Kā palaist veiksmīgu Blogger dāvanu

izlozeRafflecopter informācijas panelis, lai iestatītu izcilu dāvanu.


Dāvanu rīkošana ir lielisks veids, kā piesaistīt uzmanību kādam zīmolam, piesaistīt lieliska produkta atpazīstamību un panākt, lai jūsu vietnē tiktu novirzīta datplūsma, taču ir noteikumi un etiķete, kas jāievēro, un stratēģijas, kas jāizmanto, lai padarītu to veiksmīgāku..

Šeit ir dažas lietas, kas jums jāzina pirms nākamās dāvanas palaišanas.

Izsekos ierakstus

Parasti emuāru autori izmanto dāvanu ierakstus, lai veidotu sekotājus sociālajos medijos. Tomēr 2014. gada 5. novembrī Facebook neatļaus jums izmantot jebkādas “patīk” lapā kā ierakstu par dāvanu piešķiršanu. Jūs jau nevarat izmantot Google+ sekotāju kā ierakstu. Tapas ir mazliet apšaubāmas kā ētiska ieejas taktika. Patiesībā nesen dzirdēju baumas, ka šī, iespējams, ir pirmā no daudzām noieta vietām, kas aizliedz šo praksi.

Vai blogu atdošanas nākotne ir mirusi? Giveaways vienmēr ir bijusi veiksmīga reklāmas taktika, taču emuāru autoriem ir jādomā par jauniem veidiem, kā tos vadīt, lai gūtu labumu gan mūsu emuāriem, gan mūsu pārstāvētajiem zīmoliem, nevis jāpaļaujas uz šiem konkursiem, lai virzītu sociālo mediju sekotājus. Šeit ir daži veidi, kā vadīt dāvanu kampaņu, lai radītu aizrautību un nopelnītu sekotājus, neprasot to kā ierakstu.

Izveidojiet jēgpilnu ziņu ap savu dāvanu

lieldienu grozsSākotnēji dāvana, šī mūžzaļais ziņojums ir saistīts ar visādām lieliskām Lieldienu idejām un joprojām sniedz atbalstu zīmoliem, kuri sponsorēja sākotnējo ziņu.

Lūdzu, neveiciet tikai standarta pārbaudi un pēc tam atdodiet preci.

Izveidojiet interesantu, izcilu pastu, kurā ir iespēja pāriet vīrusveidīgi. Rakstā “Must-Have Tech ceļošanai ar bērniem” izveidoju ierakstu par tēmu lielākajai daļai vecāku aktuālas problēmas: kā ceļot kopā ar bērniem un nezaudēt prātu. Mana dāvanu prece bija daļa no risinājuma. Nākotnē es varēšu noņemt ziņas daļu no dāvanas, vienlaikus piešķirot zīmola atbalstītājam kredītu “nesekošu” un atkārtoti dalīties ar to katrā ceļojuma sezonā. Tas iepriecinās zīmolu, radot labu gribu un satiksmi viņiem vēl ilgi pēc konkursa beigām. Turklāt apmeklētāji, kuri pamet balvu, kas atrodas manā mērķa tirgū, var redzēt, ka man ir noderīgs, kvalitatīvs saturs, ar kuru dalīties, un var izvēlēties sekot man.

Grupa ar emuāru autoru grupu ap tēmu

Šī gada sākumā blogeru grupa un es apvienojāmies, lai veiktu dāvanu Lieldienām tematiku. Tas bija tik veiksmīgi, ka tagad mēs ik pēc pāris mēnešiem apvienojamies, lai izdarītu vēl vienu. Tas arī ļauj mums piekabināties un sazināties ar vairāk sponsoriem, kurus varam izcelt, ļaujot mums piedāvāt vērtīgāku balvu ar vairākiem uzvarētājiem.

Rakstā “Visas lietas Lieldienas” es rakstīju par “Alerģijai draudzīga, netoksiska Lieldienu groza izveidošanu”. Ziņa ir saistīta ar citu emuāru autoru ziņām par katru tēmu, par kuru varat padomāt par Lieldienu norisi, sākot no dekorēšanas un beidzot ar ēdienu un beidzot ar dāvanām. Kārtojot pa kategorijām, tas lasītājiem nodrošina atzīmējamu lapu, kurā atsaucas uz katru Lieldienu brīvdienu ideju.

Rūpīgi izvēlieties dāvanu pārdevējus un izveidojiet rezerves plānu

Vienai no manām dāvanām zīmols nenodrošināja viņu piedāvāto balvu.

Pārdevējs nekad neatbildēja uz maniem e-pastiem. Pēc dažām nedēļām es laimēju Target karti balvas vērtībā, un tāpēc es to nosūtīju savam uzvarētājam. Es labprātāk iznāktu USD 30, nevis dusmīgs lasītājs! Varat arī noslēgt līgumu, lai nodrošinātu balvas saņemšanu. Rūpīgi izvēlieties savus zīmolus un, ja nepieciešams, vienmēr izveidojiet rezerves plānu, lai jūsu uzvarētājs nepaliktu bez balvas.

Rūpīgi izvēlieties dāvanu balvas

Tas, iespējams, prasīs jūsu eksperimentus.

Esmu iemācījusies, ka kompaktdiski un grāmatas manā emuārā vienkārši neder, savukārt ādas kopšanas līdzekļi un rotaļlietas to dara.

Es iesaku jums izvēlēties balvas, kas kaut kādā veidā papildina jūsu emuāru. Piemēram, videi draudzīgam un videi draudzīgam blogerim, iespējams, nevajadzētu darīt dāvanas ar ķīmiskiem tīrīšanas līdzekļiem, bet bioloģiskie produkti ir lieliski piemēroti. Emuāru autori, kas izmanto dzīvesveidu un nav nišas, var izplatīt vairāk, taču, ja tuvojaties modernajai nišai, tas palīdzēs mērķēt jūsu reklāmas piedāvājumus, ja vien tā ir tēma, kuru jūs skatāt.

rafflecopterAktīvā Rafflecopter dāvana

Ziniet likumus, kas ietekmē jūsu dāvanas

Iespējams, ka zīmoli zina vai nezina iesaistītās likumības, tāpēc esiet atbildīgi un sargājiet savu emuāru. Es personīgi iesaku izmantot Rafflecopter, kas seko jaunumiem Facebook, lai pārvaldītu dāvanu. Es rīkoju dāvanas tikai ASV rezidentiem, veicu tikai totalizatorus (izlases veida dāvanas) un tikai uzvarētājiem, kas vecāki par 18 gadiem. Tas mani uztur likumīgu un atbrīvo no nodokļu galvassāpēm šeit, ASV..

Uzziniet, kādi nodokļu noteikumi ir jūsu dzīvesvietā, un izvairieties no dāvanām nepilngadīgajiem.

Piešķiriet savu dāvanu lapu, lai piesaistītu trafiku

Saistiet savu ziņu ar emuāriem, kurus esat uzrakstījis par līdzīgu tēmu.

Ja jūs darāt dāvanu, kas ir saderīga ar jūsu nišu, jūs, iespējams, pulcēsit sekotājus – it īpaši, ja tā ir izdevīga ziņa. Ja tā ir naudas atdošana, jūs dabiski iegūsit vairāk ierakstus (ja vien jūs pareizi reklamējat), un tad lasītājiem jūsu nišā būs noteikts procents. Es iesaku pielāgot sānjoslu, lai parādītu savus labākos ziņojumus ar pievilcīgu attēlu. (Jums vajadzētu izmantot pielāgotu sānjoslas spraudni.)

Ar “populārākajām ziņām” es domāju tos, kas piesaista satiksmi jums, vai tos, kurus vēlaties piesaistīt satiksmei (obligāti jādara, ja maināt emuāru.) Pārliecinieties, ka jums ir veids, kas viņiem varētu patikt. Facebook vai sekojiet G +, neatstājot savu vietni redzamā vietā, kā arī savu RSS un e-pasta abonementu. Visbeidzot, izveidojiet redzamu dāvanu saiti vai lapu (iesaku to iestatīt kā kategoriju), lai piesaistītu citus apmeklētājus jūsu dāvanai..

Uzskaitiet to dāvanu vietnēs, kurām ir dolāra vērtība vai ieguvums

Ir vairākas vietas, kurās vajadzētu uzskaitīt dāvanas – sākot no emuāru saitēm un beidzot ar dāvanu iesniegšanas vietnēm. Šeit uzskaitītas labākās idejas.

Ja es būtu izvēlējies strādāt ar emuāru autoru, es izvēlētos konkursa meiteni.

Jūsu laiks tiks labi ieguldīts, ja katru dienu iesniegsit vismaz dažus no aktīvākajiem. Pirmā lieta jums jādara no rīta AUSTRUMU standarta laikā – ja ne agrāk. Tas dos jums pozīciju augšpusē, kas padara to lielāku noklikšķināšanu. Ne tikai tas, bet arī tad, ja saitei ir daudz saišu (apmēram 50), tas, iespējams, nav vērts laika vai pūļu, lai to uzskaitītu, ja vien jūsu dāvanas dolāra vērtība nav ļoti augsta – un, vēlams, skaidrā naudā vai populārā dāvanu sertifikātā. Lielākajā daļā saistošo un iesniegto vietņu jums būs vietas no 25 līdz 300 rakstzīmēm, lai izskaidrotu jūsu dāvanu, ieskaitot piemērojamo valsti un beigu datumu. Iemācieties būt kodolīgam: Kādi atslēgvārdi pamudinās cilvēkus noklikšķināt uz šīs dāvanas? Kas ir vilinošs vai ievērojams šajā balvā? Lietojiet vārdus “MAZA IERAKSTĪŠANA” konkursiem, kuros ir mazāk par 100 vai 200 darbiem, un pievienojiet, kad beidzas konkursa termiņš un kurā valstī kandidātiem jādzīvo. Visbeidzot, izlasiet norādes saitē un ievērojiet arī šīs vadlīnijas.

Veicināt, reklamēt, reklamēt!

Kopīgojiet to visās savās blogeru grupās. Daudziem būs dāvanu pavediens, tāpēc pārliecinieties, ka piedalāties arī viņu dāvanās. Daži grupas emuāru autori rīkos dāvanu saites, tāpēc reģistrējieties. Pārliecinieties, ka, izmantojot reklamēšanu sociālajos saziņas līdzekļos, izmantojiet atsauces “#giveaway” un “#win” un bieži tweet. Izmantojiet arī hashtagus atbilstošajai mērķauditorijai, piemēram, #organic, lai saņemtu videi draudzīgu produktu. Visbeidzot, noteikti marķējiet zīmolu, kas nodrošināja balvu, un atzīmējiet cilvēkus, kuri arī būtu ieinteresēti balvā.

Vēl viens veids, kā radīt satraukumu, ir pastiprināt reklāmas pēdējās dienās, daloties ar iepriekšējo nedēļu: 2 dienas, 1 diena, līdz pēdējai stundai un 15 minūtēm. Vislabāk tas darbojas vietnē Twitter.

Tikmēr…

Jūs joprojām varat ģenerēt emuāru trafiku, liekot lasītājiem pierakstīties vai abonēt emuāru vai biļetenu kā ierakstu – tas nekādā veidā neder. Tikmēr vēl ir laiks iekļūt Facebook ierakstā, bet steidzieties, pirms tas viss pazūd!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map