Tinklo sprendimų apžvalga

Įkurta 1979 m., „Network Solutions“ buvo viena iš pirmųjų kompanijų, pradėjusių veiklą DNS registrų versle. Nors ji buvo įsteigta kaip technologijų konsultavimo įmonė, kurios pagrindinė veikla buvo sistemų programavimo paslaugos, ji greitai išaugo ir išsiplėtė į kitas sritis, IPO-1997 m..


Bėgant metams, ši Vašingtono, D. C. metro zonos organizacija atlaikė daugybę įsigijimų, įskaitant naujausią „Web.com“ įsigijimą 2011 m., Perėmimą, kuris kainavo 405 milijonus dolerių ir 18 milijonų akcijų..

Tinklo sprendimų alternatyvos

Svetainė: https://www.inmotionhosting.com

Pagrindiniai pranašumai

 • Puikus serverio veikimas + Puikus tiesioginių pokalbių palaikymas
 • Pirmą kartą klientams nemokama migracija iš svetainės
 • 90 dienų pinigų grąžinimo garantija (pramonė Nr. 1)
 • Bendras priegloba prasideda nuo 2,95 USD / mėn. (Specialus pasiūlymas, 50% nuolaida)

2. „SiteGround“

Svetainė: https://www.a2hosting.com

Pagrindiniai pranašumai

 • Puikiai optimizuotas, kad būtų užtikrintas geriausias greitis (mūsų bendro naudojimo priglobta svetainė įvertino TTFB < 550 ms)
 • Speciali nuolaida registracijos metu + priimtini atnaujinimo tarifai
 • Nerizikinga – klientai gali bet kada paprašyti grąžinti pinigus
 • Serverių vietų pasirinkimas keturiuose žemynuose

Tinklo sprendimo paslauga trumpai

Nors „Network Solutions“ yra labiausiai žinoma dėl domenų registravimo paslaugų, organizacija taip pat teikia daugybę interneto paslaugų, įskaitant svetainių kūrimą, internetinės rinkodaros paslaugas, el. Pašto prieglobos sprendimus ir žiniatinklio prieglobos paslaugas..

Domeno vardo registracija

Didelio masto domenų prieglobos paslaugos teikia daugiau nei 50 skirtingų plėtinių variantų, įskaitant standartinius .com, .net ir .biz plėtinius, taip pat valstijos ir šalies kilmės plėtinius, be kita ko.

Keičiama kainų diagrama siūlo domenų registraciją tik vieneriems metams su galimybėmis per 100 metų registraciją – ilgesnėms registracijos sąlygoms suteikiamos kainų pertraukos. Kai kurie plėtiniai, pvz., .Biz, .com ir .info, nemokamai registruojami vieneriems metams kartu su metiniu paketu, nors, žinoma, yra susiję kiti mokesčiai ir rinkliavos..

El. Pašto sprendimai

„Network Solution“ el. Pašto sprendimai yra išties pritaikomi visiems, nuo individualiojo savininko iki korporacinės įmonės ir visiems tarp jų..

Pats paprasčiausias „nsMail ™“ lygis apima 1 GB vietos kiekvienoje paskyroje, apsaugą nuo šlamšto ir virusų, prieigą per interneto ryšį ir suderinamumą su „Outlook“, kurios kainos siekia tik 1,75 USD per mėnesį. Vidutinės pakopos „nsMail ™ Pro“ suteikia 2 GB vietos su bendrais kalendoriais; užduotys; kontaktai, bendras dokumentų valdymas ir be rūpesčių naudojant „Network Solutions“ valdomus serverius – tik 4,99 USD už pašto dėžutę per mėnesį. Aukščiausio lygio planas „Microsoft® Hosted Exchange“ prasideda nuo 6,99 USD per mėnesį už pašto dėžutę ir palaiko visą „Office Outlook®“ patirtį, „ActiveSync®“ ir „BlackBerry®“ mobilumą bei įmontuotą verslo tęstinumą ir atkūrimą po nelaimių..

Interneto svetainių kūrimas

Svetainių kūrimo arenoje „Network Solutions“ siūlo dvi galimybes sukurti ir atidaryti svetainę akimirksniu. Mažąjį planą (6,95 USD per mėnesį) sudaro vienas nemokamas pasirinktinis domenas, 5 GB saugyklos vietos ir 10 el. Pašto dėžučių.

Arba didelę planą (9,95 USD / mėn.) Sudaro vienas nemokamas domenas, 300 GB saugyklos vietos ir daugiau nei 50 el. Pašto dėžučių. Abiejuose yra nemokamas svetainių kūrėjas su profesionaliais šablonais, kad būtų galima lengvai sukurti ir paleisti pasirinktinę svetainę.

Internetinė rinkodara

„Network Solutions“ rinkodaros paslaugos, pramintos „nsMarketing ™“, apima įvairias paslaugas, įskaitant SEO, mokamą už paspaudimą reklamą, pranešimo spaudai tarnybą, el. Pašto rinkodarą, „Facebook“ buvimo palaikymą ir dar daugiau.

Svetainių talpinimas

Bet, kaip visada, pagrindinis mano susidomėjimas yra teikėjo prieglobos galimybės. Nusileidęs „Network Solutions“ tinklalapyje mane iškart pasitinka švari sąsaja, lengvai suprantama kaina, lengvai suprantami sprendimų palyginimai. Matau tris prieglobos parinktis: žiniatinklio priegloba, interneto prieglobos ir rinkodaros paketas ir interneto prieglobos, rinkodaros ir parduotuvių paketas. Nelabai pastebimos „išplėstinio prieglobos“ ir „VPS prieglobos“ parinktys, kurios, be abejo, yra tos, kurios mus tikrai domina.

Išplėstinis priegloba 

tinklų sprendimai

„Pažangusis priegloba“ yra trijų skirtingų lygių: „Essential“, „Professional“ arba „Premium“.

Esminis priegloba prasideda nuo 2,99 USD per mėnesį ir apima 300 GB vietos diske su neribotu duomenų perdavimu. Tai apima 25 FTP paskyras, 1 000 el. Pašto dėžučių su 1 GB saugykla ir tris slapyvardžius kiekvienoje dėžutėje bei statistikos programinę įrangą.

Profesionalios kainos prasideda nuo 3,99 USD per mėnesį ir apima 500 GB vietos diske su neribotu duomenų perdavimu. Jame taip pat yra 50 FTP paskyrų ir 2500 el. Pašto dėžučių su 1 GB saugykla ir trys slapyvardžiai kiekvienoje dėžutėje – taip pat statistikos programinė įranga.

„Premium“ prasideda nuo 36,99 USD per mėnesį ir apima neribotą vietą diske, neribotą duomenų perdavimą, neribotą el. Pašto dėžutę (tuos pačius parametrus kaip ir kitus paslaugų lygius) ir neribotas FTP paskyras..

Visuose paslaugų lygiuose yra nemokamas domenas ir 100 domenų rodyklių.

Kalbant apie tai, ką teikia tikroji paslauga, „Network Solutions“ gali pasigirti 99,9% „Unix®“ veikimo laiku su automatinėmis atsarginėmis kopijomis. Tai taip pat teikia telefono ir el. Pašto palaikymo visą parą paslaugą, lengvą prieigą prie FTP, svetainių kūrimo įrankį, programavimo kalbos palaikymą, vieno spustelėjimo „WordPress“ diegimą ir galimybę naudoti savo domeno vardą.

Virtualiojo serverio priegloba 

Tinklo sprendimas vps priegloba

VPS priegloba prasideda nuo 40 USD per mėnesį „Essential“ paketui arba nuo 80 USD per mėnesį „Professional“ ir garantuoja visišką šaknies lygio valdymą, be to, kad palaikoma dauguma programų, 512 MB garantuojama RAM, 24/7 palaikymas realiems asmenims, 10 GB arba 50 GB. vietos diske ir 500 GB arba 20 000 GB perkėlimų.

 Tinklo sprendimai: Nelabai gerai

Tačiau „Network Solutions“ vargu ar yra biudžeto prieglobos paslaugų teikėjas – tokios žemos įmokos per mėnesį už pagrindinį prieglobą yra tik pirmą mėnesį – po to metinė norma prasideda nuo 119,50 USD (9,95 USD per mėnesį)..

Siaubingas serverio valdymas ir klientų aptarnavimas

Be to, yra keletas pagrindinių paslaugų rūpesčių, pradedant baisiu serverio valdymu – žinoma problema, nes trūksta atsarginių kopijų ir serverio atnaujinimų.

Be to, žinoma, kad „Network Solutions“ perparduoda pagrindinį kompiuterį – nors jie tikrai nėra vieninteliai, kurie tai daro. Deja, organizacija turi labai blogą klientų aptarnavimo reputaciją – ieškokite žiniatinklyje ir rasite klientų, besiskundžiančių lėtu reagavimo laiku ir neveiksmingu aptarnaujančio personalo skaičiumi..

Naujausi „Network Solutions“ prieglobos paslaugų atsiliepimai - atrodo, kad viskas veikia ne taip, kaip už scenos (šaltinis).Naujausi „Network Solutions“ prieglobos paslaugų atsiliepimai – atrodo, kad viskas veikia ne šiaip už scenos (šaltinis).

„Web 2.0“ perėmimas

Pažymėtina, kad perimant „Web.com“ 2011 m., „Web.com“ atleido daugiau nei pusę pradinių „Network Solutions“ darbuotojų, ir tai paaiškina, kodėl skundžiamų žiurkių skaičius per pastaruosius kelerius metus stabiliai išaugo..

Tai gaila, nes yra keletas „Network Solutions“ prieglobos ir kitų paslaugų atperkančių veiksnių – vis dėlto šiuo atveju neigiami atvejai nusveria teigiamus dalykus. Svarbiausias dalykas norint sėkmingai paleisti svetainę yra sėkmingai ją išlaikyti ir veikti patikimai, nuosekliai ir greitai – ir, deja, aš tiesiog nesijaučiu tikras, kad tinklo sprendimai gali patenkinti šiuos reikalavimus..

Per didelis perpardavimas

Nors ji gali pasigirti 99,9% veiksnumo, klientų aptarnavimo problemos ir pagrindinio kompiuterio perpardavimas yra didžiulės problemos, kurias įmonei reikia išspręsti.

Kas nutiks per 0,01 proc. Prastovų, jei turite klausimų?

Arba jei svetainės kūrimo įrankis neveikia tinkamai ir niekaip negalite sukurti savo svetainės – kas jums padės? Turite ieškoti prieglobos paslaugų teikėjo, galinčio suteikti tą patį puikų klientų aptarnavimo ir reagavimo laiką, kokio tikisi jūsų klientai iš jūsų.

Vartotojo atsiliepimai

Tai yra WHSR lankytojas Barry Tuberis. Barry turi klientą, kurio svetainė yra priglobta „Network Solutions“, pagal IP 209.17.116.160, ir šis yra jo el. Laiškas (neredaguotas), atsiųstas mums 2015 m. Kovo 17 d..

„Network Solutions“ aplaužė mano kliento svetainę ir jos nepataisys / negali ištaisyti.

Bilieto ekrano kopija NS palaikymo zonoje (atsiuntė Barry).Bilieto ekrano nuotrauka NS palaikymo zonoje (atsiuntė Barry).

Mano ne pelno siekiantis klientas turėjo seną „Front Page“ pagrįstą svetainę „Windows“ bendro naudojimo pagrindiniame tinkle „Network Solutions“, kad dėl tam tikrų priežasčių jie sumokėjo už prieglobos mokesčius prieš 10 metų..

Mes sukūrėme jiems naują „WordPress“ pagrįstą svetainę, ir kai paklausiau „Network Solutions“, ar tai galėtų gerai veikti jų „Windows“ pagrindiniame kompiuteryje, jie atsakė „tikrai“, tada „galbūt ne“, „išbandykite ir pamatysite“, tada „gerai, jūs „Geriau pereikime prie„ Unix “pagrindinio kompiuterio“, tada „išleisime jus iš dabartinio prieglobos plano“, tada „neišleisime jūsų iš dabartinio prieglobos plano, bet leisime jums pakeisti 10 metų kreditas „Unix“ planui “.

Taigi klientas sutiko gauti „Unix“ prieglobą, mes nukopijavome senąją svetainę ir paprašėme „Network Solutions“ perkelti daiktą į „Unix“. Jie sakė, kad tai padarys praėjusį trečiadienį, ir pakeitė tai, dėl ko svetainė buvo visiškai neprieinama (su negražiu 403 klaidos puslapiu). Pirmiausia jie teigė, kad domenui išspręsti prireiks 24–48 valandų, tada jie pasakė, kad kažkas buvo sugadintas prieglobos sąrankoje ir jie susisieks su mumis per 24–48 valandas. Dabar yra po 6 dienų, o svetainė vis dar neveikianti.

Paskutinis prieš tai klientas, kuris priglobė „Network Solutions“, turėjo bendrą serverį, turėdamas disko klaidą. Ši svetainė neveikė kelias dienas, o kai grįžo, „Network Solutions“ galėjo ją atkurti tik iš senos atsarginės kopijos, todėl klientas prarado daugiau nei dieną mokamų operacijų, kurias jiems teko rekonstruoti iš kreditinės kortelės veiklos, ir kopijas. laiškų arba kai kuriais atvejais visiškai prarasti.

Aš nerekomenduoju ir niekada nerekomenduočiau nė vienam klientui priglobti savo tinklalapio „Network Solutions“.

Apatinė eilutė: Ar rekomenduoju tinklo sprendimų prieglobą?

Atsakymas NE – didelis ne. Siaubingas klientų aptarnavimas, nepatikimi prieglobos serveriai, absurdiška atšaukimo politika – „Network Solutions“ yra tipiškos prieglobos įmonės, kurių norite išvengti, kad apsisaugotumėte.

Alternatyvos ir palyginimai

Jei galvojote apie tinklo sprendimus (skaitydami tai), .

Taip pat patikrinkite:

 • Tinklo sprendimai vs „InMotion“ priegloba
 • Tinklo sprendimai prieš „SiteGround“
 • Tinklo sprendimai vs A2 priegloba
 • Tinklo sprendimai prieš „GreenGeeks“
 • Tinklo sprendimai prieš „HostPapa“
 • Tinklo sprendimai vs „BlueHost“
 • Tinklo sprendimai vs „Hostgator“
 • Tinklo sprendimai prieš „Hostinger“
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map