4 laiškų pavyzdžiai, kad adresatų sąrašų abonentai taptų klientais

Ar turite nemažai el. Pašto adresų prenumeratorių, kurie niekada nieko neperka? Neseniai kalbėjau su keliais savo tinklaraštininkų draugais, kurie yra naujesni tinklaraščių žaidimo dalyviai, ir jie manęs paklausė, kokius konkrečius el. Laiškus naudoju, kai kas nors užsiprenumeruoja mano adresatų sąrašą..


Aš iš tikrųjų turiu keletą labai specifinių el. Laiškų, kuriuos išsiunčiu, kai abonentas užsiregistruoja, palieka sąrašą ir pan. Manau, kad šie el. Laiškai padeda abonentus paversti klientais. Jie vadinami paleidikliais. Kai kurios svetainės siunčia trigerį el. Laišką, kai kas nors įdeda prekę į pirkinių krepšelį ir tada jos taip pat atsisako.

„Unbounce“ pranešė, kad svetainė „getAmplify“ naudoja suaktyvintus el. Laiškus, kad paspaudimų rodiklis būtų 152% didesnis, o atidarytų procentų – 50% didesnis. Tai pakankamai reikšminga, kad verta išbandyti savo abonentų adresų sąrašą.

Jūsų abonentai jau domisi tuo, ką jūs galite pasiūlyti, ir ką jūs turite pasakyti. Jūsų adresų sąrašas yra labai tikslus, nes jį sudaro jūsų tiksliniai demografiniai rodikliai. Planuodami rinkodaros kampanijas, nepamirškite savo abonentų.

Be to, jūs jau turite keletą unikalios informacijos apie šiuos potencialius klientus. Galbūt surinkote jų vardą, el. Pašto adresą, vietą ir, pavyzdžiui, gimtadienį ar jubiliejų. Jei naudojate adresų sąrašų tvarkymo įrankį, pvz., „MailChimp“, taip pat galite pamatyti, kuriuos naujienlaiškius jie atidaro ir kurias saitus spustelėja. „Devesh“ iš „WP Kube“ apima 11 įskiepių, kuriuos galite naudoti rinkdami el. Laiškus „WordPress“ svetainėje. Manau, kad tai gerai skaityti tiems, kurie nori. Visa ši informacija gali būti išanalizuota ir panaudota jūsų naudai rinkodarai.

Tačiau šiandien mes nekalbame apie įrankius ar masalus, kurie leistų įgyti daugiau laidų. Mes sutelkiame dėmesį į bet kurios el. Pašto kampanijos pagrindą – jūsų el.

Laiškų, siunčiamų adresų sąrašo abonentams, rūšys

Žemiau pateikti pavyzdžiai turėtų suteikti jums supratimo apie laiškų rūšis, kuriuos galite siųsti savo abonentams, kad paskatintumėte juos veikti ir paversti juos klientais. Atminkite, kad jūsų naudojama adresų sąrašo paslauga turės specialų kodą, kurį turėsite įterpti, kad galėtumėte naudoti abonento vardą ar kitą specifiką.

Sveikinimo laiškas

Gerb.,

Sveiki apsilankę XYZ informaciniame biuletenyje. Kiekvieną savaitę gausite [Čia pridėkite nemokamų ir vertingų savo informacinio biuletenio funkcijų].

Kaip ačiū už prenumeratą, žemiau pateiktas vienkartinis kodas, kurį galite naudoti 15% nuolaidoms pirkdami „XYZ“ svetainėje. Vykdydami kasą tiesiog naudokite reklamos kredito kodą: XYZ

Džiaugiamės, kad turėjome jus laive. Sveiki atvykę į XYZ šeimą!

XYZ savininkas
XYZ.com

Išėjimo laiškas

Gerb.,

Apgailestaujame, kad norite palikti adresų sąrašą. Jei ką nors galime padaryti kitaip, kad patenkintume jūsų, kaip abonento, poreikius, praneškite mums [nuoroda į atsiliepimų formą čia].

Ar jūs galėjote sužinoti mūsų naują eilutę [užpildyti produktą]. Mes mėgstame tiek mūsų prenumeratorius, tiek abonentus ir norime pasiūlyti jums nemokamą pristatymą kito pirkimo metu. Tiesiog įveskite kodą: XYZ

Jei norite vėliau atsisakyti naujienlaiškio, paprasčiausiai eikite į mūsų pagrindinį puslapį ir spustelėkite mygtuką „Prenumeruoti“.

Pagarbiai,

XYZ savininkas
XYZ.com

Priminimo laiškas

Gerb.,

Tiesiog draugiškas priminimas, kad jūsų 15% nuolaida bet kokiam pirkiniui baigiasi [galiojimo data čia]. Skubėk! Jūs vis dar turite laiko pasinaudoti šiuo ypatingu pasiūlymu.

Tiesiog nurodykite šį kodą laukelyje Reklamos kodas, nurodydami kasą: XYZ

Dėkoju!

XYZ savininkas
XYZ.com

Gimtadienio laiškas

Gerb.,

Su XYZ.com gimtadieniu! Tikimės, kad turite labai laimingą gimtadienį. Norėdami padėti jums švęsti, mes jums siūlome nemokamą [užpildykite tuščią] bet kokį užsakymą ir nemokamą pristatymą.

Turėkite pasakišką gimtadienį!

XYZ savininkas
XYZ.com

Serijos el

„Silverpop“ praneša, kad pagal „eConsultancy“ JK el. Pašto rinkodaros statistikos ataskaitą apie 52% klientų prisiregistruoja prie adresų sąrašo tikėdamiesi gauti nuolaidą ar reklamos kodą..

Čia pradeda žaisti serijos el. Laiškai. Kai klientas prisijungia prie jūsų adresų sąrašo, jis turėtų pradėti gauti iš jūsų el. Laiškų seriją. Sveikinimo laiškas patvirtina, kad jis tikrai užsiprenumeravo jūsų adresų sąrašą. Tada galbūt norėsite sekti pasiūlymą su nuolaidomis nemokamai gabenant ar išnešant pinigus.

Be tų el. Laiškų, galite išsiųsti specialias akcijas, kai turite išpardavimų, nuolaidų atostogoms ir gimtadienio bei jubiliejaus akcijas, skirtus būtent tiems klientams, kurių gimimo dienos ar jubiliejai yra tam tikrą mėnesį.

Be šių el. Laiškų, turėtumėte retkarčiais išsiųsti priminimo el. Laiškus. Pvz., Jei pasiūlėte nuolaidą prisiregistruodami ir artėja galiojimo laikas, jūsų automatinis atsakiklis turėtų išsiųsti suaktyvintą el. Laišką, jei asmuo dar nenaudojo savo reklaminio kodo.

Atvejo analizė

Kai kalbama apie sėkmingas el. Pašto rinkodaros kampanijas, yra nemažai įmonių, kurios tai daro tikrai gerai. Studijuodami jų techniką galite sugalvoti savo el. Laiškus, kuriuos galėtumėte išsiųsti savo abonentams.

LV =

Ekonomikos specialistai apžvelgė LV = pašto kampaniją ir tai, ką jie daro tinkamai. LV = yra draudimo įmonė. Jų tikslai buvo pagerinti klientų skaičių ir padidinti naujų klientų, perkančių draudimą internetu, skaičių. El. Laiškai buvo nukreipti pagal draudimo rūšis, kurias abonentas norėjo įsigyti, ir apie tai, kur jie ketino pirkti draudimą.

Pvz., Jei klientas atsisakė paieškos pasirinkęs tam tikrą draudimo rūšį, el. Pašto adresai bus kitokie nei tuo atveju, jei klientas tiesiog žiūrėtų į tai, kas yra prieinama.

Kai kurie dalykai, kuriuos LV = padarė, buvo suasmeninti el. Laišką su vardu, išsamia informacija apie kliento nagrinėjamą politiką ir siūlyti kryžminio pardavimo galimybes, tokias kaip kelionių draudimas, namų draudimas ir net naminių gyvūnėlių draudimas kartu su pažadėta nuolaida, jei klientas spustelėjo nuorodą.

Rezultatai apėmė daugiau nei 50% padidėjusį atvirą kursą ir 41,83% padidėjusį paspaudimų rodiklį. Be to, perskaičiavimo kursas padidėjo beveik 20%.

Mados parduotuvė

„Canopy Labs“ apžvelgė mados parduotuvę, kurios konkrečiai neįvardija. Įdiegus el. Pašto segmentus, mados parduotuvės konversijų padaugėjo daugiau nei 5 kartus.

Parduotuvė nusprendė nukreipti klientus, kurie ką nors įsigijo, o po to negrįžo bent keletą mėnesių. Šis skaičius sudarė apie 12% jo vartotojų. El. Pašto kampanija buvo paprastas padėkos laiškas, kad praeityje pirkote su paskata, jei jie pirko dar kartą.

Nors paspaudimų rodiklis buvo tik 1,4 karto didesnis, perskaičiavimo kursas buvo daugiau nei 5 kartus didesnis nei buvo. Be to, vieno dolerio pirkimas buvo maždaug 15,7 karto didesnis.

„SmartPak“ arklys

„Sherpa“ rinkodara apžvelgė unikalius „Smartpak Equine“ išsiųstus el. Laiškus, kurie padidina pardavimus. Bendrovė siunčia labai tikslius el. Laiškus, kurių rezultatai yra nuostabūs. Jie turi apie 40 skirtingų el. Laiškų, kuriuos siunčia įvairiais laikotarpiais.

Šie suaktyvinti vaizdai yra tiek automatinės, tiek rankiniu būdu vykdomos paketinės kampanijos. Neatidarytas kursas yra apie 28%, o perskaičiavimo kursas yra 11%.

Pavyzdžiui, klientams su žirgais jie išsiunčia vitaminų ir papildų pakuotes. Maždaug 11 dienų prieš pritaikyto „SmartPak“ išsiuntimą klientui išsiunčiamas priminimas. Tai leidžia klientui žinoti, kada „SmartPak“ atvyks, ir suteikia jai keletą dienų atlikti bet kokius užsakymo pakeitimus ar papildymus.

Jie taip pat siunčia el. Laiškus, kurie suveikia, kai atsisakoma pirkinių krepšelio, ir prašo peržiūrėti produktus.

Bendravimo svarba

Bendravimas el. Paštu yra viena iš pigiausių rinkodaros formų, kurią padarysite savo verslui. Sukūrę savo pradines el. Laiškus, turėtumėte sugebėti tiesiog pridėti vardą ir išsiųsti juos dalimis, kiek reikia. Net jei jūsų konversija padidėja tik keliais procentais, tai gali padidinti pardavimo apimtį ir reikšti skirtumą tarp jūsų svetainės pasisekimo ar nesėkmės.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me