu branduoliu, kurį galima rasti įprastose bendrojo prieglobos sąskaitose.

Savybės / PlansBasicIntermediateAdvanced
Sandėliavimas5 GB10 GB15 GB
Duomenų perdavimas300 GB600 GB900 GB
Centrinio procesoriaus prieigaDu, visiška prieigaDu, visiška prieigaDu, visiška prieiga
„Addon“ domenasNeribotaNeribotaNeribota
SQL duomenų bazėsNeribotaNeribotaNeribota
Kartu vykdomi „MySQL“ ryšiai505050
Mėnesio kaina25 USD / mėn50 USD / mėn75 USD / mėn
Kaina (metinė prenumerata)21,25 USD / mėn42,50 USD / mėn63,75 USD / mėn

Perpardavinėtojų prieglobos planai

Perpardavinėtojų planai yra skirti tiems, kurie nori įkurti savo interneto prieglobos įmones, arba toms, kurios turi klestinčias dizaino kompanijas. MDD pateikia visus būtinus įrankius, kad įmonė greitai veiktų. Tada perpardavėjai gali sudaryti savo planus, kainų struktūrą ir prekės ženklą.

Savybės / PlansBasicIntermediateAdvanced
Sandėliavimas25 GB50 GB75 GB
Duomenų perdavimas500 GB1 000 GB1 500 GB
„cPanel“ sąskaitos255075
Dienos atsarginė kopija
Viršijus
Mėnesio kaina34,50 USD / mėn59,50 USD / mėn84,50 USD / mėn
Kaina (metinė prenumerata)29,33 USD / mėn50,58 USD / mėn71,83 USD / mėn

VPS talpinimo planai

MDD VPS planai užtikrina aukštesnį saugumo, patikimumo ir greičio lygį, be papildomų išlaidų, susijusių su tam skirtu serveriu.

Savybės / PlansBasicIntermediateAdvanced
Sandėliavimas20 GB35 GB50 GB
Duomenų perdavimas500 GB1 000 GB1 500 GB
Skirta RAM1 GB1,5 GB2 GB
„vSwap“ („Burstable RAM“)1 GB1,5 GB2 GB
Procesoriaus šerdys (2+ GHz)124
Mėnesio kaina49,50 USD / mėn74,50 USD / mėn99,50 USD / mėn
Kaina (metinė prenumerata)42,08 USD / mėn59,60 USD / mėn79,60 USD / mėn

Dedikuoti prieglobos planai

Dedikuoti serveriai yra skirti patenkinti svetainių, kurios jau išaugo bendro naudojimo ir perpardavinėtojų prieglobos, poreikius.

MDD specialiųjų serverių planai siūlo šias paslaugas naudojant viengubus keturių branduolių procesorius, kurių laikrodis yra 3220 arba 5430, arba dvigubus keturių branduolių procesorius, laikrodžius skaičiuojamus 5430 arba 5520 (tarifai pagal užklausą):

  • „Xeon 3220“ procesorius
  • 2 GB bendros RAM
  • 250 GB „Sata HD“
  • 2000 GB per mėnesį pralaidumas
  • 5 IP adresai
  • 100 megabitų uostas

MDD talpinimas palyginti su kitu panašiu žiniatinklio priegloba

Tai, ką „MDD Hosting“ siūlo savo prieglobos planuose, yra labai panaši į „RoseHosting“, „InMotion“ ir „Altus Host“. Visos keturios yra aukščiausios kokybės hostingo paslaugos, kurios žada puikų serverio patikimumą ir aukščiausio lygio aptarnavimą po pardavimo. Štai kaip pagrindinį „MDD Hostingas“ sujungia su kitais panašiais prieglobos planais.

„HostMose“
Peržiūrimas planasPagrindinisGaliaBronzaPasidalinta 1000
Disko saugykla5 GBNeribota10 GB2 GB
Duomenų perdavimas250 GBNeribota200 GB40 GB
SSD saugykla?
„Addon“ domenasNeribota5Neribota3
„MySQL“ duomenų bazėsNeribotaNeribotaNeribota10
AutoinstallerSoftakuliarusSoftakuliarusSoftakuliarusSoftakuliarus
Pasirinkite Serverio vietosNeTaip, JAV rytinė arba vakarinė pakrantėNeNe
Atsarginė kopijaKasdien ne piko valandomisKas savaitęKas savaitęKas savaitę
Bandomasis laikotarpis30 dienų90 dienų45 dienos30 dienų
Kaina (12 mėn. Abonementas)6,38 USD / mėn4,49 USD / mėn. *7,95 USD / mėn6,71 USD / mėn
Perskaitykite apžvalgą

* * Pastaba: „InMotion Hostingas“ kaina pagrįsta išskirtinėmis WHSR nuolaidomis, normali kaina – 9,99 USD / mėn.

MDD Hostingo vartotojo patirtis

Pakankamai įžangos ir prieglobos plano apžvalgų, bet kokiu atveju šią informaciją galite gauti MDD prieglobos svetainėje.

Svarbu: ar MDD priegloba yra naudinga?

Norėdami atsakyti į klausimą, mes dirbame su MDD Host dabartiniais vartotojais Dave’u Dean’u, ką Dave’as daro, kad pateiktume jums aiškesnį vaizdą. Šiuos skyrius (apie ir prieš, ir apie eilutes, ir tt) parašė Dave’as Deanas. Pirmą kartą su Dave’u mes susipažinome per populiarių tinklaraštininkų darbo lentą ir manome, kad jis neturi tiesioginių ryšių su įmone MDD Hosting. Tačiau mes sumokėjome Deivui pagrįstą mokestį už jo laiką, atsakant į mūsų klausimus ir parašius šį el. Laišką. 

Čia eina Deivas. 

Greitas fonas

Aš perėjau į „MDD Hostingas“ šiek tiek daugiau nei prieš metus, po to, kai buvau labai nepatenkinta paslaugomis, kurias gavau iš savo esamos didelės prieglobos įmonės. Nepaisant tik nedidelio srauto srauto, mano „WordPress“ svetainėje (ką daro Dave’as?) Buvo rodomos klaidos ir mažėjama kelis kartus per savaitę. Nepaisant to, kad praleidau valandas atgal ir atgal su palaikymo personalu, gavau tik pasiteisinimų ir abejingumą. Po kelių mėnesių be patobulėjimo nusprendžiau, kad laikas judėti.

Kas man patinka dėl MDD hostingo?

„MDD Hosting“ yra keli dalykai, kurie man patinka, įskaitant:

  • Patikimas: Nepaisant to, kad jis yra žemiausias, bendro naudojimo prieglobos planas, retas atvejis, kai mano svetainė mažėja. Stebiu tai naudodamas „Pingdom“ ir nuo įstojimo dienos per mėnesį man buvo praleista mažiau nei valandą prastovų, įskaitant numatytą techninę priežiūrą. Aš niekada neturėjau jokių našumo problemų nei savo reikmėms, nei svetainės vartotojams.
  • Greitis: Svetainė yra pastebimai greitesnė nei pas mano ankstesnįjį kompiuterį iš bet kurios pasaulio vietos. Po migracijos vykdžiau įvairius etalonus, tiek išorinius, tiek vidinius, ir jie visi pranešė apie reikšmingus patobulinimus.
  • Palaikymas: Iš pradžių buvau susirūpinęs, kad MDD nesiūlė tiesioginių pokalbių palaikymo parinkties, tačiau tai neturėjo reikšmės. Mano ankstesnis šeimininkas dažnai užtrukdavo pusvalandį, kol operatorius tapo prieinamas, o tai reiškė daug sėdėjimo ir laukimo. Keletą kartų, kai man reikėjo užregistruoti palaikymo bilietą, atsakymas užtruko daugiau nei tris minutes – daug greičiau, nei tikėjausi!
  • Dedikacija: MDD yra maža įmonė, siūlanti tik talpinimą. Man patinka, kad tai sutelkta į tai, kad vienas dalykas būtų gerai padarytas, o ne stengiamasi būti viskas visiems. Puslapyje „Apie“ sakoma: „Mes nematome savo klientų kaip skaičiaus ar dolerio ženklo.“, Ir jis nuoširdžiai jaučiasi taip – jums nereikia paliesti bendrų atsakymų ar pasiteisinimų..

Kas man nepatinka: MDD hostingo trūkumai

Vienintelis tikras skundas, kurį turiu dėl MDD, yra tas, kad kainos yra šiek tiek padidintos dėl diske esančios vietos ir pralaidumo *. „Pagrindiniame“ plane mokėsite 7,50 USD / mėn. (Prieš metines ar reklamines nuolaidas) už 5 GB saugyklos ir 250 GB duomenų perdavimo. Tačiau įmonė vykdo nuolatines akcijas, kurios paprastai siūlo maždaug 25% nuo standartinės kainos – ir jūs gaunate tai, už ką mokate už greitį ir patikimumą..

* Džerio pastaba: Tiesa yra tokia: palyginus „MDD Hosting“ kaina man iš tikrųjų yra pagrįsta. Skaitytojai gali palyginti naujausius VPS talpinimo pasiūlymus šiame puslapyje (dešinėje šoninėje juostoje)

MDD Hostingas Uptime apžvalga

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite „MDD Hosting Online“.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me