6 veidi, kā piesaistīt vairāk e-pasta pierakstīšanos savā emuārā

Kas ir pirmais, ko jūs darāt, nonākot birojā? Vai jūs pārbaudāt savus e-pastus, vai ne? Neskatoties uz to, ka e-pasts ir viens no vecākajiem interneta darbiem, tas joprojām ir viens no rīkiem, ko mēs visi izmantojam katru dienu. Tas padara to par visspēcīgāko un efektīvāko veidu, kā reklamēt klientus.


Faktiski, pēc lielākās daļas lielāko tirgotāju domām, e-pasts turpina pārspēt sociālos medijus un dažādus citus kanālus.

Kāpēc? Tā kā tas ir personisks – jūs nonākat tieši pie klienta iesūtnēm.

Tas ir arī ļoti pārveidojošs. Galu galā jūsu abonenti ir cilvēki, kuri jau ir izrādījuši interesi par jūsu produktu vai pakalpojumu. Pagājušajā mēnesī KeriLynn rakstīja par to, kā pasīvi pelnīt naudu, izmantojot e-pastu sarakstu. Šodien es dodos soli tālāk un izskaidroju, kā palielināt savu abonentu skaitu. Jo vairāk abonentu, jo vairāk reklāmguvumu un lielāks pārdošanas apjoms.

Šeit ir 6 sākšanas soļi: 6 veidi, kā piesaistīt vairāk e-pasta pierakstīšanās emuārā

1. Izgatavojiet pārsteidzošu saturu

Jūs varētu domāt… “Nu, duh”.

Bet tas atkārtojas.

Jūsu e-pasta saraksts ir tikpat labs kā jūsu izveidotais saturs. Jūs nepārliecināsit abonentus nodot viņu e-pasta adreses, neaizraujot viņus ar lielisku saturu. Un jūs tos neuzturēsit savā sarakstā, ja neievietosit biļetenu ar noderīgām lietām. Pirmais solis ir tāda materiāla izgatavošana, kas pārsteidz, intriģē, māca un uzmundrina jūsu apmeklētājus. Tad, kad jūs prasīsit viņu e-pastu, viņi ar prieku to izdarīs.

2. Izvēlieties visefektīvāko pierakstīšanās veidlapas izvietojumu

Vai jūs zināt teicienu “mazāk ir vairāk”? Kad runa ir par e-pasta pierakstīšanās formām, aizmirstiet par to. Ja vēlaties lielu abonentu daudzumu, jums būs jāpalielina reģistrēšanās veidlapu skaits. Protams, ir jāatrod precīza līnija – jūs noteikti nevēlaties kairināt savus apmeklētājus.

Bufera eksperti veica eksperimentu, savai vietnei pievienojot deviņas jaunas e-pasta uztveršanas formas. Rezultāts? Mēneša laikā viņi divkāršoja reģistrēšanās skaitli.

Izvēlieties visefektīvāko pierakstīšanās formas izvietojumu

Viņu labākie uztveršanas lodziņi bija “HelloBar” – pierakstīšanās veidlapa, kas atrodas vietnes augšdaļā, un “Slideup” – pierakstīšanās lodziņš, kas parādās, kad apmeklētājs lapas ritina vairāk nekā 60%. Jo vairāk iespēju cilvēkiem ir jāpierakstās, jo lielāka iespēja, ka viņi to darīs.

3. Izvēlieties neatvairāmu svina magnētu un satura jauninājumus

Lieliskam saturam un labai redzamībai vajadzētu būt, lai jūsu apmeklētāji domātu par reģistrēšanos.

Tagad jūs esat noslēdzis darījumu ar sulīgu pamudinājumu. Pierakstīšanās uz biļetenu ir apmaiņa. Jūsu apmeklētāji vēlas kaut ko pretī. Tāpēc piedāvājiet viņiem kaut ko tādu, kam viņi nevar pretoties! Dažas labi pārbaudītas idejas ietver: e-grāmatu, balto papīru ar datiem un pētījumiem, bezmaksas izmēģinājumu, katalogu vai brošūru. Tomēr ir viens īpašs svina magnēts, kas palielina un palielina reklāmguvumus: “satura jaunināšana”. Šis ir ļoti specifisks un būtisks satura elements, kas rada pievienoto vērtību jūsu esošajiem emuāriem.

Lūk, kā tas izskatās savvaļā:

Satura jaunināšana

Satura jauninājums, kas tiek reklamēts kā “ekskluzīvs bonuss”, ir ļoti specifisks, īss kontrolsaraksts, kas lasītājiem nodrošina tūlītēju paņemšanu. Kontrolsaraksti darbojas patiešām labi, taču izmantojiet savu iztēli un izveidojiet kaut ko, kas ir būtisks un raksturīgs jūsu saturam. Pēc tam ieguliet to populārākajos emuāros.

4. Izveidojiet magnētisku aicinājumu uz darbību

Jūsu aicinājums uz rīcību var izraisīt abonēšanas kampaņu vai pārtraukt to. Šī ir jūsu poga “abonēt”. Tas ir pēdējais solis. Jums ir jāliek lasītājiem justies spiestiem uz tā noklikšķināt. Šeit ir trīs faktori: krāsa, izvietojums un kopija. Krāsām īpaši labi darbojas zaļumi, dzeltenie un apelsīni. Viņi ir drosmīgi, uzkrītoši un pievērš jūsu uzmanību. Varat iet vienu soli tālāk un padarīt to interaktīvu. Šis – protams, vecās skolas – CTA ir labs piemērs. Kad tas tiek novietots virs tā, tas kļūst no sarkanas līdz zaļai – liek lietotājam doties!

Izveidojiet magnētisku aicinājumu uz darbību

Kas attiecas uz kopiju, padariet to īsu, asu un precīzi pieejamu. Daži tirgotāji ir secinājuši, ka šeit labāk darbojas “pirmās personas” kopija. Iepriekš minētais GIF ir vēl viens lielisks piemērs: “Dodiet man savu bezmaksas ziņojumu tagad!” nevis “lejupielādēt bezmaksas pārskatu”. Tam ir vairāk steidzamības un tas notiek tieši ar jūsu apmeklētājiem.

5. Nogalini bailes

Pat ievērojot visus šos lieliskos padomus, jūsu apmeklētāji kavē kaut ko: bailes.

Viņi uztraucas, ka viņi jau ir pierakstījušies pārāk daudz e-pasta sarakstu. Viņi baidās, ka jūs varētu viņiem nosūtīt tonnas surogātpastu un pārdošanas vēstules. Ja viņi ir jauns apmeklētājs, viņi uztraucas, jo viņi nekad par jums nav dzirdējuši. Nogalināt šo instinktīvo vilcināšanos nav viegli, bet to var izdarīt. Sākumā pastāstiet viņiem tieši to, ko viņi iegūs, abonējot. Esiet caurspīdīgs un atvērts. Vēl viens triks ir “sociālā pierādījuma” izmantošana, lai parādītu viņiem, ka citi jums uzticas. Šis ir vienkāršs piemērs, kurā apvienotas abas šīs metodes: Izmantojiet sociālo pierādījumu, lai nogalinātu bailesAugšpusē ir sociālais pierādījums (“Pievienojieties 31 012 citiem satriecošiem cilvēkiem!”), Un tur ir pārskatāms saraksts ar to, ko tieši iegūstat no abonēšanas. Vēl viens vienkāršs baiļu iznīcinātājs atgādina jūsu potenciālajiem abonentiem, ka arī jūs ienīst surogātpastu un nekad neizpaudīsit viņu informāciju nevienam citam..

6. Padariet to ātru un ērtu pierakstīšanos

Pēdējais šķērslis abonēšanai ir sarežģīta un ilgstoša reģistrācijas forma. Uztveršanas veidlapā nav jāprasa lasītāja mātes kaķa pirmslaulību uzvārds. Jums pat nav nepieciešama atrašanās vieta vai dzimšanas datums. Saglabā to vienkāršu. Turiet to ātri. Nedodiet viņiem iespēju mainīt savas domas.

Dažām vietnēm vārda prasīšana ir noderīga ideja. Tas nozīmē, ka jūs varat personīgi uzrunāt savus lasītājus pašā e-pastā – tas savukārt kopumā uzlabo atvērto likmi. Bet vairāk informācijas nav vajadzīga! Tas ne tikai pieliek laiku procesam, bet arī var justies uzmācīgs, kas var atbaidīt dažus lasītājus, kuri novērtē viņu privātumu. Vēl viens padoms ir pārliecināties, ka apmeklētājiem nav jāpiesakās citā lapā, lai reģistrētos. Tam vajadzētu būt tik vienkāršam kā:

 1. Vārds
 2. Epasta adrese
 3. Apstipriniet ar vienu klikšķi

Pareizi izdarīts, jums vajadzētu būt spējīgam pārliecināt un pārveidot tikai dažās sekundēs. Viss attiecas uz auditorijas e-pasta uztveršanu, kamēr viņi ir sajūsmā par jūsu saturu, pirms viņiem ir iespēja mainīt savas domas. Atcerieties: jo vairāk abonentu jums ir, jo lielākas iespējas gūt peļņu. Nauda ir sarakstā! Kādus trikus un paņēmienus jūs atradāt par efektīviem, lai palielinātu savu abonentu skaitu?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map