8 padomi vietnes paātrināšanai

Pat ja nav nekā cita, par ko esmu pārliecināts, viena lieta noteikti ir pārliecināta – jūs jau iepriekš esat saskāries ar vismaz vienu sāpīgi lēnu vietni savā dzīvē. Ja tas jums izklausās pazīstams, ļaujiet man nodot dažus padomus, ko esmu ieguvis dažu pēdējo gadu laikā, un kas var palīdzēt jums paātrināt jūsu vietni.


Ja neesat pārliecināts, ka vietnes ātrums jums ir svarīgs, tad padomājiet par laiku, kurā esat arī aizvēris pārlūka logu, gaidot vietnes ielādi. Fakts ir tāds, ka 53% cilvēku atsakās no vietnes, kuras ielāde prasa vairāk nekā 3 sekundes.

Jūsu vietnes veiktspējai ir nozīme, un tā ietekmē jūsu meklētājprogrammu klasifikāciju. Piemēram, Google dod priekšroku ātrām vietnēm un piešķir šos augstākos rangus meklēšanas rezultātos.

Vidējais tīmekļa lapu ielādes laiks dažādās nozarēs (avots).

Pārbaudiet vietnes ātrumu

Lai sāktu, pārbaudiet, cik ātri vispirms tiek ielādēta jūsu vietne. Daži ieteiktie rīki ir:

 • WebPageTest: apkopojiet tīmekļa lapu veiktspēju no reāliem pārlūkiem, kuros darbojas kopīgas operētājsistēmas.
 • Pingdom: palīdz analizēt un atrast vājās vietas tīmekļa vietnes darbībā.
 • GTmetrix: analizējiet un piedāvājiet praktiskas iespējas par labāko Web lapas ātruma optimizācijas veidu.
 • Bitcatcha: pārbaudiet vietnes ātrumu no astoņām valstīm.

Izmantojot vietnes ātruma testeri, jūs varēsit uzzināt, cik labi jūsu vietne šobrīd ir optimizēta.

Šeit ir padomi, kā paātrināt vietni …

1. Izvēlieties Lielo Web Host

Pēc manas pieredzes tīmekļa mitināšana ir varbūt viena no vissvarīgākajām izvēlēm, kas jums būs jāizdara. Ir tīmekļa mitinātāji, un tad ir lieliski tīmekļa mitinātāji. Katrai tīmekļa mitinātājai būs atšķirīgas funkcijas, tāpēc pievērsiet uzmanību galvenajiem elementiem, piemēram, patentētām kešatmiņas tehnoloģijām, cietvielu diskdziņiem vai kritisko zonu, piemēram, NGINX, kontrolei..

Es to nevaru pietiekami uzsvērt. Tīmekļa mitinātāja izvēle ir kritiski svarīga. Ja jūs neesat pazīstams ar viņiem, apskatiet mūsu visaptverošus pārskatus par labākajiem tīmekļa mitinātājiem, lai palīdzētu jums pieņemt labi informētu lēmumu.

2. Minifikācija: mazāks ir labāks

Mūsdienās vietnēs ir ierasts pārpildīt Javascript un CSS failus. Tas vizītes laikā rada ļoti daudz HTTP pieprasījumu, kas, iespējams, ievērojami palēnina jūsu vietnes darbību. Šajā vietā nāk minifikācija.

Javascript un CSS failu saīsināšana tiek veikta, apvienojot visus skriptus vienā failā (no katra veida). Tas nav viegls uzdevums, taču neuztraucieties, ir WordPress spraudņi, kas ar jums var tikt galā.

Izmēģiniet kādu no šiem, lai sāktu ar: Automātiska optimizācija, ātrs ātruma samazinājums vai sapludināšana + samazināšana + atsvaidzināšana

Samazināšana var izraisīt to, ka kods izskatās viss sabojājies – neuztraucieties! Tas ir normāli.

3. Ievērojiet KISS principu

Tas nav kaut kas tāds, ko parasti māca vairums tīmekļa guru, bet es uzskatu, ka tas ir ārkārtīgi noderīgs tik daudzos veidos. KISS ir saīsinājums no vārda “Vienkārši, muļķīgi”. To 60. gados izdomāja kāda vieda nodaļa, kas uzsvēra vienkāršu sistēmu efektivitāti.

Kā īkšķis, es uzskatu, ka tas attiecas uz gandrīz visu dzīvē – pat uz vietņu iestatīšanu. Izvairoties no pārāk sarežģītām ieviešanām un dizainiem, jūs iegūsit no vietnes, kas ir ātra un vēl svarīgāka, viegli pārvaldāma un uzturējama..

Dizains & Vizuāli

Saglabājot savu dizainu un vizuālo vienkāršo, es domāju galvenokārt to, lai samazinātu pieskaitāmās izmaksas. Vietne, kurā ir daudz masīvu, elpu aizraujošu attēlu un satriecošu video, iespējams, ielādēsies tikpat ātri kā slinkums sliktā dienā. Glabājiet to kārtīgi un kārtīgi, mēģiniet sadalīt video un attēlu dažādās lapās.

Kods & Spraudņi

WordPress ir tik brīnišķīga lieta, jo tā ir ļoti modulāra un tomēr tik vienkārši lietojama. Neatkarīgi no tā, ko vēlaties darīt, iespējams, kāds jau ir izveidojis tam spraudni.

Tikpat aizraujoši, kā izklausās, esiet piesardzīgs, ja vietne tiek pārslogota ar spraudņiem. Atcerieties, ka katru spraudni ir izstrādājuši dažādi cilvēki (un, iespējams, dažādi uzņēmumi). To mērķis ir sasniegt konkrētu mērķi, nevis pilnveidot vietnes veiktspēju.

Ja varat, izvairieties no spraudņiem lietās, kuras varat pārvaldīt pats. Piemēram, spraudnis, kas palīdzēs iespraust tabulas tekstā. Varat viegli iemācīties HTML pamatkodu, lai sastādītu tabulas, tā vietā, lai pareizi izmantotu spraudni?

Daži atsevišķi spraudņi var ievērojami palēnināt jūsu vietnes darbību, tāpēc pārliecinieties, ka katru reizi, instalējot jaunu spraudni, veicat ātruma pārbaudi!

4. Sviras efekts satura piegādes tīklos

Man satura piegādes tīkli ir dievu dāvana. Uzņēmumi, piemēram, Cloudflare un LimeLight Networks, nopelna iztiku, palīdzot citām tautām izbaudīt stabilu un ātru satura piegādi visā pasaulē esošo serveru tīklos..

Izmantojot CDN, jūs varēsit daudz ātrāk apkalpot savas tīmekļa lapas un uzlabot ielādēšanas ātrumu neatkarīgi no tā, kur pasaulē apmeklētāji nāk.

Turklāt CDN izmantošana piedāvā arī papildu aizsardzību pret tādiem ļaunprātīgiem uzbrukumiem kā izplatīts pakalpojumu atteikums (DDoS)..

Ja esat nelielas vietnes īpašnieks, tad Cloudflare ir bezmaksas opcija, kuru varat izmantot un kas darbojas lieliski. Uzņēmumiem un lielākām vietnēm būs jāmaksā, lai iegūtu labāku plānu, taču, ņemot vērā CND iezīmes, tā ir cenas vērta!

5. Izmantojiet kešatmiņu

Kešatmiņā notiek tieši tā, kā izklausās – statisko failu glabāšana, lai apmeklētājiem līdzi dodoties, jūsu vietne varētu koplietot no iepriekš izveidotām lapām, lai apstrādes laiks tiktu saīsināts. Vairumā gadījumu tas, kas jums jāinteresē, ir servera puses kešatmiņa.

Visefektīvākais veids servera puses kešatmiņas ieviešanai ir Apache vai NGINX servera iestatījumi. Jums būs jāiziet šie dokumenti un jāatrod pareizie iestatījumi, kas palīdzēs iestatīt servera kešatmiņu.

Īkšķu noteikums ir tāds, ka viss, kas prasa lielu servera atbalsta darbu (apstrādi), ja tas ir iespējams, jāglabā kešatmiņā.

Ja tas jums liekas pārāk dīvaini, spraudņi ir vēl viena iespēja, bet es atkal neiesakām jums šajā gadījumā izmantot..

6. Attēli Hog Joslas platums, optimizējiet savu!

Tas nedaudz papildina manu iepriekšējo runu par masveida attēliem un video pēc KISS principa. Ņemot vērā to, es saprotu, ka vizuālie attēli ir galvenie, lai vietne izskatās glīta. Tā kā mēs nevaram pilnībā izvairīties no to izmantošanas, pārliecināsimies, vai izmantotie attēli ir pēc iespējas pilnveidoti,

Web saturs lielākoties ir pamata, pat ja tas attiecas uz attēliem. Lielāko daļu manis sastapto vietņu, piemēram, mirstošas ​​cūkas, bieži vien velk masīvi attēli, kuriem nav reāla mērķa.

Es nesaku, ka jums nevar būt lielāki attēli, taču pirms to augšupielādes pārliecinieties, vai tie ir pareizi optimizēti.

To var izdarīt divos veidos. Atkal pirmais ir caur spraudni, piemēram, WP Smush. Alternatīva vai tiem, kas nelieto WordPress, ir trešo pušu attēlu optimizācijas rīks, piemēram, Image Compressor vai JPEG Optimizer.

Lielākā daļa attēlu optimizācijas rīku ļaus jums precīzi pielāgot attēlu izšķirtspējas detaļas, lai jūs varētu to pakāpeniski tonizēt. Viņi izskatīsies gandrīz vienādi ar neapmācītu aci, taču daudz mazāki.

Tie tiek tuvināti HD attēla apgabalos (pa kreisi). Oriģināls bija 2,3 MB, un pēc optimizācijas tas tika samazināts līdz 331 kb!

7. Izmantojiet gzip Compression

Ja esat dzirdējis par attēlu saspiešanu vai varbūt arhivēšanu (ZIP vai RAR), tad, iespējams, esat iepazinies ar gzip saspiešanas teoriju. Tādējādi tiek saspiests jūsu vietnes kods, līdz ar to palielinot ātrumu līdz 300% (rezultāti atšķiras).

Pat kaut ko tik tehnisku kā šis, jūs varat iet uz priekšu un izmantot tādu spraudni kā PageSpeed ​​Ninja. Tomēr ir daudz efektīvāka metode, kas paredz .htaccess faila rediģēšanu tikai vienu reizi.

Pievienojiet zemāk redzamo kodu savam .htaccess failam, un jūs tiksit iestatīts:

# Saspiest HTML, CSS, JavaScript, tekstu, XML un fontus

AddOutputFilterByType DEFLATE lietojumprogramma / javascript

AddOutputFilterByType programma DEFLATE / rss + xml

AddOutputFilterByType DEFLATE lietojumprogramma / vnd.ms-fontobject

AddOutputFilterByType lietojumprogramma DEFLATE / x-font

AddOutputFilterByType DEFLATE lietojumprogramma / x-font-opentype

AddOutputFilterByType DEFLATE lietojumprogramma / x-font-otf

AddOutputFilterByType DEFLATE lietojumprogramma / x-font-truetype

AddOutputFilterByType DEFLATE lietojumprogramma / x-font-ttf

AddOutputFilterByType DEFLATE lietojumprogramma / x-javascript

AddOutputFilterByType programma DEFLATE / xhtml + xml

AddOutputFilterByType lietojumprogramma DEFLATE / xml

AddOutputFilterByType DEFLATE fonts / opentype

AddOutputFilterByType DEFLATE fonts / otf

AddOutputFilterByType DEFLATE font / ttf

AddOutputFilterByType DEFLATE attēls / svg + xml

AddOutputFilterByType DEFLATE attēls / x-ikona

AddOutputFilterByType DEFLATE text / css

AddOutputFilterByType DEFLATE text / html

AddOutputFilterByType DEFLATE teksts / javascript

AddOutputFilterByType DEFLATE teksts / vienkāršs

AddOutputFilterByType DEFLATE teksts / xml

* Piezīme. Pārliecinieties, vai esat pievienojis šo kodu zemāk esošajām lietām, kuras jums pašlaik ir .htaccess failā.

8. Novirzīšanas samazināšana

Parasti pārlūkprogrammas pieņem dažāda veida adreses, kuras jūsu serveris savukārt pārtulko oficiāli atzītajās adresēs. Piemēram, www.example.com un example.com. Abas var doties uz vienu un to pašu vietni, bet vienai ir nepieciešams, lai jūsu serveris to novirzītu uz oficiāli atzīto adresi.

Šī novirzīšana prasa zināmu laiku un resursus, tāpēc jūsu mērķis ir nodrošināt, lai vietne būtu pieejama, izmantojot ne vairāk kā vienu novirzīšanu. Izmantojiet šo novirzīšanas kartētāju, lai redzētu, vai jūs to darāt pareizi.

Ņemot vērā šo tiesību veikšanas sarežģītību un pastāvīgi iesaistīto laiku, šī ir viena reize, kurā es ieteiktu izmantot tādu spraudni kā Redirection.

Ātrākas vietnes priecē apmeklētājus (un Google)

Mūsdienās platjoslas ātrums, pat mobilajā telefonā, ir pieaudzis tik daudz un pieaugs vēl vairāk. Tas nozīmē, ka vietņu īpašniekiem ir atlicis ļoti maz attaisnojuma, lai viņu apmeklētāji spētu lēnām ielādēt vietnes.

Ticiet man, jūs zaudēsit apmeklētājus un vienā brīdī iegūsit tik sliktu reputāciju, ka jūs dēvēs par “Ak, TĀDA vietne”. Ja jūs veicat uzņēmējdarbību tiešsaistē, tas vēl vairāk pasliktinās, jo jūs nogalināsit savu zelta zosu.

Lai arī iepriekš minētie 8 sniegtie padomi nekādā ziņā nav visi un beidzas visi, tomēr tas jums sniegs sākumu un dažas idejas, kā lietas pārvaldīt mazliet labāk. Paātriniet savu vietni jau šodien un saglabājiet klientus vai apmeklētājus.

Nebeidziet kā TĀDA vietne.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map