Kā (ne) gūt peļņu no sava emuāra biļetens. Praktiskais ceļvedis

Jums ir izveidots un darbojas jūsu pasakainā emuāra biļetens.


Tas veic lielisku darbu, piesaistot abonentus, un jūs pārliecināties, ka katrs izsūtītais e-pasts ir saistošs un neaizmirstams.

Varbūt jūsu atvērto un klikšķu likmes ir pat labas!

Bet tagad jūs vēlaties to pelnīt.

jums ir jāiegūst peļņa no jūsu emuāra biļeteniem

Jūsu biļetenu vadīšana prasa mazāk pūļu nekā jūsu emuāra uzturēšana, tas ir papildu pakalpojums jūsu lasītājiem, un jums ir visas tiesības vēlēties no tā nopelnīt..

Ir daudz veidu, kā gūt peļņu no emuāra biļeteniem: automātiskie atbildētāji, reklāmas e-pastā vai izdevuma tīmekļa versijā, piedāvājumi un atlaides, akcijas utt..

Galu galā e-pasta mārketings ir tas, kur jūs iegūstat visaugstāko IA saskaņā ar Marketing Sherpa (2015), it īpaši, ja optimizējat e-pastu mobilajām ierīcēm (Marketing Sherpa 2016).

Saraksts patiešām ir daudz mērķtiecīgāks un atsaucīgāks nekā emuārs (kur atlēcienu līmenim ir nozīme kāda veida mēneša rezultātos jūs saņemat), tāpēc monetizācijai ir jēga.

Bet…

Kā praktiski pelnīt ar savu biļetenu?

Un kā to izdarīt, nekaitinot abonentus?

Par šo ir šis ieraksts: rokasgrāmata, kas palīdzēs pelnīt naudu no jūsu emuāra biļeteniem, ar dažiem papildu padomiem par “eek” kļūdām, lai izvairītos no mēra.

Kā pelnīt no emuāra jaunumiem

Kaut arī tur ir daudz teorijas, mēs vēlamies šeit nokļūt praktiski! Lasītajās darbībās ir norādīts, kā un kāpēc:

  1. Vietnē izveidojiet biļetenu stratēģiju

  Tam vajadzētu būt jūsu pamatam, un, ja jūs lasāt šo ziņu, visticamāk, jūs jau vadāt šo pasakaino biļetenu, kuru es minēju ievaddaļā. Ja tas tā ir, pārejiet pie šī saraksta 2. darbības.

  Bet, ja jūsu darbs cīnās par to, lai kāptu rindās, un jūs saskaraties ar strauju abonēšanas un negatīvu atgriezenisko saiti, šis ir laiks, lai izstrādātu stabilu biļetenu stratēģiju, pirms mēģināt to pelnīt, jo monetizācijai jāiet roku rokā ar jūsu vispārējais plāns.

  Kā to izdarīt praksē

  Jums jāpārliecinās, vai jūsu biļetens ir patiešām vērtīgs abonentiem, un, ja tas līdz šim nav sasniedzis šo līmeni (piemēram, jūs vadāt tikai atjaunināšanu vai kopienas kopsavilkuma biļetenu), ir pienācis laiks to labot..

  Kāpēc palielināt biļetenu vērtību??

  1. Vērtīgs biļetens piesaista jaunus abonentus un saglabā lielāko daļu esošo.
  2. Jums jāpalielina satura vērtība, lai pievilinātu reklāmdevējus, kuri vēlas iegādāties vietas jūsu biļetenā, un viņiem jāzina, ka jūsu biļetens sniedz reālus ieguvumus lasītājiem un nekoncentrējas tikai uz vietņu atjauninājumiem un filiāļu mārketingu..

  Ja jūs dabiski ieviešat kvalitātes izmaiņas un tās labi iekļaujas jūsu biļetenu galvenajā tēmā, abonenti nepazūd, kad sāksit pelnīt ar savu biļetenu..

  Turklāt, ja jūsu abonentu bāze ir stabila, iespējams, vēlēsities informēt viņus, ka sākat gūt peļņu no informatīvā izdevuma un saņemt atsauksmes par to, kāda veida reklāmas saturu viņi būtu ieinteresēti redzēt. Jūs varētu viņiem nosūtīt aptaujas saiti, kuru viņi var aizpildīt dažu minūšu laikā.

  Pro padomi / piemēri reālajā dzīvē

  Apģērbu uzņēmuma Expo Apparel dibinātājs un izpilddirektors Ēriks O’Bradovičs katru mēnesi, izmantojot savu biļetenu, tūkstošiem pārdod, izmantojot šo metodi:

  “Mēs noskaidrojām, ka, lai nopelnītu naudu no visiem potenciālajiem potenciālajiem pircējiem, mēs e-pasta abonentiem varētu dot īpašus piedāvājumus par mūsu drēbēm. Tas ir lielisks veids, kā panākt atkārtotu klientu pirkšanu, kā arī lielisks veids, kā piesaistīt vairāk cilvēku. ”

  To arī izdarīja Kims Garsts, lai jau ieinteresētos abonentus iegādātos vairāk: viņiem izdevās pārdot Facebook Ads kursu cilvēkiem, kuri izvēlējās citu savu Facebook Ads materiālu, un segmentēšana arī darbojās kā šarms ar pārpārdošanu (12% no 84 300 jauniem abonentiem nopirka paaugstinātu cenu, un 21% no šiem 12% pircēju nopirka otro pārdošanas cenu).

  Pirms izveidojat jaunus segmentus, pārliecinieties, ka lūdzat abonentiem piekrišanu ievērot GDPR vadlīnijas.

  3. Izveidojiet e-pasta sēriju ar saistītām saitēm

  Affiliate marketing ir vienkāršs veids, kā nopelnīt naudu ar savu sarakstu, un jūs varat būt radošs, ņemot vērā veidus, kā jūs to iekļaujat savā saturā..

  E-pasta sērijas ir izdevīgākas nekā atsevišķas e-pasta adreses, un tajās var būt vairāk saraksta segmentu.

  Kā to izdarīt praksē

  Pirmais, kas jāpatur prātā, ir tas, ka abonenti nevēlas pasīvi patērēt jūsu e-pastu – viņi vēlas kaut ko darīt, rīkoties pēc satura. Ja jūsu e-pasta ziņojumos ir ietverta tikai pasīva lasīšana, abonenti, iespējams, nekad nenoklikšķinās uz jūsu saistītajām saitēm, un jūs nekad neiegūsit pārdošanas rezultātus.

  Ja jūsu saistītais produkts ir loģiska lieta, ko varat iegādāties pēc tam, kad esat izlasījis rokasgrāmatu, kā kaut ko darīt, pārvērtiet savu e-pastu par mācību materiālu un izveidojiet saistīto saiti pēdējā vietā, ko redz jūsu abonenti, kad viņi ir uzzinājuši, kas tas viņiem palīdzēs. ar.

  Vēl viena ideja ir intervēt autoru vai uzņēmumu, kas slēpj produktu, kuru jūs pārdodat kā filiāli, vai lietotājus, kuri to veiksmīgi izmantoja. Jo vairāk vērtības un pierādījumu jūs varat pievienot, jo lielāku uzticamību jūs izveidosit, un nauda sekos.

  Pro padomi / piemēri reālajā dzīvē

  Džeisons Ruegers piekrīt pelnīt peļņu no jūsu saraksta, piešķirot vairāk abonentiem:

  “Ja jūs sniedzat vērtību (pakalpojumu, produktu utt.), Gandrīz vienmēr būs daži no jūsu klientiem, kuri vēlas vairāk. Tāpēc pārliecinieties, ka jums ir šī iespēja. Ja jūs pārdodat E-grāmatu par 15 USD. Piedāvājiet E-grāmatu un stundu personalizētu padomu par USD 100. Ja jūs zināt, ko jūs mēģināt paveikt, un patiesi sniedzat vērtību, kas vienāda ar jūsu soli, tad daži cilvēki vēlēsies vairāk palīdzības, padomu, produktu utt. ”

  5. Pārdodiet savus produktus (ar pievilcīgu CTA)

  Tāpat kā jūs lasījāt 2. padomē, segmenti ir laba saraksta monetizācijas pamatā. Tomēr aicinājumu uz darbību pievienošana nav veids, kā meklēt tikai saistītos produktus (Nr. 3), bet pat pārdot savus pakalpojumus..

  Jūsu saraksts var darboties kā starpnieks pirkumiem tieši no jūsu vietnes. Tas patiesībā ir ļoti efektīvs pašapkalpošanās veids, kā reklamēt savu saturu mērķauditorijai! Kas ir vairāk mērķēts nekā saraksts, kuru rūpīgi izveidojāt, izmantojot savu saturu un mārketinga pasākumus?

  Silta svina ģenerēšana, izmantojot e-pastu, var darboties kā šarms, lai jūsu abonenti kļūtu par klientiem. Videofruit 2014. gadā veiksmīgi ieviesa divus produktus ar tikai nedaudziem abonentiem, lai jūs arī to varētu izdarīt.

  Kā to izdarīt praksē

  Kims Garsts no iepriekš citētās lietas uzaicināja savus abonentus uz tīmekļa semināriem. No 2947 cilvēkiem, kuri reģistrējās viņas vebināram, vairāk nekā 80% bija abonenti. Apbrīnojami, vai ne?

  Tas parāda darbu sarakstus. Ikreiz, kad jūsu vietnē vai citā mitinātā platformā ir jauns informatīvais biļetens, nosūtiet ielūgumu abonentiem – un arī padariet to par īpašu darījumu, tieši viņiem, ja jūs par to iekasējat maksu..

  Pro padomi / piemēri reālajā dzīvē

  Viens no maniem iecienītākajiem biļeteniem, SmartBrief, izvieto savas reklāmas augšpusē (reklāmkarogs vai taisnstūris), ja nepieciešams, katras sadaļas apakšā (zemāk – Vispasaules stāsts un radošā versija) un Piedāvātā satura formā ar CTA saistošo saiti:

  SmartBrief reklāmas – reklāmkarogu reklāmkarogsSmartBrief -Teksta reklāmasSmartBrief – piedāvātā satura reklāma

  Es zinu, ka Smartbrief reklāmas darbojas, jo tās ir pievilcīgas – man, vienai no viņu mērķauditorijām.

  TradePub veids, kā parādīt atsevišķas e-pasta reklāmas, ir arī interesants, un es uzskatu to pievilcīgu katru reizi, kad man tāda ir (neatkarīgi no tā, vai esmu ieinteresēts, vai ne), jo šie e-pasta ziņojumi lieliski saskan ar publikācijas kopējo stilu un toni.

  Šeit ir piemērs:

  Reklāmdevēju piesaiste

  SmartBrief izmanto lielisku lapu, lai piesaistītu reklāmdevējus savam biļetenam – zemāk esošajā reklāmas lapā parādīts, kā SmartBrief prezentē savu auditoriju potenciālajiem reklāmdevējiem:

  • Procenti no pieredzējušajiem, ietekmīgajiem un iesaistītajiem lasītājiem no 5,8 miljoniem cilvēku, kurus sasniedzis biļetens 14 aptvertajās nozarēs
  • Reklāmas formāti un reklāmas metrikas pārskati

  Kopija ir sakārtota tā, lai pievilinātu aizņemto reklāmdevēju, jo tā ir būtiska, kodolīga un saturīga.

  7. Uzņēmējdarbības reklāmas, kas iesaistās

  Reklāmas – sauktas arī par satura e-pastu – mitināšana jūsu biļetenā ir līdzīga augstas kvalitātes reklāmas viesa uzņemšanai emuārā – ja tas uzrunā un sazinās ar jūsu lasītājiem, reklāmas puse tiks uztverta kā pievienotā vērtība, bet vēl nav vēl viena reklāmas bumba.

  Kā to izdarīt praksē

  Reklāmas sludinājumi ir laba ideja, ja jūsu biļetenā parasti ir iesaiņota informācija un abonenti lielāko daļu laika sagaida informatīvu saturu, taču tas, iespējams, netiks uztverts pārāk labi, ja jūsu e-pasti parasti ir īsi, personiski un kodolīgi..

  Ja jūsu gadījums ir pēdējais, strādājiet pie tā, lai paplašinātu savu biļetenu pirms tā atvēršanas reklāmas materiāliem kā veidu, kā no tā gūt peļņu..

  Kad jūsu emuāra lapā, kas veltīta jūsu biļetenam, meklējat reklāmas, noteikti uzskaitiet kvalitātes prasības, kas reklāmdevējiem jāievēro, ja viņi vēlas piesaistīt jūsu abonentus savam saturam un pārvērst viņu CTA par svina ģenerēšanas mašīnu..

  Abonentu iesaistīšanās ir galvenā!

  Ko nedarīt (nekļūdīgi, no kuriem jāizvairās)

  1. Pārvērtējiet e-pasta iespējas

  E-pasta klienti nav visi vienādi, tāpat kā ne visi interneta savienojumi ir vienādi.

  Pat ja jūsu abonenta e-pasta klients atvērs jūsu e-pastu pilnībā neatkarīgi no tā lieluma, iespējams, viņu savienojums neliks sūtīt atpakaļ relatīvo izsekošanas kodu, lai nodrošinātu, ka jūsu ESP e-pastu uzskaita kā lasītu.

  Tas notika ar Clover ar MailChimp un abonentiem, kas izmanto Gmail, lai lasītu e-pastus. Kamēr lasītāji atvēra savus e-pastus, Gmail e-pasta izgriezumi un savienojuma problēmas to neizveidoja izsekošanas kodā:

  E-pasta atvēršana tiek ieskaitīta, vismaz Mailchimp gadījumā, kad tiek lejupielādēts mazs, neredzams jpeg e-pasta ziņojuma pašā apakšā.

  Tomēr, ja jūsu e-pasts ir pārāk garš vai pārāk aizpildīts ar attēliem vai pārāk aizrauts ar spīdīgām lietām, Gmail un daudzi citi e-pasta pakalpojumu sniedzēji (…) rīkojas tā, ko sauc par e-pasta izgriezšanu. (…) Kad jūsu e-pasts tiek nogriezts, cieš jūsu atvērtā likme. (…) Jūs ritiniet savu e-pastu un atverat vienu [e-pastu]. Jūs to lasījāt no sākuma līdz beigām. Bet tā kā jums tur nav Wi-Fi un tāpēc, ka pirms pakalpojuma zaudēšanas nenoslogojāt e-pastu, internets pieņems, ka nekad šo e-pastu nelasījāt. (…) Problēma ir tā, ka 102 KB ir niecīga. (…)

  Āboliņš izdarīja 75% e-pasta satura dzēšanu kā šķēršļu novēršanas procesu.

  Gūtā mācība ir nepadarīt e-pastus pārāk garus. Ja vēlaties izmantot garo formu, dariet to tikai e-pasta ziņojumiem vai e-pasta ziņojumiem ar ļoti mazu vieglo multivides materiālu skaitu (mazi logotipi vai tikai viens attēls)..

  2. Abonentu intereses samazināšana ar pārāk daudzām reklāmām

  Dažreiz jums vienkārši var būt par daudz laba!

  Pārmērīga reklāma jūsu biļetenā pazemina tā kopējo vērtību, nevis palielina to, jo abonenti saņems vēl vienu reklāmas sienu e-pasta veidā, nevis unikālu publikāciju ar unikālu, nedzirdētu ieskatu, kas, pirmkārt, izraisīja viņu interesi..

  Pārlieku daudz reklāmas (un mazāk unikālas vērtības), un jūs redzēsit strauji pieaugošo abonementu līmeni.

  Patiesība ir pa vidu starp diviem pretstatiem, tāpēc pārliecinieties, ka atrodat pareizo līdzsvaru – reklamēšanai vienmēr vajadzētu pievienot vairāk savam e-pasta saturam, nevis to aizstāt, līdz tas pilnībā kļūst par kaut ko citu.

  3. Neizpaužamu saistīto saišu izmantošana e-pastos

  Tas attiecas ne tikai uz spēles juridisko pusi – ja e-pasta ziņojumos neatklājat filiāļu saites, jūsu abonenti var justies apkrāpti un vai nu anulēt abonēšanu, vai arī paziņot jums filiāles programmai..

  Atcerieties, ka uzticēšanās balstās uz godīgumu – rīkojoties nekrietni savos e-pastos, cilvēki, kas tos lasa, nesaņems objektīvo saturu, kuru meklēja, un viņi, iespējams, vairs neuzticēsies jūsu teiktajam.

  Vienmēr atklājiet gan saistītās saites, gan reklamēšanu.

  Noslēguma domas

  Es teikšu to ar Šenonu Matternu, jo tas ir visas ziņas galvenais vēstījums:

  Katrā atsevišķā e-pastā, ko nosūtāt savam sarakstam, norādiet izmantojamo vērtību. Esiet autentisks, lai izveidotu savienojumu ar abonentiem. Izmantojiet automatizāciju, lai nosūtītu cilvēkiem īstos ziņojumus pareizajā laikā attiecībās ar jums.

  Un tad jūs nopelnīsit naudu.

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
   Like this post? Please share to your friends:
   Adblock
   detector
   map