Pilnīgs ceļvedis galveno lapu sākšanai

Ja esat blogojis kādu laiku, esat dzirdējuši par galvenajām lapām. Jums ir teicis, ka jums tie nepieciešami. Jūsu WordPress motīvam var būt īpaša galvenās lapas veidne, un jūs, iespējams, esat redzējis citas WordPress tēmas un spraudņus, kas specializējas tikai galveno lapu izveidē..


Katrā citā lasītajā emuāra ierakstā tiek paziņots, ka jums tas vai tas ir jādara, lai gūtu panākumus emuāru veidošanā vai biznesā, tāpēc vienkārši ir viegli noregulēt troksni..

Bet, ja jūs izvēlaties klausīties tikai vienu padomu “kas jādara”, jūs nevarat noiet greizi ar galvenajām lapām. Pareizi izmantotas galvenās lapas ir spēcīgs rīks, kas palīdz sasniegt emuāru veidošanas mērķus:

 • Vai vēlaties vairāk e-pasta abonentu? Mērķa lapas var palīdzēt strauji palielināt šo reģistrēšanos.
 • Vai vēlaties pārdot vairāk produktu vai pakalpojumu? Galvenās lapas var palielināt jūsu ienākumus.
 • Vai vēlaties iegūt vairāk potenciālo pirkumu? Izmantojot labas galvenās lapas, jums būs vairāk potenciālo pircēju, nekā jūs, iespējams, apstrādājat.

Šajā ceļvedī jūs uzzināsit tieši to, kā galvenās lapas var izmantot darbam jūsu vietnē, lai sasniegtu savus mērķus.

Kas ir galvenā lapa?

Galvenā lapa ir lapa, kas ir nodalīta no pārējās jūsu vietnes un kurai ir ļoti specifisks mērķis: panākt, lai auditorija rīkotos.

Tā kā galvenās lapas ir vērstas uz lāzeru, lai sasniegtu vienu mērķi, tām parasti nav parasto elementu, kas ir pārējā jūsu vietnē: navigācijas galvene, sānjosla vai kājene. Viņiem var būt arī atšķirīgs izskats un dizains nekā pārējai jūsu vietnei.

Vienkāršās un satraucošās galvenās lapas mērķis ir tāds, lai apmeklētājiem nebūtu uzmanības novēršanas un citas izvēles, kā konvertēt vai noklikšķināt uz pogas Atpakaļ..

Labs galvenās lapas izkārtojuma dizains (kredīts: Spellbrand).

Kad izmantot galvenās lapas

Ir divi galvenie galveno lapu veidi:

 1. Caurlaišanas galvenās lapas ar mērķi panākt, lai apmeklētājs noklikšķina uz saites vai pogas.
 2. Galvenās paaudzes galvenās lapas ar mērķi panākt, lai apmeklētājs aizpilda veidlapu (parasti, lai iegūtu pārdošanas potenciālu jūsu uzņēmumam).

Noklikšķinot uz galvenajām lapām, jūsu kopijai jādarbojas, lai pārliecinātu auditoriju par ieguvumiem, ko dod šī produkta vai pakalpojuma iegāde.

Vadošās paaudzes galvenajām lapām ir ieteicams apmeklētājus stimulēt nodot viņu informāciju, piemēram, bezmaksas e-pastu jauniem e-pasta abonentiem..

Jūs varētu arī piedāvāt:

 • Bezmaksas e-grāmata vai baltā grāmata
 • Reģistrācija bezmaksas vebināram
 • Bezmaksas konsultācija
 • Atlaižu kupons
 • Dalība konkursā vai konkursā
 • Bezmaksas izmēģinājuma versija
 • Paziņojums par turpmāku produktu laišanu tirgū

Hubspot atklāja, ka jo vairāk galveno lapu ir, jo vairāk potenciālo pircēju saņemsiet:

Lai gan vairums uzņēmumu neredz palielinājumu potenciālo pircēju skaita palielināšanai, kad kopējais galveno lapu skaits ir no 1 līdz 5 līdz 6-10, uzņēmumi redz, ka potenciālo pirkumu skaits palielinās par 55%, palielinot galveno lapu skaitu no 10 līdz 15. paskatieties, kā rezultātā indeksa rādītāji palielinās vēl vairāk, ja uzņēmuma tīmekļa vietnē ir 40 vai vairāk galveno lapu.

Mērķa lapu izmantošanas priekšrocības

Kāpēc izvēlēties galveno lapu, nevis tikai parastu lapu jūsu vietnē?

Galvenais iemesls ir tas, ka tie palielina konversijas likmes. Ja jūsu vietnē ir lapa, kuras mērķis ir piesaistīt apmeklētājus rīkoties – neatkarīgi no tā, kāda tā ir, viņi, visticamāk, rīkosies galvenajā lapā.

Mērķa lapām ir arī papildu priekšrocības, tomēr:

1. ieguvums – tie ļauj labāk mērķēt auditoriju

Jūsu galvenajā vietnē katrs apmeklētājs redz to pašu vietni.

Izmantojot galvenās lapas, jūs varat viegli izveidot dažādus piedāvājumus dažādiem auditorijas locekļiem. Tas ir ļoti noderīgi, ja jums ir vairākas personas, kuras mēģināt atlasīt.

Izmantojot atsevišķas galvenās lapas, jūs varat runāt savas auditorijas valodā un vieglāk pārliecināt viņus.

2. ieguvums – tos ir viegli mainīt

Ja jūs visus savus apmeklētājus novirzāt uz savu mājas lapu, būs grūti eksperimentēt un veikt lielas izmaiņas, lai palielinātu reklāmguvumus. Visas veiktās izmaiņas ietekmēs visus jūsu apmeklētājus un, iespējams, pat visu jūsu vietni.

Viena galvenā lapa ir daudz veiklāka. Varat veikt visas vēlamās izmaiņas tikai vienā lapā, neietekmējot pārējo jūsu vietni.

3. ieguvums – tos ir viegli pārbaudīt

Katru reizi, veicot izmaiņas galvenajā lapā, varat viegli pārbaudīt dažādas izmaiņas, lai redzētu, kas rada vislabāko reklāmguvumu.

Daudzos galvenās lapas rīkos faktiski ir iebūvēti A / B testēšanas rīki, kas pat izvēlēsies vislabāko jūsu lapas versiju, un pārskatu rīki, lai jūs varētu redzēt, kā jūsu lapas palīdz veikt reklāmguvumus (vairāk par šiem rīkiem zemāk).

Kā izveidot savas galvenās lapas

Savu galveno lapu izveidošanai ir trīs darbības:

 1. Nosakiet savu mērķi
 2. Uzrakstiet saturu
 3. Noformējiet lapu

Iepriekš mēs apskatījām dažus mērķus, kas jums varētu būt jūsu galvenajām lapām, kā arī stimulus piedāvāt savu auditoriju.

Efektīva tekstu sastādīšana

Rakstot saturu, apskatiet dažus no mūsu iepriekšējiem rakstiem par kopiju rakstīšanas paņēmieniem, kas palīdzēs pārliecināt apmeklētājus:

 1. 5 ātrie emuāru tekstu rakstīšanas noteikumi
 2. 25 noteikumi traki labu teikumu rakstīšanai
 3. Beidziet biedēt lasītājus – padariet savu rakstīšanu vienkāršu

Rīki galveno lapu izveidei

Lai izstrādātu galveno lapu, tas ir visvieglāk, ja izmantojat galvenās lapas rīku. Ir ļoti daudz iespēju, taču šeit ir daži no populārākajiem:

1 – plaukstošu motīvu galvenās lapas

Thrive Themes ir WordPress spraudnis tikai galveno lapu izveidošanai. Tas nāk ar desmitiem iepriekš izstrādātu veidņu, kas ir izveidotas, lai optimizētu reklāmguvumus. Tam ir vienkārša vilkšana un noklikšķināšana, lai rediģētu saskarni, tāpēc jums nav jāzina, kā kodēt lapas, lai tās pielāgotu un padarītu tās unikālas, vai lai tās atbilstu jūsu pašu firmas zīmei..

2 – OptimizePress

OptimizePress piedāvā gan premium WordPress motīvu, gan spraudni ar rīku galveno lapu izveidošanai. Tajā ietilpst vilkšanas un nomešanas redaktors, kas ļauj ērti pielāgot jūsu saturu, kā arī dažādas veidnes, lai jūs sāktu.

Maksātajā plānā OptimizePress piedāvā vairāk nekā 60 galvenās lapas veidnes (sākot no 97 USD).

3 – vadošās lapas

LeadPages ir galvenās lapas izveides platforma, kas ietver rīku komplektu galveno lapu izveidošanai un optimizēšanai. Tas ir pieejams ikmēneša abonēšanai. Tas darbojas gan ar WordPress, gan ar jebkuru citu vietni, jo jūs to varat ieviest, tikai izmantojot HTML.

Paraugprakse galveno lapu ar augstu reklāmguvumu līmeni

Vai esat gatavs sākt veidot savu pirmo galveno lapu? Ņemiet vērā šos padomus un noteikti pārbaudiet, lai redzētu, kas jums vislabāk noder:

1. labākā prakse – noņemiet traucējumus un dariet skaidru jūsu CTA

Neatkarīgi no tā, vai tā ir liela krāsaina poga vai acīmredzama izvēles forma, apmeklētājiem vienā mirklī precīzi jāzina, kādas darbības jūs vēlaties veikt.

Open Mile atklāja, ka jucekļa noņemšana un viņu galvenās lapas dizaina vienkāršošana, kā arī CTA padarīšana par ļoti acīmredzamu kontrastējošu pogu, palielināja viņu reklāmguvumus par 232%.

OpenMile-AB-testēšana-salīdzinājums

SAP BusinessObjects atklāja, ka lielas esošās lejupielādes pogas pievienošana papildus esošajai lejupielādes saitei palielināja viņu reklāmguvumus par 32%. Arī Londonas luksusa viesnīca Vineyard atklāja, ka lielas pogas pievienošana palielināja viņu reklāmguvumus par 32%.

vīna dārzs-abtest-kopsavilkums

2. labākā prakse – lietojiet darbības vārdus

Rakstot virsrakstus un kopējot, noteikti lietojiet uz darbību orientētus vārdus.

Vienkārši mainot viņu kopiju no emocijām balstītā uz darbību balstītu, L’Axelle spēja gandrīz dubultot viņu reklāmguvumus:

Virsraksta un kopijas formulējumam bija milzīgas sekas, kad tika veikts reklāmguvums – rīkoties justies varēja par 93% labāk.

Labajā versijā izmantotā uz darbību orientētā kopija palielināja reklāmguvumu skaitu par 93%.

galvenās lapas-uz darbību orientēta-kopija

3. paraugprakse – izmantojiet cilvēku attēlus

Cik pārliecinoša var būt jūsu kopija, personas attēla redzēšana ļauj jūsu auditorijai labāk sazināties, jo viņi var sevi iztēloties šīs personas vietā.

A / B pārbaudē, kuru veica 37 signāli, viņi atklāja, ka personas attēla iekļaušana vairāk nekā divkāršo viņu reklāmguvumus.

4. labākā prakse – saskaņojiet savu piedāvājumu ar savu reklāmu

Ja vietnē Facebook reklamējat bezmaksas e-grāmatu, apmeklētāji jānovirza uz galveno lapu, kas paredzēta šīs e-grāmatas lejupielādēšanai. Neuztraucieties viņus, liekot viņiem to medīt (viņi atteiksies!).

Oli Gardner no Unbounce saka:

Ikreiz, kad pārtraucat reklāmguvumu impulsu, jūs apmeklētājam iedvešat seju un sakāt, ka viņš var arī doties citur (avots).

Labākā prakse Nr. 5 – koncentrējieties uz īpašiem ieguvumiem

Neatkarīgi no tā, kāds ir jūsu mērķis, jums ir jāsniedz auditorijai labs iemesls rīkoties. Pārliecinieties, ka kopija koncentrējas uz to, ko apmeklētāji iegūs, un kāpēc tas ir svarīgi.

The Sims palielināja reģistrāciju par 128%, vienkārši mainot kopiju, lai koncentrētos uz vispievilcīgāko piedāvājumu. Pārbaudot dažas dažādas variācijas, viņi saprata, ka spēlētāji labāk reaģē uz konkrētiem piedāvājumiem. Kamēr oriģinālajā eksemplārā bija tikai teikums “Reģistrējieties tūlīt”, gala versijā bija teikts “Reģistrējiet savu spēli un iegūstiet brīvo pilsētu tūlīt!” Īpašība ir galvenā – un tas nesāp, lai skaidri norādītu, ka jūsu piedāvātais ir bezmaksas!

Labākā prakse Nr. 6 – pievienojiet atsauksmes un atsauksmes

Kad jūs lūdzat auditorijai rīkoties, jūs lūdzat viņu uzticēties jums, it īpaši, ja šī darbība ietver maksājuma informācijas nodošanu. Jūs varat sniegt auditorijai signālus par savu uzticamību dažādos veidos, taču viens no efektīvākajiem veidiem to darīt ir atsauksmes.

Saskaņā ar MarketingLand, 90% klientu apgalvo, ka viņu pirkšanas lēmumus ietekmē atsauksmes tiešsaistē. Padomājiet par to, kad pēdējo reizi kaut ko iegādājāties tiešsaistē – jūs, iespējams, vispirms izlasījāt atsauksmes.

Sieviešu apģērbu veikals FigLeaves atklāja, ka, pievienojot pārskatus savai e-komercijas vietnei, visi viņu vietnes apmeklētāji par 35% biežāk veic pirkumu. Citā WikiJob gadījuma izpētē tika atklāts, ka, pievienojot vienkāršas atsauksmes, to pārdošanas apjomi palielinājās par 34%..

7. paraugprakse – pārbaudiet izvēles veidlapas

Ja veidlapas nedarbosies, visu laiku, ko pavadāt galvenās lapas iestatīšanai, tiks tērēts. Pārbaudiet tiešās izvēles veidlapu, lai pārliecinātos, ka tā darbojas kā paredzēts.

Izveidojiet savu pirmo galveno lapu šodien!

Ja jums ir nepieciešami vēl daži piemēri, lai sāktu, apskatiet mūsu ziņas 9 labākajās galvenajās lapās un to, ko no tām varat uzzināt..

Pēc tam izvēlieties kādu no iepriekšminētajiem rīkiem, lai jūs varētu izsekot reklāmguvumu līmeņiem un redzēt, kā tie uzlabojas ar galvenajām lapām. Jūs būsiet satriekts par to atšķirību!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map